Profil hráče

Tereza Šlehoferová

Ročník: 2001
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash Modrý svět H
Registrační číslo: 4638

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 13. (10/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 542. (06/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (06/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (07/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 4. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2019 21 (-7) 16683 (-4477)
01.11.2019 14 (-1) 21160 (-524)
01.10.2019 13 (3) 21684 (0)
01.09.2019 16 (0) 21684 (0)
01.08.2019 16 (0) 21684 (0)
01.07.2019 16 (0) 21684 (0)
01.06.2019 16 (4) 21684 (3490)
01.05.2019 20 (1) 18194 (0)
01.04.2019 21 (-4) 18194 (-3709)
01.03.2019 17 (-2) 21903 (-560)
01.02.2019 15 (1) 22463 (0)
01.01.2019 16 (-2) 22463 (-171)
01.12.2018 14 (-1) 22634 (206)
01.11.2018 13 (11) 22428 (5606)
01.10.2018 24 (-8) 16822 (-4428)
01.09.2018 16 (0) 21250 (0)
01.08.2018 16 (0) 21250 (0)
01.07.2018 16 (0) 21250 (0)
01.06.2018 16 (-1) 21250 (0)
01.05.2018 15 (3) 21250 (620)
01.04.2018 18 (-2) 20630 (-46)
01.03.2018 16 (5) 20676 (1760)
01.02.2018 21 (-1) 18916 (-1500)
01.01.2018 20 (8) 20416 (3852)
01.12.2017 28 (0) 16564 (646)
01.11.2017 28 (-5) 15918 (-2501)
01.10.2017 23 (6) 18419 (1844)
01.09.2017 29 (0) 16575 (0)
01.07.2017 29 (0) 16575 (0)
01.06.2017 29 (0) 16575 (0)
01.05.2017 29 (-6) 16575 (-2589)
01.04.2017 23 (8) 19164 (3755)
01.03.2017 31 (-10) 15409 (-3408)
01.02.2017 21 (1) 18817 (600)
01.01.2017 22 (0) 18217 (-260)
01.12.2016 22 (3) 18477 (1023)
01.11.2016 25 (-4) 17454 (-1559)
01.10.2016 21 (1) 19013 (-376)
01.09.2016 22 (0) 19389 (0)
01.06.2016 22 (-2) 19389 (-880)
01.05.2016 20 (0) 20269 (885)
01.04.2016 20 (-1) 19384 (0)
01.03.2016 19 (4) 19384 (1945)
01.02.2016 23 (-2) 17439 (0)
01.01.2016 21 (-5) 17439 (7298)
01.12.2015 16 (1) 10141 (795)
01.11.2015 17 (5) 9346 (1357)
01.10.2015 22 (15) 7989 (2692)
01.09.2015 37 (0) 5297 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20191615172120161616161314212019
20182021161815161616162413142018
201722213123292929292328282017
2016212319202022222125222016
2015372217162015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4848
Markéta Zemanová  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Ella Gálová  2 : 3 57.6 semifinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Adidas Woman Cup, 19.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
189
Body celkem:
2962
Markéta Zemanová  3 : 0 wo. 45 13. - 14.
Petra Václavková  3 : 0 90 13. - 16.
Ella Gálová  0 : 3 0 9. - 16.
Marika Doubravová  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Extraliga Ženy 2019/2020, 13.10.2019 Body celkem:
1080
Veronika Šromová  3 : 1 720
Marika Doubravová  2 : 3 360
 Extraliga Ženy 2019/2020, 12.10.2019 Body celkem:
900
Tereza Široká  0 : 3 0
Aneta Kumstová  3 : 0 900
 1. liga ženy, 06.10.2019 Body celkem:
1200
Lucie Luksová  3 : 0 600
Karolína  Füzy  3 : 0 600
 1. liga ženy, 05.10.2019 Body celkem:
1200
Zorana Pokorná  3 : 0 600
Lenka Rašková  3 : 0 600
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4272
Klára Köhlerová  0 : 3 0 3. - 4.
Ella Gálová  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Play off extraliga ženy - finále, 19.05.2019 Body celkem:
0
 bye  3 : 0 wo. 0
 Play off extraliga ženy - semifinále, 18.05.2019 Body celkem:
0
Zuzana Kubáňová  0 : 3 0
 Ženy A - PV RECYKLING CUP, 11.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3490
Tamara Holzbauerová  3 : 0 96 3. - 4.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 semifinále
Ella Gálová  3 : 1 57.6 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
180
Hana Vavříková  1 : 3 180
 Extraliga Ženy 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
900
Veronika Šromová  3 : 1 720
Kristýna Vykouřilová  1 : 3 180
 Extraliga Ženy 2018/2019, 17.02.2019 Body celkem:
450
 bye  3 : 0 wo. 450
 Extraliga Ženy 2018/2019, 16.02.2019 Body celkem:
540
Kristýna Vykouřilová  3 : 2 540
 MČR juniorů 2019, (G19), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
494
Body celkem:
6950
Kateřina Pavlusová  3 : 0 130
Eliška Jičínská  2 : 3 52
Vanda Lukavcová  3 : 0 156
Barbora Brodová  3 : 0 156
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6865
Tereza Široká  3 : 2 96 finále
Ella Gálová  3 : 0 128 semifinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - ženy A, 08.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4141
Nikola Věříšová  0 : 3 0 9. - 10.
Denisa Rohunová  3 : 2 72 9. - 12.
Anežka Stöckelová  3 : 0 120 9. - 16.
Eva Feřteková  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
259
Body celkem:
5490
Eliška Jičínská  3 : 2 54
Ella Gálová  3 : 0 90
Tereza Zdubová  3 : 1 115.2
Tereza Široká  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2018/2019, 18.11.2018 Body celkem:
720
Aneta Kumstová  3 : 1 720
Paulina Krzywicka  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2018/2019, 17.11.2018 Body celkem:
900
Kristýna Fialová  1 : 3 180
Nikola Věříšová  3 : 1 720
 BÁSTR CUP, 10.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
266
Body celkem:
3847
Nikola Věříšová  3 : 0 108 7. - 8.
Marika Doubravová  2 : 3 43.2 5. - 8.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Denisa Rohunová  3 : 1 72 1. - 16.
Veronika Šromová  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Extraliga Ženy 2018/2019, 21.10.2018 Body celkem:
720
Tereza Zdubová  3 : 2 540
Marika Doubravová  1 : 3 180
 Extraliga Ženy 2018/2019, 20.10.2018 Body celkem:
1800
Petra Václavková  3 : 0 900
Kristýna Fialová  3 : 0 900
 1. liga ženy, 13.10.2018 Body celkem:
2280
Kateřina Muchová  3 : 1 480
Michaela Vrbová  3 : 0 600
Hana Matoušková  3 : 0 600
Lucie Luksová  3 : 0 600
 CARent Praha FORD - ženy A, 06.10.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
143
Body celkem:
3366
Tereza Zdubová  0 : 3 0 13. - 14.
Kateřina Muchová  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Eliška Jičínská  1 : 3 22 9. - 16.
Tereza Elznicová  1 : 3 22 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G19), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
180
Body celkem:
5411
Markéta Zemanová  3 : 0 90
Vanda Lukavcová  3 : 0 90
Tereza Široká  0 : 3 0
Michaela Čepová  0 : 3 wo. 0
 Play off Extraliga Ženy 2017/2018, 20.05.2018 Body celkem:
0
Zuzana Kubáňová  0 : 3 0
 Play off Extraliga Ženy 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
180
Veronika Gaultier  1 : 3 180
 Extraliga Ženy 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
360
Dominika Kejíková  2 : 3 360
 Extraliga Ženy 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
1080
Hana Vavříková  3 : 1 720
Paulina Krzywicka  2 : 3 360
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3361
Body za soupeře:
348
Body celkem:
3709
Marika Doubravová  2 : 3 41.6 17. - 18.
Denisa Linhartová  3 : 0 104 17. - 20.
Romana Adámková  3 : 0 104 17. - 24.
Petra Václavková  3 : 0 78 17. - 32.
Veronika Gaultier  1 : 3 20.8 1. - 32.
 Extraliga Ženy 2017/2018, 25.02.2018 Body celkem:
660
Nikola Věříšová  2 : 3 440
Michaela Čepová  1 : 3 220
 Extraliga Ženy 2017/2018, 24.02.2018 Body celkem:
1100
Nikola Věříšová  0 : 3 0
Aneta Kumstová  3 : 0 1100
 Mistrovství republiky juniorů, (G19), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
281
Body celkem:
8750
Vanda Lukavcová  3 : 0 156
Denisa Rohunová  3 : 1 124.8
Michaela Čepová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
450
Body celkem:
8919
Tereza Široká  2 : 3 104 finále
Eliška Jičínská  3 : 2 124.8 semifinále
Markéta Zemanová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
583
Body celkem:
9340
Ella Gálová  3 : 0 220 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 176 semifinále
Tereza Široká  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
297
Body celkem:
4988
Klara Herzog  3 : 0 70
Ella Gálová  3 : 0 70
Tereza Široká  1 : 3 22.4
Eliška Jičínská  3 : 2 67.2
Eliška Jičínská  3 : 2 67.2
 Excelent Cup Nr. 2, 09.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Tereza Svobodová  0 : 3 0 3. - 4.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 semifinále
Lucie Luksová  3 : 0 96 čtvrtfinále
Eva Feřteková  3 : 2 48 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
504
Body celkem:
9261
Tereza Zdubová  3 : 1 176 finále
Ella Gálová  3 : 1 140.8 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
292
Body celkem:
4489
Marie Jičínská  3 : 1 86.4 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 108 5. - 8.
Denisa Rohunová  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Ella Gálová  3 : 2 54 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
0
Michaela Čepová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
180
Natálie Babjuková  1 : 3 180
Olga Kolářová  0 : 3 0
 KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4161
Hana Vavříková  3 : 0 wo. 60 7. - 8.
Eva Feřteková  0 : 3 0 5. - 8.
Olga Kolářová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Elznicová  3 : 1 80 1. - 16.
Lucie Kiliánová  3 : 0 80 1. - 32.
 2. Liga Muži C, 22.10.2017 Body celkem:
0
František Tůma  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
900
Michaela Čepová  3 : 0 900
Nikola Věříšová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
360
Denisa Rohunová  2 : 3 360
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
294
Body celkem:
5952
Ella Gálová  3 : 0 140 finále
Sarah Bala  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Excelent Cup , 23.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
348
Body celkem:
4428
Denisa Linhartová  2 : 0 wo. 60 9. - 10.
Klára Mihulová  2 : 1 72 9. - 12.
Tereza Zdubová  2 : 0 120 9. - 16.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 1. - 16.
Sonja Schwarzer  3 : 0 96 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4790
Denisa Rohunová  0 : 3 0 3. - 4.
Hana Matoušková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Zdubová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Markéta Zemanová  3 : 0 128 3. - 4.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
Barbora Brodová  3 : 0 108 5. - 6.
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 5. - 8.
Hana Matoušková  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Ella Gálová  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
299
Body celkem:
6844
Veronika Bušková  3 : 0 wo. 40
Alžběta Dufková  3 : 0 80
Ella Gálová  2 : 3 51.2
Barbora Brodová  3 : 0 128
 1. Liga Ženy B, 09.04.2017 Body celkem:
320
Eliška Jičínská  3 : 1 320
 1. Liga Ženy B, 08.04.2017 Body celkem:
500
Zuzana Janošíková  3 : 0 500
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Barbora Brodová  3 : 0 144 3. - 4.
Tereza Široká  0 : 3 0 semifinále
Klára Köhlerová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3453
Body za soupeře:
302
Body celkem:
3755
Aneta Kumstová  3 : 0 wo. 52 17. - 18.
Karolína  Füzy  3 : 0 104 17. - 20.
Klára Mihulová  3 : 1 83.2 17. - 24.
Markéta Wernerová  3 : 1 62.4 17. - 32.
Karolína Uhrinová  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
426
Body celkem:
8895
Sarah Bala  3 : 0 130
Vanda Lukavcová  3 : 0 130
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Široká  3 : 1 166.4
 1. Liga Ženy B, 29.01.2017 Body celkem:
700
Veronika Badalová  3 : 2 300
Klára Hladká  3 : 0 400
 1. Liga Ženy B, 28.01.2017 Body celkem:
800
Helena Vladyková  3 : 0 400
Anna Vrbová  3 : 0 400
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G17), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5483
Markéta Zemanová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Tereza Zdubová  2 : 3 57.6 semifinále
Ella Gálová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
439
Body celkem:
7776
Veronika Bušková  3 : 0 90
Nela Reková  3 : 0 90
Sarah Bala  3 : 0 144
Tereza Zdubová  3 : 1 115.2
 1. Liga Ženy B, 03.12.2016 Body celkem:
640
Eliška Jičínská  3 : 1 400
Veronika Badalová  3 : 2 240
 Pohár Olomouckého kraje, (G19), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Tereza Zdubová  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 108 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Urbanová  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
362
Body celkem:
8438
Tereza Široká  3 : 2 120 finále
Tereza Zdubová  3 : 2 96 semifinále
Tereza Urbanová  3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ženy A, 12.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
155
Body celkem:
3515
Dominika Kejíková  1 : 3 21.6 7. - 8.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michaela Doležalová  3 : 0 90 1. - 16.
Nikola Věříšová  3 : 2 43.2 1. - 32.
 1. Liga Ženy B, 23.10.2016 Body celkem:
900
Sandra Jüttnerová  3 : 0 500
Karolína  Füzy  3 : 1 400
 1. Liga Ženy B, 22.10.2016 Body celkem:
500
Michaela Hrázská  0 : 3 0
Tereza Drábková  3 : 0 500
 ženy A, 08.10.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2601
Petra Václavková  0 : 3 0 17. - 18.
Tereza Zdubová  3 : 1 57.6 17. - 20.
Kristýna Vohánková  3 : 0 72 17. - 24.
Veronika Bušková  3 : 1 57.6 17. - 32.
Veronika Gaultier  0 : 3 0 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (G19), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
151
Body celkem:
4185
Hana Matoušková  3 : 2 50.4
Tereza Zdubová  1 : 3 16.8
Tereza Urbanová  3 : 0 84
Kristýna Fialová  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5691
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 128 semifinále
Tereza Široká  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Nela Reková  3 : 0 80 1. - 16.
 Kingswood Cup , 24.09.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2584
Nikola Věříšová  1 : 3 16 13. - 14.
Karolína  Füzy  3 : 0 80 13. - 16.
Paulina Krzywicka  1 : 3 16 9. - 16.
Hana Vavříková  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Luksová  3 : 0 64 1. - 32.
 Chodovské A, (G19), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4936
Marie Jičínská  3 : 1 96 5. - 6.
Karolína  Füzy  3 : 0 120 5. - 8.
Hana Matoušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Urbanová  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
275
Body celkem:
4941
Tereza Urbanová  3 : 0 128 3. - 4.
Tereza Široká  2 : 3 51.2 semifinále
Ella Gálová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Albatros Media junior B, (G17), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Kateřina Drábiková  3 : 0 80
Veronika Bušková  3 : 0 80
Vanda Lukavcová  3 : 0 80
 1. liga Ženy B 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
360
Petra Oličová  3 : 2 360
 Trigema CUP Nr.2 - ženy A, 09.04.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2809
Kateřina Muchová  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Jana Sigačevová  2 : 3 32 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (G19), 02.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3099
Tereza  Cibulková  0 : 3 0 7. - 8.
Karolína  Füzy  0 : 3 0 5. - 8.
Hana Matoušková  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Marie Jičínská  3 : 1 64 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G17), 02.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4408
Tereza Urbanová  3 : 0 80
Denisa Rohunová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  3 : 0 96
Sarah Bala  3 : 0 96
 1. liga Ženy B 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
500
Michaela Doležalová  3 : 0 500
 1. liga Ženy B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
1000
Tereza Bedrnová  3 : 0 500
Markéta Zemanová  3 : 0 500
 KABEL - A.T. CUP, 13.02.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2808
Kristýna Fialová  0 : 3 0 13. - 14.
Kateřina Muchová  3 : 1 72 13. - 16.
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0 9. - 16.
Marika Doubravová  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Mihulová  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Tereza Široká  3 : 0 260 finále
Eliška Jičínská  3 : 0 208 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
495
Body celkem:
9252
Tereza Široká  3 : 2 132 finále
Ella Gálová  3 : 0 176 semifinále
Veronika Bušková  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 junioři A, (G17), 19.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
313
Body celkem:
6396
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Karolína  Füzy  3 : 1 115.2 semifinále
Zuzana Bartíková  3 : 0 108 čtvrtfinále
Patricie Petriľáková  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Markéta Zemanová  3 : 1 128 finále
Klára Köhlerová  3 : 0 128 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 1. liga Ženy B 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
900
Zuzana Bartíková  3 : 1 400
Tereza Drábková  3 : 0 500
 junioři A, (G17), 28.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4409
Zuzana Bartíková  3 : 1 86.4 5. - 6.
Anežka Stöckelová  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vanda Lukavcová  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
585
Body celkem:
9342
Tereza Široká  3 : 1 176 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 176 semifinále
Klára Köhlerová  3 : 2 79.2 čtvrtfinále
Martina Prokšová  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ženy A, 21.11.2015
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
198
Body celkem:
2492
Nikola Věříšová  3 : 0 wo. 40 23. - 24.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 21. - 24.
Veronika Badalová  2 : 3 32 17. - 24.
Patricie Petriľáková  3 : 0 80 17. - 32.
Petra Václavková  1 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 ženy B, 31.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2295
Michaela Doležalová  3 : 2 36 7. - 8.
Sonja Schwarzer  1 : 3 12 5. - 8.
Nikola Věříšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Monika Kubrová  3 : 0 50 1. - 16.
 1. liga Ženy B 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
500
Julie Zimová  3 : 0 500
 1. liga Ženy B 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
400
Martina Stöckelová  3 : 1 400
 ženy A, 10.10.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
83
Body celkem:
2365
Klára Mihulová  1 : 3 14.4 19. - 20.
Nikola Věříšová  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
Lenka Füzy  3 : 2 32.4 17. - 32.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A, (G17), 03.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
135
Body celkem:
3319
Veronika Bušková  3 : 0 wo. 45 9. - 10.
Vanda Lukavcová  3 : 0 90 9. - 12.
Kristýna Fialová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
342
Body celkem:
6425
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Tereza Široká  3 : 0 144 semifinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Martina Prokšová  3 : 0 90 1. - 16.
 Ženy A, 12.09.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2960
Karolína  Füzy  3 : 2 54 13. - 14.
Renata Nejtková  3 : 0 90 13. - 16.
Kateřina Muchová  0 : 3 0 9. - 16.
Anna Serme  0 : 3 0 1. - 16.
Lenka Füzy  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
405
Body celkem:
7742
Tereza Široká  3 : 2 108 finále
Tereza Zdubová  3 : 0 144 semifinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovský turnaj žen A, 16.05.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2284
Marika Doubravová  0 : 3 0
Tereza Elznicová  0 : 3 0
Kateřina Muchová  0 : 3 0
 1. LIGA ŽENY B 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
880
Tereza Jelínková  3 : 1 480
 bye  3 : 0 wo. 400
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
332
Body celkem:
5563
Nela Reková  3 : 1 0
Markéta Zemanová  3 : 2 0
Tereza Široká  1 : 3 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj žen A, 11.04.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1872
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1963
Martina Stöckelová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Monika Kubrová  2 : 3 0
Kateřina Filipi  3 : 0 0
 1. LIGA ŽENY B 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
400
Lenka Nováková  3 : 0 400
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
256
Body celkem:
6197
Michaela Čepová  0 : 3 0
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  3 : 2 0
Tereza Široká  2 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU17, (G17), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3710
Body za soupeře:
218
Body celkem:
3928
Michaela Čepová  0 : 3 0
Patricie Petriľáková  0 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4892
 bye  3 :  0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Klára Köhlerová  3 : 0 0
Natálie Kolarczyková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 24.01.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3359
Kristýna Fialová  0 : 3 0
Zuzana Janošíková  3 : 0 0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 10.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
135
Body celkem:
3191
Nela Reková  3 : 2 0
 bye  3 :  0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
227
Body celkem:
5331
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Zuzana Bartíková  3 : 1 0
Tereza Široká  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
178
Body celkem:
4030
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
 1. LIGA ŽENY B 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
0
Petra Oličová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4862
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  1 : 3 0
Eliška Jičínská  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 01.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
327
Body celkem:
4275
Kristýna Fišerová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU19, (G19), 01.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2906
Zuzana Janošíková  3 : 0 0
Monika Kubrová  1 : 3 0
Denisa Linhartová ml.  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU19, (G19), 11.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3633
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Petra Pošíková  3 : 0 0
Patricie Petriľáková  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 11.10.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4266
Patricie Heinzká  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 0 wo. 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 04.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
300
Body celkem:
4497
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Markéta Zemanová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 06.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3357
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5693
Markéta Zemanová  3 : 1 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Tereza Branná  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 17.05.2014
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
153
Body celkem:
153
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU15, (G15), 10.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
285
Body celkem:
4233
Tereza Urbanová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Barbora Matějková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU17, (G17), 10.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4026
Zuzana Bartíková  3 : 2 0
Kristýna Vohánková  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU19, (G19), 10.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3222
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Markéta Lesinová  3 : 0 0
Jana Kolísková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 26.04.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
396
Body celkem:
6479
Tereza Široká  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Tereza Branná  3 : 0 0
Veronika Benešová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 22.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4928
 bye  3 :  0
Tereza Branná  3 : 0 0
Eliška Jičínská  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 22.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
183
Body celkem:
3927
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Nela Reková  2 : 3 0
Zuzana Bartíková  3 : 2 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7442
Body za soupeře:
338
Body celkem:
7780
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G13, (G13), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4882
Eliška Jičínská  3 : 0 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
282
Body celkem:
5707
Eliška Jičínská  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  3 : 1 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 21.12.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
164
Body celkem:
2880
Anežka Stöckelová  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4863
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů G - G13, (G13), 02.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
255
Body celkem:
4203
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 2 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
236
Body celkem:
3817
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Nela Reková  1 : 3 0
Markéta Zemanová  1 : 3 0
Klára Köhlerová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 21.09.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3586
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 07.09.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
152
Body celkem:
4031
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Markéta Zemanová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 04.05.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
204
Body celkem:
4152
Veronika Bušková  3 : 1 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot