Profil hráče

Veronika Pavlatová

Ročník: 2005
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6155

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 8. (09/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 7. (09/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 11. (12/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 20. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP, (G17), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Eliška Mecová  3 : 1 64
Klára Nováková  1 : 3 16
Kateřina Konečná  3 : 0 wo. 40
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Zuzana Outratová  1 : 3 12 5. - 6.
Daniela Dohnalová  3 : 0 60 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3803
Aneta Sezemská  1 : 3 24 7. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 1 80 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Klára Nováková  3 : 2 48 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4213
Karolína Sikorová   3 : 0 112 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
73
Body celkem:
3044
Leona El Nakhala  3 : 1 56
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  1 : 3 16.8
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Turnaj JB, (G15), 07.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2856
Aneta Sezemská  1 : 3 12
Marie Kubíková  3 : 0 60
Eva Klimešová  0 : 3 0
Julie Trollerová  2 : 3 24
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2269
Ella Pelikánová  3 : 0 60 7. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 12 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
84
Body celkem:
4324
Ella Pelikánová  3 : 2 60
Eva Klimešová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  1 : 3 24
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2467
Aneta Sezemská  1 : 3 14 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3333
Ella Pelikánová  0 : 3 0 1. - 16.
Anna Bilíčková  3 : 0 90
Klára Nováková  1 : 3 18
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Denisa Kubíková  3 : 0 90
 Junioři B - Strahov , (G13), 15.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Leona El Nakhala  3 : 0 80
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3761
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Anna Bilíčková  3 : 0 90
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
Anna Pavelková  3 : 0 90
Nikol Štěpánová  2 : 3 36
 HRADECKÝ CUP, (G13), 22.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4146
Barbora Vodičková  3 : 0 wo. 30
Leona El Nakhala  3 : 0 60
Vendula Nováková  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 1 48
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3827
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 7. - 8.
Nikol Štěpánová  2 : 3 48 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 1 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 6.
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Vodičková  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2209
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  1 : 3 12
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 junioři B SBCentrum, (G13), 29.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Radka Rudová  3 : 0 60
Tereza Stejspalová  3 : 0 60
Eva Klimešová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  1 : 3 12
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2833
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 3. - 4.
Julie Trollerová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G11), 23.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4176
Kristýna Radová  3 : 0 60
Valerie Vohánková  3 : 0 60
Klára Nováková  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 1 48
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3147
 bye  3 : 0 wo. 42 7. - 8.
Klára Nováková  1 : 3 16.8 5. - 8.
Karolína Šrámková  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 84
Klára Nováková  1 : 3 16.8
 junioři B, (G11), 24.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Eva Klimešová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot