Profil hráče

Patrik Cvak

hrac

Ročník: 2008
Klub: SC Stroke Znojmo, z.s.
Družstvo:SC Stroke Znojmo A
Registrační číslo: 7626

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 13. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 16. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 15. (08/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 12. (07/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Junior D-tour, (B17), 12.04.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
446
Body za soupeře:
0
Body celkem:
446
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B17), 06.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0
Lukáš Jeřábek  2 : 3 0
Václav Boukal  2 : 3 0
 Junioři A, (B17), 23.03.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Lukáš Jeřábek  3 : 0 0 11. - 12.
Jan Líkař  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Václav Boukal  1 : 3 0 1. - 16.
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B17), 16.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Matěj Pospíšil  3 : 1 0
Dominik Vintr  3 : 0 0
Matěj Kročil  0 : 3 0
Martin Jašek  0 : 3 0
 Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Jakub Schorník  3 : 0 0
Adam Burget  0 : 3 0
Petr Líkař  3 : 0 wo. 0
Jan Líkař  1 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3759
Jan Líkař  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 Moravská JD Tour B17, (B17), 26.01.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
446
Body za soupeře:
0
Body celkem:
446
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Lukáš Hogen  0 : 3 0 13. - 14.
Jakub Schorník  3 : 0 0 13. - 16.
Jan Líkař  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
 bye  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 1. - 16.
 Vánoční JD Znojmo B15, (B15), 20.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Moravská JD Tour B17 24.11.2023, (B17), 24.11.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
478
Body za soupeře:
0
Body celkem:
478
 JD Znojmo B15, (B15), 05.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2348
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 19. - 20.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Matěj Kročil  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Matěj Pospíšil  3 : 2 0 15. - 16.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 13. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Peter Amzler  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Ondřej Sklenář  0 : 3 0 7. - 8.
Lukáš Hogen  1 : 3 0 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Ivanič  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2348
Lukas Pári  3 : 2 0 19. - 20.
Dominik Fukar  1 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 32.
 Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 CARTEL PASKOV CUP, (B17), 20.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
79
Body celkem:
2143
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 2 29.52
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 49.2
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2385
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 72 7. - 8.
Matěj Pospíšil  2 : 3 28.8 5. - 8.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (B17), 29.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
30
Body celkem:
1575
Petr Líkař  0 : 3 0
Jan Líkař  0 : 3 0
Šimon Hrubeš  3 : 1 29.76
 Junior D-tour č.4, (B15), 21.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Junior D-tour č.3, (B15), 17.02.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3889
Kryštof Drapák  0 : 3 0 13. - 14.
Benedikt Bořil  3 : 0 130 13. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 28.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1993
Dominik Fukar  2 : 3 19.68 5. - 6.
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 49.2 5. - 8.
Václav Boukal  1 : 3 9.84 čtvrtfinále
 Junior D-tour č.2, (B15), 13.01.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3189
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 10.
Tadeáš Kvěch  3 : 2 54 9. - 12.
Matěj Kudr  3 : 0 90 9. - 16.
Lukáš Hogen  0 : 3 0 1. - 16.
 Znojmo JD 18.12.2022 B15, (B15), 18.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Max Pelikán  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Michal Fojtík  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Junior D-tour č.1, (B15), 25.11.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2753
Benedikt Bořil  3 : 0 90 15. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 13. - 16.
Dominik Fukar  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
81
Body celkem:
2708
Dominik Fukar  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Kristián Bořil  0 : 3 0 13. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2790
Thomas Koukola  0 : 3 0 13. - 14.
Benedikt Bořil  3 : 0 90 13. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Igor Hroza  0 : 3 0 15. - 16.
Lukáš Hogen  0 : 3 0 13. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1838
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0
Václav Holuša  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2263
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Holuša  0 : 3 0
Dominik Novák  0 : 3 0
 AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
25
Body celkem:
2101
Jan Víšek ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Petr Líkař  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Sklenář  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2338
 bye  3 : 0 wo. 36 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 36 21. - 24.
Petr Líkař  1 : 3 14.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jan Líkař  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JB, (B15), 26.02.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Procházka  0 : 3 0 semifinále
Adam Cox  3 : 1 48 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2203
Dominik Novák  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 60 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2281
Igor Hroza  0 : 3 0 17. - 18.
Benedikt Bořil  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Jan Víšek ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima Cup - Junioři B, (B15), 08.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Gabriel Valko  3 : 0 60 7. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2230
Igor Hroza  0 : 3 0 11. - 12.
Filip Stuchlík  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2227
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Patrik Edelmann  0 : 3 0 5. - 8.
Igor Hroza  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
52
Body celkem:
3607
Lukáš Hogen  1 : 3 26 15. - 16.
Jan Vaněk  1 : 3 26 13. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
20
Body celkem:
1999
Max Pelikán  0 : 3 0
Thomas Koukola  0 : 3 0
Dominik Fukar  2 : 3 20
Antonín Kachlíř  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
25
Body celkem:
2101
Jonáš Pavelka  0 : 3 0 7. - 8.
Petr Líkař  0 : 3 0 5. - 8.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2448
Martin Jašek  0 : 3 0 13. - 14.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2145
 bye  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 13. - 16.
Matouš Bořil  2 : 3 28 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Trachta  3 : 0 56 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1855
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 11. - 12.
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 0 50 9. - 16.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2454
 bye  3 : 0 80 23. - 24.
Martin Jašek  0 : 3 0 21. - 24.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1786
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Kristián Bořil  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2670
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2766
 bye  3 : 0 wo. 48 23. - 24.
Václav Holuša  0 : 3 0 21. - 24.
Matyáš Zlý  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1979
Matěj Kročil  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Adam Gerstdorf  0 : 3 0
Igor Hroza  0 : 3 0
 Hanya Junioři D, (B11), 20.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Hanya Junioři D, (B13), 20.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
60
Body celkem:
3519
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Jonáš Pavelka  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1918
Matyáš Závacký  2 : 3 20 1. - 16.
David Kniezek  2 : 3 20
Martin Jašek  1 : 3 10
Štěpán Škurek  3 : 2 30
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2209
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  0 : 3 0
Martin Jašek  1 : 3 12
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1776
Matyáš Zlý  0 : 3 0 1. - 16.
Hynek Rak  1 : 3 10
Jakub Novák  0 : 3 0
Matyáš Závacký  3 : 2 30
Martin Jašek  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1811
Filip Sovják  3 : 1 40 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Lukas Pári  1 : 3 10 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1838
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
Jonáš Pavelka  0 : 3 0
Lukáš Hogen  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Lukáš Hogen  0 : 3 0
Antonín Procházka  0 : 3 0
Filip Sovják  3 : 0 50
Kristian Plánský  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot