Ročník: 2009
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:Muži SK US Cibulka M
Registrační číslo: 6855
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 187 | (-12) | 3198 | (-390) | ||
01.02.2024 | 175 | (54) | 3588 | (1320) | ||
01.01.2024 | 229 | (0) | 2268 | (0) | ||
01.12.2023 | 229 | (43) | 2268 | (480) | ||
01.11.2023 | 272 | (-9) | 1788 | (-180) | ||
01.10.2023 | 263 | (5) | 1968 | (0) | ||
01.09.2023 | 268 | (42) | 1968 | (436) | ||
01.08.2023 | 310 | (-1) | 1532 | (0) | ||
01.07.2023 | 309 | (-3) | 1532 | (0) | ||
01.06.2023 | 306 | (-90) | 1532 | (-1113) | ||
01.05.2023 | 216 | (35) | 2645 | (452) | ||
01.04.2023 | 251 | (4) | 2193 | (0) | ||
01.03.2023 | 255 | (-30) | 2193 | (-318) | ||
01.02.2023 | 225 | (8) | 2511 | (0) | ||
01.01.2023 | 233 | (-11) | 2511 | (0) | ||
01.12.2022 | 222 | (-27) | 2511 | (-536) | ||
01.11.2022 | 195 | (15) | 3047 | (292.5) | ||
01.10.2022 | 210 | (-6) | 2754.5 | (0) | ||
01.09.2022 | 204 | (1) | 2754.5 | (0) | ||
01.08.2022 | 205 | (-1) | 2754.5 | (0) | ||
01.07.2022 | 204 | (7) | 2754.5 | (0) | ||
01.06.2022 | 211 | (68) | 2754.5 | (1113) | ||
01.05.2022 | 279 | (38) | 1641.5 | (270) | ||
01.04.2022 | 317 | (-4) | 1371.5 | (0) | ||
01.03.2022 | 313 | (117) | 1371.5 | (708) | ||
01.02.2022 | 430 | (45) | 663.5 | (37.5) | ||
01.01.2022 | 475 | (25) | 626 | (0) | ||
01.12.2021 | 500 | (203) | 626 | (461) | ||
01.11.2021 | 703 | (-703) | 165 | (165) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 229 | 175 | 187 | 2024 | |||||||||
2023 | 233 | 225 | 255 | 251 | 216 | 306 | 309 | 310 | 268 | 263 | 272 | 229 | 2023 |
2022 | 475 | 430 | 313 | 317 | 279 | 211 | 204 | 205 | 204 | 210 | 195 | 222 | 2022 |
2021 | 703 | 500 | 2021 |
Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 01.01.1970
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 8469 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | finále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 500 | ||
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 500 | |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 820 | ||
Petr Volný | 3 : 0 | 500 | |
Tomáš Sigmund | 3 : 1 | 320 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 0 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 0 | finále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Zapletal | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 480 | ||
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 80 | |
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 400 | |
1. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | |
Dan Kolínský | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Adam Burget | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 0 | finále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 240 | ||
Patrik Pluskal | 3 : 1 | 240 | |
Martin Schuller | 0 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Jakub Novák | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Adam Burget | 1 : 3 | 0 | finále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Hartmann | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Čimické Déčko srpen, 08.08.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
PJT JD 23.6.2023 B15, (B15), 23.06.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3333 |
Jakub Novák | 2 : 3 | 36 | 9. - 10. |
Petr Líkař | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Líkař | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 693 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 722 |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 29. - 32. |
Štěpán Janega | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 32. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3780 |
Jakub Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 344 | Body celkem: 7039 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
3. liga muži B, 19.02.2023 | Body celkem: 210 | ||
Jan Zavadil | 3 : 0 | 150 | |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 60 | |
3. liga muži B, 18.02.2023 | Body celkem: 180 | ||
David Stíbal | 3 : 1 | 120 | |
Viktor Nezveda | 2 : 3 | 60 | |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6286 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Jakub Novák | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 6425 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 2924 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Líkař | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 4539 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 6393 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Burget | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
3. liga muži B, 16.10.2022 | Body celkem: 120 | ||
David Svoboda | 3 : 1 | 120 | |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 300 | ||
Wojcziech Janusz | 3 : 0 | 150 | |
Petr Brňák | 3 : 0 | 150 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 6367 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 8911 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 1113 |
Jakub Strauss | 2 : 0 wo. | 16.4 | 23. - 24. |
Martin Kříž | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Dominik Wojtucki | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 17. - 32. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži C, 10.04.2022 | Body celkem: 270 | ||
Pavel Kamír | 3 : 0 | 150 | |
Pavel Vlášek | 3 : 1 | 120 | |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 4957 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JB, (B15), 26.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aleksandr Zubanič | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 655 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 708 |
Michal Kulhánek | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Miloslav Felkl | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 28. |
Štěpán Hájek | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Boris Lupták | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jan Jícha | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 2205 |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 60 | 9. - 10. |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 60 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 16. |
Adam Burget | 2 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 412 | Body celkem: 6170 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 536 |
Lukáš Kučiak | 2 : 1 | 8.64 | 37. - 38. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 37. - 40. |
Aneta Sezemská | 1 : 2 | 5.76 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Ondřej Grabiáš | 2 : 3 | 5.76 | 1. - 64. |
3. liga muži C, 17.10.2021 | Body celkem: 52.5 | ||
Filip Čálek | 1 : 3 | 15 | |
Sebastian Pech | 3 : 0 wo. | 37.5 | |
3. liga muži C, 16.10.2021 | Body celkem: 75 | ||
Radek Doucha | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Sotona | 3 : 0 | 75 | |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Adam Burget | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 6014 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 84 | finále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 6423 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 72 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2821 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 72 | 5. - 6. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 419 | Body celkem: 7756 |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 180 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2404 |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 38.4 | 17. - 18. |
Igor Hroza | 3 : 0 | 64 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Adam Burget | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 5713 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour květen B17, (B17), 24.05.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 5245 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7778 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 433 | Body celkem: 6677 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 70.4 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour prosinec B15, (B15), 22.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 4395 |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 51.2 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 504 | Body celkem: 8297 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 4540 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 418 | Body celkem: 7120 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 153.6 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2109 |
Jan Bravenec | 3 : 2 | 30 | 9. - 10. |
Adam Horák | 3 : 2 | 30 | 9. - 12. |
Marian Papula | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 100 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 370 | Body celkem: 5305 |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 542 | Body celkem: 7244 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 192 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 4276 |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 500 | Body celkem: 7195 |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 80 | finále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Strahov, junioři D - B11, (B11), 29.08.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Turnaj juniorů D B11, Strahov, (B11), 26.06.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3997 |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 569 | Body celkem: 9969 |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 240 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 153.6 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Turnaj juniorů D B11, Strahov, (B11), 22.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Turnaj juniorů D B11, Strahov, (B11), 24.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2877 |
Adam Burget | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 546 | Body celkem: 9015 |
Adam Burget | 1 : 3 | 52 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour B13, leden, (B13), 27.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3048 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Daniel Stypa | 3 : 2 | 48 | 9. - 12. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2297 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3151 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 36 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 362 | Body celkem: 6120 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Adam Burget | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 3876 |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 22 | 9. - 10. |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 5338 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Daniel Stypa | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2593 |
Marian Papula | 3 : 1 | 52.48 | 3. - 4. |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Špalek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 349 | Body celkem: 6007 |
Adam Burget | 3 : 0 | 140 | finále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2901 |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 6360 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 36 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2031 |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 10 | 9. - 10. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2724 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Adam Burget | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3077 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 5587 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Strahov Junior D - B11, (B11), 16.03.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 5597 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Hloch | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 5551 |
Antonín Procházka | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matyáš David | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3597 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3634 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | finále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3062 |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 20 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 307 | Body celkem: 8100 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | finále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 2 | 115.2 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 72 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 4237 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Andrej Butsa | 3 : 1 | 96 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 2113 |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2664 |
Patrik Edelmann | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 3695 |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Nicholas Beck | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2258 |
Alexej Izotov | 1 : 3 | 14 | 11. - 12. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2989 |
Jan Víšek ml. | 3 : 2 | 54 | 13. - 14. |
Minh Thien Tran | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Patrik Edelmann | 2 : 3 | 36 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2076 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Max Zámorský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2395 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 350 | Body celkem: 2698 |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2836 |
Patrik Nicholas Beck | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Patrik Antony | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 2101 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | |
Robert Bělka | 3 : 0 wo. | 25 | |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2864 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Jakub Kroupa | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2117 |
Šimon Buřt | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Adam Horák | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2915 |
Patrik Antony | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 2221 |
Ondřej Sklenář | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 24 | |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 4029 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2845 |
bye | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2690 |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jonáš Pavelka | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.