Profil hráče

Mikuláš Dufek

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:Muži SK US Cibulka M
Registrační číslo: 6855

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 175.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 175. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 10. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 27.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 27. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (10/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (11/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 187 (-12) 3198 (-390)
01.02.2024 175 (54) 3588 (1320)
01.01.2024 229 (0) 2268 (0)
01.12.2023 229 (43) 2268 (480)
01.11.2023 272 (-9) 1788 (-180)
01.10.2023 263 (5) 1968 (0)
01.09.2023 268 (42) 1968 (436)
01.08.2023 310 (-1) 1532 (0)
01.07.2023 309 (-3) 1532 (0)
01.06.2023 306 (-90) 1532 (-1113)
01.05.2023 216 (35) 2645 (452)
01.04.2023 251 (4) 2193 (0)
01.03.2023 255 (-30) 2193 (-318)
01.02.2023 225 (8) 2511 (0)
01.01.2023 233 (-11) 2511 (0)
01.12.2022 222 (-27) 2511 (-536)
01.11.2022 195 (15) 3047 (292.5)
01.10.2022 210 (-6) 2754.5 (0)
01.09.2022 204 (1) 2754.5 (0)
01.08.2022 205 (-1) 2754.5 (0)
01.07.2022 204 (7) 2754.5 (0)
01.06.2022 211 (68) 2754.5 (1113)
01.05.2022 279 (38) 1641.5 (270)
01.04.2022 317 (-4) 1371.5 (0)
01.03.2022 313 (117) 1371.5 (708)
01.02.2022 430 (45) 663.5 (37.5)
01.01.2022 475 (25) 626 (0)
01.12.2021 500 (203) 626 (461)
01.11.2021 703 (-703) 165 (165)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20242291751872024
20232332252552512163063093102682632722292023
20224754303133172792112042052042101952222022
20217035002021

Seznam zápasů

Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 01.01.1970

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Dominik Forgač  0 : 3 0 finále
Jakub Novák  3 : 0 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
500
Martin Kříž  0 : 3 0
Lukáš Kučiak  3 : 0 500
 1. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
820
Petr Volný  3 : 0 500
Tomáš Sigmund  3 : 1 320
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Ondřej Hazucha  1 : 3 0 finále
Dominik Forgač  3 : 1 0 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Martin Jašek  3 : 0 0 finále
Dominik Novák  3 : 0 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 0 čtvrtfinále
Ondřej Zapletal  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
480
Ondřej Bořil  3 : 0 400
Lukáš  Kamp  1 : 3 80
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
0
Petr Marek  0 : 3 0
Dan Kolínský  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Adam Burget  3 : 1 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 0 1. - 16.
Jiří Hartmann  3 : 1 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Dominik Forgač  1 : 3 0 finále
Jakub Novák  3 : 0 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
0
Tereza Elznicová  0 : 3 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
240
Patrik Pluskal  3 : 1 240
Martin Schuller  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Jakub Novák  3 : 0 0 9. - 10.
Jiří Hartmann  3 : 1 0 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Lukas Pári  3 : 0 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Adam Burget  1 : 3 0 finále
Jakub Novák  3 : 1 0 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 2 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Čimické Déčko srpen, 08.08.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PJT JD 23.6.2023 B15, (B15), 23.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3333
Jakub Novák  2 : 3 36 9. - 10.
Petr Líkař  3 : 0 90 9. - 12.
Kryštof Drapák  3 : 0 90 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Líkař  3 : 0 72 1. - 32.
 Strahov - muži B, 02.04.2023
Pořadí: 29
Body za pořadí:
693
Body za soupeře:
29
Body celkem:
722
 bye  2 : 0 wo. 9.3 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 29. - 32.
Štěpán Janega  0 : 2 0 25. - 32.
Ondřej Souhrada  1 : 2 9.92 17. - 32.
Petr Zlámal  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3780
Jakub Novák  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Dominik Forgač  1 : 3 22.4 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
344
Body celkem:
7039
Dominik Forgač  0 : 3 0 finále
Adam Gerstdorf  3 : 1 128 semifinále
Jakub Novák  3 : 1 96 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 3. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
210
Jan Zavadil  3 : 0 150
Mikuláš Janda  2 : 3 60
 3. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
180
Viktor Nezveda  2 : 3 60
David Stíbal  3 : 1 120
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Antonín Procházka  3 : 0 156 5. - 6.
Jakub Novák  3 : 0 156 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
342
Body celkem:
6425
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 finále
Antonín Procházka  3 : 0 144 semifinále
Lukáš Hogen  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2924
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Líkař  3 : 0 80 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 1 64 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Fukar  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Max Pelikán  3 : 0 108 5. - 6.
Lukáš Hogen  3 : 0 108 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
310
Body celkem:
6393
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 1 115.2 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
120
David Svoboda  3 : 1 120
Viktor Nezveda  0 : 3 0
 3. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
300
Petr Brňák  3 : 0 150
Wojcziech Janusz  3 : 0 150
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
284
Body celkem:
6367
Dominik Forgač  0 : 3 0 finále
Adam Gerstdorf  3 : 2 86.4 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
442
Body celkem:
8911
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Adam Gerstdorf  3 : 0 208 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 2 78 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 1 124.8 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 130 1. - 16.
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
29
Body celkem:
1113
Jakub Strauss  2 : 0 wo. 16.4 23. - 24.
Martin Kříž  0 : 2 0 21. - 24.
Dominik Wojtucki  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 17. - 32.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 1. - 32.
 3. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
270
Pavel Kamír  3 : 0 150
Pavel Vlášek  3 : 1 120
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
320
Body celkem:
4957
Dominik Forgač  2 : 3 57.6 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 28.8 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 2 54 1. - 16.
Lukáš Rychtařík  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JB, (B15), 26.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Patrik Cvak  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Aleksandr Zubanič  3 : 0 60 čtvrtfinále
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
53
Body celkem:
708
Michal  Kulhánek  0 : 2 0 25. - 26.
Miloslav Felkl  2 : 0 19.2 25. - 28.
Štěpán Hájek  2 : 0 19.2 25. - 32.
Boris Lupták  1 : 2 7.68 17. - 32.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 1. - 32.
Jan Jícha  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2031
Body za soupeře:
174
Body celkem:
2205
Benedikt Bořil  3 : 0 60 9. - 10.
Matěj Pospíšil  3 : 0 60 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Adam Burget  2 : 3 24 1. - 16.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
412
Body celkem:
6170
Antonín Procházka  3 : 0 160 3. - 4.
Dominik Forgač  1 : 3 32 semifinále
Adam Burget  3 : 0 120 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 100 1. - 16.
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 37
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
42
Body celkem:
536
Lukáš Kučiak  2 : 1 8.64 37. - 38.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 37. - 40.
Aneta Sezemská  1 : 2 5.76 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Ondřej  Grabiáš  2 : 3 5.76 1. - 64.
 3. liga muži C, 17.10.2021 Body celkem:
52.5
Filip Čálek  1 : 3 15
Sebastian  Pech  3 : 0 wo. 37.5
 3. liga muži C, 16.10.2021 Body celkem:
75
Radek Doucha  0 : 3 0
Ondřej Sotona  3 : 0 75
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Adam Burget  3 : 0 208 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 41.6 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
356
Body celkem:
6014
Miloslav Vaněrka  3 : 2 84 finále
Adam Gerstdorf  3 : 1 89.6 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 84 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
340
Body celkem:
6423
Dominik Forgač  2 : 3 72 finále
Antonín Procházka  3 : 1 115.2 semifinále
Jan Vaněk  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Antonín Kachlíř  3 : 0 72 5. - 6.
Ondřej Hazucha  3 : 0 72 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
419
Body celkem:
7756
Jiří Hartmann  3 : 0 180 finále
Dominik Forgač  3 : 2 86.4 semifinále
Jan Jašek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2404
Patrik Závacký  3 : 2 38.4 17. - 18.
Igor Hroza  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Adam Burget  2 : 3 25.6 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
288
Body celkem:
5713
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Dominik Forgač  3 : 0 128 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 96 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 1 64 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour květen B17, (B17), 24.05.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5245
Dominik Forgač  3 : 0 156 7. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 1 104 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Antonín Procházka  3 : 1 166.4 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 41.6 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 156 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
433
Body celkem:
6677
Antonín Procházka  3 : 0 176 3. - 4.
Jiří Hartmann  2 : 3 70.4 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec B15, (B15), 22.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4395
Bedřich Beneš  2 : 3 51.2 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kročil  3 : 0 96 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
504
Body celkem:
8297
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Dominik Forgač  3 : 0 192 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 144 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
300
Body celkem:
4540
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 6.
Dominik Forgač  3 : 0 120 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
418
Body celkem:
7120
Antonín Procházka  3 : 1 153.6 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 144 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 120 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2109
Jan Bravenec  3 : 2 30 9. - 10.
Adam Horák  3 : 2 30 9. - 12.
Marian Papula  3 : 0 50 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Daniel Stypa  3 : 0 100 finále
Dominik Forgač  3 : 0 80 semifinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
370
Body celkem:
5305
Bedřich Beneš  2 : 3 57.6 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 0 144 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
542
Body celkem:
7244
Andrej Hausknotz  3 : 0 192 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 38.4 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 144 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4276
Jan Bravenec  3 : 1 89.6 3. - 4.
Bedřich Beneš  1 : 3 22.4 semifinále
Daniel Stypa  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
500
Body celkem:
7195
Jiří Hartmann  2 : 3 80 finále
Andrej Hausknotz  3 : 0 160 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 120 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Strahov, junioři D - B11, (B11), 29.08.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Turnaj juniorů D B11, Strahov, (B11), 26.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
Radek Ďurán  3 : 1 76.8 5. - 6.
Lukáš Rychtařík  3 : 0 96 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
569
Body celkem:
9969
Jiří Hartmann  3 : 0 240 finále
Antonín Procházka  3 : 1 153.6 semifinále
Dominik Forgač  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Turnaj juniorů D B11, Strahov, (B11), 22.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Turnaj juniorů D B11, Strahov, (B11), 24.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
Adam Burget  1 : 3 16 3. - 4.
Jan Bravenec  1 : 3 16 semifinále
Kristián Bořil  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
546
Body celkem:
9015
Adam Burget  1 : 3 52 finále
Antonín Procházka  3 : 0 208 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B13, leden, (B13), 27.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3048
Jan Bravenec  3 : 0 80 9. - 10.
Daniel Stypa  3 : 2 48 9. - 12.
Radek Ďurán  3 : 0 80 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 1 40 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3151
Jan Gerstdorf  3 : 0 90 11. - 12.
Bedřich Beneš  2 : 3 36 9. - 12.
Jan Víšek ml.  3 : 0 90 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
362
Body celkem:
6120
Antonín Procházka  3 : 0 160 3. - 4.
Adam Burget  1 : 3 32 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3876
Dominik Wojtucki  1 : 3 22 9. - 10.
Daniel Stypa  3 : 0 110 9. - 12.
Jan Víšek ml.  3 : 0 110 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
234
Body celkem:
5338
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 3. - 4.
Daniel Stypa  2 : 3 64 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2593
Marian Papula  3 : 1 52.48 3. - 4.
Alexej Izotov  0 : 3 0 semifinále
Petr Špalek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
349
Body celkem:
6007
Adam Burget  3 : 0 140 finále
Daniel Stypa  3 : 1 89.6 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2901
Daniel Stypa  3 : 1 67.2 7. - 8.
Filip Walter  1 : 3 16.8 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 56 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
277
Body celkem:
6360
Miloslav Vaněrka  1 : 3 36 finále
Antonín Procházka  3 : 1 115.2 semifinále
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Borovička  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2031
Bedřich Beneš  1 : 3 10 9. - 10.
Antonín Beneš  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 50 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 10 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 10 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2724
Antonín Beneš  3 : 0 60 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 60 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 1 48 5. - 8.
Adam Burget  2 : 3 24 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Mikuláš Janda  0 : 3 0 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
356
Body celkem:
5587
Bedřich Beneš  3 : 0 144 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Strahov Junior D - B11, (B11), 16.03.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
234
Body celkem:
5597
Miloslav Vaněrka  1 : 3 31.2 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 1 124.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Hloch  3 : 2 78 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
320
Body celkem:
5551
Antonín Procházka  3 : 2 86.4 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš David  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3597
Šimon Rynt  0 : 3 0 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 80 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 semifinále
Jan Vaněk  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3062
Jan Bravenec  1 : 3 20 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Bedřich Beneš  1 : 3 20 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
307
Body celkem:
8100
David Linhart  0 : 3 0 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 2 115.2 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 72 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
336
Body celkem:
4237
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 10.
Andrej Butsa  3 : 1 96 9. - 12.
Max Pelikán  3 : 0 120 9. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 24 1. - 16.
Ondřej Hazucha  3 : 0 96 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
37
Body celkem:
2113
Alexej Izotov  0 : 3 0 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Patrik Edelmann  3 : 1 48 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 60 5. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 24 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3695
Jan Bravenec  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Procházka  0 : 3 0 semifinále
Patrik Nicholas Beck  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2258
Alexej Izotov  1 : 3 14 11. - 12.
Bedřich Beneš  1 : 3 14 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2989
Jan Víšek ml.  3 : 2 54 13. - 14.
Minh Thien Tran  3 : 0 90 13. - 16.
Patrik Edelmann  2 : 3 36 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 7. - 8.
Max Zámorský  0 : 3 0 5. - 8.
Alexej Izotov  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 1 48 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
350
Body celkem:
2698
Matěj Kolpak  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Max Gál  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2836
Patrik Nicholas Beck  1 : 3 16 9. - 10.
Patrik Antony  3 : 1 64 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
25
Body celkem:
2101
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
Robert Bělka  3 : 0 wo. 25
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2864
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Procházka  2 : 3 32 semifinále
Jakub Kroupa  3 : 2 36 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 2 36 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2082
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2117
Šimon Buřt  0 : 3 0 13. - 14.
Adam Horák  3 : 0 wo. 35 13. - 16.
Sean Vittek  0 : 3 0 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Patrik Antony  3 : 1 67.2 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Bravenec  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 70 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2221
Ondřej Sklenář  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0
Šimon Rynt  2 : 3 24
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4029
Antonín Procházka  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2845
 bye  3 : 0 84 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Rynt  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2690
 bye  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 13. - 16.
Jonáš Pavelka  1 : 3 18 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot