Profil hráče

Alexej Izotov

Ročník: 2004
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 23. (11/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 13. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4094
Tomáš Holinka  2 : 3 52 11. - 12.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 12.
Miloslav Vaněrka  3 : 2 78 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
244
Body celkem:
3297
Filip Uvíra  3 : 2 60 13. - 14.
Adam Horák  3 : 1 80 13. - 16.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 40 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 1 64 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2894
Dominik Wojtucki  1 : 3 16 3. - 4.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 1 48 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
250
Body celkem:
3480
Lukáš Krišica  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Mojmír Zálešák  1 : 3 20 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 0 100 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Ďurán  3 : 0 80 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
278
Body celkem:
3371
Šimon Rynt  2 : 3 38.4 17. - 18.
Max Gál  3 : 1 76.8 17. - 20.
Adam Škrobánek  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Dominik Wojtucki  1 : 3 19.2 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2465
Martin Mach  0 : 3 0 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 1 48 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2881
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3119
Matěj Kolpak  1 : 3 17.6 17. - 18.
Bedřich Beneš  3 : 0 88 17. - 20.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 88 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
29
Body celkem:
2377
Adam Horák  1 : 3 14.4
Radim Jurášek  0 : 3 wo. 0
Šimon Rynt  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B15), 08.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Šimon Rynt  1 : 3 9.84
Radim Jurášek  3 : 0 49.2
Michal Jurášek  3 : 0 49.2
Marian Papula  3 : 0 49.2
 BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2923
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 65.6 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2417
Adam Škrobánek  3 : 0 64 17. - 18.
Radim Jurášek  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Leoš Gjumija ml.  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Turnaj JB, (B15), 07.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Matěj Bomba  0 : 3 0
Šimon Rynt  0 : 3 0
Matěj Kolpak  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B15), 24.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2312
Dominik Wojtucki  3 : 0 49.2
Matěj Bomba  0 : 3 0
Adam Otčenáš  1 : 3 13.12
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2279
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0
Matěj Kolpak  1 : 3 14
Dominik Wojtucki  3 : 0 70
Dan Malec  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1988
Lukáš Kučiak  0 : 3 0 1. - 16.
David Priesel  0 : 3 0
Šimon Rynt  3 : 0 50
Šimon Rynt  3 : 0 50
Šimon Rynt  3 : 0 50
Dan Malec  0 : 3 0
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3088
Matěj Kolpak  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 12.
Vít Juříček  3 : 1 72 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2870
Adam Horák  0 : 3 0 3. - 4.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 semifinále
Martin Hloch  3 : 0 60 čtvrtfinále
Marian Papula  3 : 0 50 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2294
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 7. - 8.
Max Zámorský  1 : 3 12 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2368
Mikuláš Dufek  3 : 1 56 11. - 12.
Max Zámorský  1 : 3 14 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Matěj Bomba  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 čtvrtfinále

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot