Profil hráče

Faríd Farrag

Ročník: 2004
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC Hradec Králové - Akcenta tým
Registrační číslo: 4152

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 110.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 109. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 7. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (09/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (04/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19. (03/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 27.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 27. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 34.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 33. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2019 110 (-1) 7875 (120)
01.11.2019 109 (1) 7755 (297)
01.10.2019 110 (20) 7458 (1202)
01.09.2019 130 (0) 6256 (0)
01.08.2019 130 (0) 6256 (0)
01.07.2019 130 (0) 6256 (0)
01.06.2019 130 (21) 6256 (645)
01.05.2019 151 (37) 5611 (1106)
01.04.2019 188 (29) 4505 (1173)
01.03.2019 217 (175) 3332 (2241)
01.02.2019 392 (21) 1091 (120)
01.01.2019 413 (-19) 971 (-100)
01.12.2018 394 (2) 1071 (0)
01.11.2018 396 (6) 1071 (0)
01.10.2018 402 (-4) 1071 (0)
01.09.2018 398 (1) 1071 (0)
01.08.2018 399 (0) 1071 (0)
01.07.2018 399 (0) 1071 (0)
01.06.2018 399 (232) 1071 (861)
01.05.2018 631 (-61) 210 (-225)
01.04.2018 570 (-3) 435 (0)
01.03.2018 567 (-12) 435 (0)
01.02.2018 555 (17) 435 (30)
01.01.2018 572 (81) 405 (120)
01.12.2017 653 (-3) 285 (0)
01.11.2017 650 (-15) 285 (0)
01.10.2017 635 (-13) 285 (0)
01.09.2017 622 (-7) 285 (0)
01.07.2017 615 (0) 285 (0)
01.06.2017 615 (-4) 285 (0)
01.05.2017 611 (124) 285 (225)
01.04.2017 735 (3) 60 (0)
01.03.2017 738 (33) 60 (0)
01.02.2017 771 (-23) 60 (0)
01.01.2017 748 (-748) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20194133922171881511301301301301101091102019
20185725555675706313993993993984023963942018
20177487717387356116156156226356506532017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1333
Josef Růžek  2 : 1 17.28 5. - 6.
Zbyněk Bašta  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Divák  3 : 0 24 1. - 16.
Wojcziech Janusz  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži C, 30.11.2019 Body celkem:
120
Stanislav Fruhvirt  2 : 3 120
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
400
Body celkem:
3905
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 9. - 10.
Ondřej Kutý  3 : 0 100 9. - 12.
Tomáš Šťastný  3 : 0 100 9. - 16.
František Procházka  1 : 3 20 1. - 16.
Mojmír Zálešák  3 : 0 80 1. - 32.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 36
Body za pořadí:
946
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1021
Tomáš Novák  0 : 2 0 35. - 36.
Petr Volný  0 : 2 0 33. - 36.
Aleš Novák  2 : 0 30 33. - 40.
Jakub Strauss  2 : 0 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
21
Body celkem:
1288
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 21 31. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 29. - 32.
Jiří Dušek  0 : 2 0 25. - 32.
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 32.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1202
Jan Špinka  2 : 1 24 29. - 30.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 25. - 32.
Jan Roll  0 : 2 0 17. - 32.
Aleš Kubíček  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1506
Jakub Strauss  2 : 0 40 21. - 22.
Šimon Makovský  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Petr Podaný  0 : 2 0 17. - 24.
Michal Tůma  2 : 1 24 17. - 32.
Jakub Vavřík  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1106
Milan Beránek  0 : 2 0 7. - 8.
Martin Schuller  1 : 2 11.52 5. - 8.
Tomáš Strmiska  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 1 19.2 1. - 16.
Jan Ryšavý  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
0
Jiří Dušek  0 : 3 0
Filip Janda  0 : 3 0
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1106
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1173
Milan Vlasák  1 : 2 16 29. - 30.
Josef Fanta  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
Petr Podaný  1 : 2 16 25. - 32.
Tomáš Strmiska  0 : 2 0 17. - 32.
Ondřej Kožina  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 16.03.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
43
Body celkem:
2186
František Procházka  1 : 3 14.4 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Jiroušek  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
228
Body celkem:
3564
Martin Suk  3 : 0 96 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 72 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
57
Body celkem:
1250
 bye  2 : 0 wo. 15 27. - 28.
Jan Nožka  1 : 2 12 25. - 28.
Viktor Nezveda  2 : 0 30 25. - 32.
Radek Dudešek  0 : 2 0 17. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 32.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
39
Body celkem:
991
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Patrik Kobera  0 : 2 0 5. - 8.
Kristián Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 1 16.8 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 2 10.08 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
556
Body celkem:
9025
Karel Matoušek  2 : 3 104 finále
Alex Kelar  3 : 1 166.4 semifinále
David Linhart  3 : 0 156 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
150
Petr Vosátka  3 : 2 150
Rudolf Korbelář  0 : 3 0
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5396
Martin Štěpán ml.  1 : 3 32 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Filip Walter  3 : 0 120 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 2. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
80
Marek Malý  2 : 3 80
Jiří Borovička  0 : 3 0
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7196
Daniel Svoboda  3 : 1 153.6 3. - 4.
Karel Matoušek  2 : 3 76.8 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 144 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 2 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3322
Alex Kelar  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Jan Netolička  0 : 3 0 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 80 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
462
Body celkem:
6706
David Linhart  3 : 2 105.6 3. - 4.
Alex Kelar  2 : 3 70.4 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 132 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
450
Body celkem:
6533
Martin Štěpán ml.  2 : 3 72 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
24
Body celkem:
861
Tomáš Císařovský  1 : 3 4.8 15. - 16.
Vladimír Hotový  0 : 3 0 13. - 16.
Petr Podaný  1 : 3 4.8 9. - 16.
Milan Beránek  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
496
Body celkem:
7041
Karel Matoušek  3 : 0 160 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 128 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jakub Strapek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Daniel Svoboda  3 : 0 156 5. - 6.
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 5. - 8.
František Procházka  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 130 1. - 16.
 2. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
30
Patrik Kobera  0 : 3 0
Jan Vlček  1 : 3 30
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
339
Body celkem:
4936
Martin Štěpán ml.  2 : 3 52.8 5. - 6.
Lukáš Krejčí  3 : 0 132 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Škurek  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Ondřej Malina  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Antonín Eliášek  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Daniel Svoboda  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. Liga Muži C, 03.12.2017 Body celkem:
150
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0
Filip Šilhavý  3 : 0 150
 2. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
30
Roman Pross  0 : 3 0
Jan Vlček  1 : 3 30
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6403
František Procházka  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 2 86.4 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 108 čtvrtfinále
Martin Veselý  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. Liga Muži C, 22.10.2017 Body celkem:
0
Jan Vacek  0 : 3 0
Tomáš Valta  0 : 3 0
 3. Liga Muži C, 21.10.2017 Body celkem:
0
Matěj Sezemský  0 : 3 0
Filip Matas  0 : 3 0
 Junioři B - Strahov , (B17), 15.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3164
Matyáš Roznětinský  3 : 0 60
Jáchym Mráček  0 : 3 0
Martin Suk  3 : 2 48
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2520
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 13. - 14.
Filip Čepelák  3 : 0 80 13. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
123
Body celkem:
4259
František Procházka  1 : 3 25.6 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Matouš Fiala  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
František Procházka  3 : 0 128 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Matouš Fiala  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2153
 bye  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
František Procházka  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3752
Alex Kelar  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  1 : 3 22.4 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 84 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 70 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 09.04.2017 Body celkem:
112.5
 bye  3 : 0 wo. 37.5
Martin Kůla  3 : 0 75
 3. Liga Muži B, 08.04.2017 Body celkem:
112.5
 bye  3 : 0 wo. 37.5
Matěj Kukla  3 : 0 75
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4328
Lukáš Krejčí  3 : 0 112 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Filip Čepelák  3 : 0 84 čtvrtfinále
Daniel Burkart  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 18.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
79
Body celkem:
3036
Jan Rutterle  2 : 3 28.8
Viktor Nezveda  1 : 3 14.4
Kristián Mráček  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 wo. 36
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 18.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4023
Ondřej Malina  3 : 0 72
Lukáš Krejčí  3 : 0 72
František Procházka  0 : 3 0
František Procházka  0 : 3 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3863
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 14.
Daniel Ivanco  3 : 1 104 13. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 1 166.4 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Karel Matoušek  0 : 3 0 9. - 10.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 100 9. - 12.
Jan Rutterle  3 : 1 80 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 80 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Martin Štěpán ml.  3 : 0 180 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 144 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Martin Štěpán ml.  3 : 0 90 9. - 10.
Antonín Eliášek  3 : 0 90 9. - 12.
Daniel Svoboda  3 : 0 90 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Matouš Fiala  3 : 0 72 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
457
Body celkem:
7794
Martin Štěpán ml.  3 : 1 144 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 115.2 semifinále
Adam Horák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 04.12.2016 Body celkem:
60
Daniel Zapletal  1 : 3 15
Milan Zaňka  3 : 2 45
 3. Liga Muži B, 03.12.2016 Body celkem:
0
Petr Brňák  0 : 3 0
Jiří Sýkora  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3823
Viktor Nezveda  1 : 3 24 7. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
330
Body celkem:
7025
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 160 semifinále
David Linhart  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4157
Viktor Nezveda  3 : 1 96 7. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3805
Daniel Svoboda  3 : 0 100 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 100 9. - 12.
 bye  3 : 0 100 9. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3315
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 10.
Daniel Ivanco  3 : 0 90 9. - 12.
Matěj Bomba  3 : 0 90 9. - 16.
Jáchym Mráček  1 : 3 18 1. - 16.
Václav Tošil  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
373
Body celkem:
6918
František Procházka  3 : 1 128 finále
Martin Mach  3 : 0 128 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 0 208 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 156 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
223
Body celkem:
3158
Pavel Konrád  3 : 0 90 11. - 12.
Kristián Mráček  0 : 3 0 9. - 12.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 90 9. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 2 43.2 1. - 32.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
314
Body celkem:
5739
Matěj Bomba  3 : 0 80
Daniel Svoboda  3 : 0 80
František Procházka  2 : 3 51.2
Alex Kelar  3 : 1 102.4
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3021
 bye  3 : 0 wo. 50 15. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 13. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 80 1. - 32.
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
392
Body celkem:
7652
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
František Procházka  3 : 2 105.6 semifinále
David Linhart  3 : 0 132 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2021
Karel Matoušek  0 : 3 0 9. - 10.
Matyáš Roznětinský  3 : 0 50 9. - 12.
Sebastian Koranda  3 : 0 50 9. - 16.
Kristián Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2678
Viktor Nezveda  3 : 0 60 5. - 6.
Ondřej Hübscher  3 : 2 36 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
326
Body celkem:
5557
Alex Kelar  3 : 0 144 3. - 4.
Karel Matoušek  1 : 3 28.8 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Adam Jiroušek  0 : 3 0 15. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 13. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 0 9. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4784
František Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Alex Kelar  3 : 0 132 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 25.04.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
276
Body celkem:
4955
František Procházka  3 : 2 0
Alex Kelar  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Karel Matoušek  1 : 3 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
326
Body celkem:
6170
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Adam Jiroušek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.01.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
362
Body celkem:
4310
 bye  3 :  0
Lukáš Hrbáček  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
408
Body celkem:
5785
Kristián Mráček  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4165
Kristián Mráček  2 : 3 0
Alex Kelar  3 : 0 0
Petr Klement  3 : 1 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
164
Body celkem:
2676
Adam Sinkule  0 : 3 0
František Procházka  3 : 0 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Ladislav Švábek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 04.10.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
400
Body celkem:
6945
Martin Mach  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
178
Body celkem:
3877
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Matúš Maťas  1 : 3 0
Karel Matoušek  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
219
Body celkem:
2567
Matyáš Smetana  1 : 3 0
Viktor Kamiš  3 : 1 0
Ondřej Hübscher  2 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
129
Body celkem:
1865
Matěj Sezemský  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
201
Body celkem:
3777
 bye  3 : 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Matyáš Smetana  1 : 3 0
Šimon Makovský  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2484
Tadeáš Lestly  0 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 0 wo. 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
167
Body celkem:
3743
Pavel Konrád  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4102
Filip Strouhal  0 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6997
Body za soupeře:
340
Body celkem:
7337
 bye  3 : 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Alex Kelar  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
300
Body celkem:
6383
Matěj Sedláček  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Karím Farrag  0 : 3 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4868
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 09.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
271
Body celkem:
4937
Filip Walter  3 : 0 0
Matúš Maťas  0 : 3 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
103
Body celkem:
3463
Petr Klement  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5722
 bye  3 : 0
Alex Kelar  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2958
Karím Farrag  0 : 3 0
Karel Matoušek  3 : 1 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
Petr Klement  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
266
Body celkem:
3618
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Richard Marek  1 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 07.09.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
87
Body celkem:
4778
Karím Farrag  0 : 3 0
František Procházka  3 : 1 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot