Profil hráče

Neya Forgáčová

hrac

Ročník: 2008
Klub: Squash club Háje z.s.
Družstvo:Trenérova noční můra
Registrační číslo: 8351

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 588. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 42.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 35. (12/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 101. (08/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 16. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 8. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 10. (10/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 22.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 17. (11/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 42 (-5) 2627 (-1000)
01.04.2024 37 (2) 3627 (0)
01.03.2024 39 (-2) 3627 (0)
01.02.2024 37 (-1) 3627 (0)
01.01.2024 36 (-1) 3627 (-1567)
01.12.2023 35 (0) 5194 (0)
01.11.2023 35 (2) 5194 (0)
01.10.2023 37 (7) 5194 (2627)
01.09.2023 44 (-1) 2567 (0)
01.08.2023 43 (0) 2567 (0)
01.07.2023 43 (1) 2567 (0)
01.06.2023 44 (-1) 2567 (0)
01.05.2023 43 (11) 2567 (1000)
01.04.2023 54 (1) 1567 (0)
01.03.2023 55 (1) 1567 (0)
01.02.2023 56 (-2) 1567 (0)
01.01.2023 54 (-54) 1567 (1567)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202436373937422024
20235456555443444343443735352023

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 04.05.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Adéla Bendová  3 : 0 0
Nela Drncová  3 : 0 0
Kamila Poláková  3 : 0 0
Natálie  Tománková  3 : 0 0
 3. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
0
Mario Vozár  0 : 3 0
 Junioři A, (G17), 23.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Veronika Šalová  1 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 0 wo. 0
Nela Drncová  3 : 0 0
Natálie  Tománková  3 : 0 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4434
Johana Jedličková  3 : 0 wo. 0 9. - 10.
Veronika Šalová  3 : 1 0 9. - 12.
Natálie  Tománková  3 : 0 0 9. - 16.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Anna Zelenková  0 : 3 0 5. - 6.
Tereza Zápecová  3 : 0 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Strahov - ženy A, 23.09.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
 bye  3 : 0 wo. 0 15. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 0 13. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Anna Pavelková  3 : 1 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Anna Zelenková  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Šalová  3 : 0 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 JD G17 SquashArena 24.6.2023, (G17), 24.06.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 1. liga ženy, 29.04.2023 Body celkem:
1000
Tereza Zdubová  2 : 3 200
Karolína Sikorová   3 : 1 400
Karolína Sikorová   3 : 1 400
 3. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
75
 bye  3 : 0 75
Vladimír Hlavatý  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 25.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Karolína Sikorová   3 : 0 72
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Anna Plzáková  0 : 3 0
Adéla Bendová  3 : 0 72
Hana Klimšová  3 : 0 96
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3484
Anna Plzáková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 0 wo. 48
Johana Jedličková  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
146
Body celkem:
4087
Hana Klimšová  3 : 1 96 7. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 8.
Sofie Hogenová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Strahov - ženy B, 17.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
22
Body celkem:
1567
Sofie Hogenová  0 : 3 0
Laura - Liisa Lilleleht  0 : 3 0
Eva Poláková  3 : 2 22.32
 3. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
0
Daniel Kopec  0 : 3 0
Jakub Zahradník  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2749
Barbora Komárková  0 : 3 0
Anna Zelenková  1 : 3 14.4
Karolína Wanke  3 : 1 57.6
 Král jun D 20.10.2022 G15, (G15), 20.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G17), 01.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Sofie Hogenová  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G15), 01.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Arina  Borisová  3 : 0 80
Andrea Moltašová  3 : 0 80
Sofie Hogenová  3 : 0 wo. 40
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3522
Barbora Komárková  0 : 3 0 9. - 10.
Terezie Weiszová  3 : 0 100 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Karolína Sikorová   1 : 3 20 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři B, (G15), 26.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Sofie Hogenová  0 : 3 0 finále
Aneta Skopalová  3 : 0 80 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JB, (G15), 26.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3180
Aneta Skopalová  3 : 1 64 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Sofie Radoňová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3486
Barbora Komárková  0 : 3 0 1. - 16.
Veronika Šalová  3 : 2 66
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Hana Klimšová  1 : 3 22
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Karolína Sikorová   0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 PJT D G15 21.11.2021, (G15), 21.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3271
Karolína Sikorová   0 : 3 0 15. - 16.
Hana Klimšová  0 : 3 0 13. - 16.
Lili Zsoldos  0 : 3 0 9. - 16.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 16.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3484
Charlotta Goldamerová  3 : 0 wo. 40
Sofie Hogenová  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot