Profil hráče

Daniela Dohnalová

Ročník: 2004
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Registrační číslo: 5079

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 11. (10/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 9. (04/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 12. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 9. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4744
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Zuzana Outratová  0 : 3 0 1. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Anna Pavelková  2 : 3 52
Kateřina Lindovská  3 : 2 78
Tereza Tichá  3 : 0 130
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3237
Barbora Brodová  0 : 3 0
Marie Kubíková  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Aneta Sezemská  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Nováková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Stejspalová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Ella Gálová  0 : 3 0 1. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Marie Kubíková  0 : 3 0
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
18
Body celkem:
3202
Riana Alexová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Anna Pavelková  1 : 3 18
Marie Kubíková  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2691
Klára Nováková  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Eva Machytková  1 : 3 14.4
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
143
Body celkem:
4107
Julie Trollerová  2 : 3 52 11. - 12.
Marie Kubíková  1 : 3 26 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3996
Jagoda Góra  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Stela Davies  3 : 0 90 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3115
Anna Pavelková  0 : 3 0 1. - 16.
Jasmína Absolonová  3 : 0 90
Marie Kubíková  0 : 3 0
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Anna Pavelková  0 : 3 0 7. - 8.
Veronika Pavlatová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Vodičková  3 : 0 50 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3048
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Pavelková  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4320
Valerie Hradilová  3 : 0 130 11. - 12.
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 12.
Leona El Nakhala  3 : 1 104 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2506
Anna Vrbová  0 : 3 0 1. - 16.
Marie Kubíková  2 : 3 32
Leona El Nakhala  0 : 3 wo. 0
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0
Valerie Hradilová  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1878
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
Leona El Nakhala  3 : 1 40
Eliška Mecová  0 : 3 0
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3061
Leona El Nakhala  3 : 1 72 11. - 12.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 9. - 12.
Eliška Mecová  3 : 2 54 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
55
Body celkem:
3278
Riana Alexová  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Kateřina Pavlusová  0 : 3 0 9. - 16.
Nela Reková  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3502
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 9. - 10.
Leona El Nakhala  3 : 0 100 9. - 12.
Anna Vrbová  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G15), 14.10.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
25
Body celkem:
2372
Pavlína Poláková  3 : 0 wo. 25
Julie Trollerová  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3346
Klára Nováková  3 : 1 72 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Anna Vrbová  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
60
Body celkem:
3425
 bye  3 : 0 wo. 60 15. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 13. - 16.
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0 9. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3271
Klára Nováková  0 : 3 0 15. - 16.
Lucie Bartůňková  0 : 3 0 13. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 9. - 16.
Martina Prokšová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4216
Valerie Vohánková  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 23.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
25
Body celkem:
2101
Vendula Boháčová  0 : 3 0 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Bušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G13), 23.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2239
 bye  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Nováková  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2082
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2117
Tereza Engelová  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 35 13. - 16.
Adéla Mastná  0 : 3 0 9. - 16.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2354
Bára Vaňková  3 : 1 56 11. - 12.
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Adéla Mastná  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 12.03.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2002
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Lucie Bartůňková  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2880
Bára Vaňková  3 : 1 67.2 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3793
Klára Nováková  3 : 0 120 13. - 14.
Kateřina Šaštinská  3 : 1 96 13. - 16.
Aneta Sezemská  1 : 3 24 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3685
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 14.
Anna Pavelková  3 : 2 72 13. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3280
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Adéla Mastná  0 : 3 0 9. - 12.
Anna Vrbová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2377
Martina Prokšová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 28.02.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2347
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Alžběta Dufková  0 : 3 0
Martina Prokšová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
108
Body celkem:
4728
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
Riana Alexová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
139
Body celkem:
3991
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
Anna Pavelková  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
72
Body celkem:
4312
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 2 0
Lucie Bartůňková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
51
Body celkem:
3750
 bye  3 :  0
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
Nikola Rysová  0 : 3 0
Lucie Bartůňková  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 21.12.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
58
Body celkem:
4695
Julie Trollerová  3 : 0 wo. 0
Riana Alexová  0 : 3 0
Klára Hamáčková  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot