Profil hráče

Vendula Boháčová

Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy B
Registrační číslo: 4936

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 40.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 38. (01/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (11/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (12/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 16. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 10. (02/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.02.2020 40 (-2) 5979 (-800)
01.01.2020 38 (1) 6779 (0)
01.12.2019 39 (17) 6779 (5019)
01.11.2019 56 (3) 1760 (560)
01.10.2019 59 (-1) 1200 (0)
01.09.2019 58 (0) 1200 (0)
01.08.2019 58 (0) 1200 (0)
01.07.2019 58 (0) 1200 (0)
01.06.2019 58 (2) 1200 (0)
01.05.2019 60 (4) 1200 (0)
01.04.2019 64 (10) 1200 (400)
01.03.2019 74 (-1) 800 (0)
01.02.2019 73 (14) 800 (160)
01.12.2018 87 (-2) 640 (0)
01.11.2018 85 (5) 640 (0)
01.10.2018 90 (0) 640 (0)
01.09.2018 90 (0) 640 (0)
01.08.2018 90 (0) 640 (0)
01.07.2018 90 (0) 640 (0)
01.06.2018 90 (0) 640 (0)
01.05.2018 90 (0) 640 (0)
01.04.2018 90 (1) 640 (0)
01.03.2018 91 (4) 640 (0)
01.02.2018 95 (1) 640 (0)
01.01.2018 96 (-96) 640 (640)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202038402020
201973746460585858585956392019
20189695919090909090909085872018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
218
Body celkem:
3721
Barbora Brodová  2 : 0 wo. 55 11. - 12.
Tereza Široká  0 : 2 0 9. - 12.
Sandra Jüttnerová  2 : 0 110 9. - 16.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 1. - 16.
Romana Adámková  3 : 2 52.8 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
411
Body celkem:
7695
Sofie Hausknotzová  3 : 2 124.8 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 1. - 16.
 D-TOUR junior 2. kolo G17, (G17), 19.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
268
Body celkem:
6351
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 115.2 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4503
Nikol Štěpánová  3 : 0 108 5. - 6.
Ella Pelikánová  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 90 1. - 16.
 1. liga ženy, 30.11.2019 Body celkem:
240
Sofie Hausknotzová  2 : 3 240
Karolína  Füzy  0 : 3 0
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019, 23.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2139
Kateřina Pavlusová  3 : 1 40 9. - 10.
Eliška Hostáková  3 : 0 50 9. - 12.
Marie Kubíková  3 : 0 50 9. - 16.
Sonja Schwarzer  2 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Marie Kubíková  3 : 0 128 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2640
Lenka Füzy  1 : 3 16 19. - 20.
Riana Alexová  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Sonja Schwarzer  2 : 3 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
148
Body celkem:
4000
Barbora Brodová  1 : 3 21.6 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 72 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
295
Body celkem:
6378
Marie Kubíková  3 : 0 90
Zuzana Outratová  3 : 0 90
Riana Alexová  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  3 : 1 115.2
 1. liga ženy, 06.10.2019 Body celkem:
400
Lenka Rašková  3 : 0 400
 1. liga ženy, 05.10.2019 Body celkem:
160
Sarah Bala  2 : 3 160
Michaela Hájková  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2936
Sofie Hausknotzová  1 : 3 16 1. - 16.
Marie Kubíková  3 : 0 80
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
360
Body celkem:
7697
Sofie Hausknotzová  3 : 2 108 finále
Marie Kubíková  3 : 0 144 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Marie Kubíková  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  3 : 1 80
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Nikol Štěpánová  3 : 0 50
Marie Kubíková  3 : 0 50
Aneta Sezemská  3 : 0 80
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 1. liga ženy, 30.03.2019 Body celkem:
400
Lucie Všetečková  3 : 0 400
 HRADECKÝ CUP, (G17), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4066
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 72
Karolína Šrámková  3 : 2 43.2
Valerie Hradilová  3 : 0 72
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Ella Pelikánová  3 : 0 80 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 1 48 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5302
Eliška Mecová  3 : 0 156 7. - 8.
Veronika Vejrostová  1 : 3 31.2 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5711
Eva Klimešová  1 : 3 31.2 5. - 6.
Aneta Sezemská  3 : 1 124.8 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga ženy, 26.01.2019 Body celkem:
800
Lenka Rašková  3 : 0 500
Sabina Karafiátová  2 : 3 200
Barbora Brodová  1 : 3 100
Michaela Doležalová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
282
Body celkem:
6040
Eva Klimešová  3 : 0 wo. 80 3. - 4.
Veronika Vejrostová  1 : 3 32 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4111
Eliška Mecová  3 : 0 120 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4797
Sofie Hausknotzová  1 : 3 28.8 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Zuzana Outratová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2894
Karolína Šrámková  2 : 3 28
Riana Alexová  0 : 3 0
Marie Kubíková  3 : 0 wo. 35
Zuzana Outratová  3 : 0 70
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
330
Body celkem:
6088
Sofie Hausknotzová  3 : 2 96 3. - 4.
Eva Klimešová  2 : 3 64 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3779
Eliška Mecová  3 : 0 108 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
304
Body celkem:
7641
Veronika Vejrostová  3 : 2 108 finále
Eva Klimešová  3 : 2 86.4 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2792
Kateřina Pavlusová  1 : 3 14.4
Alžběta Dufková  2 : 3 28.8
Kateřina Konečná  3 : 0 72
 PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3043
Eliška Mecová  3 : 0 72
Veronika Vejrostová  1 : 3 14.4
Alžběta Dufková  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3436
Aneta Sezemská  3 : 0 70
Karolína Šrámková  2 : 3 28
Veronika Pavlatová  3 : 0 84
Sofie Hausknotzová  1 : 3 16.8
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Eva Klimešová  2 : 3 40 finále
Leona El Nakhala  3 : 0 80 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Zuzana Outratová  3 : 0 112 3. - 4.
Eva Klimešová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 18.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Terezie Martinková  3 : 0 80 3. - 4.
Barbora Brodová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Karolína Šrámková  3 : 0 100 finále
Klára Nováková  3 : 0 80 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
452
Body celkem:
7736
Veronika Vejrostová  3 : 1 166.4 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2845
Kateřina Konečná  3 : 0 84 7. - 8.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4944
Eva Klimešová  3 : 1 102.4 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Eva Machytková  3 : 0 96 čtvrtfinále
Marie Kubíková  3 : 0 80 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Veronika Vejrostová  3 : 1 80 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 80 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
349
Body celkem:
4201
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 1. Liga Ženy B, 03.12.2017 Body celkem:
80
Kateřina Štromerová  1 : 3 80
Michaela Hrázská  0 : 3 0
 1. Liga Ženy B, 02.12.2017 Body celkem:
560
Kateřina Pavlusová  0 : 3 0
Eva Poláková  3 : 2 240
Kateřina Štromerová  3 : 1 320
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
220
Body celkem:
5324
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 100 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Marie Kubíková  3 : 0 60
Eliška Mecová  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  3 : 0 100
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4028
Anna Vrbová  0 : 3 0 5. - 6.
Kateřina Konečná  3 : 2 64.8 5. - 8.
Riana Alexová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4081
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 12.
Kateřina Konečná  3 : 0 120 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (G15), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Eva Klimešová  3 : 2 30
Eliška Mauchlerová  3 : 0 50
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  3 : 0 80
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
291
Body celkem:
4035
Eliška Mauchlerová  3 : 0 96 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 0 96 5. - 8.
Riana Alexová  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
583
Body celkem:
7920
Nikol Štěpánová  3 : 0 90
Klára Nováková  3 : 0 90
Karolína Šrámková  3 : 0 144
Karolína Šrámková  3 : 0 144
Eva Klimešová  3 : 1 115.2
 HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3077
Sofie Hausknotzová  3 : 0 72
Alžběta Dufková  2 : 3 28.8
Veronika Vejrostová  1 : 3 19.2
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
370
Body celkem:
7065
Riana Alexová  1 : 3 40 finále
Eva Klimešová  3 : 0 160 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4243
Kateřina Konečná  3 : 1 89.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Veronika Vejrostová  3 : 1 144 finále
Nikol Štěpánová  3 : 0 144 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4435
Kateřina Konečná  2 : 3 57.6 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 2 72 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Veronika Vejrostová  3 : 1 166.4 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3384
Klára Nováková  3 : 0 70
Ella Gálová  0 : 3 0
Adéla Mastná  3 : 0 wo. 42
Alžběta Dufková  0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
300
Body celkem:
8093
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Veronika Vejrostová  3 : 1 153.6 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3212
Kateřina Klečková  3 : 0 80 3. - 4.
Martina Prokšová  1 : 3 16 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4181
Eliška Mauchlerová  3 : 2 72 7. - 8.
Anna Karina Moreno Kopp  2 : 3 48 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
456
Body celkem:
8249
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Eva Klimešová  3 : 0 192 semifinále
Valerie Vohánková  3 : 0 144 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 120 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2937
Kateřina Konečná  0 : 3 0 11. - 12.
Alžběta Dufková  0 : 3 0 9. - 12.
Klára Nováková  3 : 0 90 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
396
Body celkem:
7098
Veronika Vejrostová  3 : 0 192 3. - 4.
Anna Vrbová  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Anna Vrbová  0 : 3 0 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 80 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Karolína Šrámková  3 : 0 128 3. - 4.
Anna Vrbová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
324
Body celkem:
3259
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Kateřina Konečná  0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Branná  0 : 3 0
Lucie Bartůňková  3 : 0 90
Alžběta Dufková  3 : 2 54
Adéla Mastná  3 : 0 90
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
355
Body celkem:
5586
Aneta Sezemská  3 : 0 144 3. - 4.
Eva Klimešová  2 : 3 57.6 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (G15), 28.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2748
Tereza Engelová  3 : 1 48 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 0 60 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Engelová  3 : 1 48
Veronika Vejrostová  3 : 0 60
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
233
Body celkem:
4181
Julie Trollerová  3 : 1 80 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 80 semifinále
Eva Klimešová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G15), 07.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
125
Body celkem:
4004
Martina Prokšová  1 : 3 24 finále
Kateřina Konečná  3 : 2 57.6 semifinále
Simona Jarošová  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
294
Body celkem:
5952
Veronika Vejrostová  3 : 0 140 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 23.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2318
Daniela Dohnalová  3 : 0 60 7. - 8.
Eliška Mauchlerová  1 : 3 12 5. - 8.
Adéla Mastná  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G13), 23.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Julie Trollerová  3 : 1 80 finále
Klára Nováková  3 : 0 80 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 19.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2920
Veronika Vejrostová  3 : 1 40
Martina Prokšová  0 : 3 0
Veronika Cechlová  3 : 0 60
Adéla Mastná  3 : 0 60
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 12.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2386
Lucie Bartůňková  3 : 0 72 7. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 5. - 8.
Kateřina Konečná  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4922
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 112 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
235
Body celkem:
5170
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 6.
Eva Klimešová  3 : 1 115.2 5. - 8.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Šaštinská  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
232
Body celkem:
3976
Aneta Sezemská  3 : 0 96 5. - 6.
Karolína Šrámková  3 : 0 96 5. - 8.
Kateřina Drábiková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (G13), 19.12.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
230
Body celkem:
3974
Klára Hamáčková  1 : 3 16
Klára Nováková  3 : 0 80
Julie Trollerová  2 : 3 38.4
Aneta Sezemská  3 : 0 96
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4024
Klára Nováková  3 : 0 120 11. - 12.
Klára Hamáčková  1 : 3 24 9. - 12.
Daniela Dohnalová  3 : 0 120 9. - 16.
Anna Vrbová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři B, (G13), 24.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
109
Body celkem:
3553
Julie Trollerová  0 : 3 0 finále
Eva Klimešová  3 : 2 48 semifinále
Lucie Bartůňková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3665
Adéla Mastná  3 : 0 100 9. - 10.
Veronika Vejrostová  3 : 2 60 9. - 12.
Kateřina Konečná  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři B, (G13), 19.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Michaela Vaňková  3 : 0 80
Klára Nováková  3 : 0 80
Karolína Ličková  3 : 0 80
 Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3456
Body za soupeře:
22
Body celkem:
3478
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0
Julie Trollerová  1 : 3 21.72
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 30.05.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
317
Body celkem:
6862
Aneta Sezemská  3 : 1 0
Eva Klimešová  3 : 2 0
Nikol Štěpánová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2926
 bye  3 :  0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Eva Klimešová  2 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 02.05.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4190
Klára Nováková  3 : 0 0
Adina Daňková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 02.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3147
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
Veronika Bušková  0 : 3 0
Martina Prokšová  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
233
Body celkem:
5658
Karolína Šrámková  3 : 0 0
Klára Nováková  3 : 0 0
Riana Alexová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2668
Kateřina Konečná  0 : 3 0
Karolína Ličková  3 : 0 0
Ella Gálová  0 : 3 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4166
Klára Nováková  3 : 0 0
Michaela Vaňková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 28.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
52
Body celkem:
3496
Martina Prokšová  0 : 3 0
Karolína Ličková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
334
Body celkem:
5992
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
Adina Daňková  3 : 0 0
Viktorie Hendrychová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
159
Body celkem:
2615
Riana Alexová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 0
Adéla Mastná  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
136
Body celkem:
5240
Aneta Sezemská  1 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 0
Riana Alexová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3661
Kateřina Drábiková  0 : 3 0
Kateřina Konečná  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 24.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
273
Body celkem:
4964
Klára Nováková  3 : 0 0
Veronika Vejrostová  3 : 0 0
Riana Alexová  0 : 3 0
Adina Daňková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 24.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3056
Kateřina Konečná  2 : 3 0
Riana Alexová  0 : 3 0
Michaela Sedlářová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
271
Body celkem:
5502
Anna Michalcová  3 : 0 0
Anna Vrbová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
172
Body celkem:
4792
Anna Vrbová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 1 0
Eva Klimešová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 04.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
108
Body celkem:
4745
Aneta Sezemská  3 : 0 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
Riana Alexová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
120
Body celkem:
4799
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 0 0
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 11.01.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1979
Klára Köhlerová  0 : 3 0
Natálie Kolarczyková  0 : 3 0
Natálie Friedlová  0 : 3 0
Patricie Heinzká  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 30.11.2013
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1913
Klára Köhlerová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Karolína Ličková  0 : 3 0
Kateřina Klečková  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 09.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
26
Body celkem:
4646
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Paula Procházková  0 : 3 0
Julie Trollerová  1 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 12.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1979
Natálie Friedlová  0 : 3 0
Natálie Kolarczyková  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Barbora Brodová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 05.10.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
46
Body celkem:
4666
Natálie Friedlová  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Klára Hamáčková  1 : 3 0
Julie Trollerová  1 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot