Profil hráče

Denisa Otáhalová

Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7144

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 5. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 14. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3451
Barbora Komárková  3 : 1 57.6
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 2 57.6
 HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 1 96 5. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 24 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 100 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
135
Body celkem:
4814
Marie Kňazovčíková   1 : 3 31.2 7. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Zelenková  3 : 1 104 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Anna Zelenková  3 : 0 260 finále
Johana Jedličková  3 : 0 208 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
281
Body celkem:
5512
Anna Plzáková  3 : 0 144 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 1 72 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
440
Body celkem:
8516
Anna Zelenková  3 : 1 160 finále
Johana Jedličková  3 : 0 160 semifinále
Karolína Wanke  3 : 0 120 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
59
Body celkem:
2309
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
Nikol Kubíčková  1 : 3 9.84
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4124
Nikol Kubíčková  3 : 2 60 finále
Aneta Skopalová  3 : 0 80 semifinále
Anna Plzáková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3780
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 0 70
Anna Zelenková  3 : 0 84
Marie Kňazovčíková   3 : 2 50.4
 MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
336
Body celkem:
6881
Anna Zelenková  3 : 0 160 finále
Johana Jedličková  3 : 0 128 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
188
Body celkem:
4136
Johana Jedličková  3 : 0 60
Jana Brodová  3 : 1 48
Nikol Kubíčková  3 : 1 80
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
528
Body celkem:
4608
Anna Plzáková  2 : 3 48 1. - 16.
Monika Moltašová  3 : 0 120
Sofie Hogenová  3 : 0 120
Anna Zelenková  3 : 0 120
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Anna Zelenková  3 : 0 180 finále
Hana Klimšová  3 : 0 144 semifinále
Olivia Mikesková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2950
Jana Brodová  3 : 0 50
Barbora Komárková  2 : 3 20
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
Nikol Kubíčková  3 : 0 60
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3450
Nikol Kubíčková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Monika Moltašová  3 : 0 90 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Karolína Wanke  3 : 0 70
Sára Vaněrková  3 : 0 70
Anna Zelenková  3 : 0 112
Johana Jedličková  3 : 0 112
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4164
Nikol Kubíčková  3 : 0 60
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Anežka Větrovská  3 : 0 60
Jana Brodová  3 : 2 36
 Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4124
Julie Naučová  3 : 0 72
Marie Kňazovčíková   3 : 0 72
Anna Zelenková  3 : 0 72
Anna Plzáková  2 : 3 28.8
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Johana Jedličková  3 : 0 60
Monika Moltašová  3 : 0 60
Julie Naučová  3 : 1 80
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Valentýna Boháčová  3 : 0 60
Anna Zelenková  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  3 : 1 80
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
Michaela Herberová  3 : 1 104 9. - 10.
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 9. - 12.
Jana Brodová  3 : 1 104 9. - 16.
Barbora Komárková  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
Barbora Komárková  1 : 3 41.6 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
242
Body celkem:
5346
Nikol Kubíčková  1 : 3 32 3. - 4.
Barbora Komárková  2 : 3 64 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4871
Marie Kňazovčíková   3 : 0 128 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Nikol Kubíčková  3 : 1 76.8 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Maria Tuleja  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Junior D G11 26.11., (G11), 26.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
408
Body celkem:
5785
Karolína Sikorová   3 : 0 144 5. - 6.
Valentýna Boháčová  3 : 0 144 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Valentýna Boháčová  3 : 0 128 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4213
Anna Plzáková  3 : 1 67.2
Barbora Komárková  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  3 : 0 112
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
79
Body celkem:
2570
Dominik Hrušecký  3 : 1 39.36
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Max Pelikán  3 : 1 39.36
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3418
Anna Plzáková  3 : 2 48
Karolína Sikorová   2 : 3 32
Tereza Jurigová  3 : 0 80
Hana Klimšová  3 : 1 64
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
205
Body celkem:
5630
Ella Pelikánová  0 : 3 0 finále
Anna Plzáková  3 : 0 128 semifinále
Julie Naučová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2634
Valentýna Boháčová  3 : 0 60 5. - 6.
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 12 čtvrtfinále
 Moravskoslezské dětské D G11, (G11), 09.12.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
238
Body za soupeře:
0
Body celkem:
238
 Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 24.11.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 20.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot