Profil hráče

Petr Nohel ml.

Ročník: 2001
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:Buldočci - SCC Hradec Králové
Registrační číslo: 6065

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 10. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (05/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (08/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (04/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 10 (3) 25570 (762)
01.10.2019 13 (2) 24808 (112)
01.09.2019 15 (0) 24696 (0)
01.08.2019 15 (0) 24696 (0)
01.07.2019 15 (0) 24696 (0)
01.06.2019 15 (7) 24696 (2704)
01.05.2019 22 (2) 21992 (-338)
01.04.2019 24 (-1) 22330 (765)
01.03.2019 23 (-1) 21565 (160)
01.02.2019 22 (8) 21405 (1900)
01.01.2019 30 (4) 19505 (1800)
01.12.2018 34 (0) 17705 (0)
01.11.2018 34 (0) 17705 (308)
01.10.2018 34 (14) 17397 (2320)
01.09.2018 48 (0) 15077 (0)
01.08.2018 48 (0) 15077 (0)
01.07.2018 48 (0) 15077 (0)
01.06.2018 48 (2) 15077 (886)
01.05.2018 50 (10) 14191 (1726)
01.04.2018 60 (41) 12465 (3949)
01.03.2018 101 (50) 8516 (2810)
01.02.2018 151 (-3) 5706 (-120)
01.01.2018 148 (2) 5826 (0)
01.12.2017 150 (-26) 5826 (-1007)
01.11.2017 124 (-3) 6833 (-300)
01.10.2017 121 (75) 7133 (3211)
01.09.2017 196 (-4) 3922 (0)
01.07.2017 192 (-15) 3922 (-461)
01.06.2017 177 (17) 4383 (596)
01.05.2017 194 (-7) 3787 (-80)
01.04.2017 187 (-1) 3867 (0)
01.03.2017 186 (1) 3867 (0)
01.02.2017 187 (8) 3867 (120)
01.01.2017 195 (-6) 3747 (-80)
01.12.2016 189 (40) 3827 (1007)
01.11.2016 229 (11) 2820 (210)
01.10.2016 240 (-2) 2610 (0)
01.09.2016 238 (35) 2610 (461)
01.06.2016 273 (256) 2149 (1659)
01.05.2016 529 (164) 490 (320)
01.04.2016 693 (-11) 170 (0)
01.03.2016 682 (-34) 170 (0)
01.02.2016 648 (-3) 170 (0)
01.01.2016 645 (-39) 170 (80)
01.12.2015 606 (-3) 90 (0)
01.11.2015 603 (-603) 90 (90)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201930222324221515151513102019
20181481511016050484848483434342018
20171951871861871941771921961211241502017
20166456486826935292732382402291892016
20156036062015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
243
Body celkem:
3288
Matej Hrnčiřík  0 : 2 0 9. - 10.
Benjamin Bergel  2 : 1 54 9. - 12.
Heiko Schwarzer  2 : 0 90 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Luboš Walter ml.  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Extraliga Muži 2019/2020, 13.10.2019 Body celkem:
1620
Adrian Marszal  3 : 1 720
Joan Lezaud  3 : 0 900
 Extraliga Muži 2019/2020, 12.10.2019 Body celkem:
1080
Petr Zatřepálek  3 : 0 900
Marek Panáček  1 : 3 180
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Jakub Gogol  3 : 0 112 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3413
Roman Kubričan  2 : 0 100 13. - 14.
Michal Jirka  2 : 0 100 13. - 16.
Matej Hrnčiřík  1 : 2 40 9. - 16.
Vojtěch Ryba  2 : 3 40 1. - 16.
Benjamin Bergel  3 : 0 80 1. - 32.
 Turnaj D, Squashová akademie, 21.06.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
468
Body celkem:
8937
Martin Brňák  3 : 0 156
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 156
Adam Sinkule  3 : 0 156
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
295
Body celkem:
4243
Michal Bodiš  3 : 2 60 finále
Filip Kočárek  3 : 0 80 semifinále
Dan Teuchner  3 : 0 60 čtvrtfinále
Marek Hlaváč  3 : 1 40 1. - 16.
Aleš Novák  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Play off extraliga muži - finále, 19.05.2019 Body celkem:
0
Jan Ryba  0 : 3 0
 Play off extraliga muži - semifinále, 18.05.2019 Body celkem:
0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3427
Petr Marek  3 : 2 50.4 5. - 6.
Michal Jadrníček  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2478
Michal Bodiš  3 : 0 72 7. - 8.
Benjamin Bergel  1 : 3 14.4 5. - 8.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marek Hlaváč  3 : 0 60 1. - 16.
Kamil Staněk  3 : 0 48 1. - 32.
 Extraliga Muži 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
140
Jan Ryba  1 : 3 140
 Extraliga Muži 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
560
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
Jason  Turner  3 : 1 560
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
265
Body celkem:
3709
Joseph White  1 : 3 20 finále
Petr Veselý st.  3 : 0 80 semifinále
Ladislav Procházka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 50 1. - 16.
František Procházka  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 Body celkem:
540
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
Jaroslav Čech  3 : 2 540
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Benjamin Bergel  3 : 1 166.4 3. - 4.
Marek Panáček  1 : 3 41.6 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 0 156 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
1000
Dan Kolínský  3 : 0 500
Lukáš Levinský  3 : 0 500
 1. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
900
Vojtěch Hanzal  3 : 0 500
Filip Richtárech  3 : 1 400
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
386
Body celkem:
6931
Adam Sinkule  3 : 0 160 finále
Matěj Sezemský  3 : 0 128 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
69
Body celkem:
2145
Petr Veselý  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Ladislav Procházka  0 : 2 0 5. - 8.
Martin Volf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marek Koutník  3 : 2 30 1. - 16.
Matouš Sochůrek  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1918
Body za soupeře:
125
Body celkem:
2043
Lukáš Matoušek  0 : 2 wo. 0 21. - 22.
Pavel Jakubů  2 : 1 38.4 21. - 24.
Jakub Stupka  0 : 2 0 17. - 24.
Petr Kopecký  2 : 1 38.4 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
Miloš Liška  3 : 0 48 1. - 64.
 1. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
1000
Petr Steiner  3 : 0 500
Jaroslav Kaleta  3 : 0 500
 1. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
800
Marek Koutník  3 : 2 300
Ondřej Bořil  3 : 0 500
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Marek Panáček  1 : 3 36 finále
Benjamin Bergel  3 : 0 144 semifinále
Jakub Gogol  3 : 0 108 čtvrtfinále
Marek Paták  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
267
Body celkem:
2180
Michal Kareš  2 : 0 56 17. - 18.
Ladislav Burián  2 : 0 56 17. - 20.
Jakub Zapala  2 : 0 56 17. - 24.
Petr Rohun  2 : 0 56 17. - 32.
Matej Hrnčiřík  2 : 3 22.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2500
Body za soupeře:
238
Body celkem:
2738
Roman Kubričan  2 : 0 96 25. - 26.
Petr Veselý  2 : 0 wo. 48 25. - 28.
Jaroslav Kaleta  2 : 1 57.6 25. - 32.
Filip Kočárek  0 : 2 0 17. - 32.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
148
Body celkem:
2430
Karím Farrag  1 : 2 28.8 19. - 20.
Marek Panáček  0 : 2 0 17. - 20.
Harry Londy   2 : 1 43.2 17. - 24.
Vlastimil Kozák  2 : 1 43.2 17. - 32.
Mohammad Al Sarraj  0 : 3 0 1. - 32.
Jan Čaboun  3 : 2 32.4 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
220
Body celkem:
5324
Marek Panáček  0 : 3 0 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 100 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
245
Body celkem:
3301
Marek Panáček  3 : 0 80 3. - 4.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 semifinále
Marek Koutník  3 : 0 60 čtvrtfinále
Ladislav Procházka  3 : 0 50 1. - 16.
Libor Přibyl  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
189
Body celkem:
2536
Matouš Sochůrek  0 : 2 0 5. - 6.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 60 5. - 8.
Petr Marek  2 : 3 24 čtvrtfinále
Pavel Jakubů  3 : 0 50 1. - 16.
Radek Hlobík  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Baráž o extraligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
180
Harry Londy   1 : 3 180
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
660
Ondřej Ertl  0 : 3 0
Jakub Zapala  3 : 2 660
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
236
Body celkem:
2716
Matouš Sochůrek  2 : 1 43.2 17. - 18.
Jaroslav Cerman  2 : 0 wo. 36 17. - 20.
Marek Panáček  2 : 1 43.2 17. - 24.
Miloš Liška  2 : 0 72 17. - 32.
Petr Marek  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
184
Body celkem:
2944
Petr Marek  1 : 2 32 3. - 4.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 semifinále
Roman Kubričan  3 : 1 48 čtvrtfinále
Lukáš Matoušek  3 : 0 50 1. - 16.
Ladislav Procházka  3 : 2 24 1. - 32.
Martin Kříž  3 : 0 30 1. - 64.
 Albatros Media - Junior "A", (B19), 17.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Martin Brňák  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  3 : 0 72
Filip Strouhal  3 : 0 120
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1610
Pavel Bodiš  2 : 0 38.4 3. - 4.
Heiko Schwarzer  1 : 3 7.68 semifinále
Tomáš Herold  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Michal Kraus  3 : 0 24 1. - 16.
Pavel Vlášek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Jaroslav Cerman  2 : 1 48 11. - 12.
Matej Hrnčiřík  0 : 2 0 9. - 12.
Jiří Dušek  2 : 0 80 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 0 64 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
299
Body celkem:
6143
Adam Sinkule  3 : 0 156 5. - 6.
Marek Koutník  3 : 0 wo. 78 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Filip Strouhal  2 : 3 83.2 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 156 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6636
Jáchym Mráček  3 : 0 176 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 105.6 čtvrtfinále
Matyáš Roznětinský  3 : 0 110 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4177
Šimon Makovský  3 : 1 96 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
371
Body celkem:
5602
Jáchym Mráček  3 : 1 115.2 3. - 4.
Marek Panáček  2 : 3 57.6 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Filip Čepelák  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
306
Body celkem:
5537
Vojtěch Ryba  3 : 1 115.2 3. - 4.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 semifinále
Adam Sinkule  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Josef Růžek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
0
Petr Zatřepálek  0 : 3 0
Ondřej Ertl  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
0
David Zeman  0 : 3 0
Roman Švec  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
0
Ondřej Ertl  0 : 3 0
Miroslav Celler  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
0
Jaroslav Čech  0 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
278
Body celkem:
5703
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Adam Sinkule  3 : 1 102.4 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 2 48 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3725
Adam Jiroušek  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 90 1. - 16.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1446
Karím Farrag  0 : 2 0 3. - 4.
Michal Jirka  1 : 3 7.68 semifinále
Filip Bábovka  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Jan Ryšavý  3 : 0 24 1. - 16.
Lukáš Vrba  3 : 0 19.2 1. - 32.
Bohuslav Zajkr  3 : 0 14.4 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3390
Adam Jiroušek  3 : 0 100 11. - 12.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 9. - 12.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 60 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Filip Strouhal  0 : 3 0 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 90 1. - 16.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
152
Body celkem:
1765
Martin Schuller  2 : 0 41 9. - 10.
Jakub Vavřík  2 : 0 41 9. - 12.
Filip Nosek  2 : 1 24.6 9. - 16.
Michal Kareš  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Beneš  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
127
Body celkem:
1650
Matyáš Dufek  0 : 3 0 17. - 18.
Karím Farrag  3 : 2 24 17. - 20.
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 32 17. - 24.
Milan Vlasák  3 : 0 40 17. - 32.
Tomáš Herold  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
59
Body celkem:
605
Zdeněk Barták  3 : 0 14.4 33. - 34.
Hynek Jičínský  3 : 0 14.4 33. - 36.
Josef Petrák  3 : 2 8.64 33. - 40.
Pavel Vlášek  3 : 0 14.4 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3139
Michal Macíček   3 : 0 70
Matouš Sochůrek  1 : 3 14
Adam Sinkule  3 : 1 67.2
Luboš Walter ml.  1 : 3 16.8
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
822
Body celkem:
6247
Filip Strouhal  0 : 3 0 finále
Adam Sinkule  3 : 1 102.4 semifinále
Adam Sinkule  3 : 1 102.4 semifinále
Adam Sinkule  3 : 1 102.4 semifinále
Adam Sinkule  3 : 1 102.4 semifinále
Adam Sinkule  3 : 1 102.4 semifinále
Adam Sinkule  3 : 1 102.4 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 96 čtvrtfinále
Ondřej Hübscher  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3572
Jáchym Mráček  3 : 0 60
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 48
Matyáš Dufek  1 : 3 20
 HRADECKÝ CUP, (B17), 22.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4256
Patrik Vondráček  3 : 0 50
Viktor Nezveda  3 : 0 50
Adam Jiroušek  3 : 1 64
Adam Jiroušek  3 : 1 64
Jáchym Mráček  3 : 0 80
 3. Liga Muži A, 08.04.2017 Body celkem:
240
Adam Hexner  3 : 2 90
Martin Koša  3 : 0 150
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3107
Karím Farrag  0 : 3 0 5. - 6.
Šimon Makovský  3 : 1 67.2 5. - 8.
Luboš Walter ml.  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
181
Body celkem:
4129
Jáchym Mráček  3 : 2 60 finále
Filip Šarboch  3 : 2 48 semifinále
Kristián Mráček  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4372
Jakub Slavíček  3 : 0 130 11. - 12.
Filip Strouhal  1 : 3 26 9. - 12.
Lukáš Michalů  3 : 0 130 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 29.01.2017 Body celkem:
120
Vladimír Hotový  3 : 1 120
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3225
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 18 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 1 72
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
175
Body celkem:
4027
Vojtěch Hanzal  1 : 3 21.6 5. - 6.
Jakub Slavíček  3 : 0 108 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Evropská Muži C, 12.11.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1007
Jakub Vaněk  3 : 0 wo. 12 11. - 12.
Jan Svoboda  1 : 3 4.8 9. - 12.
Pavel Beneš  3 : 0 wo. 12 9. - 16.
Rudolf Korbelář  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
Magnus Engervall  3 : 0 14.4 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B19), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4128
Martin Kůla  3 : 0 60
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 36
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 48
Adam Sinkule  3 : 2 36
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Matěj Sezemský  3 : 0 60 5. - 6.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 60 5. - 8.
Kristián Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
 3. Liga Muži A, 22.10.2016 Body celkem:
300
Zdeněk Jagrik  3 : 0 150
Václav Kubát  3 : 0 150
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4046
Šimon Makovský  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Adam Sinkule  3 : 1 86.4 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3757
Adam Sinkule  3 : 2 64.8 7. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 21.6 5. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Příman  3 : 0 90 1. - 16.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2415
Daniel Ivanco  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Filip Šarboch  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Lukáš Michalů  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 03.06.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1244
Adam Kilián  0 : 3 0 5. - 6.
Martin Olič  3 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Tomáš Strmiska  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Jan Ryšavý  3 : 2 14.4 1. - 16.
Ján Forgáč  3 : 0 19.2 1. - 32.
Petr Nohel  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 06.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 3. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
200
Radek Paleček  3 : 1 100
Tomáš Fecák  3 : 1 100
 3. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
120
Radek Dolanský  1 : 3 20
Karol Segeč  3 : 0 100
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4789
Body za soupeře:
275
Body celkem:
5064
Matyáš Dufek  3 : 0 150 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 125 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
577
Body celkem:
7861
Filip Strouhal  3 : 0 208 3. - 4.
Marek Panáček  2 : 3 83.2 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 156 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 semifinále
Matěj Příman  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jáchym Mráček  3 : 0 144 semifinále
Kristián Mráček  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matúš Maťas  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 43.2 5. - 6.
Adam Sinkule  3 : 2 64.8 5. - 8.
Marek Koutník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kůla  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Filip Strouhal  0 : 3 0 finále
Karím Farrag  3 : 0 144 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 108 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
80
Martin Keliš  3 : 2 60
Jan Syrový  1 : 3 20
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
330
Body celkem:
5339
Matyáš Dufek  3 : 0 132 5. - 6.
Matouš Sochůrek  3 : 0 wo. 66 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Příman  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
420
Body celkem:
6178
Šimon Makovský  3 : 0 160 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Filip Šipoš  3 : 0 120 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 3. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
90
Lukáš Matoušek  1 : 3 15
Jakub Wimmer  3 : 0 75
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Luboš Walter ml.  3 : 0 96 5. - 6.
Matěj Příman  3 : 0 96 5. - 8.
Marek Koutník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kůla  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
372
Body celkem:
7067
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Šimon Makovský  3 : 0 160 semifinále
Matúš Maťas  3 : 2 72 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
441
Body celkem:
6986
 bye  3 :  0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
237
Body celkem:
3573
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
456
Body celkem:
6214
Marek Panáček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Adam Sinkule  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
369
Body celkem:
5746
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4259
Body za soupeře:
319
Body celkem:
4578
David Zeman  0 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 1 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 10.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3590
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Ondřej Jánský  0 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
296
Body celkem:
5830
 bye  3 : 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 2. liga muži C, 14.12.2014 Body celkem:
0
Patrik Hudeček  0 : 3 0
Pavel Kyselý  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
225
Body celkem:
5329
 bye  3 :  0
Tadeáš Lestly  3 : 2 0
Marek Panáček  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 01.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
285
Body celkem:
4233
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
 2. liga muži C, 19.10.2014 Body celkem:
210
Martin Lacko  2 : 3 60
Karol Segeč  3 : 0 150
 III.LIGA MUŽI D, 18.10.2014 Body celkem:
120
Vladimír Hotový  3 : 0 100
Filip Čerňanský  1 : 3 20
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
398
Body celkem:
5629
 bye  3 : 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Benjamin Bergel  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
297
Body celkem:
4963
 bye  3 : 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 17.05.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3082
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 10.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3572
Jakub Matějka  3 : 0 0
Matouš Koutský  3 : 0 0
Jan Šlehofer  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4977
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0
Filip Strouhal  2 : 3 0
 bye  3 :  0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 26.04.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4009
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Jan Šlehofer  2 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4904
Adam Sinkule  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Strouhal  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 22.03.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3039
Jan Šlehofer  2 : 3 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Denis Žáček  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
379
Body celkem:
8848
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Marek Panáček  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
278
Body celkem:
6122
Marek Koutník  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Ondřej Béna  3 : 2 0
Benjamin Bergel  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
449
Body celkem:
6994
Adam Jiroušek  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Marek Panáček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4126
 bye  3 : 0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 0 0
Marek Panáček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
43
Body celkem:
2853
 bye  3 : 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 wo. 0
Matyáš Dufek  0 : 3 wo. 0
Adam Sinkule  0 : 3 wo. 0
Matyáš Smetana  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
544
Body celkem:
7881
 bye  3 : 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Matúš Maťas  3 : 0 0
Marek Panáček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4103
 bye  3 :  0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
398
Body celkem:
6481
Ondřej Bajda  3 : 0 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 1 0
Marek Panáček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
183
Body celkem:
183
Matěj Příman  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Oliver Olejnik  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 21.09.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4144
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Adam Sinkule  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3239
Marek Koutník  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 04.05.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3657
Filip Martinec  3 : 0 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Matěj Příman  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B17, (B17), 04.05.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
63
Body celkem:
3507
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 2 0
Jan Šlehofer  3 : 1 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot