Profil hráče

Jiří Dušek

hrac

Ročník: 1992
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 3847

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 72.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 38. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 72 (-6) 8814 (-360)
01.04.2024 66 (0) 9174 (0)
01.03.2024 66 (17) 9174 (950)
01.02.2024 83 (-13) 8224 (-1000)
01.01.2024 70 (1) 9224 (0)
01.12.2023 71 (0) 9224 (220)
01.11.2023 71 (36) 9004 (2374)
01.10.2023 107 (23) 6630 (1550)
01.09.2023 130 (1) 5080 (0)
01.08.2023 131 (0) 5080 (0)
01.07.2023 131 (1) 5080 (0)
01.06.2023 132 (-3) 5080 (0)
01.05.2023 129 (-37) 5080 (-2555)
01.04.2023 92 (-2) 7635 (0)
01.03.2023 90 (10) 7635 (660)
01.02.2023 100 (29) 6975 (1960)
01.01.2023 129 (1) 5015 (0)
01.12.2022 130 (5) 5015 (340)
01.11.2022 135 (-37) 4675 (-1834)
01.10.2022 98 (6) 6509 (0)
01.09.2022 104 (1) 6509 (0)
01.08.2022 105 (0) 6509 (0)
01.07.2022 105 (-12) 6509 (-1745)
01.06.2022 93 (1) 8254 (0)
01.05.2022 94 (2) 8254 (515)
01.04.2022 96 (-27) 7739 (-2207)
01.03.2022 69 (-16) 9946 (-3550)
01.02.2022 53 (-4) 13496 (-1478)
01.01.2022 49 (0) 14974 (-842)
01.12.2021 49 (-2) 15816 (-60)
01.11.2021 47 (0) 15876 (-60)
01.10.2021 47 (-3) 15936 (-106)
01.09.2021 44 (-3) 16042 (0)
01.08.2021 41 (0) 16042 (0)
01.07.2021 41 (3) 16042 (196)
01.06.2021 44 (0) 15846 (0)
01.03.2021 44 (-2) 15846 (0)
01.11.2020 42 (-3) 15846 (0)
01.10.2020 39 (-1) 15846 (60)
01.04.2020 38 (11) 15786 (1097)
01.03.2020 49 (5) 14689 (1184)
01.02.2020 54 (-6) 13505 (-829)
01.01.2020 48 (-1) 14334 (546)
01.12.2019 47 (2) 13788 (60)
01.11.2019 49 (0) 13728 (-601)
01.10.2019 49 (-2) 14329 (-166)
01.09.2019 47 (0) 14495 (0)
01.08.2019 47 (0) 14495 (0)
01.07.2019 47 (0) 14495 (0)
01.06.2019 47 (0) 14495 (-419)
01.05.2019 47 (2) 14914 (-180)
01.04.2019 49 (-2) 15094 (240)
01.03.2019 47 (1) 14854 (-336)
01.02.2019 48 (1) 15190 (598)
01.01.2019 49 (1) 14592 (-60)
01.12.2018 50 (0) 14652 (-495)
01.11.2018 50 (3) 15147 (537)
01.10.2018 53 (-2) 14610 (201)
01.09.2018 51 (0) 14409 (0)
01.08.2018 51 (0) 14409 (0)
01.07.2018 51 (0) 14409 (0)
01.06.2018 51 (3) 14409 (645)
01.05.2018 54 (0) 13764 (360)
01.04.2018 54 (-1) 13404 (0)
01.03.2018 53 (3) 13404 (1094)
01.02.2018 56 (8) 12310 (621)
01.01.2018 64 (0) 11689 (-320)
01.12.2017 64 (13) 12009 (1164)
01.11.2017 77 (1) 10845 (391)
01.10.2017 78 (1) 10454 (306)
01.09.2017 79 (-1) 10148 (0)
01.07.2017 78 (0) 10148 (0)
01.06.2017 78 (0) 10148 (0)
01.05.2017 78 (0) 10148 (-145)
01.04.2017 78 (-1) 10293 (-160)
01.03.2017 77 (0) 10453 (229)
01.02.2017 77 (16) 10224 (1829)
01.01.2017 93 (66) 8395 (3625)
01.12.2016 159 (68) 4770 (1927)
01.11.2016 227 (-8) 2843 (-90)
01.10.2016 219 (-1) 2933 (0)
01.09.2016 218 (1) 2933 (0)
01.06.2016 219 (1) 2933 (0)
01.05.2016 220 (11) 2933 (289)
01.04.2016 231 (156) 2644 (1547)
01.03.2016 387 (33) 1097 (280)
01.02.2016 420 (-7) 817 (0)
01.01.2016 413 (-87) 817 (100)
01.12.2015 326 (211) 717 (537)
01.11.2015 537 (-9) 180 (80)
01.10.2015 528 (-110) 100 (-340)
01.09.2015 418 (0) 440 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202470836666722024
2023129100909212913213113113010771712023
2022495369969493105105104981351302022
202144444141444747492021
20204854493839422020
20194948474947474747474949472019
20186456535454515151515350502018
201793777778787878797877642017
20164134203872312202192182192271592016
20154185285373262015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
600
Luboš Walter ml.  3 : 0 600
Petr Marek  0 : 3 0
 1. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
Jakub Zapala  0 : 3 0
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Aleš Kubíček  1 : 3 0 9. - 10.
Ondřej Souhrada  3 : 0 wo. 0 9. - 12.
Tomáš Havlík  3 : 1 0 9. - 16.
Jakub Zapala  1 : 3 0 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 2 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
0
Martin Sládeček  0 : 3 0
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
 1. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
1200
Lukáš Matoušek  3 : 0 600
Jan Daňsa  3 : 0 600
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
600
Adam Sinkule  3 : 0 600
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
120
Jakub Zapala  1 : 3 120
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 FAJNE Céčko muži, 28.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1634
Pavel Cigánek  3 : 0 0 finále
Boris Heneš  3 : 0 0 semifinále
Aleš Tchuř  3 : 0 0 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
600
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
Martin Kantor  3 : 0 600
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
960
Lukáš Matoušek  3 : 0 600
Jan Daňsa  3 : 2 360
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Martin Sládeček  0 : 2 0 9. - 10.
Václav Pavlovec  2 : 0 0 9. - 12.
Petr Kopecký  2 : 1 0 9. - 16.
Martin Ředina  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kantor  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 1. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
840
Lukáš Stupka  3 : 0 600
Petr Motalík  2 : 3 240
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
240
Jan Daňsa  1 : 3 120
Adam Sinkule  1 : 3 120
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
720
Martin Ředina  1 : 3 120
Radek Hlobik  3 : 0 600
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
240
Michal Jirka  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  2 : 3 240
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1960
Jakub Zapala  3 : 2 29.76 3. - 4.
Martin Ředina  0 : 3 0 semifinále
Aleš Kubíček  3 : 2 22.32 čtvrtfinále
Ladislav Burián  3 : 2 18.6 1. - 16.
Petr Nesládek  3 : 0 24.8 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
300
Pavel Šlemr  2 : 3 200
Michael Brown  1 : 3 100
 1. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
400
Michal Kareš  1 : 3 100
Marek Hlaváč  3 : 2 300
 1. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
700
Petr Kopecký  2 : 3 200
Jaroslav Sezemský  3 : 0 500
 1. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
0
Martin Schuller  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Muži C, 23.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1511
Jan Lempart  2 : 3 16.8 finále
Tereza Široká  3 : 1 26.88 semifinále
Aleš Tchuř  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 2. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
500
Tomáš Tauš  3 : 0 250
Michal Kubíček  3 : 0 250
 2. liga muži C, 09.04.2022 Body celkem:
350
Michal Jurášek  2 : 3 100
Martin Šimka  3 : 0 250
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1254
Karolína Šrámková  0 : 2 0 9. - 10.
Stanislav Jurčík  2 : 0 31 9. - 12.
Jiří Pinka  2 : 0 31 9. - 16.
Petr Kopecký  1 : 3 6.2 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 24.8 1. - 32.
 2. liga muži C, 30.01.2022 Body celkem:
0
Štěpán Václavek  0 : 3 0
Martin Kantor  0 : 3 0
 2. liga muži C, 28.11.2021 Body celkem:
240
Jiří Pinka  3 : 1 240
 2. liga muži C, 27.11.2021 Body celkem:
120
Jan Šťastník  2 : 3 120
Roman Švec  0 : 3 0
 2. liga muži C, 17.10.2021 Body celkem:
420
Antonín Novák  3 : 1 240
Lukáš  Kamp  3 : 2 180
 2. liga muži C, 16.10.2021 Body celkem:
600
Roman Moravec  3 : 0 300
Richard Červinka  3 : 0 300
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1514
Petr Kopecký  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Sigmund  3 : 0 37.2 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Vysloužil  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1745
Martin Sládeček  0 : 3 0 3. - 4.
Jakub Zapala  0 : 3 0 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 2 22.32 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. liga muži D, 06.09.2020 Body celkem:
540
Petr Rohun  3 : 1 240
Viktor Urban  3 : 0 300
 2. liga muži D, 05.09.2020 Body celkem:
240
Michal Štěpán  3 : 1 240
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2574
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2668
Jakub Slavíček  3 : 2 46.8 27. - 28.
Michal Jirka  0 : 3 0 25. - 28.
Aleš Kubíček  3 : 2 46.8 25. - 32.
Jakub Zapala  0 : 3 0 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 28.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2204
Jakub Slavíček  2 : 1 29.52 5. - 6.
Petr Kopecký  2 : 0 wo. 24.6 5. - 8.
Jakub Zapala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Štěpán  3 : 0 41 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2366
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2534
Jáchym Mraček  0 : 2 0 21. - 22.
Ladislav Burián  2 : 0 wo. 40 21. - 24.
Kristián Mraček  1 : 2 32 17. - 24.
Vojtěch Mohelník  2 : 1 48 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
Aleš Kubíček  3 : 1 48 1. - 64.
 2. liga muži D, 26.01.2020 Body celkem:
600
Michal Vaněk  3 : 0 300
Petr Šimeček  3 : 0 300
 2. liga muži D, 25.01.2020 Body celkem:
300
David Juráň  0 : 3 0
Roman Moravec  3 : 0 300
 Strahov - muži A, 18.01.2020
Pořadí: 41
Body za pořadí:
1373
Body za soupeře:
138
Body celkem:
1511
Martin Sopko  2 : 1 36 41. - 42.
 bye  2 : 0 wo. 30 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 41. - 48.
Matěj Slabý  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Jakub Vavřík  1 : 3 12 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1549
Jakub Slavíček  0 : 2 0 11. - 12.
Martin Sládeček  1 : 2 16.4 9. - 12.
Filip Nosek  2 : 1 24.6 9. - 16.
Ladislav Burián  1 : 3 8.2 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 03.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
172
Body celkem:
2236
Aleš Kubíček  2 : 0 49.2 5. - 6.
Lukáš  Kamp  2 : 0 49.2 5. - 8.
Martin Ředina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jaroslav Sezemský  3 : 0 41 1. - 16.
Pavel Mraček  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 13.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 2. liga muži D, 01.12.2019 Body celkem:
600
Viktor Urban  3 : 0 300
Petr Rohun  3 : 0 300
 2. liga muži D, 30.11.2019 Body celkem:
300
Roman Švec  0 : 3 0
Martin Němec  3 : 0 300
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 41
Body za pořadí:
1247
Body za soupeře:
119
Body celkem:
1366
 bye  2 : 0 wo. 27 41. - 42.
 bye  2 : 0 wo. 27 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 41. - 48.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Martin Sopko  1 : 3 10.8 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1426
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1510
Tomáš Novák  2 : 0 42 27. - 28.
Ladislav Procházka  0 : 2 0 25. - 28.
Faríd Farrag  2 : 0 42 25. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 2 0 17. - 32.
Jan Daňsa  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 2. liga muži D, 06.10.2019 Body celkem:
600
Michal Vaněk  3 : 0 300
Petr Šimeček  3 : 0 300
 2. liga muži D, 05.10.2019 Body celkem:
540
Marek Holuša  3 : 0 300
Jakub Slavíček  3 : 1 240
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1655
Lukáš  Kamp  2 : 1 22.32 5. - 6.
Tomáš Havlík  2 : 0 37.2 5. - 8.
Ladislav Burián  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
360
Faríd Farrag  3 : 0 300
Filip Janda  1 : 3 60
 2. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
300
Radek Doucha  1 : 3 60
Štěpán Václavek  3 : 1 240
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1918
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2044
Dan Teuchner  1 : 2 25.6 21. - 22.
Jakub Slavíček  2 : 0 64 21. - 24.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Vlastimil Kozák  1 : 3 12.8 1. - 32.
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
420
Martin Gříbek  3 : 0 300
Martin Honek  2 : 3 120
 2. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
600
Filip Nosek  3 : 0 300
Michal Štěpán  3 : 0 300
 HRADECKÝ CUP, 19.01.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2360
Miloš Liška  3 : 2 43.2 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 36 21. - 24.
Michal Kareš  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Michal Jirka  2 : 3 28.8 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1529
Martin Honek  0 : 2 0 5. - 6.
Filip Nosek  2 : 0 37.2 5. - 8.
Petr Kopecký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 1 24.8 1. - 16.
Roman Moravec  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1750
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 32 27. - 28.
Petr Kopecký  0 : 2 0 25. - 28.
Marek Hlaváč  2 : 0 wo. 32 25. - 32.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 12.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 2. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
240
Pavel Bodiš  0 : 3 0
Ondřej Hepnar  3 : 1 240
 2. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
300
Ivan Eibner  3 : 0 300
Štěpán Václavek  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1146
Petr Stryja  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 9. - 12.
Tomáš Tauš  2 : 0 31 9. - 16.
Petr Rohun  2 : 3 12.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1160
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1202
Kamil Staněk  1 : 2 16.8
Martin Kollár  2 : 1 25.2
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 64.
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1761
Petr Kopecký  1 : 3 9.92 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Aleš Kubíček  3 : 2 22.32 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
300
Martin Gříbek  3 : 2 180
Martin Honek  2 : 3 120
 2. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
300
Filip Nosek  3 : 0 300
Roman Švec  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1927
Body za soupeře:
252
Body celkem:
2179
Dan Teuchner  0 : 2 0 33. - 34.
Ondřej Jánský  2 : 1 43.2 33. - 36.
 bye  2 : 0 72 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 36 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 36 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 36 33. - 64.
Jakub Vavřík  2 : 3 28.8 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1695
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1821
Jakub Zapala  1 : 2 28.8 29. - 30.
Lukáš Matoušek  2 : 1 43.2 29. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 25. - 32.
Harry Londy   0 : 2 0 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
Miloš Liška  3 : 0 54 1. - 64.
 Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
300
Michal Štěpán  3 : 0 300
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2169
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 19. - 20.
Michal Jirka  1 : 3 12.8 17. - 20.
Martin Kollár  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Aleš Kubíček  2 : 3 25.6 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 08.04.2018 Body celkem:
480
Pavel Beneš  3 : 1 240
Ondřej Jánský  0 : 3 0
Ondřej Hepnar  3 : 1 240
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
136
Body celkem:
1620
Rudolf Korbelář  2 : 0 40 19. - 20.
Kristián Mraček  1 : 2 16 17. - 20.
Václav Uhlíř  2 : 1 24 17. - 24.
Tomáš Herold  2 : 1 24 17. - 32.
Jakub Zapala  1 : 3 8 1. - 32.
Miroslav Kolář  3 : 1 24 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2380
Jiří Vlček  1 : 2 32 15. - 16.
Michal Jadrníček  1 : 2 32 13. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 9. - 16.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 1. - 16.
Aleš Kubíček  3 : 2 38.4 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
600
Zdeněk Barták  3 : 0 300
Filip Nosek  3 : 0 300
 2. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
420
Ondřej Jánský  2 : 3 120
Pavel Beneš  3 : 0 300
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1357
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1465
Ladislav Burián  0 : 2 0 37. - 38.
Alexander Kuklovský  2 : 0 wo. 27 37. - 40.
Michal Jirka  0 : 2 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1762
Jakub Zapala  0 : 2 0 7. - 8.
Jakub Wasilewski  0 : 2 0 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jaroslav Štěpař  3 : 2 24.6 1. - 16.
Vladimír Jirka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 2. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
360
Zdeněk Barták  3 : 0 300
Adam Jiroušek  1 : 3 60
 2. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
360
Filip Nosek  3 : 0 300
Pavel Beneš  1 : 3 60
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1848
Jiří Vlček  2 : 0 wo. 25 13. - 14.
Martin Sopko  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Michal Jirka  0 : 2 0 9. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 1 32 1. - 32.
Martin Paroulek  3 : 0 30 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 30
Body za pořadí:
2023
Body za soupeře:
147
Body celkem:
2170
Marek Hlaváč  1 : 2 35.2 29. - 30.
Vlastimil Kozák  2 : 0 wo. 44 29. - 32.
Michal Jirka  1 : 2 35.2 25. - 32.
Martin Kubát  0 : 2 0 17. - 32.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1003
Radovan Kojecký  0 : 2 0 17. - 18.
Jiří Pinka  2 : 0 24.8 17. - 20.
Vít Zachodil  2 : 0 24.8 17. - 24.
Martin Němec  2 : 0 18.6 17. - 32.
Aleš Kubíček  1 : 3 4.96 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Ondřej Jánský  0 : 3 0
 2. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
360
Filip Nosek  1 : 3 60
Zdeněk Barták  3 : 0 300
 , 07.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1524
Jaroslav Kaleta  2 : 3 16.8 finále
Michal Štěpán  3 : 2 20.16 semifinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Michal Šoman  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1230
Miroslav Sikora  0 : 2 0 3. - 4.
Bogdan Staszko  1 : 3 6.72 semifinále
Tomáš Sigmund  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Pavel Vítek  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel Cigánek  3 : 0 16.8 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1403
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 18.6 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 2 0 5. - 8.
Dan Teuchner  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Stryja  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1441
Kamil Jankovič  1 : 3 7.68 3. - 4.
Michal Štěpán  1 : 3 7.68 semifinále
Petr Rohun  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Ján Fecák  3 : 0 24 1. - 16.
Richard Červinka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 29.01.2017 Body celkem:
300
Tomáš Kuchovský  3 : 0 250
Martin Dvořáček  1 : 3 50
 2. Liga Muži F, 28.01.2017 Body celkem:
150
Patrik Neuwirth  0 : 3 0
Stanislav Fruhvirt  3 : 2 150
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1097
Marcel Ujfaluši  3 : 0 wo. 12 9. - 10.
Jakub Slavíček  3 : 0 24 9. - 12.
Jiří Pinka  3 : 0 24 9. - 16.
Josef Šebek  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Krajsa  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1773
Radovan Kojecký  0 : 3 0 3. - 4.
Jakub Wasilewski  0 : 3 0 semifinále
Petr Kopecký  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Tomáš Kuchovský  3 : 0 31 1. - 16.
David Juráň  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 28.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 muži B - Olomouc, 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1527
Petr Kopecký  1 : 3 7.44 5. - 6.
Michal Štěpán  3 : 0 37.2 5. - 8.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 24.8 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 0 24.8 1. - 32.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1587
Hynek Jičínský  3 : 0 38.4 3. - 4.
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0 semifinále
Michal Štěpán  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Martin Vaněk  3 : 2 14.4 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 04.12.2016 Body celkem:
320
Marek Červek  3 : 1 160
Libor Přibyl  3 : 1 160
 2. Liga Muži F, 03.12.2016 Body celkem:
450
Oldřich Václavek  3 : 0 250
Richard Červinka  3 : 0 200
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1413
Vratislav Morkus  3 : 0 wo. 20 23. - 24.
Radim Valášek  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Martin Sochůrek  0 : 3 0 17. - 24.
Martin Kříž  3 : 0 40 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
Václav Uhlíř  3 : 1 24 1. - 64.
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
69
Body celkem:
615
Pavel  Brichta  3 : 1 11.52 33. - 34.
Lukasz Owczarczyk  3 : 1 11.52 33. - 36.
Jakub Slavíček  3 : 0 14.4 33. - 40.
Lucie Pinková  3 : 0 14.4 33. - 48.
Marián Hauser  3 : 0 14.4 33. - 64.
Jiří Pinka  1 : 3 2.88 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 23.10.2016 Body celkem:
90
Tomáš Tlustý  1 : 3 30
Ondřej Bořil  2 : 3 60
 3. liga Muži D 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
120
Martin Suchý  3 : 0 100
Roman Šišák  1 : 3 20
 3. liga Muži D 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
75
David Hegr  3 : 0 75
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1257
Josef Fanta  2 : 3 11.52 5. - 6.
Michal Štěpán  3 : 0 28.8 5. - 8.
Miroslav Sikora  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 2 14.4 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 08.03.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 3. liga Muži D 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
180
Petr Pelikán  3 : 0 100
Pavel Tupec  3 : 1 80
 3. liga Muži D 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
200
Stanislav Dobrovolný  3 : 0 100
Filip Rozprým  3 : 0 100
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Hynek Jičínský  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 22.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 3. liga Muži D 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
180
Tomáš Citnar  3 : 0 100
Pavel Tupec  3 : 1 80
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
100
Petr Pelikán  3 : 0 100
Vlastimil Martinák  0 : 3 0
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
160
Petr Žalud  2 : 3 40
Vlastimil Martinák  1 : 3 20
Dušan Sedláček  3 : 0 100
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
200
Radek Křen  3 : 0 100
Václav Němec  3 : 0 100

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot