Ročník: 2009
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:Muži SK US Cibulka M
Registrační číslo: 6855
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 187 | (-12) | 3198 | (-390) | ||
01.02.2024 | 175 | (54) | 3588 | (1320) | ||
01.01.2024 | 229 | (0) | 2268 | (0) | ||
01.12.2023 | 229 | (43) | 2268 | (480) | ||
01.11.2023 | 272 | (-9) | 1788 | (-180) | ||
01.10.2023 | 263 | (5) | 1968 | (0) | ||
01.09.2023 | 268 | (42) | 1968 | (436) | ||
01.08.2023 | 310 | (-1) | 1532 | (0) | ||
01.07.2023 | 309 | (-3) | 1532 | (0) | ||
01.06.2023 | 306 | (-90) | 1532 | (-1113) | ||
01.05.2023 | 216 | (35) | 2645 | (452) | ||
01.04.2023 | 251 | (4) | 2193 | (0) | ||
01.03.2023 | 255 | (-30) | 2193 | (-318) | ||
01.02.2023 | 225 | (8) | 2511 | (0) | ||
01.01.2023 | 233 | (-11) | 2511 | (0) | ||
01.12.2022 | 222 | (-27) | 2511 | (-536) | ||
01.11.2022 | 195 | (15) | 3047 | (292.5) | ||
01.10.2022 | 210 | (-6) | 2754.5 | (0) | ||
01.09.2022 | 204 | (1) | 2754.5 | (0) | ||
01.08.2022 | 205 | (-1) | 2754.5 | (0) | ||
01.07.2022 | 204 | (7) | 2754.5 | (0) | ||
01.06.2022 | 211 | (68) | 2754.5 | (1113) | ||
01.05.2022 | 279 | (38) | 1641.5 | (270) | ||
01.04.2022 | 317 | (-4) | 1371.5 | (0) | ||
01.03.2022 | 313 | (117) | 1371.5 | (708) | ||
01.02.2022 | 430 | (45) | 663.5 | (37.5) | ||
01.01.2022 | 475 | (25) | 626 | (0) | ||
01.12.2021 | 500 | (203) | 626 | (461) | ||
01.11.2021 | 703 | (-703) | 165 | (165) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 229 | 175 | 187 | 2024 | |||||||||
2023 | 233 | 225 | 255 | 251 | 216 | 306 | 309 | 310 | 268 | 263 | 272 | 229 | 2023 |
2022 | 475 | 430 | 313 | 317 | 279 | 211 | 204 | 205 | 204 | 210 | 195 | 222 | 2022 |
2021 | 703 | 500 | 2021 |
Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 01.01.1970
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 412 | Body celkem: 6170 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Adam Burget | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 6423 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 72 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 419 | Body celkem: 7756 |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 180 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 5713 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 5245 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 4395 |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 51.2 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 4540 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 370 | Body celkem: 5305 |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 4276 |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3997 |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3048 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Daniel Stypa | 3 : 2 | 48 | 9. - 12. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3151 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 36 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 3876 |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 22 | 9. - 10. |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2901 |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3077 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3062 |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 20 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2258 |
Alexej Izotov | 1 : 3 | 14 | 11. - 12. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 350 | Body celkem: 2698 |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2117 |
Šimon Buřt | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Adam Horák | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.