Profil hráče

Vojtěch Martinovský

Ročník: 2007
Klub: Squash centrum club HK
Družstvo:SCC Hradec Králové "B"
Registrační číslo: 5284

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 452.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 446. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (03/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 16. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 59.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 59. (06/2019)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/20190

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20181910
2018/2019639

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/2015181230
2015/2016522476
2016/2017582583
2017/2018572582
2018/2019682088

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2019 452 (-6) 755 (0)
01.05.2019 446 (21) 755 (-30)
01.04.2019 467 (85) 785 (330)
01.03.2019 552 (1) 455 (0)
01.02.2019 553 (77) 455 (125)
01.01.2019 630 (66) 330 (165)
01.12.2018 696 (-13) 165 (0)
01.11.2018 683 (-30) 165 (-60)
01.10.2018 653 (-17) 225 (0)
01.09.2018 636 (-5) 225 (0)
01.08.2018 631 (-3) 225 (0)
01.07.2018 628 (2) 225 (0)
01.06.2018 630 (-3) 225 (0)
01.05.2018 627 (43) 225 (30)
01.04.2018 670 (3) 195 (0)
01.03.2018 673 (2) 195 (0)
01.02.2018 675 (21) 195 (25)
01.01.2018 696 (75) 170 (110)
01.12.2017 771 (0) 60 (0)
01.11.2017 771 (-771) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20196305535524674464522019
20186966756736706276306286316366536836962018
20177717712017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4009
Mojmír Zálešák  3 : 0 72
Martin Suk  3 : 1 57.6
František Procházka  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4208
Tomáš Holinka  3 : 0 50
Svatopluk Kreidl  3 : 0 50
Michal Jurášek  3 : 0 80
Matyáš Hrubý  3 : 0 80
 3. liga muži C, 30.03.2019 Body celkem:
330
Štěpán Holub  3 : 2 90
Zdeněk Barták  3 : 2 90
Petr Křepelka  3 : 0 150
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
David Linhart  2 : 3 40 finále
Lukáš Krejčí  3 : 1 64 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4107
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Martin Suk  3 : 0 96 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 72 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Matěj Bomba  3 : 0 140 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 112 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 84 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 156 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 1 166.4 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 130 1. - 16.
 3. liga muži C, 27.01.2019 Body celkem:
150
Pavel Blaha  2 : 3 50
Richard Sopko  3 : 1 100
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
344
Body celkem:
4964
Matyáš Hrubý  3 : 0 wo. 60 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 120 5. - 8.
David Linhart  1 : 3 24 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
David Linhart  1 : 3 36 finále
Daniel Šrámek  3 : 0 144 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Matyáš Hrubý  3 : 0 100 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Daniel Svoboda  3 : 0 120 5. - 6.
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Filip Walter  3 : 0 160 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 128 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 3. liga muži C, 02.12.2018 Body celkem:
50
Pavel Blaha  0 : 3 0
Petr Křepelka  2 : 3 50
 3. liga muži C, 01.12.2018 Body celkem:
225
David Ryba  3 : 0 125
Adam Hladík  3 : 0 100
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
408
Body celkem:
4309
David Linhart  2 : 3 48 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 120 9. - 12.
Filip Uvíra  3 : 0 120 9. - 16.
Alex Kelar  1 : 3 24 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
250
Body celkem:
3694
David Linhart  2 : 3 40 finále
Mojmír Zálešák  3 : 0 80 semifinále
Alexej Izotov  3 : 0 60 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
352
Body celkem:
4153
Tomáš Holinka  3 : 0 110 9. - 10.
Antonín Eliášek  3 : 1 88 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 0 110 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
David Linhart  1 : 3 36 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3043
Mikuláš Janda  3 : 0 90 13. - 14.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 13. - 16.
Antonín Eliášek  1 : 3 18 9. - 16.
David Linhart  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
451
Body celkem:
7711
Martin Štěpán ml.  2 : 3 88 finále
Filip Walter  3 : 0 176 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4048
Filip Walter  3 : 0 96 5. - 6.
Lukáš Krišica  3 : 0 96 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. Liga Muži C, 08.04.2018 Body celkem:
30
David Svoboda  0 : 3 0
Zbyněk Bašta  1 : 3 30
 HRADECKÝ CUP, (B15), 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
262
Body celkem:
3481
Adam Otčenáš  3 : 0 49.2
Matěj Kolpak  3 : 0 49.2
Matěj Bomba  3 : 0 82
Matěj Bomba  3 : 0 82
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5735
David Linhart  1 : 3 32 finále
Filip Walter  3 : 1 102.4 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3117
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Daniel Svoboda  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Filip Walter  3 : 0 156 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 208 semifinále
Adam Burget  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 3. Liga Muži C, 27.01.2018 Body celkem:
25
Matouš Dlouhý  0 : 3 0
Tomáš Valta  1 : 3 25
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Miloslav Vaněrka  3 : 0 180 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 144 semifinále
Martin Hloch  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
103
Body celkem:
2635
Filip Walter  3 : 1 48 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 3. Liga Muži C, 02.12.2017 Body celkem:
110
Jiří Janata  3 : 1 80
Karel Koubek  2 : 3 30
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
420
Body celkem:
6178
Alfréd Nezveda  3 : 0 160 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Jakub Strapek  3 : 0 120 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
504
Body celkem:
8297
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 0 192 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 3. Liga Muži C, 22.10.2017 Body celkem:
60
Josef Růžek  2 : 3 30
David Svoboda  2 : 3 30
 3. Liga Muži C, 21.10.2017 Body celkem:
0
Petr Brňák  0 : 3 0
Filip Čálek  0 : 3 0
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3654
Daniel Svoboda  1 : 3 20 finále
Martin Mach  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 60 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Martin Štěpán ml.  3 : 1 144 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 semifinále
Filip Walter  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3428
Filip Walter  3 : 0 96 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 19.2 5. - 8.
Faríd Farrag  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 80 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4950
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 112 semifinále
Filip Walter  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
David Linhart  3 : 1 144 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 108 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
293
Body celkem:
5951
David Linhart  3 : 2 84 finále
Alfréd Nezveda  3 : 1 89.6 semifinále
Max Gál  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2620
Pavel Konrád  3 : 1 40
Jáchym Mráček  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 2 36
Viktor Nezveda  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP, (B15), 22.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Eliášek  3 : 0 60 5. - 8.
Lukáš Krejčí  1 : 3 12 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4905
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28 finále
Matěj Bomba  3 : 2 67.2 semifinále
Filip Walter  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
339
Body celkem:
5764
Adam Horák  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  3 : 0 80
Daniel Svoboda  3 : 0 128
Martin Štěpán ml.  2 : 3 51.2
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
294
Body celkem:
5952
Maxmilián Pišček  3 : 0 140 finále
Jan Bravenec  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Strahov Junioři B, (B15), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
František Procházka  1 : 3 10
Antonín Eliášek  3 : 0 50
Matyáš Roznětinský  3 : 0 60
David Linhart  1 : 3 12
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
David Linhart  3 : 1 124.8 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 156 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Filip Walter  3 : 0 208 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3071
Daniel Svoboda  3 : 0 100 15. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Škurek  3 : 0 80 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4900
David Linhart  1 : 3 28.8 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Dan Malec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
371
Body celkem:
5602
David Linhart  3 : 0 144 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 28.8 semifinále
Antonín Eliášek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tadeáš Krajči  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
David Linhart  3 : 1 144 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Tomáš Holinka  3 : 0 144 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
David Linhart  3 : 0 108 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
339
Body celkem:
5764
Max Gál  3 : 0 80
Radovan Kulich  3 : 0 80
Filip Walter  3 : 0 128
David Linhart  2 : 3 51.2
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4192
Vít Juříček  3 : 0 50
Jakub Strapek  3 : 0 50
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  3 : 1 64
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3805
Adam Horák  3 : 0 100 9. - 10.
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 9. - 12.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 100 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
243
Body celkem:
4909
Radovan Kulich  3 : 0 96
David Linhart  1 : 3 19.2
Filip Walter  3 : 0 128
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4111
Matěj Kolpak  3 : 0 120 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vít Juříček  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
274
Body celkem:
5505
Andrej Hausknotz  3 : 0 108
David Linhart  1 : 3 21.6
Filip Walter  3 : 0 144
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3593
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Daniel Svoboda  3 : 1 64 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
262
Body celkem:
5687
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Martin Mach  3 : 1 102.4 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 96 čtvrtfinále
Ondřej Slanina  3 : 1 64 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
281
Body celkem:
5512
Tomáš Holinka  3 : 0 144 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 28.8 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
David Linhart  3 : 2 57.6 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 96 5. - 8.
Faríd Farrag  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6865
Filip Walter  3 : 0 96
Alfréd Nezveda  3 : 0 96
David Linhart  3 : 1 128
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3228
Ondřej Malina  3 : 0 80 3. - 4.
Alfréd Nezveda  2 : 3 32 semifinále
David Linhart  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (B11), 20.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Maxmilián Pišček  3 : 0 60
Adam Burget  3 : 0 60
Matěj Kolpak  3 : 0 60
Mikuláš Janda  3 : 0 60
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4148
Ondřej Malina  3 : 0 130 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 13. - 16.
Daniel Ivanco  1 : 3 26 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5497
Alfréd Nezveda  3 : 0 90
Max Gál  3 : 0 90
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
David Linhart  3 : 2 86.4
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3596
Matěj Bomba  3 : 0 110 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 110 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 22 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4243
Sean Vittek  3 : 2 67.2 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 22.4 semifinále
Matěj Sedláček  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Matěj Bomba  3 : 0 80 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 80 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2471
Daniel Ivanco  2 : 3 24 5. - 6.
Josef Martínek  3 : 0 60 5. - 8.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 1 40 1. - 16.
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3237
Matěj Bomba  3 : 1 64 3. - 4.
Alfréd Nezveda  2 : 3 32 semifinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3757
Martin Mach  3 : 1 86.4 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
314
Body celkem:
6859
Matěj Sedláček  3 : 0 80
Tomáš Holinka  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  3 : 2 76.8
David Linhart  3 : 2 76.8
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3398
Ondřej Slanina  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3861
David Linhart  2 : 3 40.08
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 1 76.8
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
95
Body celkem:
3431
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3597
 bye  3 :  0
David Linhart  1 : 3 0
Matyáš Vrba  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4092
Martin Štěpán ml.  1 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
236
Body celkem:
2996
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Matěj Sedláček  3 : 2 0
Libor Vosmík  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4794
Faríd Farrag  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 0 0
Daniel Svoboda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
164
Body celkem:
2696
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Adam Lištanský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
183
Body celkem:
3619
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3634
Josef Hlaváč  3 : 0 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
Sean Vittek  3 : 0 0
Adam Horák  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot