Profil hráče

Benedikt Bořil

hrac

Ročník: 2010
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Dietz
Registrační číslo: 7168

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 17. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 76.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 74. (12/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 7. (10/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 8. (05/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Promedeus Cup - JD, (B15), 23.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Kryštof Drapák  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Matyáš Závacký  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 16.
 Moravská JD Tour B15, (B15), 26.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prima stavebniny cup - Junioři D, (B15), 24.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Vojtěch Valovič  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Procházka  3 : 0 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Němec  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Vojtěch Valovič  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Bestbuild Cup, (B15), 22.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Jan Vaněk  0 : 3 0 5. - 6.
Matyáš Nedvěd  3 : 0 0 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alex Jaromij  3 : 0 0 1. - 16.
 Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
433
Body za soupeře:
0
Body celkem:
433
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 18.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Vojtěch Valovič  3 : 2 0 3. - 4.
Alexander Tolico Bonilla  0 : 3 0 semifinále
Leon Weidenhausen  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Alexander Tolico Bonilla  3 : 2 0 15. - 16.
Lukas Pári  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín  Urban  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2414
Alexander Tolico Bonilla  0 : 3 0 17. - 18.
Alex Jaromij  3 : 0 0 17. - 20.
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Lukas Pári  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Leon Weidenhausen  3 : 0 0 3. - 4.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 semifinále
Jakub Schorník  3 : 1 0 čtvrtfinále
Tobiáš Tománek  3 : 1 0 1. - 16.
 Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2216
Antonín  Urban  3 : 1 0 21. - 22.
Jakub Schorník  3 : 0 0 21. - 24.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Lukas Pári  1 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Jakub Schorník  3 : 0 0 5. - 6.
Ondřej Němec  3 : 0 0 5. - 8.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Moltaš  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox - junioři D č.1, (B13), 01.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Junior D-tour finále, (B13), 04.06.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Junior D-tour č.4, (B13), 21.04.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2660
Antonín  Urban  3 : 0 72 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
235
Body celkem:
4114
Pavel Bittermann  3 : 0 60
Ondřej Němec  3 : 0 60
Matěj Šádek  3 : 0 96
Michal Noel Zoubek  1 : 3 19.2
 Junior D-tour č.3, (B13), 17.02.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Lukas Pári  0 : 3 0 15. - 16.
Patrik Cvak  0 : 3 0 13. - 16.
Dominik Fukar  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Přemysl Prokop  2 : 3 62.4 7. - 8.
Thomas Koukola  0 : 3 0 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 130 1. - 16.
 Vánoční junioři D, (B13), 21.12.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2589
Patrik Cvak  0 : 3 0 15. - 16.
Jonáš Pavelka  0 : 3 0 13. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3572
Petr Líkař  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Pospíšil  3 : 0 96 5. - 8.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3799
Přemysl Prokop  0 : 3 0 7. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Šádek  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
54
Body celkem:
2681
Adam Cox  3 : 2 54 15. - 16.
Patrik Cvak  0 : 3 0 13. - 16.
Lukas Pári  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2881
Michal Noel Zoubek  3 : 2 50.4 7. - 8.
Přemysl Prokop  0 : 3 0 5. - 8.
Thomas Koukola  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín  Urban  3 : 0 70 1. - 16.
 DR DEVELOPMENT Cup - Junioři B, (B15), 10.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2920
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 32.8
Gabriel Valko  3 : 0 65.6
Lukas Pári  1 : 3 13.12
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 24.06.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3787
Jakub Schorník  3 : 0 130 15. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2368
Lukáš Hogen  0 : 3 0 19. - 20.
Petr Líkař  1 : 3 14.4 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2991
Petr Líkař  0 : 3 0 11. - 12.
Kryštof Drapák  1 : 3 18 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 0 90 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2032
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 10.
Gabriel Valko  3 : 0 60 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2762
Matěj Pospíšil  3 : 1 64 11. - 12.
Thomas Koukola  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Němec  3 : 0 80 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2112
Adam Cox  1 : 3 12.8 19. - 20.
Patrik Cvak  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 32.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3203
Jakub Schorník  3 : 0 100 13. - 14.
Lukas Pári  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2432
Michal Noel Zoubek  1 : 3 12 5. - 6.
Jakub Schorník  3 : 1 48 5. - 8.
Lukas Pári  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3064
Matěj Pospíšil  3 : 1 64 9. - 10.
Jakub Schorník  3 : 0 80 9. - 12.
Matěj Kudr  3 : 0 80 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2432
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Kudr  3 : 0 60 5. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2760
Tomáš Raška  3 : 0 80 19. - 20.
Vito Marusic  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Matěj Borisov  1 : 3 16 1. - 32.
 MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Šimon Borovička  1 : 3 31.2 7. - 8.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 130 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B11), 04.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Matěj Kudr  3 : 0 80
Jan Jašek  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2993
Jan Jašek  0 : 3 0
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 36
Max Pelikán  0 : 3 0
Martin Jašek  0 : 3 0
 Hanya Cup, (B11), 13.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Mikulášské juniorské déčko, (B11), 06.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Hanya Junioři D, (B11), 20.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Prázdninové déčko, (B11), 16.08.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 21.06.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Šťastný spedition Cup, (B11), 30.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot