Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 36 | (-5) | 3876 | (-3552) | ||
01.02.2024 | 31 | (-5) | 7428 | (-3508) | ||
01.01.2024 | 26 | (-3) | 10936 | (0) | ||
01.12.2023 | 23 | (-6) | 10936 | (-4588) | ||
01.11.2023 | 17 | (-4) | 15524 | (-3564) | ||
01.10.2023 | 13 | (0) | 19088 | (-3142) | ||
01.09.2023 | 13 | (0) | 22230 | (0) | ||
01.08.2023 | 13 | (0) | 22230 | (0) | ||
01.07.2023 | 13 | (1) | 22230 | (0) | ||
01.06.2023 | 14 | (1) | 22230 | (0) | ||
01.05.2023 | 15 | (0) | 22230 | (0) | ||
01.04.2023 | 15 | (0) | 22230 | (-2) | ||
01.03.2023 | 15 | (0) | 22232 | (401) | ||
01.02.2023 | 15 | (-3) | 21831 | (1357) | ||
01.01.2023 | 12 | (0) | 20474 | (-2012) | ||
01.12.2022 | 12 | (1) | 22486 | (2437) | ||
01.11.2022 | 13 | (4) | 20049 | (3564) | ||
01.10.2022 | 17 | (-1) | 16485 | (508) | ||
01.09.2022 | 16 | (0) | 15977 | (0) | ||
01.08.2022 | 16 | (0) | 15977 | (0) | ||
01.07.2022 | 16 | (-1) | 15977 | (-2738) | ||
01.06.2022 | 15 | (1) | 18715 | (2151) | ||
01.05.2022 | 16 | (-1) | 16564 | (-1200) | ||
01.04.2022 | 15 | (0) | 17764 | (3878) | ||
01.03.2022 | 15 | (2) | 13886 | (-570) | ||
01.02.2022 | 17 | (3) | 14456 | (0) | ||
01.01.2022 | 20 | (6) | 14456 | (4163) | ||
01.12.2021 | 26 | (-2) | 10293 | (-5019) | ||
01.11.2021 | 24 | (-1) | 15312 | (-560) | ||
01.10.2021 | 23 | (3) | 15872 | (2634) | ||
01.09.2021 | 26 | (0) | 13238 | (0) | ||
01.08.2021 | 26 | (0) | 13238 | (0) | ||
01.07.2021 | 26 | (7) | 13238 | (2738) | ||
01.06.2021 | 33 | (-1) | 10500 | (0) | ||
01.03.2021 | 32 | (0) | 10500 | (0) | ||
01.11.2020 | 32 | (1) | 10500 | (0) | ||
01.10.2020 | 33 | (0) | 10500 | (1200) | ||
01.04.2020 | 33 | (1) | 9300 | (-400) | ||
01.03.2020 | 34 | (6) | 9700 | (3721) | ||
01.02.2020 | 40 | (-2) | 5979 | (-800) | ||
01.01.2020 | 38 | (1) | 6779 | (0) | ||
01.12.2019 | 39 | (17) | 6779 | (5019) | ||
01.11.2019 | 56 | (3) | 1760 | (560) | ||
01.10.2019 | 59 | (-1) | 1200 | (0) | ||
01.09.2019 | 58 | (0) | 1200 | (0) | ||
01.08.2019 | 58 | (0) | 1200 | (0) | ||
01.07.2019 | 58 | (0) | 1200 | (0) | ||
01.06.2019 | 58 | (2) | 1200 | (0) | ||
01.05.2019 | 60 | (4) | 1200 | (0) | ||
01.04.2019 | 64 | (10) | 1200 | (400) | ||
01.03.2019 | 74 | (-1) | 800 | (0) | ||
01.02.2019 | 73 | (14) | 800 | (160) | ||
01.12.2018 | 87 | (-2) | 640 | (0) | ||
01.11.2018 | 85 | (5) | 640 | (0) | ||
01.10.2018 | 90 | (0) | 640 | (0) | ||
01.09.2018 | 90 | (0) | 640 | (0) | ||
01.08.2018 | 90 | (0) | 640 | (0) | ||
01.07.2018 | 90 | (0) | 640 | (0) | ||
01.06.2018 | 90 | (0) | 640 | (0) | ||
01.05.2018 | 90 | (0) | 640 | (0) | ||
01.04.2018 | 90 | (1) | 640 | (0) | ||
01.03.2018 | 91 | (4) | 640 | (0) | ||
01.02.2018 | 95 | (1) | 640 | (0) | ||
01.01.2018 | 96 | (-96) | 640 | (640) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 26 | 31 | 36 | 2024 | |||||||||
2023 | 12 | 15 | 15 | 15 | 15 | 14 | 13 | 13 | 13 | 13 | 17 | 23 | 2023 |
2022 | 20 | 17 | 15 | 15 | 16 | 15 | 16 | 16 | 16 | 17 | 13 | 12 | 2022 |
2021 | 32 | 33 | 26 | 26 | 26 | 23 | 24 | 26 | 2021 | ||||
2020 | 38 | 40 | 34 | 33 | 33 | 32 | 2020 | ||||||
2019 | 73 | 74 | 64 | 60 | 58 | 58 | 58 | 58 | 59 | 56 | 39 | 2019 | |
2018 | 96 | 95 | 91 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 90 | 85 | 87 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 5519 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3439 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
Hana Vaňková | 3 : 0 | 84 | |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 84 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 3955 |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 96 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 96 | |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 6581 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 7492 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 208 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4202 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6898 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 130 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 156 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | |
HRADECKÝ CUP, (G19), 25.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 112 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 112 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 112 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 6349 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 90 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 90 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 86.4 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3328 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 5630 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 32 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 7695 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 124.8 | 3. - 4. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 6351 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4503 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 4000 |
Barbora Brodová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 295 | Body celkem: 6378 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 90 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 90 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 115.2 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2936 |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 7697 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 108 | finále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G17), 16.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 4066 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 43.2 | |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 72 | |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5302 |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 5711 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 282 | Body celkem: 6040 |
Eva Klimešová | 3 : 0 wo. | 80 | 3. - 4. |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 4111 |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4797 |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Eliška Mecová | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Valerie Hradilová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2894 |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 28 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 70 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 35 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 6088 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 96 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3779 |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 7641 |
Veronika Vejrostová | 3 : 2 | 108 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2792 |
Kateřina Pavlusová | 1 : 3 | 14.4 | |
Alžběta Dufková | 2 : 3 | 28.8 | |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 72 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 3043 |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 72 | |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 14.4 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 3436 |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 28 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 70 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 84 | |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 16.8 | |
Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 4265 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 452 | Body celkem: 7736 |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2845 |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Klára Köhlerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 4944 |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eva Machytková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 349 | Body celkem: 4201 |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Anna Karina Moreno Kopp | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Anna Karina Moreno Kopp | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Anna Karina Moreno Kopp | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Anna Karina Moreno Kopp | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 5324 |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4028 |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Kateřina Konečná | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4081 |
Anna Karina Moreno Kopp | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 12. |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 4035 |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 583 | Body celkem: 7920 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 90 | |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 144 | |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 144 | |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 115.2 | |
HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3077 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 72 | |
Alžběta Dufková | 2 : 3 | 28.8 | |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 19.2 | |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 370 | Body celkem: 7065 |
Riana Alexová | 1 : 3 | 40 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 4243 |
Kateřina Konečná | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 441 | Body celkem: 7778 |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 144 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4435 |
Kateřina Konečná | 2 : 3 | 57.6 | 7. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alžběta Dufková | 3 : 2 | 72 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 452 | Body celkem: 8921 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 3384 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 70 | |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Mastná | 3 : 0 wo. | 42 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 8093 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 153.6 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4181 |
Eliška Mauchlerová | 3 : 2 | 72 | 7. - 8. |
Anna Karina Moreno Kopp | 2 : 3 | 48 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 456 | Body celkem: 8249 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2937 |
Kateřina Konečná | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 396 | Body celkem: 7098 |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 192 | 3. - 4. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3077 |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4930 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Chodovské A, (G15), 17.09.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 3259 |
bye | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Kateřina Konečná | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tereza Branná | 0 : 3 | 0 | |
Lucie Bartůňková | 3 : 0 | 90 | |
Alžběta Dufková | 3 : 2 | 54 | |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 90 | |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5586 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G15), 07.05.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 4004 |
Martina Prokšová | 1 : 3 | 24 | finále |
Kateřina Konečná | 3 : 2 | 57.6 | semifinále |
Simona Jarošová | 3 : 2 | 43.2 | čtvrtfinále |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 294 | Body celkem: 5952 |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 140 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 112 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 12.03.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2386 |
Lucie Bartůňková | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kateřina Konečná | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 4922 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | finále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 5170 |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 115.2 | 5. - 8. |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kateřina Šaštinská | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
junioři A, (G13), 09.01.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 3976 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
junioři A, (G13), 19.12.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 3974 |
Klára Hamáčková | 1 : 3 | 16 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 80 | |
Julie Trollerová | 2 : 3 | 38.4 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 96 | |
junioři A, (G13), 28.11.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4024 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | 11. - 12. |
Klára Hamáčková | 1 : 3 | 24 | 9. - 12. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (G13), 03.10.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3665 |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Veronika Vejrostová | 3 : 2 | 60 | 9. - 12. |
Kateřina Konečná | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3456 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 3478 |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | |
Julie Trollerová | 1 : 3 | 21.72 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 30.05.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 6862 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 0 | |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 2926 |
bye | 3 : | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 233 | Body celkem: 5658 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2668 |
Karolína Ličková | 3 : 0 | 0 | |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Konečná | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 21.03.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 334 | Body celkem: 5992 |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 0 | |
Viktorie Hendrychová | 3 : 0 | 0 | |
Adina Daňková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 159 | Body celkem: 2615 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 0 | |
Adéla Mastná | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 05.02.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 5240 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 0 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3661 |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Konečná | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 24.01.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 273 | Body celkem: 4964 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Adina Daňková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 24.01.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 3056 |
Michaela Sedlářová | 3 : 0 | 0 | |
Kateřina Konečná | 2 : 3 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 271 | Body celkem: 5502 |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Michalcová | 3 : 0 | 0 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 4792 |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 0 | |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 04.10.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 4745 |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 4799 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 09.11.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 4646 |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | |
Paula Procházková | 0 : 3 | 0 | |
Julie Trollerová | 1 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G11, (G11), 05.10.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 4666 |
Natálie Friedlová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Hamáčková | 1 : 3 | 0 | |
Julie Trollerová | 1 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.