Profil hráče

Ella Gálová

Ročník: 2004
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 5145

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 35.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 35. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 8. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 13. (11/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (12/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 10. (09/2016)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/201841115
2018/2019358

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/2019123

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/2014224
2014/201515419
2015/201621728
2016/2017281442
2017/2018221941
2018/2019101222

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.07.2019 35 (0) 7022 (0)
01.06.2019 35 (4) 7022 (331)
01.05.2019 39 (4) 6691 (1100)
01.04.2019 43 (0) 5591 (0)
01.03.2019 43 (-1) 5591 (0)
01.02.2019 42 (0) 5591 (0)
01.01.2019 42 (3) 5591 (0)
01.12.2018 45 (-7) 5591 (-2890)
01.11.2018 38 (16) 8481 (3552)
01.10.2018 54 (-9) 4929 (-2917)
01.09.2018 45 (0) 7846 (0)
01.08.2018 45 (0) 7846 (0)
01.07.2018 45 (0) 7846 (0)
01.06.2018 45 (5) 7846 (2039)
01.05.2018 50 (-2) 5807 (0)
01.04.2018 48 (-1) 5807 (0)
01.03.2018 47 (3) 5807 (0)
01.02.2018 50 (3) 5807 (0)
01.01.2018 53 (-3) 5807 (0)
01.12.2017 50 (18) 5807 (2890)
01.11.2017 68 (2) 2917 (0)
01.10.2017 70 (-70) 2917 (2917)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019424243433935352019
20185350474850454545455438452018
20177068502017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Ženy A - PV RECYKLING CUP, 11.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2370
Lucie Luksová  3 : 0 72 7. - 8.
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
1100
Tereza Elznicová  0 : 3 0
Marie Jičínská  3 : 0 1100
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
122
Body celkem:
4258
Eliška Jičínská  1 : 3 25.6 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3725
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Terezie Martinková  3 : 0 90
Barbora Brodová  3 : 2 54
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
316
Body celkem:
6074
Tamara Holzbauerová  3 : 2 96 3. - 4.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 100 1. - 16.
 CARent Praha FORD - ženy A, 06.10.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3552
Nikola Věříšová  0 : 3 0 11. - 12.
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0 9. - 12.
Marie Jičínská  3 : 0 110 9. - 16.
Andrea Malinová  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Kabel-A.T. Cup, 12.05.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1969
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2039
Dana Ondrejová  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Kateřina Muchová  1 : 3 14 13. - 16.
Andrea Malinová  0 : 3 0 9. - 16.
Eliška Jičínská  2 : 3 28 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
383
Body celkem:
7643
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 finále
Tereza Zdubová  3 : 1 140.8 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 132 čtvrtfinále
Klara Herzog  3 : 0 110 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3797
Klara Herzog  3 : 0 70
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  3 : 1 67.2
Tereza Zdubová  3 : 0 84
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
453
Body celkem:
6697
Sarah Bala  3 : 0 176 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  1 : 3 35.2 semifinále
Nela Reková  3 : 0 132 čtvrtfinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 110 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3171
Tereza Šlehoferová  2 : 3 36 1. - 16.
Barbora Brodová  3 : 0 90
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2890
Kristýna Vohánková  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Tereza Široká  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Veronika Šromová  0 : 2 0 9. - 16.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 16.
Lenka Füzy  3 : 0 80 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
157
Body celkem:
4848
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 finále
Barbora Brodová  3 : 1 89.6 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 Excelent Cup , 23.09.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2754
Body za soupeře:
163
Body celkem:
2917
Lucie Luksová  0 : 2 wo. 0 21. - 22.
Eva Poláková  2 : 0 96 21. - 24.
Anežka Stöckelová  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 48 17. - 32.
Tereza Široká  1 : 3 19.2 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3364
Markéta Zemanová  3 : 2 54 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Karolína  Füzy  2 : 3 36 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Klára Köhlerová  3 : 1 76.8 5. - 6.
Kateřina Drábiková  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Široká  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3274
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Urbanová  3 : 0 90
 Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5742
Eliška Jičínská  3 : 2 48
Markéta Zemanová  3 : 1 64
Tereza Šlehoferová  3 : 2 76.8
Barbora Brodová  3 : 0 128
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3216
Tamara Holzbauerová  2 : 3 36 9. - 10.
Karolína Dusbabová  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G17), 14.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4391
Barbora Brodová  3 : 0 108 5. - 6.
Alžběta Dufková  3 : 1 86.4 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
354
Body celkem:
6012
Klára Nováková  3 : 0 70
Vendula Boháčová  3 : 0 70
Riana Alexová  3 : 2 67.2
Eliška Mauchlerová  3 : 0 112
 Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3707
Markéta Zemanová  2 : 3 36
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Nela Reková  3 : 0 90
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3865
Kateřina Drábiková  3 : 0 100 9. - 10.
Tamara Holzbauerová  3 : 2 60 9. - 12.
Veronika Vejrostová  3 : 0 100 9. - 16.
Tereza Široká  1 : 3 20 1. - 16.
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 80 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4149
Michaela Čepová  3 : 0 wo. 60 7. - 8.
Tereza Urbanová  1 : 3 24 5. - 8.
Tereza Zdubová  1 : 3 24 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 100 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4458
Klára Hamáčková  3 : 1 86.4 5. - 6.
Riana Alexová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Eliška Jičínská  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3553
Zuzana Bartíková  0 : 3 0 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 1 76.8 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Kateřina Konečná  3 : 1 86.4 5. - 6.
Tamara Holzbauerová  3 : 0 108 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Branná  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
242
Body celkem:
5776
Markéta Zemanová  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
Nela Reková  3 : 0 132 čtvrtfinále
Tereza Engelová  3 : 0 110 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3920
Veronika Bušková  0 : 3 0 9. - 10.
Sarah Bala  3 : 1 88 9. - 12.
Alžběta Dufková  3 : 0 110 9. - 16.
Markéta Zemanová  2 : 3 44 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
636
Body celkem:
10036
Tamara Holzbauerová  3 : 0 240 finále
Kateřina Drábiková  3 : 0 192 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4485
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 5. - 6.
Kateřina Konečná  3 : 0 108 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Anna Vrbová  3 : 0 200 finále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 160 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Anna Michalcová  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Klára Hamáčková  3 : 0 108 7. - 8.
Vanda Lukavcová  1 : 3 21.6 5. - 8.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Bušková  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Anna Vrbová  3 : 0 160 finále
Riana Alexová  3 : 0 128 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
394
Body celkem:
6052
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Riana Alexová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4346
Anna Michalcová  3 : 0 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Klára Köhlerová  1 : 3 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
173
Body celkem:
2436
Sarah Bala  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Tereza Jelínková  2 : 3 0
Simona Jarošová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4979
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Anna Vrbová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
460
Body celkem:
8536
Aneta Sezemská  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 1 0
Anna Vrbová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3381
Lucie Bartůňková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Kateřina Drábiková  2 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 wo. 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot