Profil hráče

Nikol Štěpánová

Ročník: 2008
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6130

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 2. (09/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 2. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 6. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 17. (01/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 6.
Barbora Komárková  3 : 0 156 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Větrovská  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
411
Body celkem:
8880
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Aneta Sezemská  3 : 2 124.8 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Karolína Sikorová   3 : 0 130 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Klára Nováková  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Tereza Tichá  3 : 0 90
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Vendula Boháčová  0 : 3 0 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 108 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína Zychová  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
Ella Pelikánová  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Klára Nováková  0 : 3 0 semifinále
Denisa Španělová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
418
Body celkem:
7120
Ella Pelikánová  3 : 1 153.6 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 144 čtvrtfinále
Sofie Hogenová  3 : 0 120 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
297
Body celkem:
6380
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 144 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4828
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 1 72
Eva Klimešová  3 : 0 wo. 54
Klára Nováková  3 : 2 64.8
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2630
Marie Kubíková  3 : 0 50
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 1 48
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
452
Body celkem:
7736
Ella Pelikánová  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 156 čtvrtfinále
Michaela Herberová  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Ella Pelikánová  3 : 0 260 finále
Denisa Otáhalová  3 : 0 208 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4097
Julie Trollerová  3 : 1 96 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 2 60 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Barbora Komárková  3 : 0 128 semifinále
Michaela Herberová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3156
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 2 36
Eliška Mecová  3 : 1 64
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Klára Nováková  0 : 3 0 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 80 semifinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3364
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
Stela Davies  3 : 0 90
Anna Pavelková  3 : 0 90
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
352
Body celkem:
6897
Aneta Sezemská  3 : 1 128 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 128 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
256
Body celkem:
5681
Aneta Sezemská  1 : 3 32 finále
Barbora Komárková  3 : 0 128 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
540
Body celkem:
9940
Ella Pelikánová  3 : 2 144 finále
Barbora Komárková  3 : 0 192 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
Veronika Vejrostová  1 : 3 24 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 2 72 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Aneta Sezemská  3 : 0 160 finále
Ella Pelikánová  3 : 0 128 semifinále
Barbora Vodičková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
175
Body celkem:
3756
Marie Kubíková  3 : 0 108 7. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5469
Ella Pelikánová  3 : 1 115.2 3. - 4.
Aneta Sezemská  2 : 3 57.6 semifinále
Klára Nováková  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Klára Nováková  3 : 0 80 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2662
Eva Klimešová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Leona El Nakhala  3 : 0 70
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4864
Barbora Komárková  3 : 0 100
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  3 : 0 120
Zuzana Outratová  1 : 3 24
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Eva Machytková  3 : 0 60 5. - 6.
Marie Kubíková  3 : 1 48 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
221
Body celkem:
5584
Klára Nováková  2 : 3 62.4 5. - 6.
Zuzana Outratová  3 : 2 93.6 5. - 8.
Anna Pavelková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7716
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 104 3. - 4.
Aneta Sezemská  1 : 3 41.6 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Anna Plzáková  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5483
Leona El Nakhala  3 : 0 144 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 108 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
363
Body celkem:
6607
Ella Pelikánová  3 : 0 176 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4467
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 6.
Tereza Svobodová  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 2 54 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5483
Nikol Kubíčková  3 : 0 144 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4921
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 108
Aneta Sezemská  3 : 1 86.4
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G11), 30.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  3 : 0 112
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
83
Body celkem:
4219
Sofie Hausknotzová  1 : 3 25.6 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5598
Thuy Minh Ngoc Tran  3 : 0 96
Aneta Sezemská  3 : 1 76.8
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "B", (G13), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Michaela Herberová  3 : 0 80
Julie Trollerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3725
Klára Nováková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  3 : 2 54
Anna Pavelková  3 : 0 90
 Albatros Media - junioři "A", (G11), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4870
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 0 112
Aneta Sezemská  3 : 2 67.2
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4888
Aneta Sezemská  3 : 1 96 5. - 6.
Veronika Pavlatová  3 : 2 72 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 100 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G11), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4820
Aneta Sezemská  1 : 3 25.6
Ella Pelikánová  3 : 0 128
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2627
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 7. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Eva Klimešová  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
Klára Nováková  3 : 0 130 9. - 10.
Daniela Dohnalová  3 : 0 130 9. - 12.
Zuzana Outratová  3 : 2 78 9. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G11), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
251
Body celkem:
6495
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 66
Ella Pelikánová  3 : 0 132
Aneta Sezemská  2 : 3 52.8
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4368
 bye  3 : 0 120 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
Aneta Sezemská  3 : 0 120
Ella Pelikánová  2 : 3 48
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G11), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
173
Body celkem:
5404
Ella Pelikánová  3 : 0 144
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  1 : 3 28.8
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3591
Zuzana Outratová  2 : 3 48 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 24 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
72
Body celkem:
4152
Klára Nováková  0 : 3 0 1. - 16.
Karolína Šrámková  3 : 2 72
 Pohár Olomouckého kraje, (G11), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
259
Body celkem:
6342
Karolína Šrámková  3 : 1 115.2
Ella Pelikánová  3 : 0 144
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Valerie Vohánková  3 : 0 60
Leona El Nakhala  3 : 0 60
Klára Nováková  1 : 3 20
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
138
Body celkem:
3135
Aneta Sezemská  1 : 3 19.2 7. - 8.
Veronika Vejrostová  2 : 3 38.4 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 80 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
216
Body celkem:
5447
Ella Pelikánová  3 : 0 108
Karolína Šrámková  1 : 3 21.6
Aneta Sezemská  1 : 3 21.6
Klára Nováková  3 : 2 64.8
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3405
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Anna Vrbová  0 : 3 0 1. - 16.
Sofie Hausknotzová  3 : 1 72
Valerie Vohánková  3 : 0 90
Klára Nováková  1 : 3 18
Anna Pavelková  3 : 0 90
 Chodovské A, (G11), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4136
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 junioři B, (G13), 03.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Sofie Hausknotzová  3 : 0 60
Karolína Šrámková  1 : 3 12
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 1 48
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2138
Karolína Šrámková  0 : 3 0 7. - 8.
Aneta Sezemská  1 : 3 12 5. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valerie Vohánková  3 : 0 50 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
42
Body celkem:
3618
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 semifinále
Adéla Mastná  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G11), 07.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4943
Karolína Šrámková  1 : 3 16.8
Ella Pelikánová  3 : 0 84
Klára Nováková  3 : 1 67.2
Michaela Vaňková  3 : 0 84
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
87
Body celkem:
2679
Aneta Sezemská  0 : 3 0 7. - 8.
Adéla Mastná  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 70 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4836
Ella Pelikánová  3 : 1 96 5. - 6.
Kristýna Radová  3 : 0 120 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2247
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
Valerie Vohánková  3 : 0 50
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4495
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4648
Klára Nováková  0 : 3 0 7. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 30 5. - 8.
Zuzana Outratová  2 : 3 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 62.5 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2812
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Karolína Šrámková  1 : 3 16 1. - 16.
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
200
Body celkem:
5958
Valerie Vohánková  3 : 0 100
Klára Nováková  3 : 0 100
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Riana Alexová  0 : 3 0
 junioři A, (G11), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
166
Body celkem:
4803
Anna Pavelková  2 : 3 57.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Svobodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 junioři A, (G11), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
246
Body celkem:
5904
Karolína Šrámková  3 : 1 89.6
Klára Nováková  3 : 2 67.2
Ella Pelikánová  3 : 1 89.6
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 30.05.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3852
Adina Daňková  3 : 0 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
233
Body celkem:
4899
Riana Alexová  0 : 3 0
Adina Daňková  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 21.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3667
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 0
Viktorie Hendrychová  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot