Profil hráče

Tamara Holzbauerová

Ročník: 2003
Klub: Squash centrum club HK
Družstvo:
Registrační číslo: 4655

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 26.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 26. (07/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (09/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 17. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 9. (07/2019)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20186410
2018/20198412

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/2019415

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/2014391756
2014/201511415
2015/201631839
2016/2017381149
2017/2018291948
2018/2019341347

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.07.2019 26 (0) 12833 (0)
01.06.2019 26 (4) 12833 (3048)
01.05.2019 30 (3) 9785 (168)
01.04.2019 33 (3) 9617 (1303)
01.03.2019 36 (1) 8314 (396)
01.02.2019 37 (-1) 7918 (0)
01.01.2019 36 (2) 7918 (0)
01.12.2018 38 (2) 7918 (0)
01.11.2018 40 (2) 7918 (0)
01.10.2018 42 (1) 7918 (0)
01.09.2018 43 (0) 7918 (0)
01.08.2018 43 (0) 7918 (0)
01.07.2018 43 (0) 7918 (0)
01.06.2018 43 (-1) 7918 (0)
01.05.2018 42 (8) 7918 (2172)
01.04.2018 50 (17) 5746 (2524)
01.03.2018 67 (-67) 3222 (3222)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019363736333026262019
2018675042434343434240382018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
374
Body celkem:
7658
Tereza Široká  3 : 0 156
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156
Michaela Čepová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  2 : 3 62.4
 Play off extraliga ženy - finále, 19.05.2019 Body celkem:
0
Tereza Elznicová  0 : 2 0
 Play off extraliga ženy - semifinále, 18.05.2019 Body celkem:
0
Kristýna Vykouřilová  3 : 0 0
 Ženy A - PV RECYKLING CUP, 11.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3048
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Elznicová  1 : 3 19.2 semifinále
Tereza Zdubová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
720
Veronika Šromová  3 : 1 720
 Extraliga Ženy 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
1620
Veronika Jirková  3 : 0 900
Hana Vavříková  3 : 1 720
 HRADECKÝ CUP, (G17), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Valerie Hradilová  3 : 0 72
Karolína Šrámková  3 : 0 72
Vendula Boháčová  3 : 0 72
Klára Nováková  3 : 0 72
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3453
Body za soupeře:
374
Body celkem:
3827
Hana Vavříková  3 : 1 83.2 17. - 18.
Anežka Stöckelová  3 : 1 83.2 17. - 20.
Lucie Luksová  3 : 0 104 17. - 24.
Markéta Zemanová  3 : 0 104 17. - 32.
Anna Serme  0 : 3 0 1. - 32.
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019, 23.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3618
Veronika Gaultier  0 : 3 0 finále
Petra Václavková  3 : 1 64 semifinále
Michaela Doležalová  3 : 0 60 čtvrtfinále
Sonja Schwarzer  3 : 0 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
411
Body celkem:
8880
Eliška Jičínská  0 : 3 0 finále
Tereza Široká  3 : 2 124.8 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
281
Body celkem:
6364
Valerie Hradilová  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 0 90
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 72
Eliška Jičínská  1 : 3 28.8
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
298
Body celkem:
6993
Tereza Široká  0 : 3 0 finále
Eliška Jičínská  3 : 1 128 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
284
Body celkem:
5388
Ella Gálová  2 : 3 64 3. - 4.
Tereza Široká  0 : 3 0 semifinále
Marie Kubíková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Karolína Šrámková  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4501
Klára Hamáčková  3 : 0 108 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 STRAHOV ŽENY A, 14.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
29
Body celkem:
2172
Anežka Stöckelová  1 : 3 14.4 7. - 8.
Markéta Zemanová  1 : 3 14.4 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 STRAHOV ŽENY B, 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2524
Denisa Linhartová  3 : 2 37.2 finále
Sonja Schwarzer  3 : 1 39.68 semifinále
Kristýna Vohánková  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
 Poděbradské Béčko, 24.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3222
Lenka Füzy  3 : 0 80 3. - 4.
Denisa Linhartová  0 : 3 0 semifinále
Sonja Schwarzer  3 : 2 36 čtvrtfinále
Jana Valešová  3 : 0 50 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Sarah Bala  3 : 0 156 5. - 6.
Markéta Zemanová  3 : 1 124.8 5. - 8.
Eliška Jičínská  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Riana Alexová  3 : 0 260 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 208 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Valerie Hradilová  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
321
Body celkem:
5330
Tereza Široká  3 : 2 79.2 5. - 6.
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 132 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 110 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4773
Eliška Jičínská  0 : 3 0 5. - 6.
Nela Reková  3 : 0 wo. 66 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Brodová  3 : 0 110 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Riana Alexová  3 : 0 200 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 160 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
34
Body celkem:
2795
Ella Gálová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  1 : 3 16.8
Kateřina Konečná  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
448
Body celkem:
7785
Riana Alexová  3 : 0 180 finále
Kateřina Drábiková  3 : 1 115.2 semifinále
Anna Vrbová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
379
Body celkem:
8172
Klára Köhlerová  0 : 3 0 finále
Riana Alexová  3 : 2 115.2 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 120 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (G17), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Kateřina Drábiková  3 : 0 60
Alžběta Dufková  3 : 0 60
Sarah Bala  3 : 0 wo. 30
Eliška Mauchlerová  3 : 0 60
 Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3888
Barbora Brodová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 2 48
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Alžběta Dufková  3 : 0 96
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Klára Hamáčková  3 : 1 128 finále
Kateřina Drábiková  3 : 0 128 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G17), 22.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4076
Alžběta Dufková  3 : 0 80
Nela Reková  3 : 2 48
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3373
Ella Gálová  3 : 2 54 9. - 10.
Veronika Bušková  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Klára Nováková  3 : 0 72
Veronika Vejrostová  3 : 0 72
Alžběta Dufková  3 : 0 120
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
Riana Alexová  3 : 0 140 finále
Kateřina Konečná  3 : 0 112 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
437
Body celkem:
5814
Martina Prokšová  3 : 0 144 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 144 5. - 8.
Klára Hamáčková  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 120 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3510
Klára Nováková  3 : 0 100 11. - 12.
Ella Gálová  2 : 3 40 9. - 12.
Lucie Bartůňková  3 : 0 100 9. - 16.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Martina Prokšová  3 : 0 60
Lucie Bartůňková  3 : 0 60
Adéla Mastná  3 : 0 100
 junioři B SBCentrum, (G15), 29.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3540
Kateřina Drábiková  3 : 2 36
Tereza Branná  3 : 0 60
Sarah Bala  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Alžběta Dufková  3 : 0 96 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 80 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Eliška Mauchlerová  3 : 0 108 7. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Bušková  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Lucie Bartůňková  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (G15), 28.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Julie Trollerová  3 : 0 80 3. - 4.
Veronika Bušková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Engelová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3125
Markéta Zemanová  0 : 3 0 5. - 6.
Eliška Mauchlerová  3 : 0 84 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 70 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Veronika Cechlová  3 : 0 50
Tereza Jelínková  3 : 0 50
Martina Prokšová  3 : 1 64
Simona Jarošová  3 : 0 80
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
204
Body celkem:
2881
Adéla Mastná  3 : 0 72 5. - 6.
Vendula Boháčová  3 : 0 72 5. - 8.
Veronika Bušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
371
Body celkem:
6029
Vendula Boháčová  3 : 0 140 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 112 semifinále
Eva Klimešová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (G15), 20.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Julie Trollerová  3 : 0 60
Klára Hamáčková  3 : 0 60
Veronika Bušková  1 : 3 20
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
571
Body celkem:
9971
Klára Hamáčková  3 : 1 192 finále
Kateřina Drábiková  3 : 2 115.2 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Lucie Bartůňková  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A, (G13), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Aneta Sezemská  3 : 0 80
Anna Michalcová  3 : 0 80
Klára Hamáčková  3 : 0 128
Eliška Mauchlerová  3 : 0 128
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
456
Body celkem:
8249
Ella Gálová  0 : 3 0 finále
Riana Alexová  3 : 0 192 semifinále
Anna Vrbová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
202
Body celkem:
5306
Riana Alexová  1 : 3 32 3. - 4.
Ella Gálová  0 : 3 0 semifinále
Kateřina Konečná  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4941
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Anna Vrbová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
273
Body celkem:
4964
Martina Prokšová  3 : 0 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Riana Alexová  3 : 0 0
Ella Gálová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 28.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3586
Veronika Bušková  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 0
Alžběta Dufková  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
343
Body celkem:
5720
Michaela Sedlářová  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Branná  3 : 1 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4289
 bye  3 : 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 26.04.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
337
Body celkem:
5568
Lucie Bartůňková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Veronika Benešová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 01.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
237
Body celkem:
4185
Barbora Brodová  3 : 0 wo. 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
636
Body celkem:
10852
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Nikola Rysová  3 : 0 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4713
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4918
Veronika Bušková  3 : 1 0
Nela Reková  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
544
Body celkem:
8620
Riana Alexová  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Nikola Rysová  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G13, (G13), 25.01.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4225
Tereza Branná  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 21.12.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
465
Body celkem:
7802
Klára Novotná  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Riana Alexová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
81
Body celkem:
3517
Tereza Široká  3 : 0 wo. 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Klára Köhlerová  1 : 3 0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
412
Body celkem:
3596
Tereza Široká  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 09.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8570
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Paula Procházková  3 : 1 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G13, (G13), 02.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3198
Sarah Bala  3 : 1 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Nela Reková  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 05.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
464
Body celkem:
8540
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 21.09.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
47
Body celkem:
3103
Sarah Bala  3 : 0 wo. 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 07.09.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2957
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 04.05.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3590
Veronika Bušková  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot