Profil hráče

Dalibor Procházka ml.

hrac

Ročník: 2000
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:SQUASHEXPERT.CZ Haštal B
Registrační číslo: 4785

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 10. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 9. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 4. (02/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 4. (04/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4. (10/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 13 (1) 24999 (-1001)
01.03.2024 14 (-4) 26000 (-1578)
01.02.2024 10 (2) 27578 (992)
01.01.2024 12 (1) 26586 (0)
01.12.2023 13 (-1) 26586 (276)
01.11.2023 12 (0) 26310 (-91)
01.10.2023 12 (3) 26401 (828)
01.09.2023 15 (0) 25573 (0)
01.08.2023 15 (0) 25573 (0)
01.07.2023 15 (0) 25573 (0)
01.06.2023 15 (0) 25573 (0)
01.05.2023 15 (0) 25573 (-102)
01.04.2023 15 (1) 25675 (1173)
01.03.2023 16 (-3) 24502 (-120)
01.02.2023 13 (-1) 24622 (-1474)
01.01.2023 12 (0) 26096 (-233)
01.12.2022 12 (1) 26329 (-200)
01.11.2022 13 (-3) 26529 (-633)
01.10.2022 10 (1) 27162 (0)
01.09.2022 11 (0) 27162 (0)
01.08.2022 11 (0) 27162 (0)
01.07.2022 11 (2) 27162 (-731)
01.06.2022 13 (2) 27893 (-216)
01.05.2022 15 (-1) 28109 (780)
01.04.2022 14 (-1) 27329 (489)
01.03.2022 13 (0) 26840 (757)
01.02.2022 13 (5) 26083 (1502)
01.01.2022 18 (-2) 24581 (349)
01.12.2021 16 (3) 24232 (520)
01.11.2021 19 (7) 23712 (2387)
01.10.2021 26 (-5) 21325 (-506)
01.09.2021 21 (3) 21831 (495)
01.08.2021 24 (0) 21336 (0)
01.07.2021 24 (1) 21336 (1644)
01.06.2021 25 (0) 19692 (0)
01.03.2021 25 (0) 19692 (0)
01.11.2020 25 (8) 19692 (1874)
01.10.2020 33 (0) 17818 (1020)
01.04.2020 33 (7) 16798 (18)
01.03.2020 40 (-3) 16780 (0)
01.02.2020 37 (-4) 16780 (-601)
01.01.2020 33 (4) 17381 (944)
01.12.2019 37 (2) 16437 (635)
01.11.2019 39 (5) 15802 (-45)
01.10.2019 44 (0) 15847 (746)
01.09.2019 44 (0) 15101 (0)
01.08.2019 44 (0) 15101 (0)
01.07.2019 44 (0) 15101 (0)
01.06.2019 44 (1) 15101 (-331)
01.05.2019 45 (1) 15432 (-360)
01.04.2019 46 (3) 15792 (1186)
01.03.2019 49 (0) 14606 (33)
01.02.2019 49 (3) 14573 (200)
01.01.2019 52 (-4) 14373 (-350)
01.12.2018 48 (4) 14723 (168)
01.11.2018 52 (4) 14555 (595)
01.10.2018 56 (10) 13960 (1914)
01.09.2018 66 (0) 12046 (0)
01.08.2018 66 (0) 12046 (0)
01.07.2018 66 (0) 12046 (0)
01.06.2018 66 (8) 12046 (873)
01.05.2018 74 (10) 11173 (1458)
01.04.2018 84 (3) 9715 (259)
01.03.2018 87 (1) 9456 (0)
01.02.2018 88 (8) 9456 (578)
01.01.2018 96 (10) 8878 (592)
01.12.2017 106 (-1) 8286 (0)
01.11.2017 105 (17) 8286 (1164)
01.10.2017 122 (-4) 7122 (22)
01.09.2017 118 (0) 7100 (0)
01.07.2017 118 (1) 7100 (0)
01.06.2017 119 (16) 7100 (1053)
01.05.2017 135 (-2) 6047 (20)
01.04.2017 133 (18) 6027 (862)
01.03.2017 151 (5) 5165 (0)
01.02.2017 156 (9) 5165 (425)
01.01.2017 165 (40) 4740 (1285)
01.12.2016 205 (-16) 3455 (-290)
01.11.2016 189 (32) 3745 (852)
01.10.2016 221 (41) 2893 (571)
01.09.2016 262 (2) 2322 (101)
01.06.2016 264 (91) 2221 (851)
01.05.2016 355 (0) 1370 (75)
01.04.2016 355 (-3) 1295 (0)
01.03.2016 352 (-9) 1295 (0)
01.02.2016 343 (-6) 1295 (0)
01.01.2016 337 (-77) 1295 (290)
01.12.2015 260 (-6) 1005 (0)
01.11.2015 254 (-254) 1005 (1005)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024121014132024
20231213161515151515151212132023
20221813131415131111111013122022
202125252424212619162021
20203337403333252020
20195249494645444444444439372019
20189688878474666666665652482018
20171651561511331351191181181221051062017
20163373433523553552642622211892052016
20152542602015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Smíšená liga 2023/2024, 03.04.2024 Body celkem:
1100
Jakub Zapala  3 : 0 1100
 Smíšená liga 2023/2024, 12.03.2024 Body celkem:
0
Daniel Poleshchuk  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3862
Michal Kareš  3 : 0 0 13. - 14.
Marek Koutník  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Michal Bodiš  1 : 3 0 9. - 16.
Jaroslav Cerman  1 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 0 1. - 32.
 Smíšená liga 2023/2024, 27.02.2024 Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 14.01.2024 Body celkem:
0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 13.01.2024 Body celkem:
260
Martin Švec  0 : 3 0
Viktor Byrtus  1 : 3 260
 Smíšená liga 2023/2024, 12.01.2024 Body celkem:
0
Lucas Serme  0 : 3 0
 Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
José Gallegos  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Sinkule  3 : 1 0 5. - 8.
Jaroslav Cerman  1 : 3 0 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 28.11.2023 Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 0
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
600
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 Smíšená liga 2023/2024, 22.11.2023 Body celkem:
0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Strahov - muži A, 11.11.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Adam Sinkule  3 : 0 0 9. - 10.
Luboš Walter ml.  3 : 0 0 9. - 12.
Ondřej Pavelka  3 : 1 0 9. - 16.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Jaroslav Cerman  1 : 3 0 7. - 8.
Martin Ředina  2 : 3 0 5. - 8.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
840
Petr Motalík  3 : 0 600
Filip Richtárech  2 : 3 240
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
700
Aneta Sezemská  3 : 0 500
Martin Volf  2 : 3 200
 Smíšená liga 2023/2024, 03.10.2023 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 Strahov - muži A, 23.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Ondřej Ertl  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 0 1. - 16.
 MČR U23 2023 mužů, (), 28.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
302
Body celkem:
7586
Vojtěch Mohelník  3 : 0 130
Adam Sinkule  3 : 0 130
František Procházka  1 : 3 41.6
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 1. liga muži B, 23.04.2023 Body celkem:
900
Ondřej Jánský  3 : 0 500
Jakub Slavíček  3 : 1 400
 1. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
1000
Pavel Trávníček  3 : 0 500
Jan Břeň  3 : 0 500
 Strahov - muži A, 01.04.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2860
Luboš Walter ml.  2 : 3 32 9. - 10.
Adam Sinkule  3 : 2 48 9. - 12.
David Linhart  3 : 1 64 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
429
Body celkem:
4863
Michal Bodiš  3 : 0 130 9. - 10.
František Procházka  3 : 1 104 9. - 12.
Martin Ředina  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Marek Panáček  1 : 3 26 1. - 16.
Luboš Walter ml.  3 : 0 104 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , 25.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3638
Ondřej Ertl  0 : 3 0 finále
Ondřej Pavelka  3 : 1 64 semifinále
Michal Kareš  3 : 0 60 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 1. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
1000
Martin Janečka  3 : 0 500
Lukáš Gašparík  3 : 0 500
 1. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
900
Miroslav Kolář  3 : 0 500
Petr Zlámal  3 : 1 400
 Strahov - muži A, 03.12.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2753
Adam Sinkule  3 : 0 90 15. - 16.
Petr Marek  2 : 3 36 13. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 16.
José Gallegos  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
1000
Aleš Kubíček  3 : 0 500
Faríd Farrag  3 : 0 500
 1. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
700
Jaroslav Čech  3 : 1 400
Jan Ryba  3 : 2 300
 M&S fair Cup - Muži A, 12.11.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2908
Luboš Walter ml.  3 : 0 90 13. - 14.
Adam Sinkule  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 9. - 16.
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3351
Jakub Zapala  3 : 1 76.8 7. - 8.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 80 1. - 16.
 1. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
960
Ladislav Procházka  3 : 1 480
David Linhart  3 : 1 480
 1. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
1200
Martin Kříž  3 : 0 600
Miroslav Kolář  3 : 0 600
 FAJNE Áčko muži, 24.09.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2662
Filip Kočárek  0 : 3 0 7. - 8.
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0 5. - 8.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 70 1. - 16.
 MČR U23 2022, (), 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
387
Body celkem:
8856
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 finále
Adam Sinkule  3 : 1 166.4 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Strahov - muži A, 23.04.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1769
Body za soupeře:
156
Body celkem:
1925
Martin Kříž  3 : 0 60 13. - 14.
Miroslav Kolář  3 : 0 60 13. - 16.
Jakub Vavřík  0 : 3 0 9. - 16.
Walter Herold  Veedla  1 : 3 12 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 1. liga muži B, 10.04.2022 Body celkem:
600
Šimon Makovský  3 : 0 600
 1. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
1200
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
Petr Kopecký  3 : 0 600
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
135
Body celkem:
3690
Michal Bodiš  1 : 3 26 15. - 16.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 13. - 16.
Petr Marek  1 : 3 26 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Schuller  3 : 1 83.2 1. - 32.
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3898
Dominic Wren  0 : 2 0 9. - 10.
Luboš Walter ml.  2 : 1 66 9. - 12.
Adam Sinkule  2 : 0 110 9. - 16.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 0 88 1. - 32.
 1. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
1200
Michal Jirka  3 : 0 600
Tomáš Herold  3 : 0 600
 1. liga muži B, 29.01.2022 Body celkem:
360
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Filip Kočárek  3 : 2 360
 Strahov - muži A, 22.01.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3644
Michal Bodiš  1 : 2 48 13. - 14.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 60 13. - 16.
Jáchym Mraček  0 : 2 0 9. - 16.
Leandro Romiglio  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Volf  3 : 1 76.8 1. - 32.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2925
Jáchym Mraček  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Marek  0 : 3 0 semifinále
František Procházka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 50 1. - 16.
Rudolf Korbelář  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3141
Ondřej Uherka  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ladislav Procházka  3 : 0 80 1. - 16.
Michal Vaněk  3 : 0 64 1. - 32.
 1. liga muži B, 28.11.2021 Body celkem:
960
Šimon Makovský  3 : 2 360
Jakub Slavíček  3 : 0 600
 1. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
720
Martin Ředina  1 : 3 120
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
186
Body celkem:
2398
Jaroslav Cerman  2 : 0 64 17. - 18.
Ladislav Procházka  2 : 1 38.4 17. - 20.
 bye  2 : 0 wo. 32 17. - 24.
Vojtěch Martinovský  2 : 1 38.4 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 12.8 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4224
Roman Švec  1 : 3 26 11. - 12.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Volf  3 : 0 130 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 104 1. - 32.
 1. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
960
Michal Jirka  3 : 2 360
Tomáš Herold  3 : 0 600
 1. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
480
Ladislav Procházka  3 : 1 480
Filip Kočárek  0 : 3 0
 POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
116
Body celkem:
2180
Ladislav Procházka  2 : 1 29.52 5. - 6.
Tomáš Divák  2 : 1 29.52 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie Babjuková  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Strahov - muži A, 18.09.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2792
Aleš Kubíček  2 : 1 48 19. - 20.
Luboš Walter ml.  0 : 2 0 17. - 20.
Walter Herold  Veedla  2 : 0 80 17. - 24.
Adam Sinkule  2 : 0 80 17. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 156 čtvrtfinále
Lukáš Stupka  3 : 0 130 1. - 16.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2802
Martin Štěpán ml.  2 : 0 wo. 45 15. - 16.
Petr Veselý st.  1 : 2 36 13. - 16.
Jaroslav Cerman  1 : 2 36 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Sinkule  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1970
Ladislav Procházka  3 : 0 wo. 24.8 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Jiří Pinka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Pavel Mraček  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Strahov - muži A, 19.06.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3656
Ondřej Ertl  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Michal Bodiš  3 : 0 120 13. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 76.8 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
111
Body celkem:
1610
Miloš Liška  2 : 0 wo. 20.5 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  1 : 2 16.4 9. - 12.
Pavel Bodiš  2 : 0 41 9. - 16.
Martin Schuller  2 : 3 16.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3357
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 18.
Jakub Vavřík  2 : 0 96 17. - 20.
Michal Jirka  2 : 0 96 17. - 24.
Aleš Kubíček  2 : 0 72 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2307
Petr Marek  2 : 0 wo. 30 7. - 8.
Martin Volf  0 : 2 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hai Nguyen Nguyen  3 : 1 40 1. - 16.
Miloš Pospíšil  3 : 0 40 1. - 32.
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Adam Sinkule  1 : 3 31.2 5. - 6.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 156 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Černý  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži C, 06.09.2020 Body celkem:
600
Oldřich Kellner  3 : 0 300
Petra Václavková  3 : 0 300
 2. liga muži C, 05.09.2020 Body celkem:
600
Jan Šťastník  3 : 0 300
Tomáš Divák  3 : 0 300
 D Squashové akademie, 27.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2993
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3201
Filip Kočárek  0 : 3 0 21. - 22.
Vojtěch Hanzal  3 : 2 62.4 21. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 3 41.6 17. - 24.
Jakub Slavíček  3 : 0 104 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 22.02.2020
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1124
Miloš Pospíšil  2 : 0 wo. 16.4 25. - 26.
Pavel Šlemr  2 : 0 32.8 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 25. - 32.
Petr Podaný  1 : 2 13.12 17. - 32.
Jiří Vlček  2 : 3 13.12 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 37
Body za pořadí:
1534
Body za soupeře:
162
Body celkem:
1696
Pavel Bodiš  2 : 0 60 37. - 38.
Aleš Kubíček  2 : 0 wo. 30 37. - 40.
Michal Jirka  0 : 2 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Ladislav Burián  1 : 3 12 1. - 64.
 Strahov - muži A, 18.01.2020
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1696
Body za soupeře:
216
Body celkem:
1912
Ondřej Kožina  2 : 0 60 33. - 34.
Vlastimil Kozák  2 : 1 36 33. - 36.
Miloš Liška  2 : 0 60 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 64.
 Muži B, 14.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1878
Vlastimil Kozák  2 : 1 29.52 7. - 8.
Jan Roll  0 : 2 0 5. - 8.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 2 24.6 1. - 16.
Daniel Vrána  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
227
Body celkem:
2377
Michal Jirka  1 : 2 28.8 21. - 22.
Luboš Walter ml.  2 : 1 43.2 21. - 24.
Jaroslav Cerman  1 : 2 28.8 17. - 24.
Tomáš Herold  2 : 0 72 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
Walter Herold  Veedla  3 : 0 54 1. - 64.
 2. liga muži C, 01.12.2019 Body celkem:
540
Štěpán Václavek  3 : 1 240
Oldřich Kellner  3 : 0 300
 1. liga muži A, 30.11.2019 Body celkem:
500
Jiří Vlček  3 : 0 500
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2012
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 5. - 6.
Michal Jirka  2 : 0 wo. 24.6 5. - 8.
Petr Martin  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Mraček  3 : 0 41 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1504
Body za soupeře:
184
Body celkem:
1688
Adam Jiroušek  1 : 2 21.6 33. - 34.
Tomáš Strmiska  2 : 0 54 33. - 36.
Miroslav Kolář  2 : 0 54 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 64.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1765
Ondřej Kožina  0 : 2 0 13. - 14.
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 9. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Makovský  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1556
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1612
Michal Kareš  1 : 2 22.4 23. - 24.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 21. - 24.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 17. - 24.
Tomáš Novák  2 : 1 33.6 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 06.10.2019 Body celkem:
600
Přemek Mareš  3 : 0 300
Roman Pross  3 : 0 300
 2. liga muži C, 05.10.2019 Body celkem:
480
Vlastimil Kozák  3 : 2 180
Tereza Elznicová  3 : 0 300
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3298
Jakub Zapala  1 : 2 40 11. - 12.
Matej Hrnčiřík  0 : 2 0 9. - 12.
Michal Jirka  2 : 1 60 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Vavřík  3 : 1 64 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
151
Body celkem:
1402
Milan Vlasák  2 : 0 40 25. - 26.
Milan Beránek  2 : 0 40 25. - 28.
Faríd Farrag  2 : 0 40 25. - 32.
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 17. - 32.
Luboš Walter ml.  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
187
Body celkem:
6643
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Martin Brňák  3 : 0 156
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Adam Sinkule  1 : 3 31.2
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
117
Body celkem:
1853
Roman Kubričan  2 : 0 wo. 25 13. - 14.
Pavel Jakubů  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Jáchym Mraček  1 : 2 20 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
480
Jakub Vavřík  3 : 1 480
Heiko Schwarzer  0 : 3 0
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
720
Jiří Vlček  1 : 3 120
Jakub Slavíček  3 : 0 600
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
145
Body celkem:
1983
Adam Jiroušek  2 : 1 30 11. - 12.
Petr Zlámal  1 : 2 20 9. - 12.
Petr Veselý  2 : 1 30 9. - 16.
Michal Bodiš  1 : 3 10 1. - 16.
David Orálek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1695
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1786
Martin Volf  1 : 2 19.2 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 24 25. - 28.
Pavel Cigánek  2 : 0 48 25. - 32.
Dan Teuchner  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Jirka  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
351
Body celkem:
4785
Šimon Makovský  3 : 0 wo. 65 9. - 10.
Michal Macíček   3 : 0 130 9. - 12.
Matěj Černý  3 : 0 130 9. - 16.
Benjamin Bergel  1 : 3 26 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
480
Petr Zatřepálek  1 : 3 120
Lukáš Matoušek  3 : 2 360
 1. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
720
Petr Kopecký  1 : 3 120
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3368
Tomáš Hrubý  3 : 0 96 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 19.2 5. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
116
Body celkem:
1666
Jaroslav Cerman  1 : 2 16.4 9. - 10.
František Procházka  2 : 1 24.6 9. - 12.
Tomáš Strmiska  2 : 0 41 9. - 16.
Jan Daňsa  1 : 3 8.2 1. - 16.
Matěj Slabý  3 : 1 26.24 1. - 32.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1512
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1594
Petr Veselý  0 : 2 0 29. - 30.
Martin Volf  2 : 0 wo. 32 29. - 32.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 25. - 32.
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 32.
Ladislav Procházka  2 : 3 25.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 1. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 0
Heiko Schwarzer  0 : 3 0
 1. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
0
Jiří Vlček  0 : 3 0
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Filip Strouhal  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Matěj Černý  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1607
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1757
Jakub Zapala  2 : 0 wo. 28 23. - 24.
Vojtěch Hanzal  1 : 2 22.4 21. - 24.
Michal Kareš  1 : 2 22.4 17. - 24.
Aleš Kubíček  2 : 0 56 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
145
Body celkem:
1930
Lukáš Matoušek  1 : 2 20 11. - 12.
Michal Jirka  1 : 2 20 9. - 12.
Miloš Liška  2 : 0 50 9. - 16.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
240
Lukáš Matoušek  2 : 3 240
Jakub Solnický  0 : 3 0
 1. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
600
Martin Ředina  0 : 3 0
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B19), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4124
Martin Brňák  3 : 0 72
Matěj Sezemský  3 : 0 72
Jakub Rezek  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  2 : 3 28.8
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2321
Harry Londy   0 : 2 0 21. - 22.
Marek Hlaváč  2 : 0 72 21. - 24.
Karím Farrag  0 : 2 0 17. - 24.
Petr Steiner  2 : 0 72 17. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4209
Daniel Ivanco  3 : 0 120 7. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 48 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 100 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1988
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 25 11. - 12.
Lukáš Matoušek  1 : 2 20 9. - 12.
Karím Farrag  2 : 0 50 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2184
Pavel Jakubů  2 : 0 50 9. - 10.
Ondřej Kožina  2 : 0 50 9. - 12.
Adam Sinkule  2 : 1 30 9. - 16.
Petr Zatřepálek  2 : 3 20 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1244
Milan Beránek  2 : 3 11.52 5. - 6.
Pavel Beneš  3 : 1 23.04 5. - 8.
Miroslav Kolář  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Michal Tůma  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
191
Body celkem:
1753
Pavel Bodiš  2 : 0 40 17. - 18.
Pavel Šlemr  2 : 0 40 17. - 20.
Jan Ryšavý  2 : 0 40 17. - 24.
Daniel Vrána  2 : 0 40 17. - 32.
Lukáš Matoušek  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 PRIMA stavebniny Cup, (B19), 21.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3518
Marek Paták  3 : 0 72
Matyáš Dufek  1 : 3 14.4
Vojtěch Mohelník  3 : 0 96
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1589
Václav Uhlíř  2 : 0 38.4 3. - 4.
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Pavel Bodiš  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 24 1. - 16.
Magnus Engervall  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži C, 07.04.2018 Body celkem:
600
Radek Doucha  3 : 1 200
Jiří Kuntoš  3 : 0 250
Roman Hlaváč  3 : 2 150
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
132
Body celkem:
1151
Milan Beránek  2 : 0 wo. 15 33. - 34.
Alexander Kuklovský  2 : 0 30 33. - 36.
Jan Ryšavý  2 : 0 30 33. - 40.
Daniel Vrána  2 : 0 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Sochůrek  2 : 3 12 1. - 64.
 Albatros Media - Junior "A", (B19), 17.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3466
Ondřej Hübscher  3 : 0 72
Filip Strouhal  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  3 : 2 57.6
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
65
Body celkem:
736
František Procházka  2 : 0 19.2 25. - 26.
Annabelle Diamantino  2 : 0 19.2 25. - 28.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 11.52 25. - 32.
Lukáš Vrba  1 : 2 7.68 17. - 32.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži C, 28.01.2018 Body celkem:
500
Pavel Popelka  3 : 0 250
Michal Franta  3 : 0 250
 2. Liga Muži C, 27.01.2018 Body celkem:
500
Jaroslav Filip  3 : 0 250
Roman Hlaváč  3 : 0 250
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 80
Michal Macíček   3 : 0 80
Matěj Černý  3 : 0 80
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 37
Body za pořadí:
922
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1030
Martin Němec  2 : 0 30 37. - 38.
David Svoboda  2 : 0 30 37. - 40.
Radim Valášek  1 : 2 12 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Sopko  1 : 3 6 1. - 64.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
340
Body celkem:
3845
Vojtěch Hanzal  3 : 0 100 9. - 10.
Adam Jiroušek  3 : 2 60 9. - 12.
Jakub Slavíček  3 : 0 100 9. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1107
Jaroslav Sezemský  2 : 0 wo. 12 9. - 10.
Rudolf Korbelář  2 : 0 24 9. - 12.
Martin Němec  2 : 0 24 9. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 9.6 1. - 16.
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži C, 03.12.2017 Body celkem:
400
Martin Šetina  3 : 2 150
Vratislav Morkus  3 : 0 250
 2. Liga Muži C, 02.12.2017 Body celkem:
450
Roman Hlaváč  3 : 1 200
Milan Tecl  3 : 0 250
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3837
Jakub Slavíček  3 : 1 86.4 7. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 43.2 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Černý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1775
Adam Sinkule  0 : 2 0 13. - 14.
Miloš Liška  2 : 0 50 13. - 16.
Martin Volf  0 : 2 0 9. - 16.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 1 32 1. - 32.
 2. Liga Muži C, 22.10.2017 Body celkem:
400
Radek Doucha  3 : 1 200
Jiří Kuntoš  3 : 1 200
 2. Liga Muži C, 21.10.2017 Body celkem:
280
Tereza Elznicová  3 : 0 200
Magnus Engervall  2 : 3 80
 Junioři B - Strahov , (B19), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3588
Matyáš Dufek  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 1 48
Lukáš Michalů  3 : 1 48
Filip Šarboch  3 : 1 48
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3225
Matyáš Dufek  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Sinkule  3 : 0 90 9. - 12.
Matěj Sezemský  3 : 0 90 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
65
Body celkem:
611
Matěj Slabý  2 : 0 14.4 33. - 34.
Jiří Borovička  2 : 0 14.4 33. - 36.
Pavel Trefný  2 : 0 wo. 7.2 33. - 40.
Tomáš Fecák  2 : 0 14.4 33. - 48.
Pavel Zdeněk  2 : 0 14.4 33. - 64.
Jan Lempart  0 : 3 0 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3092
Adam Sinkule  0 : 3 0 13. - 14.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 80 13. - 16.
Petr Nohel ml.  2 : 3 40 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
830
Body za soupeře:
74
Body celkem:
904
Chris Owen  3 : 0 24.6 33. - 34.
Matyáš Dufek  2 : 0 wo. 12.3 33. - 36.
Jakub Vaněk  2 : 0 wo. 12.3 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
119
Body celkem:
1448
Martin Němec  3 : 0 40 23. - 24.
Jan Sluka  1 : 3 8 21. - 24.
Petr Nohel ml.  1 : 3 8 17. - 24.
Ján Fecák  3 : 0 40 17. - 32.
Jakub Vavřík  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
76
Body celkem:
892
Ondřej Švarc  3 : 2 11.52 17. - 18.
Aleš Hantl  3 : 2 11.52 17. - 20.
Michal Kraus  3 : 0 19.2 17. - 24.
Jan Jícha  3 : 0 19.2 17. - 32.
Martin Vostatek  0 : 3 0 1. - 32.
Zdeněk Barták  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Karím Farrag  0 : 3 0
Adam Sinkule  2 : 3 28
Michal Macíček   3 : 0 70
Jakub Slavíček  3 : 1 56
 HRADECKÝ CUP, (B19), 22.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Jáchym Mraček  3 : 2 36
Petr Nohel ml.  1 : 3 12
Adam Jiroušek  0 : 3 0
 2. Liga Muži A, 08.04.2017 Body celkem:
120
Filip Hurta  1 : 3 40
Filip Janda  0 : 3 0
Milan Drábik  2 : 3 80
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2748
Luboš Walter ml.  2 : 3 32 1. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0
 muži C, 11.03.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
46
Body celkem:
862
Martin Kříž  3 : 0 wo. 9.6 17. - 18.
Robert Michalec  3 : 1 15.36 17. - 20.
Jan Nožka  3 : 2 11.52 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Ján Fecák  0 : 3 0 1. - 32.
 Strahov Junioři B, (B19), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Adam Sinkule  1 : 3 16
Lukáš Michalů  3 : 0 80
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Šimon Makovský  1 : 3 31.2 7. - 8.
Adam Sinkule  1 : 3 31.2 5. - 8.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 130 1. - 16.
 2. Liga Muži A, 29.01.2017 Body celkem:
280
Tomáš Holub  2 : 3 80
Eva Gallatová  3 : 0 200
 2. Liga Muži A, 28.01.2017 Body celkem:
160
Jiří Kuntoš  0 : 3 0
Tomáš Jelínek  3 : 1 160
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Filip Strouhal  1 : 3 18 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 1 72
Petr Nohel ml.  3 : 0 90
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Filip Strouhal  1 : 3 28.8 3. - 4.
Matyáš Dufek  1 : 3 28.8 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3018
Šimon Makovský  1 : 3 18 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Makovský  1 : 3 18
Matěj Sezemský  3 : 0 90
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4370
Adam Sinkule  1 : 3 25.6 3. - 4.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Strahov Muži C, 10.12.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
61
Body celkem:
805
Marek Vejrosta  3 : 2 11.52 21. - 22.
Martin Němec  3 : 1 15.36 21. - 24.
Václav Uhlíř  2 : 3 7.68 17. - 24.
Matěj Slabý  3 : 0 19.2 17. - 32.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži A, 04.12.2016 Body celkem:
360
Jiří Pour  3 : 0 200
Filip Hurta  3 : 1 160
 2. Liga Muži A, 03.12.2016 Body celkem:
120
Milan Drábik  3 : 2 120
Tomáš Holub  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Jakub Slavíček  3 : 0 96 7. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Lestly  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B19), 05.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3212
Petr Nohel ml.  2 : 3 24
Martin Kůla  3 : 0 60
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 48
Adam Sinkule  2 : 3 24
 junioři B SBCentrum, (B19), 29.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Lukáš Michalů  3 : 0 80
Martin Kůla  3 : 0 80
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 80
 2. Liga Muži A, 23.10.2016 Body celkem:
200
Jakub Štiller  3 : 0 200
Filip Janda  0 : 3 0
 2. Liga Muži A, 22.10.2016 Body celkem:
400
Eva Gallatová  3 : 0 200
Miroslav Hlásek  3 : 0 200
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
49
Body celkem:
595
Jaroslav Sezemský  3 : 1 11.52 33. - 34.
Ladislav Tesárek  3 : 0 wo. 7.2 33. - 36.
Martin Kříž  3 : 0 14.4 33. - 40.
Zdeněk Barták  3 : 2 8.64 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 1. - 64.
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 muži C, 24.09.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
55
Body celkem:
898
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 9. - 10.
Ján Forgáč  3 : 1 16.8 9. - 12.
Michal Tůma  3 : 0 21 9. - 16.
Petr Podaný  1 : 3 4.2 1. - 16.
Chris Owen  3 : 1 13.44 1. - 32.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
198
Body celkem:
2971
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 90 13. - 14.
Matěj Příman  3 : 0 90 13. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 9. - 16.
Matyáš Dufek  1 : 3 18 1. - 16.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
226
Body celkem:
3420
Lukáš Michalů  3 : 0 96 7. - 8.
Matěj Sezemský  2 : 3 38.4 5. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.06.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
53
Body celkem:
851
Lukáš Krupička  0 : 3 0 17. - 18.
Pavel Brož  3 : 0 19.2 17. - 20.
Matěj Sezemský  3 : 1 15.36 17. - 24.
Petr Podaný  3 : 2 11.52 17. - 32.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Paroulek  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
60
Jiří Škop  3 : 2 60
 3. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
15
Ondřej Chalupa  1 : 3 15
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4286
Matúš Maťas  3 : 0 112 3. - 4.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Michal Macíček   3 : 0 84 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 56 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Šimon Makovský  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 72
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 57.6
 Petr´s CUP, 13.02.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Pavel Brož  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5152
Body za soupeře:
215
Body celkem:
5367
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 6.
Matyáš Dufek  3 : 2 90 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3797
Matěj Příman  3 : 1 86.4 7. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 21.6 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4474
Petr Nohel ml.  3 : 2 64.8 5. - 6.
Karím Farrag  3 : 2 64.8 5. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Jakub Karafiát  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
235
Body celkem:
3545
Lukáš Michalů  3 : 0 110 13. - 14.
Matěj Sezemský  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Karafiát  3 : 1 70.4 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 10.11.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
226
Body celkem:
3282
Matěj Příman  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Sinkule  1 : 3 16 semifinále
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jáchym Mraček  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 13.10.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2892
Marek Panáček  1 : 3 16 9. - 10.
Martin Filip  3 : 0 80 9. - 12.
Martin Kůla  3 : 0 80 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4177
Matúš Maťas  3 : 1 96 7. - 8.
Filip Šipoš  0 : 3 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.09.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3757
Matyáš Dufek  3 : 1 86.4 7. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Filip  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů D, 10.06.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4915
Jáchym Mraček  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Adam Sinkule  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3537
 bye  3 :  0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 2 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 21.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3011
Mikuláš Pekárek  1 : 3 0
Ladislav Švábek  3 : 1 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
171
Body celkem:
4119
 bye  3 :  0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4078
Adam Sinkule  3 : 2 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
 bye  3 : 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3799
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Ondřej Hübscher  2 : 3 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
 bye  3 :  0
Kristián Mraček  3 : 2 0
Karím Farrag  2 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
281
Body celkem:
3915
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 1 0
Šimon Makovský  1 : 3 0
Jáchym Mraček  3 : 2 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3518
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2735
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Ondřej Jánský  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3652
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 01.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3610
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
225
Body celkem:
2852
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Matúš Maťas  1 : 3 0
Matyáš Smetana  1 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2130
Šimon Makovský  1 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Karím Farrag  3 : 0 wo. 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3347
Luboš Walter ml.  3 : 0 wo. 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU15, (B15), 29.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2649
 bye  3 : 0
Ondřej Hübscher  1 : 3 0
Daniel Ouředník  3 : 1 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
241
Body celkem:
2589
Matěj Sezemský  1 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 1 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Matyáš Smetana  2 : 3 0
Stanislav Herber  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2931
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 0 wo. 0
Stanislav Herber  3 : 0 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4108
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Mikuláš Pekárek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
251
Body celkem:
3296
 bye  3 :  0
Marek Koutník  0 : 3 0
Matěj Příman  1 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
207
Body celkem:
2937
Matěj Sezemský  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Viktor Kamiš  3 : 0 wo. 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 02.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
139
Body celkem:
2899
 bye  3 :  0
Martin Filip  3 : 0 0
Jakub Karafiát  3 : 1 0
Matěj Příman  0 : 3 0
Matěj Sezemský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2748
Matěj Příman  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Vojtěch Dřevíkovský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B13, (B13), 04.05.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2846
 bye  3 :  0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Ondřej Malý  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot