Profil hráče

Rudolf Korbelář

hrac

Ročník: 1977
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - AKCENTA
Registrační číslo: 4665

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 63.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 46. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 14. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 2. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 16. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 63 (-4) 9771 (-552)
01.04.2024 59 (2) 10323 (190)
01.03.2024 61 (-1) 10133 (-868)
01.02.2024 60 (-6) 11001 (-12)
01.01.2024 54 (-1) 11013 (-522)
01.12.2023 53 (-7) 11535 (-760)
01.11.2023 46 (6) 12295 (660)
01.10.2023 52 (1) 11635 (-332)
01.09.2023 53 (0) 11967 (0)
01.08.2023 53 (0) 11967 (0)
01.07.2023 53 (0) 11967 (0)
01.06.2023 53 (2) 11967 (0)
01.05.2023 55 (-1) 11967 (335)
01.04.2023 54 (4) 11632 (0)
01.03.2023 58 (-2) 11632 (399)
01.02.2023 56 (9) 11233 (324)
01.01.2023 65 (2) 10909 (374)
01.12.2022 67 (4) 10535 (827)
01.11.2022 71 (-7) 9708 (0)
01.10.2022 64 (9) 9708 (595)
01.09.2022 73 (0) 9113 (-210)
01.08.2022 73 (0) 9323 (0)
01.07.2022 73 (5) 9323 (0)
01.06.2022 78 (3) 9323 (134)
01.05.2022 81 (3) 9189 (603)
01.04.2022 84 (4) 8586 (351)
01.03.2022 88 (6) 8235 (420)
01.02.2022 94 (15) 7815 (587)
01.01.2022 109 (4) 7228 (-39)
01.12.2021 113 (7) 7267 (0)
01.11.2021 120 (5) 7267 (123)
01.10.2021 125 (2) 7144 (0)
01.09.2021 127 (2) 7144 (423)
01.08.2021 129 (4) 6721 (405)
01.07.2021 133 (1) 6316 (192)
01.06.2021 134 (0) 6124 (0)
01.03.2021 134 (0) 6124 (0)
01.11.2020 134 (-2) 6124 (-179)
01.10.2020 132 (-5) 6303 (0)
01.04.2020 127 (-3) 6303 (-826)
01.03.2020 124 (-11) 7129 (-382)
01.02.2020 113 (-12) 7511 (-500)
01.01.2020 101 (2) 8011 (-427)
01.12.2019 103 (-5) 8438 (-16)
01.11.2019 98 (-2) 8454 (-74)
01.10.2019 96 (-3) 8528 (-542)
01.09.2019 93 (0) 9070 (0)
01.08.2019 93 (0) 9070 (0)
01.07.2019 93 (0) 9070 (0)
01.06.2019 93 (-5) 9070 (-204)
01.05.2019 88 (4) 9274 (72)
01.04.2019 92 (5) 9202 (748)
01.03.2019 97 (7) 8454 (333)
01.02.2019 104 (-6) 8121 (-577)
01.01.2019 98 (-1) 8698 (-123)
01.12.2018 97 (-2) 8821 (-192)
01.11.2018 95 (-10) 9013 (-700)
01.10.2018 85 (2) 9713 (120)
01.09.2018 87 (0) 9593 (0)
01.08.2018 87 (0) 9593 (0)
01.07.2018 87 (0) 9593 (0)
01.06.2018 87 (-1) 9593 (145)
01.05.2018 86 (-1) 9448 (-60)
01.04.2018 85 (1) 9508 (0)
01.03.2018 86 (6) 9508 (423)
01.02.2018 92 (5) 9085 (276)
01.01.2018 97 (-2) 8809 (-686)
01.12.2017 95 (-5) 9495 (-27)
01.11.2017 90 (3) 9522 (195)
01.10.2017 93 (-2) 9327 (257)
01.09.2017 91 (0) 9070 (0)
01.07.2017 91 (0) 9070 (0)
01.06.2017 91 (-4) 9070 (-95)
01.05.2017 87 (3) 9165 (-80)
01.04.2017 90 (-8) 9245 (-477)
01.03.2017 82 (-6) 9722 (-577)
01.02.2017 76 (2) 10299 (150)
01.01.2017 78 (3) 10149 (712)
01.12.2016 81 (-1) 9437 (176)
01.11.2016 80 (0) 9261 (480)
01.10.2016 80 (1) 8781 (-189)
01.09.2016 81 (0) 8970 (0)
01.06.2016 81 (0) 8970 (-61)
01.05.2016 81 (-3) 9031 (-163)
01.04.2016 78 (-5) 9194 (-553)
01.03.2016 73 (7) 9747 (1126)
01.02.2016 80 (-1) 8621 (127)
01.01.2016 79 (12) 8494 (4858)
01.12.2015 91 (-24) 3636 (-736)
01.11.2015 67 (9) 4372 (510)
01.10.2015 76 (3) 3862 (-123)
01.09.2015 79 (0) 3985 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202454606159632024
20236556585455535353535246532023
202210994888481787373736471672022
20211341341331291271251201132021
20201011131241271321342020
2019981049792889393939396981032019
20189792868586878787878595972018
201778768290879191919390952017
2016798073788181818080812016
2015797667912015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Muži B, 12.05.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Jakub Vavřík  0 : 3 0 5. - 8.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 1 0 1. - 32.
 D turnaj Hradec Králové 19.4., 19.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 2. liga muži A, 14.04.2024 Body celkem:
240
Radim Valášek  3 : 2 180
Michal Boška  1 : 3 60
 HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
Michal Hamáček  2 : 0 wo. 0 11. - 12.
Václav Pavlovec  0 : 2 0 9. - 12.
Tomáš Ulrych  2 : 0 0 9. - 16.
Michal Jirka  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Krejčí  3 : 0 0 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M45+), 06.03.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Zlámal  0 : 3 0 semifinále
Jaroslav Fejfar  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tomáš Valta  3 : 0 0 1. - 16.
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1115
Viktor Nezveda  0 : 2 0 21. - 22.
Jakub Strauss  2 : 0 0 21. - 24.
Petr Veselý  0 : 2 0 17. - 24.
Filip Nosek  2 : 0 0 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
Daniel Vrána  3 : 0 0 1. - 64.
 2. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
360
Vlastimil Kozák  3 : 2 180
Jakub Strauss  3 : 2 180
 Hradecké D 19.1.2024, 19.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Josef Růžek  2 : 0 wo. 0 13. - 14.
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 0 13. - 16.
Ondřej Souhrada  1 : 2 0 9. - 16.
Faríd Farrag  1 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Kučiak  3 : 2 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Jakub Strauss  2 : 0 0 13. - 14.
Pavel Bodiš  2 : 1 0 13. - 16.
Martin Kříž  1 : 2 0 9. - 16.
Adolf Středa  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Nosek  3 : 2 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1020
Pavel Rak  2 : 0 0 25. - 26.
Pavel Popelka  2 : 1 0 25. - 28.
Adolf Středa  2 : 0 0 25. - 32.
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Podaný  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1455
Josef Růžek  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Adolf Středa  0 : 2 wo. 0 9. - 12.
Václav Pavlovec  2 : 0 wo. 0 9. - 16.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Kučiak  3 : 2 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Daniel Petriľák  2 : 0 0 13. - 14.
Jakub Strauss  2 : 1 0 13. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Roman Kmínek  3 : 0 0 1. - 32.
 2. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
480
Jiří Smíšek  3 : 0 300
Zdeněk Barták  3 : 2 180
 2. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
180
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
Jakub Strauss  3 : 2 180
 Strahov - muži B, 24.09.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1309
Adolf Středa  0 : 2 0 15. - 16.
Jan Mastný  1 : 2 0 13. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 9. - 16.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Růžek  3 : 1 0 1. - 32.
 Hradecké D 15.9.2023, 15.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1242
Eva Feřteková  1 : 2 0 17. - 18.
Jan Mastný  2 : 1 0 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 0 0 17. - 24.
Filip Hátle  2 : 0 0 17. - 32.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 1. - 32.
 Ohradní D 25.8.2023, 25.08.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Ohradní D 21.7.2023, 21.07.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Ohradní D 9.6.2023, 09.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1229
Lukáš Matoušek  1 : 3 6.2 9. - 10.
Petr Podaný  3 : 1 24.8 9. - 12.
Tomáš Kukaň  3 : 1 24.8 9. - 16.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
600
Karel Svoboda  3 : 0 300
Michal Snopek  3 : 0 300
 Strahov - muži B, 02.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1501
Matyáš Dufek  0 : 2 wo. 0 5. - 6.
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 18.6 5. - 8.
Filip Richtárech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Strauss  3 : 1 24.8 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Hradec Králové D 24.3.2023, 24.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR žen, mužů a masters 2023, (M45+), 09.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
204
Body celkem:
6145
Ladislav Burián  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Zlámal  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Bořil  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , 25.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1877
Jakub Vavřík  1 : 3 10 11. - 12.
Eva Feřteková  1 : 3 10 9. - 12.
Pavel Beneš  3 : 1 40 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 1 32 1. - 32.
 2. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
300
Michal Boška  2 : 3 120
Jakub Strauss  3 : 2 180
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1895
Josef Růžek  2 : 3 20 11. - 12.
Václav Pavlovec  0 : 3 0 9. - 12.
Bohuslav Zajkr  3 : 0 50 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 0 40 1. - 32.
 Strahov Muži B, 17.12.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1821
Adolf Středa  2 : 0 wo. 25 13. - 14.
Filip Michalský  2 : 1 30 13. - 16.
Michal Kareš  0 : 2 0 9. - 16.
Tomáš Novák  1 : 3 10 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Hradecký turnaj D 12/22, 09.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1426
Jakub Zapala  0 : 2 0 21. - 22.
Václav Pavlovec  2 : 0 40 21. - 24.
Šimon Rynt  0 : 2 0 17. - 24.
Lukáš Stupka  2 : 1 18 17. - 32.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
600
Michal Snopek  3 : 0 300
Stanislav Pech st.  3 : 0 300
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1615
Adolf Středa  0 : 3 0 17. - 18.
Viktor Nezveda  3 : 1 32 17. - 20.
Martin Kříž  3 : 0 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1175
Pavel Popelka  3 : 0 wo. 15.5 11. - 12.
Michal Jirka  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Stupka  3 : 0 31 9. - 16.
Tomáš Novák  1 : 3 6.2 1. - 16.
 Hradecký sq turnaj D 10/22, 07.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1758
Benjamin Bergel  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Michal Jurášek  0 : 3 wo. 0 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 8/22, 12.08.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Hradecký sq turnaj D 6/22, 10.06.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1388
Jan Mastný  2 : 0 32.8 17. - 18.
Šimon Rynt  2 : 0 32.8 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 0 32.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov - muži C, 07.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1153
Václav Pavlovec  3 : 2 15.12 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 1 20.16 5. - 8.
Tomáš Herold  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Tomáš Vondráček  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 iRadio21_muži C, 23.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1766
Viktor Nezveda  2 : 3 19.2 finále
Adolf Středa  3 : 2 23.04 semifinále
Lukáš Stupka  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Jan Sluka  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Hradecký sq turnaj D 4/22, 01.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1447
Šimon Rynt  2 : 3 15.36 3. - 4.
Viktor Nezveda  1 : 3 7.68 semifinále
Jakub Strauss  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Adam Čumpel  3 : 0 24 1. - 16.
Robert Šafrata  3 : 0 19.2 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
117
Body celkem:
1778
Pavel Beneš  2 : 3 19.2 finále
Tomáš Valta  3 : 2 23.04 semifinále
Jakub Strauss  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Rubén Medina Sabino  3 : 1 19.2 1. - 16.
Dominik Wojtucki  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1571
Pavel Bodiš  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Martin Sopko  1 : 2 16 17. - 20.
Ondřej Kožina  2 : 0 40 17. - 24.
Václav Pavlovec  2 : 0 40 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 32.
Adolf Středa  3 : 0 30 1. - 64.
 Hradecký SQ turnaj D, 10.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
84
Body celkem:
984
Martin Vostatek  2 : 0 24 13. - 14.
Michal  Kulhánek  2 : 0 24 13. - 16.
Josef Růžek  1 : 2 9.6 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Gerstdorf  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
69
Body celkem:
813
Josef Fanta  2 : 1 11.52 21. - 22.
Petr Vosátka  2 : 0 19.2 21. - 24.
Adolf Středa  1 : 2 7.68 17. - 24.
Tomáš Zach  2 : 0 19.2 17. - 32.
Šimon Rynt  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1163
Tomáš Kolár  3 : 0 25.2 5. - 6.
Eva Feřteková  3 : 0 25.2 5. - 8.
Václav Uhlíř  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Pavel Dytrych  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
75
Body celkem:
891
Josef Fanta  2 : 0 19.2 17. - 18.
David Doležel  2 : 0 19.2 17. - 20.
Tomáš Zach  2 : 0 19.2 17. - 24.
Tomáš Vondráček  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Václav Uhlíř  2 : 3 7.68 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1373
Tomáš Novák  3 : 1 26.88 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Pavel Mraček  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Miloš Pospíšil  3 : 0 21 1. - 16.
Zuzana Severinová  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Strahov - Muži C, 24.07.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1254
Adolf Středa  1 : 2 11.52 5. - 6.
Radek Dudešek  2 : 0 28.8 5. - 8.
Petr Podaný  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 0 24 1. - 16.
Václav Pavlovec  3 : 0 19.2 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1096
Michal Kudela  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Fanta  3 : 0 24 1. - 16.
Jaroslav Sezemský  3 : 0 19.2 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020
Pořadí: 31
Body za pořadí:
577
Body za soupeře:
7
Body celkem:
584
Tomáš Pluhař  2 : 0 wo. 7.2 31. - 32.
Jan Jícha  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Pavel Mraček  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Wojcziech Janusz  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Petr Vosátka  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 22.02.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
116
Body celkem:
1358
Jan Daňsa  0 : 2 0 17. - 18.
Petr Podaný  2 : 1 19.68 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 0 32.8 17. - 24.
Pavel Šlemr  2 : 0 32.8 17. - 32.
Martin Volf  1 : 3 6.56 1. - 32.
Daniel Vrána  3 : 0 24.6 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
65
Body celkem:
845
Vojtěch Martinovský  2 : 0 19.2 19. - 20.
Martin Schuller  0 : 2 0 17. - 20.
Adolf Středa  2 : 0 19.2 17. - 24.
Michal Krautwurm  2 : 1 11.52 17. - 32.
Jakub Jirovský  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1023
Tomáš Císařovský  2 : 0 24 11. - 12.
Pavel Šlemr  1 : 2 9.6 9. - 12.
Petr Motalík  2 : 1 14.4 9. - 16.
Zbyněk Bašta  0 : 3 0 1. - 16.
Miloš Pospíšil  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
27
Body celkem:
950
Petr Volný  0 : 2 0 11. - 12.
René Barník  0 : 2 0 9. - 12.
Michal Viktora  2 : 0 wo. 12 9. - 16.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Vosátka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1040
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 9. - 10.
Tomáš Pluhař  2 : 1 14.4 9. - 12.
Petr Vosátka  2 : 0 24 9. - 16.
Zbyněk Bašta  1 : 3 4.8 1. - 16.
Robert Alexa  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
69
Body celkem:
849
Miloš Pospíšil  2 : 0 19.2 19. - 20.
Milan Beránek  0 : 2 0 17. - 20.
David Svoboda  2 : 0 19.2 17. - 24.
Filip Hurta  2 : 0 19.2 17. - 32.
Martin Schuller  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
88
Body celkem:
904
Štěpán Janega  2 : 0 19.2 17. - 18.
Viktor Nezveda  2 : 0 19.2 17. - 20.
Martin Brňák  2 : 0 19.2 17. - 24.
Bohuslav Zajkr  2 : 0 19.2 17. - 32.
Lukáš Levinský  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1028
Karel Svoboda  2 : 1 14.4 11. - 12.
Tomáš Valta  1 : 2 9.6 9. - 12.
Milan Tecl  2 : 0 24 9. - 16.
Milan Beránek  1 : 3 4.8 1. - 16.
David Svoboda  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
400
Antonín Novák  3 : 0 200
Milan Drábik  3 : 0 200
 2. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
240
Leoš Gjumija st.  3 : 0 200
Luboš Walter st.  1 : 3 40
 MČR žen, mužů a masters 2019, (M40+), 07.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4141
Ladislav Burián  0 : 3 0 9. - 10.
Radek Dudešek  3 : 1 96 9. - 12.
Jan Čaboun  3 : 0 120 9. - 16.
Roman Kubričan  1 : 3 24 1. - 16.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1090
Viktor Nezveda  2 : 1 14.4 9. - 10.
Radek Dudešek  2 : 1 14.4 9. - 12.
David Orálek  2 : 1 14.4 9. - 16.
Tomáš Valta  2 : 3 9.6 1. - 16.
Petr Nezveda  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1734
Jakub Vavřík  2 : 0 wo. 25 15. - 16.
Martin Sopko  0 : 2 0 13. - 16.
Kristián Mraček  1 : 2 20 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Jícha  3 : 0 40 1. - 32.
 Erin´s Flag Cup, (M40+), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4095
Martin Kopal  3 : 0 72
Tomáš Valta  2 : 3 28.8
Petr Nezveda  3 : 2 43.2
Filip Rozprým  3 : 0 72
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
84
Body celkem:
956
Jaroslav Sezemský  2 : 0 21 9. - 10.
Jakub Román  2 : 0 21 9. - 12.
Alexander Kuklovský  2 : 0 21 9. - 16.
Patrik Kobera  1 : 3 4.2 1. - 16.
Milan Vlasák  3 : 0 16.8 1. - 32.
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
300
Faríd Farrag  3 : 0 250
Radek Doucha  1 : 3 50
 2. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
200
Tomáš Havlík  3 : 1 200
Tomáš Sigmund  0 : 3 0
 Muži C, 19.01.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
48
Body celkem:
828
Pavel Šlemr  2 : 0 wo. 9.6 19. - 20.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 0 17. - 20.
Robert Alexa  2 : 1 11.52 17. - 24.
Jan Ryšavý  2 : 0 19.2 17. - 32.
Miroslav Kousalík  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Masters Praha 11, (M35+), 22.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4077
Filip Nosek  0 : 3 wo. 0 finále
Tomáš Havlík  3 : 0 96 semifinále
Tomáš Valta  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
62
Body celkem:
842
Jakub Román  2 : 0 wo. 9.6 19. - 20.
František Procházka  0 : 2 0 17. - 20.
Martin Brňák  2 : 0 19.2 17. - 24.
Martin Bašta  2 : 0 19.2 17. - 32.
Dan Kolínský  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 14.4 1. - 64.
 2. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
250
Stanislav Fruhvirt  0 : 3 0
Jaroslav Filip  3 : 0 250
 2. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
250
Vít Barnáš  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  3 : 0 250
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
43
Body celkem:
966
Sam Marston  0 : 2 0 11. - 12.
Tomáš Novák  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Podaný  2 : 0 24 9. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 1. - 16.
Hai Nguyen Nguyen  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. turnaj Masters, (M40+), 20.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3457
Radek Dudešek  3 : 0 84 5. - 6.
Radomír Hrdlička  3 : 0 84 5. - 8.
Radek Hlobik  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 2. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
250
Jan Vlček  3 : 2 150
Radek Doucha  2 : 3 100
 2. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
100
Michal Štěpán  1 : 3 50
Tomáš Sigmund  1 : 3 50
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1446
Matěj Slabý  2 : 3 15.36 3. - 4.
Václav Uhlíř  1 : 3 7.68 semifinále
Luboš Walter st.  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Radek Dudešek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Filip Hurta  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1160
Pavel Beneš  3 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Milan Beránek  1 : 3 5.76 5. - 8.
Jan Daňsa  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Vladimír Hotový  3 : 1 19.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 MČR masters, (M40+), 02.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4832
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 72 7. - 8.
Tomáš Valta  1 : 3 28.8 5. - 8.
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1529
Jiří Dušek  0 : 2 0 19. - 20.
Martin Vostatek  1 : 2 16 17. - 20.
Filip Nosek  2 : 1 24 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Joseph White  0 : 3 0 1. - 32.
Radek Dudešek  3 : 1 24 1. - 64.
 MASTERS HAMR sport, (M40+), 17.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
368
Body celkem:
5793
Roman Kubričan  1 : 3 32 finále
Jan Čaboun  3 : 0 128 semifinále
David Doležel  3 : 0 96 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 2 48 1. - 16.
Martin Muller  3 : 0 64 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
450
Ondřej Hepnar  3 : 0 250
Tomáš Sigmund  3 : 1 200
 2. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
350
Jiří Jílek  3 : 0 250
Šimon Makovský  2 : 3 100
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1105
Aleš Hantl  2 : 0 24 9. - 10.
Robert Jeníček  2 : 0 24 9. - 12.
Pavel Brož  2 : 0 24 9. - 16.
Dan Kolínský  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HANYA Cup masters, (M40+), 17.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4900
Tomáš Valta  3 : 2 72 finále
Roman Pross  3 : 1 76.8 semifinále
Martin Kopal  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1015
Radek Dudešek  2 : 1 14.4 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 9. - 12.
Martin Kříž  2 : 0 24 9. - 16.
Pavel Bodiš  1 : 3 4.8 1. - 16.
Jáchym Mraček  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
250
Jan Breznay  3 : 2 150
Vojtěch Hanzal  2 : 3 100
 2. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
300
Ondřej Jánský  1 : 3 50
Tomáš Sigmund  3 : 0 250
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1158
Jan Vacek  2 : 0 25.2 5. - 6.
Tomáš Strmiska  2 : 0 25.2 5. - 8.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Fanta  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
320
Michal Viktora  3 : 2 120
Jiří Jílek  3 : 0 200
 2. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
450
Jiří Borovička  3 : 1 200
Jan Breznay  3 : 0 250
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1345
Martin Kříž  2 : 0 28.8 5. - 6.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Sluka  3 : 0 24 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1326
Dan Teuchner  2 : 0 wo. 14.4 5. - 6.
Pavel Beneš  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Karím Farrag  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 2 14.4 1. - 16.
Martin Muller  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 Body celkem:
220
Petr Malý  1 : 3 60
Jakub Vaněk  2 : 3 160
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
79
Body celkem:
979
Jáchym Mraček  3 : 0 24 13. - 14.
Martin Němec  3 : 0 24 13. - 16.
Pavel Beneš  1 : 3 4.8 9. - 16.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Trefný  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
59
Body celkem:
875
Luboš Walter ml.  3 : 2 11.52 17. - 18.
Matěj Slabý  3 : 2 11.52 17. - 20.
Filip Šarboch  3 : 0 19.2 17. - 24.
Milan Tecl  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Jan Pleskot  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 08.04.2017 Body celkem:
160
Tomáš Vysloužil  3 : 1 160
 muži C, 11.03.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
60
Body celkem:
960
Jakub Vaněk  3 : 0 wo. 12 13. - 14.
Tomáš Zach  3 : 0 24 13. - 16.
Petr Podaný  1 : 3 4.8 9. - 16.
Ján Fecák  2 : 3 9.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 muži C, 11.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1106
Filip Nosek  0 : 3 0 7. - 8.
Jan Sluka  2 : 3 11.52 5. - 8.
Štěpán Marko  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Valta  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 29.01.2017 Body celkem:
300
Stanislav Fruhvirt  1 : 3 50
Marek Sýkora  3 : 0 250
 2. Liga Muži F, 28.01.2017 Body celkem:
200
Martin Dvořáček  0 : 3 0
Jan Hráček  3 : 1 200
 Strahov muži C, 21.01.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
53
Body celkem:
797
Martin Němec  3 : 1 15.36 21. - 22.
Filip Hurta  3 : 0 19.2 21. - 24.
Tomáš Tlustý  1 : 3 3.84 17. - 24.
Radek Dudešek  3 : 0 14.4 17. - 32.
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov Muži C, 10.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1421
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 3. - 4.
Dan Teuchner  0 : 3 0 semifinále
Filip Nosek  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Karel Svoboda  3 : 1 19.2 1. - 16.
Marcel Kiefmann  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 04.12.2016 Body celkem:
600
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 300
Jiří Borovička  3 : 0 300
 2. Liga Muži F, 03.12.2016 Body celkem:
180
Martin Kollár  0 : 3 0
Antonín Novák  3 : 2 180
 Evropská Muži C, 12.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1185
Adam Hexner  3 : 0 28.8 7. - 8.
Martin Vostatek  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Richtárech  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Petr Nohel ml.  3 : 1 19.2 1. - 16.
Jiří Andrlík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 23.10.2016 Body celkem:
360
Marek Holuša  1 : 3 60
Jiří Borovička  3 : 0 300
 2. Liga Muži F, 22.10.2016 Body celkem:
600
Oldřich Václavek  3 : 0 300
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 300
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
38
Body celkem:
678
Libor Přibyl  3 : 0 wo. 9.6 27. - 28.
Jaroslav Bělohlávek  0 : 3 wo. 0 25. - 28.
Pavel Zdeněk  3 : 0 wo. 9.6 25. - 32.
Hynek Jičínský  1 : 3 3.84 17. - 32.
Josef Fanta  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Pivovar Pernštejn Open - Svítkov, 24.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1069
Pavel Beneš  2 : 3 10.08 5. - 6.
Jan Ryšavý  3 : 1 20.16 5. - 8.
Filip Nosek  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Jiří Plichta  3 : 0 21 1. - 16.
 Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
63
Body celkem:
1074
Adam Urban  3 : 2 14.4 9. - 10.
Jan Ryšavý  3 : 0 wo. 12 9. - 12.
Tomáš Holub  3 : 2 14.4 9. - 16.
Martin Olič  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Vacek  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
300
Matěj Sezemský  3 : 0 150
Ondřej Sotona  3 : 0 150
 SALMING Poděbrady Open, 12.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1437
Petr Veselý  1 : 3 7.68 3. - 4.
Tomáš Strmiska  2 : 3 15.36 semifinále
Tomáš Holub  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Tomáš Zach  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 SquashArena muži B, 27.02.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1418
Ondřej Kožina  3 : 0 wo. 20.5 15. - 16.
Jan Daňsa  2 : 3 16.4 13. - 16.
Petr Volný  1 : 3 8.2 9. - 16.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 3. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
90
Michal Boška  2 : 3 60
Filip Nosek  1 : 3 30
 3. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
300
Ján Forgáč  3 : 0 150
Daniel Petriľák  3 : 0 150
 Petr´s CUP, 13.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1334
Václav Uhlíř  3 : 1 23.04 5. - 6.
Kamil Staněk  3 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Richard Nádvorník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 1 19.2 1. - 16.
Lukáš Klinecký  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1009
Michal Viktora  3 : 0 wo. 12 11. - 12.
Michal Boška  2 : 3 9.6 9. - 12.
Tomáš Fecák  3 : 2 14.4 9. - 16.
Pavel Beneš  1 : 3 4.8 1. - 16.
Martin Olič  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
150
Jan Nožka  3 : 0 150
Radek Doucha  0 : 3 0
 3. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
270
Matěj Novák  3 : 1 120
Daniel Čech  3 : 0 150
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
54
Body celkem:
977
Tomáš Strmiska  2 : 3 9.6 11. - 12.
Ondřej Jánský  1 : 3 4.8 9. - 12.
Adam Hexner  3 : 0 24 9. - 16.
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Makovský  3 : 1 15.36 1. - 32.
 3. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
210
Michal Boška  3 : 2 90
Filip Nosek  3 : 1 120
 3. liga Muži C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
300
Václav Fajta  3 : 0 150
Ján Forgáč  3 : 0 150
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
58
Body celkem:
762
Jaroslav Sezemský  3 : 0 16.8 17. - 18.
Vladimír Hlavatý  3 : 0 wo. 8.4 17. - 20.
Tomáš Holub  3 : 2 10.08 17. - 24.
Jiří Andrlík  3 : 0 16.8 17. - 32.
Pavel Popelka  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1258
Josef Fanta  0 : 3 wo. 0 27. - 28.
Dan Teuchner  0 : 3 0 25. - 28.
Tomáš Holub  3 : 0 40 25. - 32.
Jakub Vaněk  1 : 3 8 17. - 32.
Jan Čaboun  2 : 3 16 1. - 32.
Jan Hummel  3 : 0 30 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1135
Lukáš  Kamp  3 : 2 0
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Libor Přibyl  1 : 3 0
Martin Kříž  3 : 1 0
Tomáš Císařovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1322
 bye  3 :  0
Radek Dudešek  3 : 1 0
Petr Podaný  3 : 0 0
Alexander Kuklovský  2 : 3 0
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 0
Petr Veselý  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1990
Chris Owen  3 : 0 0
Václav Uhlíř  3 : 2 0
Tomáš Fecák  3 : 2 0
Petr Marek  0 : 3 0
Luboš Walter st.  3 : 0 wo. 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
66
Body celkem:
882
Milan Beránek  3 : 1 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Aleš Novák  3 : 0 0
Petr Volný  1 : 3 0
Jiří Vágner  3 : 0 0
Zdeněk Barták  3 : 0 0
 2. LIGA MUŽI D 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
0
Petr Veselý  0 : 3 0
Petr Marek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
49
Body celkem:
721
Josef Fanta  2 : 3 0
David Brůha  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Zdeněk Barták  3 : 0 0
Petr Vosátka  3 : 1 0
 2. liga muži D, 14.12.2014 Body celkem:
60
Radim Valášek  1 : 3 60
Jiří Vlček  0 : 3 0
 2. liga muži D, 13.12.2014 Body celkem:
60
Petr Marek  1 : 3 60
Jan Mašek  0 : 3 0
 2. liga muži D, 19.10.2014 Body celkem:
200
Jan Breznay  0 : 3 0
Ivo Koranda  3 : 1 200
 2. Liga Muži D, 18.10.2014 Body celkem:
50
Jan Mašek  0 : 3 0
Radim Valášek  1 : 3 50
 Mužský turnaj D Rychnov, 16.06.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
15
Body celkem:
451

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot