Profil hráče

Matouš Sochůrek

Ročník: 1999
Klub: Squash klub Poděbrady, z.s.
Družstvo:SK Poděbrady B
Registrační číslo: 1351

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 14. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 3. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2. (04/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (05/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2019 14 (3) 24438 (1016)
01.09.2019 17 (0) 23422 (0)
01.08.2019 17 (0) 23422 (0)
01.07.2019 17 (0) 23422 (0)
01.06.2019 17 (0) 23422 (-882)
01.05.2019 17 (2) 24304 (471)
01.04.2019 19 (7) 23833 (2799)
01.03.2019 26 (10) 21034 (3506)
01.02.2019 36 (10) 17528 (1900)
01.01.2019 46 (21) 15628 (3632)
01.12.2018 67 (-14) 11996 (-2512)
01.11.2018 53 (-6) 14508 (-660)
01.10.2018 47 (-16) 15168 (-3459)
01.09.2018 31 (0) 18627 (0)
01.08.2018 31 (0) 18627 (0)
01.07.2018 31 (0) 18627 (0)
01.06.2018 31 (10) 18627 (2856)
01.05.2018 41 (6) 15771 (448)
01.04.2018 47 (-3) 15323 (0)
01.03.2018 44 (7) 15323 (780)
01.02.2018 51 (-13) 14543 (-1800)
01.01.2018 38 (-1) 16343 (-1680)
01.12.2017 37 (7) 18023 (2512)
01.11.2017 44 (-5) 15511 (-2393)
01.10.2017 39 (13) 17904 (4209)
01.09.2017 52 (0) 13695 (0)
01.07.2017 52 (0) 13695 (0)
01.06.2017 52 (-6) 13695 (-1934)
01.05.2017 46 (-8) 15629 (-1425)
01.04.2017 38 (-2) 17054 (0)
01.03.2017 36 (-5) 17054 (-1922)
01.02.2017 31 (5) 18976 (1560)
01.01.2017 36 (3) 17416 (660)
01.12.2016 39 (0) 16756 (-400)
01.11.2016 39 (3) 17156 (488)
01.10.2016 42 (1) 16668 (795)
01.09.2016 43 (0) 15873 (0)
01.06.2016 43 (4) 15873 (1426)
01.05.2016 47 (22) 14447 (3937)
01.04.2016 69 (-3) 10510 (0)
01.03.2016 66 (7) 10510 (1106)
01.02.2016 73 (0) 9404 (0)
01.01.2016 73 (-25) 9404 (2608)
01.12.2015 48 (16) 6796 (2200)
01.11.2015 64 (-12) 4596 (-684)
01.10.2015 52 (1) 5280 (-125)
01.09.2015 53 (0) 5405 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019463626191717171717142019
20183851444741313131314753672018
201736313638465252523944372017
2016737366694743434239392016
2015535264482015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
1200
Jiří Vlček  3 : 0 600
Tomáš Herold  3 : 0 600
 1. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
1200
Petr Veselý st.  3 : 0 600
Petr Kopecký  3 : 0 600
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
285
Body celkem:
3729
Michal Bodiš  2 : 3 40 finále
Petr Steiner  3 : 0 80 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
Aleš Kubíček  3 : 0 50 1. - 16.
Jan Roll  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2193
Tomáš Herold  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Dan Teuchner  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Filip Kočárek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 50 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3171
Heiko Schwarzer  1 : 3 19.2 3. - 4.
Jaroslav Čech  2 : 3 38.4 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 72 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 1. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
1080
Ondřej Bořil  3 : 0 600
Ondřej Pavelka  3 : 1 480
 1. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
1200
Petr Veselý st.  3 : 0 600
Daniel Vrána  3 : 0 600
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4127
Petr Marek  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Petr Martin  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 26 9. - 16.
Martin Švec  1 : 3 26 1. - 16.
Ondřej Ertl  3 : 1 83.2 1. - 32.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3290
Jiří Vlček  3 : 0 80 3. - 4.
Joseph White  1 : 3 16 semifinále
Ladislav Procházka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Pavel Popelka  3 : 0 50 1. - 16.
Faríd Farrag  3 : 0 40 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2468
Jaroslav Cerman  2 : 0 64 17. - 18.
Petr Kopecký  2 : 0 64 17. - 20.
Dan Teuchner  2 : 0 64 17. - 24.
Pavel Cigánek  2 : 0 64 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
1200
Marek Koutník  3 : 0 600
Jaroslav Kaleta  3 : 0 600
 1. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
960
Petr Marek  3 : 1 480
Marek Hlaváč  3 : 1 480
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
170
Body celkem:
1732
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20 17. - 18.
Miroslav Kousalík  2 : 0 40 17. - 20.
Radim Valášek  2 : 1 24 17. - 24.
Karel Svoboda  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Nohel ml.  2 : 3 16 1. - 32.
David Orálek  3 : 0 30 1. - 64.
 1. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
900
Ondřej Bořil  3 : 0 500
Dan Kolínský  3 : 1 400
 1. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
1000
Jan Sluka  3 : 0 500
Petr Steiner  3 : 0 500
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
181
Body celkem:
2713
Patrik Neuwirth  2 : 1 36 5. - 6.
Jakub Zapala  2 : 0 60 5. - 8.
Erik Jakobsson  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 50 1. - 16.
Michal Štěpán  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
201
Body celkem:
2733
Petr Nohel ml.  2 : 0 60 5. - 6.
Petr Zatřepálek  2 : 1 36 5. - 8.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 50 1. - 16.
Chris Owen  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Baráž o extraligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
1100
Erik Jakobsson  3 : 0 1100
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Aleš Kubíček  3 : 0 80 11. - 12.
Martin Ředina  0 : 3 0 9. - 12.
Roman Kubričan  3 : 0 80 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
260
Petr Martin  0 : 3 0
Matej Hrnčiřík  1 : 3 260
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
286
Body celkem:
2700
Petr Nohel ml.  1 : 2 28.8 17. - 18.
Jakub Vavřík  2 : 0 72 17. - 20.
Jan Čaboun  2 : 0 72 17. - 24.
Karím Farrag  2 : 0 72 17. - 32.
Joseph White  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 25.02.2018 Body celkem:
780
Mohammad Al Sarraj  2 : 3 520
Jakub Solnický  1 : 3 260
 Extraliga Muži 2017/2018, 24.02.2018 Body celkem:
0
Miroslav Celler  0 : 3 0
Martin Švec  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
239
Body celkem:
5224
Marek Koutník  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 5. - 8.
Benjamin Bergel  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
388
Body celkem:
7083
Marek Koutník  0 : 3 0 finále
Marek Panáček  3 : 1 128 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 120 čtvrtfinále
Josef Růžek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Marek Panáček  3 : 0 180 finále
Petr Nohel ml.  3 : 0 144 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Petr Martin  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
0
Martin Švec  0 : 3 0
Mahesh Mangaonkar  0 : 3 0
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2268
Body za soupeře:
244
Body celkem:
2512
Petr Steiner  1 : 2 35.2 25. - 26.
Radovan Kojecký  2 : 0 88 25. - 28.
Marek Hlaváč  2 : 0 88 25. - 32.
Benjamin Bergel  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
660
Petr Martin  0 : 3 0
Vojtěch Ryba  3 : 2 660
 Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
0
David Zeman  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Vojtěch Ryba  1 : 3 36 finále
Šimon Makovský  3 : 0 144 semifinále
Karím Farrag  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2670
Benjamin Bergel  0 : 2 0 19. - 20.
Jiří Vlček  0 : 2 0 17. - 20.
Filip Kočárek  2 : 1 48 17. - 24.
Jakub Zapala  2 : 0 80 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3785
Filip Strouhal  3 : 1 80 9. - 10.
Petr Nohel ml.  3 : 0 100 9. - 12.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 100 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
283
Body celkem:
3502
Ladislav Procházka  3 : 0 82 finále
Michal Kareš  3 : 0 65.6 semifinále
Petr Veselý  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Jakub Vavřík  3 : 0 41 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 HANYA MR U23, (), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
208
Body celkem:
7492
Benjamin Bergel  3 : 0 208
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
231
Body celkem:
2687
Vlastimil Kozák  3 : 0 wo. 35 9. - 10.
Jakub Wasilewski  3 : 0 70 9. - 12.
Filip Kočárek  3 : 1 56 9. - 16.
Jakub Solnický  1 : 3 14 1. - 16.
Jakub Zapala  3 : 0 56 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B23), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4833
Petr Zatřepálek  3 : 2 57.6
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 96
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
328
Body celkem:
5986
Petr Nohel ml.  3 : 1 56
Michal Macíček   3 : 0 70
Karím Farrag  3 : 0 112
Benjamin Bergel  3 : 1 89.6
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2512
Jiří Vlček  0 : 3 0 5. - 6.
Ladislav Procházka  3 : 1 48 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jakub Vavřík  3 : 0 50 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Vojtěch Ryba  3 : 0 156 5. - 6.
Benjamin Bergel  3 : 1 124.8 5. - 8.
Marek Koutník  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži B, 29.01.2017 Body celkem:
720
Petr Veselý st.  3 : 0 600
Jiří Vlček  1 : 3 120
 1. liga muži B, 28.01.2017 Body celkem:
1080
Jakub Vavřík  3 : 0 600
Dan Kolínský  3 : 1 480
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Matyáš Dufek  3 : 0 144 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5499
Ondřej Jánský  3 : 1 115.2 3. - 4.
David Zeman  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 1. liga muži B, 04.12.2016 Body celkem:
480
Michal Bodiš  3 : 1 480
Jiří Vlček  0 : 3 0
 1. liga muži B, 03.12.2016 Body celkem:
1200
Dan Kolínský  3 : 0 600
Petr Veselý st.  3 : 0 600
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
237
Body celkem:
4928
Ondřej Vorlíček  1 : 3 28 finále
Benjamin Bergel  3 : 1 89.6 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 1. liga muži B, 23.10.2016 Body celkem:
120
Pavel Jakubů  1 : 3 120
Jakub Vavřík  0 : 3 0
 1. liga muži B, 22.10.2016 Body celkem:
0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
Jiří Vlček  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
276
Body celkem:
2933
Harry Londy   2 : 3 32 17. - 18.
Ladislav Procházka  3 : 0 wo. 40 17. - 20.
Štěpán Václavek  3 : 1 64 17. - 24.
Martin Schuller  3 : 0 80 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Jakubů  3 : 0 60 1. - 64.
 Morenda Brno JA, (B19), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Adam Sinkule  3 : 0 112 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
450
Body celkem:
6533
Ondřej Vorlíček  2 : 3 72 finále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 144 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 0 108 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
371
Body celkem:
5602
Ondřej Jánský  3 : 0 144 3. - 4.
Vojtěch Ryba  1 : 3 28.8 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Benjamin Bergel  3 : 0 90 1. - 16.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1963
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Petr Marek  2 : 3 20 9. - 12.
Karel Kudláček  3 : 1 40 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Robert Michalec  3 : 0 40 1. - 32.
 Petr's Cup - muži B, 28.05.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1795
Aleš Kubíček  0 : 3 0 7. - 8.
Petr Steiner  1 : 3 9.84 5. - 8.
Marek Koutník  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Milan Vlasák  3 : 0 41 1. - 16.
Milan Průcha  3 : 0 32.8 1. - 32.
 HANYA CUP, 14.05.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2826
Roman Kubričan  3 : 1 64 11. - 12.
Marek Wojnarski  0 : 3 0 9. - 12.
Benjamin Bergel  3 : 0 80 9. - 16.
Jan Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Kamil Staněk  3 : 0 64 1. - 32.
 Albatros Media - muži "A", 09.04.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2769
Marek Hlaváč  3 : 2 54 15. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 13. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  1 : 3 18 1. - 16.
Pavel Jakubů  3 : 2 43.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Olomoucký pohár, 02.04.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
109
Body celkem:
1168
Petr Podaný  3 : 0 31 13. - 14.
Marek Holuša  3 : 0 31 13. - 16.
Tomáš Hanzelka  2 : 3 12.4 9. - 16.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Nakládal  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 2. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
400
Filip Čálek  3 : 0 200
Tomáš Míka  3 : 0 200
 2. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
400
Milan Matějíček  3 : 0 200
Kateřina Vágnerová  3 : 0 200
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
236
Body celkem:
2530
Petr Volný  3 : 2 48 23. - 24.
Dan Kolínský  1 : 3 16 21. - 24.
Vojtěch Ryba  2 : 3 32 17. - 24.
Dominik Dubský  3 : 0 80 17. - 32.
Jan Koukal  0 : 3 0 1. - 32.
Branislav Strapek  3 : 0 60 1. - 64.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8135
Body za soupeře:
435
Body celkem:
8570
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Ondřej Vorlíček  3 : 1 160 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 150 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Marek Koutník  3 : 2 108 finále
Petr Nohel ml.  3 : 0 144 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 108 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B19), 19.12.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3805
Benjamin Bergel  3 : 1 80 9. - 10.
Matyáš Dufek  3 : 0 100 9. - 12.
Jakub Strouhal  3 : 0 100 9. - 16.
Filip Kočárek  1 : 3 20 1. - 16.
 2. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
480
Tomáš Herold  3 : 0 300
Radim Valášek  3 : 2 180
 2. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
540
Tomáš Tlustý  3 : 1 240
Jakub Zahradník  3 : 0 300
 junioři A, (B19), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Filip Kočárek  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Ryba  1 : 3 28.8 semifinále
Marek Lapáček  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
158
Body celkem:
4169
Mikuláš Pekárek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Marek Koutník  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Marek Panáček  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 muži A, 21.11.2015
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2195
Jan Ryba  3 : 0 wo. 40 27. - 28.
Ladislav Burián  2 : 3 32 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 40 25. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Jakubů  3 : 1 48 1. - 64.
 2. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
550
Radim Valášek  3 : 0 250
Petr Podaný  3 : 0 300
 2. liga Muži C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
600
Jakub Zahradník  3 : 0 300
Milan Průcha  3 : 0 300
 junioři A, (B19), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3717
Šimon Josef Maťas  1 : 3 22.4 3. - 4.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
309
Body celkem:
6854
Benjamin Bergel  3 : 2 96 finále
Marek Koutník  3 : 2 76.8 semifinále
Matěj Příman  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B19), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4373
Martin Sochůrek  3 : 0 90
David Zeman  0 : 3 0
Benjamin Bergel  3 : 1 86.4
Marek Lapáček  0 : 3 0
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
284
Body celkem:
5515
Marek Koutník  3 : 2 86.4 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Filip Strouhal  3 : 0 108 čtvrtfinále
Filip Šipoš  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů C, 16.05.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1309
Petr Vosátka  3 : 0 0
Tomáš Tlustý  3 : 2 0
Harry Londy   0 : 3 0
Eliška Jirásková  3 : 0 wo. 0
Petr Podaný  3 : 0 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
320
Vlastimil Kozák  3 : 1 320
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
320
Petr Malý  3 : 1 320
Luboš Walter st.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1646
 bye  3 : 0
Rudolf Korbelář  3 : 0 0
Dominik Dubský  0 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Roman Hlaváč  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4356
 bye  3 :  0
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
Benjamin Bergel  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
35
Body celkem:
914
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Roman Pross  2 : 3 0
Robert Michalec  3 : 0 wo. 0
Radomír Ungr  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Milan Beránek  3 : 0 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
480
Patrik Schneider  1 : 3 80
Marek Fremel  3 : 0 400
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
800
Pavel Bodiš  3 : 0 400
Jakub Vaněk  3 : 0 400
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
223
Body celkem:
6425
Denis Žáček  3 : 0 0
Martin Sochůrek  3 : 1 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
388
Body celkem:
6329
 bye  3 :  0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  2 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 20.12.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3732
Dominik Dubský  1 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 2 0
 bye  3 :  0
Filip Kočárek  3 : 1 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
200
Vlastimil Kozák  2 : 3 200
Jakub Vavřík  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4891
 bye  3 : 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 22.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3769
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Jan Ryba  0 : 3 0
Filip Kočárek  1 : 3 0
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1328
Jaroslav Novotný  3 : 0 0
Michal Krautwurm  3 : 0 0
Jiří Vágner  3 : 0 0
Marek Lapáček  0 : 3 0
Vladimír Hlavatý  3 : 1 0
Pavel Beneš  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1565
Milan Průcha  3 : 1 0
Petr Malý  0 : 3 0
Tomáš Holub  3 : 1 0
Tomáš Pluhař  3 : 0 0
Alena Zajícová  3 : 0 0
Marek Koutník  3 : 1 0
 1. liga muži A, 18.10.2014 Body celkem:
60
Marek Fremel  1 : 3 60
Pavel Trávníček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
157
Body celkem:
5261
Marek Koutník  3 : 2 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Viktor Byrtus  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 04.10.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3593
 bye  3 :  0
Filip Kočárek  0 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Šimon Josef Maťas  0 : 3 0
Martin Sochůrek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
159
Body celkem:
4825
David Zeman  0 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 2 0
Denis Žáček  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 17.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
98
Body celkem:
3434
Marek Koutník  2 : 3 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  2 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 22.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
274
Body celkem:
5699
 bye  3 : 0
Jan Šlehofer  3 : 0 0
Jakub Strouhal  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
282
Body celkem:
6738
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 2 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Marek Koutník  2 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 06.02.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5627
Jakub Strouhal  3 : 0 0
David Zeman  0 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
375
Body celkem:
6458
 bye  3 : 0
Filip Franc  3 : 0 0
Marek Panáček  3 : 0 0
Ondřej Béna  3 : 1 0
Marek Koutník  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 25.01.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
309
Body celkem:
3814
Filip Kočárek  0 : 3 0
Jakub Matějka  3 : 0 0
Matěj Příman  3 : 0 0
Adam Urban  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
351
Body celkem:
5455
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Matěj Příman  3 : 0 0
Marek Koutník  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
352
Body celkem:
5583
 bye  3 :  0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 1 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Marek Koutník  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 09.11.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3426
Matej Procházka  0 : 3 0
Jan Šlehofer  3 : 0 0
Jakub Strouhal  3 : 0 0
Martin Sochůrek  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
164
Body celkem:
4801
Filip Sváček  3 : 0 0
Dávid Dvonč  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Marek Koutník  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 07.09.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3993
Jan Šlehofer  3 : 0 wo. 0
David Zeman  0 : 3 0
Adam Urban  3 : 1 0
Dávid Dvonč  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B17, (B17), 04.05.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
169
Body celkem:
4117
Ondřej Vorlíček  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Denis Žáček  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot