Profil hráče

Nela Reková

Ročník: 2001
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 3923

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 705.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 700. (06/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 61. (12/2015)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10. (04/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 93.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 85. (03/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (03/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 7. (11/2017)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/201633
2016/20170
2017/20180
2018/20190

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/2016369
2016/20170
2017/20180
2018/2019134

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/2014342155
2014/2015172441
2015/2016212344
2016/2017121426
2017/20187815
2018/201921113

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2017 106 (1) 300 (0)
01.03.2017 107 (-14) 300 (-600)
01.02.2017 93 (-1) 900 (0)
01.01.2017 92 (2) 900 (0)
01.12.2016 94 (-18) 900 (-1587)
01.11.2016 76 (3) 2487 (-500)
01.10.2016 79 (0) 2987 (0)
01.09.2016 79 (0) 2987 (0)
01.06.2016 79 (0) 2987 (0)
01.05.2016 79 (-2) 2987 (300)
01.04.2016 77 (3) 2687 (0)
01.03.2016 80 (0) 2687 (600)
01.02.2016 80 (-1) 2087 (0)
01.01.2016 79 (-18) 2087 (-91)
01.12.2015 61 (31) 2178 (1678)
01.11.2015 92 (-92) 500 (500)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201792931071062017
2016798080777979797976942016
201592612015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR juniorů 2019, (G19), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4512
Vanda Lukavcová  2 : 3 52
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Kateřina Pavlusová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  1 : 3 26
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
75
Milan Drábik  0 : 3 0
 bye  3 : 0 wo. 75
 2. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
0
Robert Alexa  0 : 3 0
Libor Přibyl  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2971
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Marie Kubíková  3 : 0 80
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4775
Markéta Zemanová  0 : 3 0 7. - 8.
Sarah Bala  1 : 3 31.2 5. - 8.
Barbora Brodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3668
 bye  3 : 0 wo. 55 11. - 12.
Eliška Jičínská  1 : 3 22 9. - 12.
Veronika Vejrostová  3 : 1 88 9. - 16.
Sarah Bala  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4121
Veronika Vejrostová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 110 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G17), 15.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
184
Body celkem:
4132
Alžběta Dufková  3 : 1 64
Eliška Mauchlerová  3 : 0 80
Tamara Holzbauerová  3 : 0 wo. 40
 HRADECKÝ CUP, (G17), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Tamara Holzbauerová  2 : 3 32
Alžběta Dufková  3 : 2 48
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
26
Body celkem:
4460
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Barbora Brodová  1 : 3 26
Sarah Bala  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G17), 07.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Simona Jarošová  3 : 0 80
Barbora Brodová  3 : 2 48
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
18
Body celkem:
3378
Veronika Bušková  1 : 3 18
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Ella Gálová  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
134
Body celkem:
4374
Tereza Urbanová  1 : 3 24 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 60 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G17), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Alžběta Dufková  3 : 0 80
Markéta Vítková  3 : 0 80
Simona Jarošová  3 : 0 80
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2960
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2682
Tereza Urbanová  1 : 3 16 1. - 16.
Sarah Bala  3 : 2 48
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G17), 07.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
58
Body celkem:
2735
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Barbora Brodová  0 : 3 0
Tereza Jelínková  3 : 1 57.6
 1. liga Ženy C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
300
Sandra Jüttnerová  3 : 2 300
Veronika Badalová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
600
Zuzana Janošíková  3 : 0 500
Denisa Rohunová  1 : 3 100
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G17), 05.02.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4094
Zuzana Bartíková  0 : 3 0 11. - 12.
Anežka Stöckelová  0 : 3 0 9. - 12.
Tereza Urbanová  3 : 0 130 9. - 16.
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Veronika Bušková  3 : 0 156 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4795
Eliška Jičínská  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Bušková  3 : 0 132 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sarah Bala  3 : 2 66 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4585
Barbora Brodová  3 : 0 132 7. - 8.
Eliška Jičínská  1 : 3 26.4 5. - 8.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ženy A, 21.11.2015
Pořadí: 36
Body za pořadí:
1575
Body za soupeře:
12
Body celkem:
1587
Renata Nejtková  0 : 3 0 35. - 36.
Eliška Jičínská  1 : 3 12 33. - 36.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 64.
 junioři B, (G15), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Sarah Bala  1 : 3 12
Kateřina Drábiková  3 : 0 60
Alžběta Dufková  3 : 0 60
Veronika Bušková  3 : 0 60
 1. liga Ženy C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
500
Klára Mihulová  0 : 3 0
Jana Kovaříková  3 : 0 500
 1. liga Ženy C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
0
Patricie Panáčková  0 : 3 0
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
225
Body celkem:
3409
Klára Hamáčková  3 : 0 90 9. - 10.
Eliška Jičínská  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4057
Vanda Lukavcová  2 : 3 43.2 5. - 6.
Klára Hamáčková  3 : 0 108 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sarah Bala  3 : 2 54 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
251
Body celkem:
3296
Tereza Šlehoferová  1 : 3 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
Martina Prokšová  3 : 0 0
Eliška Jičínská  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 28.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
218
Body celkem:
3662
Tereza Jelínková  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  1 : 3 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3770
 bye  3 :  0
Martina Prokšová  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 21.03.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
129
Body celkem:
2890
 bye  3 :  0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Veronika Bendová  0 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
178
Body celkem:
4765
Michaela Čepová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 1 0
Zuzana Bartíková  1 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3384
Klára Köhlerová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 10.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
139
Body celkem:
2899
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  2 : 3 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 20.12.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
113
Body celkem:
3812
Sarah Bala  3 : 1 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3611
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 11.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Patricie Heinzká  0 : 3 wo. 0
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0
Vanda Lukavcová  0 : 3 wo. 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 04.10.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
143
Body celkem:
3188
Markéta Zemanová  1 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Eliška Jičínská  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 17.05.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
70
Body celkem:
3506
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 29.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
190
Body celkem:
4138
Sarah Bala  3 : 0 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 22.03.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3393
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  3 : 2 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3925
Body za soupeře:
273
Body celkem:
4198
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  2 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5673
Body za soupeře:
174
Body celkem:
5847
 bye  3 :  0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 11.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
378
Body celkem:
4326
Klára Köhlerová  3 : 0 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Paula Procházková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 30.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
268
Body celkem:
3324
 bye  3 :  0
Barbora Brodová  3 : 0 0
Klára Köhlerová  2 : 3 0
Paula Procházková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G15, (G15), 30.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
145
Body celkem:
3589
Barbora Brodová  3 : 0 0
Štěpánka Vránová  3 : 1 0
Vanda Lukavcová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3755
 bye  3 :  0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Paula Procházková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G13, (G13), 02.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3657
Sarah Bala  3 : 1 0
Tamara Holzbauerová  3 : 1 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G15, (G15), 02.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
164
Body celkem:
2696
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 12.10.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
201
Body celkem:
3645
Tereza Jelínková  3 : 2 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G15, (G15), 12.10.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3595
Tereza Široká  1 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
141
Body celkem:
4778
 bye  3 :  0
Tereza Šlehoferová  3 : 1 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 05.10.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2584
Veronika Bendová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
 bye  3 :  0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot