Profil hráče

Aneta Sezemská

Ročník: 2007
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5090

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 14. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Klára Nováková  3 : 0 100 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 80 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
239
Body celkem:
5470
Nikol Štěpánová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
396
Body celkem:
8189
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 192 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G17), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Dominika Karbanová  3 : 1 64
Zuzana Outratová  2 : 3 32
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4128
Barbora Komárková  3 : 0 60
Eliška Hostáková  3 : 0 60
Zuzana Outratová  3 : 2 60
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4949
Klára Nováková  3 : 2 72 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 96 semifinále
Anežka Větrovská  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Nikol Štěpánová  3 : 0 180 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 144 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour G15, červen, (G15), 09.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
191
Body celkem:
5422
Stela Davies  3 : 0 90
Eva Klimešová  3 : 1 72
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  1 : 3 28.8
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Ella Pelikánová  3 : 0 180 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 144 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Klára Nováková  3 : 2 30
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
186
Body celkem:
4134
Jasmína Absolonová  3 : 0 wo. 30
Ella Pelikánová  3 : 0 60
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Klára Nováková  3 : 2 36
 PJT - Pražská juniorská tour G15, březen, (G15), 31.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PJT - Pražská juniorská tour G17, březen, (G17), 31.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
207
Body celkem:
4898
Barbora Vodičková  3 : 0 70
Kateřina Lindovská  3 : 0 70
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Zuzana Outratová  3 : 2 67.2
 HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Barbora Komárková  3 : 0 140 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 112 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Zuzana Outratová  0 : 3 0 7. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 31.2 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
387
Body celkem:
8856
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 1 166.4 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour G15, leden, (G15), 27.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 6.
Julie Trollerová  3 : 1 96 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 100 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Nikol Štěpánová  3 : 0 160 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 128 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
256
Body celkem:
5681
Nikol Štěpánová  1 : 3 32 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 128 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 90 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
352
Body celkem:
6897
Nikol Štěpánová  3 : 1 128 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 128 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G17), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4176
Klára Nováková  3 : 1 48
Lucie Kolářová  3 : 0 60
Eva Klimešová  3 : 0 60
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Lucie Kolářová  3 : 0 50
Klára Nováková  3 : 0 50
Julie Trollerová  3 : 0 80
Ella Pelikánová  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3189
Klára Nováková  3 : 2 48 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4185
Veronika Pavlatová  3 : 1 96 7. - 8.
Nikol Štěpánová  2 : 3 48 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valerie Hradilová  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 0 128 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vendula Boháčová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 2 86.4 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 112 semifinále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2887
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Leona El Nakhala  3 : 1 56
Nikol Štěpánová  3 : 0 70
 Turnaj JB, (G15), 07.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3600
Julie Trollerová  3 : 1 48
Marie Kubíková  3 : 0 60
Eva Klimešová  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  3 : 1 48
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4156
Zuzana Outratová  3 : 2 48
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Marie Kubíková  3 : 0 60 5. - 6.
Veronika Pavlatová  3 : 1 48 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6118
Nikol Štěpánová  3 : 0 100
Barbora Komárková  3 : 0 100
Eva Klimešová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  3 : 0 160
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2610
Veronika Pavlatová  3 : 1 56 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Zuzana Outratová  2 : 3 28 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Zuzana Outratová  0 : 3 0 7. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 1 166.4 semifinále
Michaela Herberová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Julie Naučová  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4413
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 6.
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
539
Body celkem:
9296
Karolína Šrámková  3 : 1 176 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 176 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Leona El Nakhala  3 : 0 60
Anna Pavelková  3 : 0 60
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
Klára Nováková  2 : 3 40
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2862
Julie Trollerová  1 : 3 16 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 2 36 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
281
Body celkem:
5512
Zuzana Outratová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Zuzana Outratová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Pavelková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4047
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Hana Klimšová  3 : 0 96 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Denisa Kubíková  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
230
Body celkem:
6313
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 144 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 Junioři B - Strahov , (G13), 15.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4172
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Zuzana Outratová  3 : 1 64
 Junioři B - Strahov , (G15), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Radka Rudová  3 : 0 50
Eliška Mauchlerová  3 : 0 50
Julie Trollerová  3 : 1 64
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4435
Anna Bilíčková  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  1 : 3 18
Klára Nováková  3 : 0 108
Nikol Štěpánová  1 : 3 21.6
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G11), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
246
Body celkem:
4937
Karolína Šrámková  1 : 3 22.4
Nikol Štěpánová  3 : 0 112
Valentýna Boháčová  3 : 0 112
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
211
Body celkem:
3955
Nikol Štěpánová  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 96
Zuzana Outratová  3 : 1 76.8
 TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
243
Body celkem:
4909
Thuy Minh Ngoc Tran  3 : 0 96
Nikol Štěpánová  1 : 3 19.2
Ella Pelikánová  3 : 0 128
 Albatros Media - junioři "B", (G15), 27.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2387
Lucie Bartůňková  3 : 1 40
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Kateřina Konečná  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "B", (G13), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Julie Trollerová  2 : 3 32
Nikol Štěpánová  3 : 0 80
Michaela Herberová  3 : 0 80
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4373
Veronika Pavlatová  3 : 0 90
Eva Klimešová  0 : 3 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 1 86.4
 Albatros Media - junioři "A", (G11), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Nikol Štěpánová  2 : 3 44.8
Ella Pelikánová  3 : 2 67.2
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4410
Nikol Štěpánová  1 : 3 24 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 1 96 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G11), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
256
Body celkem:
5681
Ella Pelikánová  3 : 0 128
Nikol Štěpánová  3 : 1 102.4
Karolína Šrámková  1 : 3 25.6
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3418
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
Valerie Vohánková  3 : 1 72
Vendula Nováková  3 : 1 72
Barbora Vodičková  3 : 0 90
 Strahov Junioři B, (G13), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Nela Frombergerová  3 : 0 60 5. - 6.
Radka Rudová  3 : 0 60 5. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5333
Sofie Hausknotzová  3 : 1 124.8 7. - 8.
Karolína Šrámková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G11), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
356
Body celkem:
9113
Nikol Štěpánová  3 : 2 79.2
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 66
Karolína Šrámková  3 : 1 105.6
Ella Pelikánová  3 : 1 105.6
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4165
 bye  3 : 0 120 9. - 16.
Julie Trollerová  1 : 3 24 1. - 16.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 0 120
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G11), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
288
Body celkem:
6371
Karolína Šrámková  1 : 3 28.8
Ella Pelikánová  3 : 0 144
Nikol Štěpánová  3 : 1 115.2
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
302
Body celkem:
5679
Sofie Hausknotzová  3 : 2 86.4 5. - 6.
Valerie Vohánková  3 : 0 144 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 2 72 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G11), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
216
Body celkem:
6299
Nela Frombergerová  3 : 0 108
Ella Pelikánová  3 : 0 108
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (G11), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Ella Pelikánová  3 : 0 144
Nikol Štěpánová  3 : 0 144
Karolína Šrámková  3 : 0 144
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Pavlatová  3 : 1 48
Zuzana Outratová  3 : 1 48
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3349
Nikol Štěpánová  3 : 1 76.8 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
238
Body celkem:
6321
Klára Nováková  3 : 2 64.8
Ella Pelikánová  3 : 1 86.4
Nikol Štěpánová  3 : 1 86.4
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 90 1. - 16.
 Chodovské A, (G11), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
282
Body celkem:
5707
Karolína Šrámková  1 : 3 25.6
Nikol Štěpánová  3 : 0 128
Klára Nováková  3 : 0 128
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2432
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 1 48 5. - 8.
Veronika Pavlatová  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2880
Nikol Štěpánová  3 : 0 84 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
216
Body celkem:
6911
Eva Klimešová  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 2 96 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4248
Veronika Vejrostová  3 : 0 112 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Daniela Dohnalová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5896
Karolína Šrámková  3 : 2 84 finále
Valerie Vohánková  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3096
Karolína Šrámková  3 : 1 40
Julie Trollerová  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3976
Veronika Vejrostová  3 : 1 96 11. - 12.
Adéla Mastná  1 : 3 24 9. - 12.
Daniela Dohnalová  3 : 1 96 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
253
Body celkem:
6454
Zuzana Outratová  1 : 3 40 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 150 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 62.5 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Vendula Boháčová  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Michalcová  3 : 1 76.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
360
Body celkem:
7055
Ella Pelikánová  3 : 0 100
Karolína Šrámková  3 : 0 100
Nikol Štěpánová  3 : 0 160
Riana Alexová  0 : 3 0
 junioři A, (G13), 19.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3516
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 80
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
245
Body celkem:
5670
Eva Klimešová  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 0 128 semifinále
Kristýna Kolandová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
5151
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 2 72 1. - 16.
 junioři A, (G11), 28.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4456
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 6.
Klára Nováková  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 junioři B, (G13), 07.11.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Kateřina Šaštinská  3 : 0 60 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B, (G13), 24.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Lucie Bartůňková  0 : 3 0 5. - 6.
Kateřina Šaštinská  3 : 0 60 5. - 8.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (G11), 24.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 80
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5677
Adina Daňková  3 : 0 0
Bára Vaňková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2668
Anna Michalcová  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
Kateřina Konečná  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4166
Adina Daňková  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
223
Body celkem:
5981
Julie Trollerová  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
116
Body celkem:
4753
Daniela Dohnalová  3 : 0 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3989
Ella Gálová  0 : 3 0
Eva Klimešová  1 : 3 0
Vendula Boháčová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 04.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4370
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Nicol Nosková  3 : 2 0
Anna Michalcová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 10.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4190
Bára Vaňková  3 : 0 0
Eva Klimešová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
48
Body celkem:
4134
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Lucie Bartůňková  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3454
Riana Alexová  0 : 3 0
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot