Profil hráče

Eva Klimešová

Ročník: 2005
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5144

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (05/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2. (03/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 20. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PJT - Pražská juniorská tour červen G17, (G17), 14.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4124
Tereza Stejspalová  3 : 0 60
Ella Pelikánová  3 : 2 36
Zuzana Outratová  3 : 1 80
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3502
Barbora Komárková  3 : 0 72
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 36
Klára Nováková  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 1 57.6
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3960
Aneta Sezemská  1 : 3 18
Stela Davies  3 : 0 90
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 wo. 0
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
359
Body celkem:
6203
Vendula Boháčová  3 : 1 124.8 5. - 6.
Zuzana Outratová  3 : 0 156 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 2 78 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour G15, leden, (G15), 27.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
170
Body celkem:
5274
Vendula Boháčová  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G17), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Lucie Kolářová  0 : 3 wo. 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0
Kateřina Lindovská  0 : 3 wo. 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1979
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Barbora Komárková  0 : 3 wo. 0
Kateřina Lindovská  0 : 3 wo. 0
Lucie Kolářová  0 : 3 wo. 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Karolína Šrámková  3 : 0 100 finále
Klára Nováková  3 : 0 80 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
496
Body celkem:
8572
Karolína Šrámková  3 : 0 200 finále
Vendula Boháčová  3 : 2 96 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 1 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4848
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  2 : 3 57.6 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
269
Body celkem:
4960
Nikol Štěpánová  3 : 0 70
Sofie Hausknotzová  3 : 2 42
Veronika Vejrostová  2 : 3 44.8
Karolína Šrámková  3 : 0 112
 Turnaj JB, (G15), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Aneta Sezemská  3 : 0 60
Julie Trollerová  3 : 0 60
Veronika Pavlatová  3 : 0 60
Marie Kubíková  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Vendula Boháčová  3 : 2 60 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 80 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
520
Body celkem:
8596
Veronika Pavlatová  3 : 0 100
Ella Pelikánová  3 : 0 100
Karolína Šrámková  3 : 0 160
Aneta Sezemská  3 : 0 160
 Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6036
Sofie Hausknotzová  3 : 1 112 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 112 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 84 čtvrtfinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
429
Body celkem:
7713
Anna Pavelková  3 : 0 208 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Karolína Šrámková  3 : 0 180 finále
Leona El Nakhala  3 : 0 144 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4370
Vendula Boháčová  1 : 3 25.6 3. - 4.
Anna Vrbová  2 : 3 51.2 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 80 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4435
Sofie Hausknotzová  3 : 1 86.4 5. - 6.
Anna Pavelková  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Šrámková  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Karolína Šrámková  3 : 0 180 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (G15), 14.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Alexandra Lacinová  3 : 0 50
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 60
Eliška Mauchlerová  3 : 0 60
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
410
Body celkem:
7747
Klára Nováková  3 : 0 90
Veronika Pavlatová  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  3 : 1 115.2
Karolína Šrámková  3 : 1 115.2
 TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
176
Body celkem:
5601
Karolína Šrámková  0 : 3 0 finále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 128 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "B", (G15), 27.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2940
Eliška Mauchlerová  3 : 1 40
Vendula Boháčová  2 : 3 20
Aneta Sezemská  3 : 0 60
Kateřina Konečná  3 : 0 60
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
324
Body celkem:
6407
Aneta Sezemská  3 : 0 90
Veronika Pavlatová  3 : 0 90
Karolína Šrámková  3 : 1 115.2
Vendula Boháčová  1 : 3 28.8
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
234
Body celkem:
5338
Karolína Šrámková  2 : 3 64 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
333
Body celkem:
5564
Nikol Štěpánová  3 : 0 144 3. - 4.
Veronika Vejrostová  2 : 3 57.6 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
296
Body celkem:
6752
Veronika Vejrostová  1 : 3 41.6 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
262
Body celkem:
6964
Veronika Vejrostová  3 : 2 115.2 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7134
Veronika Vejrostová  3 : 0 192 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 čtvrtfinále
Karolína Šrámková  3 : 1 96 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5725
Julie Trollerová  3 : 0 144 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 144 5. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3198
Sofie Hausknotzová  3 : 0 80 3. - 4.
Veronika Vejrostová  2 : 3 32 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 junioři B SBCentrum, (G13), 29.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Sofie Hausknotzová  3 : 0 60
Veronika Pavlatová  3 : 0 60
Radka Rudová  3 : 0 60
Tereza Stejspalová  3 : 0 60
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
304
Body celkem:
5729
Anna Vrbová  0 : 3 0 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 128 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
Ella Pelikánová  3 : 0 80 1. - 16.
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
284
Body celkem:
6367
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Vendula Boháčová  3 : 2 86.4 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (G13), 28.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2714
Aneta Sezemská  3 : 0 60 5. - 6.
Karolína Šrámková  3 : 0 60 5. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 12 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 50 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4300
Veronika Vejrostová  3 : 0 112 3. - 4.
Riana Alexová  0 : 3 0 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 84 čtvrtfinále
Anna Michalcová  3 : 0 70 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
480
Body celkem:
8556
Aneta Sezemská  3 : 0 200 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 160 semifinále
Kristýna Radová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3461
Klára Nováková  3 : 0 84 5. - 6.
Daniela Dohnalová  3 : 0 84 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adéla Mastná  3 : 1 56 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (G13), 20.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Valerie Vohánková  3 : 0 50
Anna Michalcová  3 : 0 50
Julie Trollerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 0 80
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
149
Body celkem:
4454
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 7. - 8.
Vendula Boháčová  1 : 3 28.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aneta Sezemská  3 : 0 120 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8135
Body za soupeře:
413
Body celkem:
8548
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Aneta Sezemská  3 : 0 200 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 150 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 62.5 1. - 16.
 Slovácký turnaj - Junioři B, (G11), 23.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Ella Pelikánová  3 : 0 80
Karolína Šrámková  3 : 0 80
 junioři A, (G11), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
360
Body celkem:
5464
Tereza Svobodová  3 : 0 100
Riana Alexová  1 : 3 20
Klára Nováková  3 : 0 120
Karolína Šrámková  3 : 0 120
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
373
Body celkem:
6918
Aneta Sezemská  3 : 0 160 finále
Anna Pavelková  3 : 2 76.8 semifinále
Tereza Benešová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři B, (G11), 07.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Zuzana Outratová  3 : 0 80
Anna Pavelková  3 : 0 80
 junioři B, (G13), 24.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2918
Eliška Mauchlerová  1 : 3 16 3. - 4.
Vendula Boháčová  2 : 3 32 semifinále
Anna Michalcová  3 : 0 60 čtvrtfinále
Veronika Kubiczková  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (G11), 24.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Veronika Pavlatová  3 : 0 80
Klára Nováková  3 : 0 80
Aneta Sezemská  3 : 0 80
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
295
Body celkem:
4961
Bára Vaňková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  2 : 3 0
Nikol Štěpánová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
114
Body celkem:
3085
Lucie Bartůňková  3 : 1 0
Klára Hamáčková  0 : 3 0
Vendula Boháčová  3 : 2 0
Kateřina Konečná  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
147
Body celkem:
4387
Julie Trollerová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 1 0
Vendula Boháčová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 10.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
97
Body celkem:
3541
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Bára Vaňková  3 : 1 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot