Profil hráče

Jiří Hartmann

Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Veem Trading
Registrační číslo: 7157

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 663.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 663. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 4. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 24. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 85.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 85. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2020 663 (-663) 276 (276)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20206632020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2940
Daniel Šrámek  1 : 3 16 9. - 10.
Kristián Bořil  3 : 0 80 9. - 12.
Dominik Forgač  3 : 0 80 9. - 16.
Mikuláš Janda  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
Mikuláš Dufek  3 : 0 160 finále
Antonín Beneš  3 : 0 128 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 96 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 22
Body za pořadí:
276
Body za soupeře:
0
Body celkem:
276
 Hanya Cup, (B15), 13.06.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Jan Bravenec  3 : 0 130 9. - 10.
Daniel Stypa  3 : 1 104 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 130 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 1 166.4 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
300
Body celkem:
4334
Dominik Forgač  3 : 0 112 3. - 4.
Adam Burget  1 : 3 22.4 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
337
Body celkem:
7597
Adam Burget  1 : 3 44 finále
Mikuláš Dufek  3 : 2 105.6 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4218
Jan Bravenec  3 : 0 100 finále
Dominik Forgač  3 : 0 wo. 40 semifinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matyáš Zlý  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4208
Thomas Koukola  3 : 0 50
Lukas Pári  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  3 : 0 80
Dominik Forgač  3 : 0 80
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
323
Body celkem:
4067
Antonín Procházka  3 : 0 96 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 0 96 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Václav Holuša  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
466
Body celkem:
7168
Dominik Forgač  3 : 2 115.2 3. - 4.
Adam Burget  1 : 3 38.4 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3859
Dominik Forgač  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
504
Body celkem:
8297
Adam Burget  1 : 3 48 finále
Antonín Procházka  3 : 0 192 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 120 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2287
Patrik Závacký  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Radim Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
437
Body celkem:
4517
Antonín Procházka  3 : 0 120 9. - 10.
Andrej Butsa  3 : 0 120 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 0 120 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Beneš  3 : 1 76.8 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
514
Body celkem:
8307
Adam Burget  1 : 3 48 finále
Mikuláš Dufek  3 : 1 153.6 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 144 čtvrtfinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Martin Jašek  3 : 0 50
Igor Hroza  3 : 0 50
Matěj Kročil  3 : 1 64
Antonín Procházka  3 : 0 80
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3489
Antonín Beneš  3 : 1 67.2 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 0 84 5. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 1 56 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
540
Body celkem:
8616
Mikuláš Dufek  3 : 2 120 finále
Dominik Forgač  3 : 0 160 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B13), 21.06.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3048
Dominik Hrušecký  3 : 0 80 9. - 10.
Lukáš Hogen  3 : 0 80 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 2 48 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
394
Body celkem:
8187
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 finále
Max Pelikán  3 : 1 153.6 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 čtvrtfinále
Dominik Hrušecký  3 : 1 96 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2653
Dominik Hrušecký  3 : 1 48 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 1 48 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Zelenka  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Dominik Forgač  3 : 0 100 finále
Dominik Hrušecký  3 : 0 80 semifinále
Sebastien Šíma  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
143
Body celkem:
3719
Miloslav Vaněrka  1 : 3 22.4 3. - 4.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 semifinále
Adam Burget  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Ondřej Kuřík  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
366
Body celkem:
6911
Antonín Procházka  3 : 1 128 finále
Adam Burget  3 : 1 102.4 semifinále
Filip Stuchlík  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3237
Filip Stuchlík  3 : 0 80 3. - 4.
Andrej Butsa  1 : 3 16 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
354
Body celkem:
6198
Andrej Hausknotz  3 : 2 93.6 5. - 6.
Andrej Butsa  3 : 0 156 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Andrej Hausknotz  3 : 1 96 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 24 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 100 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2658
Daniel Stypa  3 : 2 36 5. - 6.
Václav Holuša  3 : 0 60 5. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 2 30 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
198
Body celkem:
2971
Radek Ďurán  3 : 2 54 13. - 14.
Kristián Bořil  3 : 1 72 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Andrej Butsa  3 : 0 72 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6403
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Andrej Butsa  3 : 0 100 finále
Antonín Beneš  3 : 0 80 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Kristian Plánský  3 : 0 50
Antonín Beneš  3 : 0 50
Antonín Procházka  3 : 1 64
Antonín Kachlíř  3 : 0 80
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Andrej Hausknotz  3 : 1 96 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 120 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 24 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 100 1. - 16.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3406
Denisa Otáhalová  3 : 0 49.2
Dominik Hrušecký  3 : 0 49.2
Andrej Hausknotz  3 : 1 39.36
Max Pelikán  3 : 0 49.2
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
324
Body celkem:
3508
Andrej Hausknotz  3 : 1 72 9. - 10.
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 9. - 12.
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Hrušecký  3 : 0 72 1. - 32.
 Pneukomplet Junioři D, (B11), 06.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Daniel Stypa  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
189
Body celkem:
2962
Jakub Kroupa  3 : 1 72 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Antonín Procházka  2 : 3 36 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Jonáš Pavelka  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
281
Body celkem:
2761
Marek David  3 : 0 72 17. - 18.
Šimon Borovička  3 : 0 72 17. - 20.
Adam Tomáš  3 : 0 72 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Ondřej Hazucha  2 : 3 28.8 1. - 32.
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
278
Body celkem:
3455
Ondřej Hazucha  3 : 2 57.6 17. - 18.
Daniel Stypa  3 : 1 76.8 17. - 20.
Kristián Bořil  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot