Profil hráče

Klára Köhlerová

Ročník: 2002
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 4811

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 42. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6. (10/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 8. (11/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 11. (04/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15. (10/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 14. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 47 (0) 2970 (0)
01.08.2019 47 (0) 2970 (0)
01.07.2019 47 (0) 2970 (0)
01.06.2019 47 (-5) 2970 (-2293)
01.05.2019 42 (2) 5263 (0)
01.04.2019 44 (1) 5263 (0)
01.03.2019 45 (0) 5263 (0)
01.02.2019 45 (1) 5263 (0)
01.01.2019 46 (1) 5263 (0)
01.12.2018 47 (-3) 5263 (-1800)
01.11.2018 44 (2) 7063 (0)
01.10.2018 46 (11) 7063 (2970)
01.09.2018 57 (0) 4093 (0)
01.08.2018 57 (0) 4093 (0)
01.07.2018 57 (1) 4093 (0)
01.06.2018 58 (19) 4093 (2293)
01.05.2018 77 (-18) 1800 (-2389)
01.04.2018 59 (0) 4189 (0)
01.03.2018 59 (2) 4189 (0)
01.02.2018 61 (-2) 4189 (0)
01.01.2018 59 (-2) 4189 (0)
01.12.2017 57 (16) 4189 (1800)
01.11.2017 73 (2) 2389 (0)
01.10.2017 75 (-2) 2389 (0)
01.09.2017 73 (0) 2389 (0)
01.07.2017 73 (0) 2389 (0)
01.06.2017 73 (1) 2389 (0)
01.05.2017 74 (-74) 2389 (2389)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20194645454442474747472019
20185961595977585757574644472018
2017747373737573572017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Tereza Šlehoferová  3 : 0 128 3. - 4.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Ženy A, 22.09.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2970
Anežka Stöckelová  3 : 0 80 17. - 18.
Lucie Luksová  3 : 0 80 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Nikola Věříšová  0 : 3 0 1. - 32.
 Kabel-A.T. Cup, 12.05.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2293
Veronika Šromová  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Andrea Malinová  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Kateřina Muchová  3 : 1 56 9. - 16.
Denisa Rohunová  1 : 3 14 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Terezie Martinková  3 : 0 84 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 84 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
900
Natálie Babjuková  0 : 3 0
Kristýna Vohánková  3 : 0 900
 Extraliga Ženy 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
900
Nikola Věříšová  3 : 0 900
Olga Kolářová  0 : 3 0
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3610
Ella Gálová  1 : 3 19.2 5. - 6.
Eliška Mauchlerová  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Zdubová  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
667
Body celkem:
10067
Tamara Holzbauerová  3 : 0 240 finále
Kateřina Drábiková  3 : 0 192 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 120 1. - 16.
 Strahov ženy A, 15.04.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2389
Michaela Doležalová  3 : 1 56 11. - 12.
Paulina Krzywicka  0 : 3 0 9. - 12.
Sabina Karafiátová  3 : 0 70 9. - 16.
Hana Vavříková  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Tereza Zdubová  3 : 1 86.4 5. - 6.
Alžběta Dufková  3 : 0 108 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Gálová  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
484
Body celkem:
6242
Veronika Bušková  3 : 0 160 3. - 4.
Tereza Široká  2 : 3 64 semifinále
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 120 čtvrtfinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
371
Body celkem:
5602
Kateřina Drábiková  3 : 0 144 3. - 4.
Tereza Široká  1 : 3 28.8 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 0 108 čtvrtfinále
Martina Prokšová  3 : 0 90 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3610
Tereza Široká  2 : 3 38.4 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 96 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Gálová  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
389
Body celkem:
6047
Eliška Jičínská  3 : 0 140 finále
Sarah Bala  3 : 0 112 semifinále
Markéta Zemanová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 70 1. - 16.
 junioři A, (G15), 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4264
Eliška Jičínská  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
Veronika Bušková  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
365
Body celkem:
4962
Eliška Jičínská  1 : 3 26.4 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 0 132 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  2 : 3 52.8 čtvrtfinále
Sarah Bala  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4909
Adéla Mastná  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Ella Gálová  3 : 1 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4466
Nela Reková  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 20.12.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5691
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  3 : 2 0
Tereza Široká  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 22.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3729
 bye  3 : 0
Veronika Bušková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  1 : 3 0
Klára Hamáčková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 11.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
273
Body celkem:
3717
Veronika Benešová  3 : 0 0
Nela Reková  0 : 3 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3907
Tamara Holzbauerová  3 : 1 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 30.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
352
Body celkem:
4300
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 2 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3480
Veronika Benešová  3 : 0 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Jelínková  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  1 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot