Profil hráče

Jiří Dušek

Ročník: 1992
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 3847

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 47.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 47. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 47 (0) 14495 (0)
01.08.2019 47 (0) 14495 (0)
01.07.2019 47 (0) 14495 (0)
01.06.2019 47 (0) 14495 (-419)
01.05.2019 47 (2) 14914 (-180)
01.04.2019 49 (-2) 15094 (240)
01.03.2019 47 (1) 14854 (-336)
01.02.2019 48 (1) 15190 (598)
01.01.2019 49 (1) 14592 (-60)
01.12.2018 50 (0) 14652 (-495)
01.11.2018 50 (3) 15147 (537)
01.10.2018 53 (-2) 14610 (201)
01.09.2018 51 (0) 14409 (0)
01.08.2018 51 (0) 14409 (0)
01.07.2018 51 (0) 14409 (0)
01.06.2018 51 (3) 14409 (645)
01.05.2018 54 (0) 13764 (360)
01.04.2018 54 (-1) 13404 (0)
01.03.2018 53 (3) 13404 (1094)
01.02.2018 56 (8) 12310 (621)
01.01.2018 64 (0) 11689 (-320)
01.12.2017 64 (13) 12009 (1164)
01.11.2017 77 (1) 10845 (391)
01.10.2017 78 (1) 10454 (306)
01.09.2017 79 (-1) 10148 (0)
01.07.2017 78 (0) 10148 (0)
01.06.2017 78 (0) 10148 (0)
01.05.2017 78 (0) 10148 (-145)
01.04.2017 78 (-1) 10293 (-160)
01.03.2017 77 (0) 10453 (229)
01.02.2017 77 (16) 10224 (1829)
01.01.2017 93 (66) 8395 (3625)
01.12.2016 159 (68) 4770 (1927)
01.11.2016 227 (-8) 2843 (-90)
01.10.2016 219 (-1) 2933 (0)
01.09.2016 218 (1) 2933 (0)
01.06.2016 219 (1) 2933 (0)
01.05.2016 220 (11) 2933 (289)
01.04.2016 231 (156) 2644 (1547)
01.03.2016 387 (33) 1097 (280)
01.02.2016 420 (-7) 817 (0)
01.01.2016 413 (-87) 817 (100)
01.12.2015 326 (211) 717 (537)
01.11.2015 537 (-9) 180 (80)
01.10.2015 528 (-110) 100 (-340)
01.09.2015 418 (0) 440 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20194948474947474747472019
20186456535454515151515350502018
201793777778787878797877642017
20164134203872312202192182192271592016
20154185285373262015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1655
Lukáš  Kamp  2 : 1 22.32 5. - 6.
Tomáš Havlík  2 : 0 37.2 5. - 8.
Ladislav Burián  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
360
Faríd Farrag  3 : 0 300
Filip Janda  1 : 3 60
 2. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
300
Radek Doucha  1 : 3 60
Štěpán Václavek  3 : 1 240
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1918
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2044
Dan Teuchner  1 : 2 25.6 21. - 22.
Jakub Slavíček  2 : 0 64 21. - 24.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Vlastimil Kozák  1 : 3 12.8 1. - 32.
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
420
Martin Gříbek  3 : 0 300
Martin Honek  2 : 3 120
 2. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
600
Filip Nosek  3 : 0 300
Michal Štěpán  3 : 0 300
 HRADECKÝ CUP, 19.01.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2360
Miloš Liška  3 : 2 43.2 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 36 21. - 24.
Michal Kareš  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Michal Jirka  2 : 3 28.8 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1529
Martin Honek  0 : 2 0 5. - 6.
Filip Nosek  2 : 0 37.2 5. - 8.
Petr Kopecký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 1 24.8 1. - 16.
Roman Moravec  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1750
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 32 27. - 28.
Petr Kopecký  0 : 2 0 25. - 28.
Marek Hlaváč  2 : 0 wo. 32 25. - 32.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 12.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 2. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
240
Pavel Bodiš  0 : 3 0
Ondřej Hepnar  3 : 1 240
 2. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
300
Ivan Eibner  3 : 0 300
Štěpán Václavek  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1146
Petr Stryja  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 9. - 12.
Tomáš Tauš  2 : 0 31 9. - 16.
Petr Rohun  2 : 3 12.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1160
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1202
Martin Kollár  2 : 1 25.2
Kamil Staněk  1 : 2 16.8
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 64.
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1761
Petr Kopecký  1 : 3 9.92 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Aleš Kubíček  3 : 2 22.32 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
300
Martin Gříbek  3 : 2 180
Martin Honek  2 : 3 120
 2. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
300
Filip Nosek  3 : 0 300
Roman Švec  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1927
Body za soupeře:
252
Body celkem:
2179
Dan Teuchner  0 : 2 0 33. - 34.
Ondřej Jánský  2 : 1 43.2 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 36 33. - 40.
 bye  2 : 0 72 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 36 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 36 33. - 64.
Jakub Vavřík  2 : 3 28.8 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1695
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1821
Jakub Zapala  1 : 2 28.8 29. - 30.
Lukáš Matoušek  2 : 1 43.2 29. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 25. - 32.
Harry Londy   0 : 2 0 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
Miloš Liška  3 : 0 54 1. - 64.
 Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
300
Michal Štěpán  3 : 0 300
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2169
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 19. - 20.
Michal Jirka  1 : 3 12.8 17. - 20.
Martin Kollár  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Aleš Kubíček  2 : 3 25.6 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 08.04.2018 Body celkem:
480
Pavel Beneš  3 : 1 240
Ondřej Jánský  0 : 3 0
Ondřej Hepnar  3 : 1 240
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
136
Body celkem:
1620
Rudolf Korbelář  2 : 0 40 19. - 20.
Kristián Mráček  1 : 2 16 17. - 20.
Václav Uhlíř  2 : 1 24 17. - 24.
Tomáš Herold  2 : 1 24 17. - 32.
Jakub Zapala  1 : 3 8 1. - 32.
Miroslav Kolář  3 : 1 24 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2380
Jiří Vlček  1 : 2 32 15. - 16.
Michal Jadrníček  1 : 2 32 13. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 9. - 16.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 1. - 16.
Aleš Kubíček  3 : 2 38.4 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
600
Zdeněk Barták  3 : 0 300
Filip Nosek  3 : 0 300
 2. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
420
Ondřej Jánský  2 : 3 120
Pavel Beneš  3 : 0 300
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1357
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1465
Ladislav Burián  0 : 2 0 37. - 38.
Alexander Kuklovský  2 : 0 wo. 27 37. - 40.
Michal Jirka  0 : 2 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1762
Jakub Zapala  0 : 2 0 7. - 8.
Jakub Wasilewski  0 : 2 0 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jaroslav Štěpař  3 : 2 24.6 1. - 16.
Vladimír Jirka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 2. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
360
Zdeněk Barták  3 : 0 300
Adam Jiroušek  1 : 3 60
 2. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
360
Pavel Beneš  1 : 3 60
Filip Nosek  3 : 0 300
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1848
Jiří Vlček  2 : 0 wo. 25 13. - 14.
Martin Sopko  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Michal Jirka  0 : 2 0 9. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 1 32 1. - 32.
Martin Paroulek  3 : 0 30 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 30
Body za pořadí:
2023
Body za soupeře:
147
Body celkem:
2170
Marek Hlaváč  1 : 2 35.2 29. - 30.
Vlastimil Kozák  2 : 0 wo. 44 29. - 32.
Michal Jirka  1 : 2 35.2 25. - 32.
Martin Kubát  0 : 2 0 17. - 32.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1003
Radovan Kojecký  0 : 2 0 17. - 18.
Jiří Pinka  2 : 0 24.8 17. - 20.
Vít Zachodil  2 : 0 24.8 17. - 24.
Martin Němec  2 : 0 18.6 17. - 32.
Aleš Kubíček  1 : 3 4.96 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Ondřej Jánský  0 : 3 0
 2. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
360
Filip Nosek  1 : 3 60
Zdeněk Barták  3 : 0 300
 , 07.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1524
Jaroslav Kaleta  2 : 3 16.8 finále
Michal Štěpán  3 : 2 20.16 semifinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Michal Šoman  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1230
Miroslav Sikora  0 : 2 0 3. - 4.
Bogdan Staszko  1 : 3 6.72 semifinále
Tomáš Sigmund  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Pavel Vítek  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel Cigánek  3 : 0 16.8 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1403
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 18.6 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 2 0 5. - 8.
Dan Teuchner  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Stryja  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1441
Kamil Jankovič  1 : 3 7.68 3. - 4.
Michal Štěpán  1 : 3 7.68 semifinále
Petr Rohun  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Ján Fecák  3 : 0 24 1. - 16.
Richard Červinka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 29.01.2017 Body celkem:
300
Tomáš Kuchovský  3 : 0 250
Martin Dvořáček  1 : 3 50
 2. Liga Muži F, 28.01.2017 Body celkem:
150
Stanislav Fruhvirt  3 : 2 150
Patrik Neuwirth  0 : 3 0
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1097
Marcel Ujfaluši  3 : 0 wo. 12 9. - 10.
Jakub Slavíček  3 : 0 24 9. - 12.
Jiří Pinka  3 : 0 24 9. - 16.
Josef Šebek  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Krajsa  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1773
Radovan Kojecký  0 : 3 0 3. - 4.
Jakub Wasilewski  0 : 3 0 semifinále
Petr Kopecký  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Tomáš Kuchovský  3 : 0 31 1. - 16.
David Juráň  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 28.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 muži B - Olomouc, 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1527
Petr Kopecký  1 : 3 7.44 5. - 6.
Michal Štěpán  3 : 0 37.2 5. - 8.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 24.8 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 0 24.8 1. - 32.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1587
Hynek Jičínský  3 : 0 38.4 3. - 4.
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0 semifinále
Michal Štěpán  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Martin Vaněk  3 : 2 14.4 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 04.12.2016 Body celkem:
320
Marek Červek  3 : 1 160
Libor Přibyl  3 : 1 160
 2. Liga Muži F, 03.12.2016 Body celkem:
450
Oldřich Václavek  3 : 0 250
Richard Červinka  3 : 0 200
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1413
Vratislav Morkus  3 : 0 wo. 20 23. - 24.
Radim Valášek  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Martin Sochůrek  0 : 3 0 17. - 24.
Martin Kříž  3 : 0 40 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
Václav Uhlíř  3 : 1 24 1. - 64.
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
69
Body celkem:
615
Pavel  Brichta  3 : 1 11.52 33. - 34.
Lukasz Owczarczyk  3 : 1 11.52 33. - 36.
Jakub Slavíček  3 : 0 14.4 33. - 40.
Lucie Pinková  3 : 0 14.4 33. - 48.
Marián Hauser  3 : 0 14.4 33. - 64.
Jiří Pinka  1 : 3 2.88 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 23.10.2016 Body celkem:
90
Tomáš Tlustý  1 : 3 30
Ondřej Bořil  2 : 3 60
 3. liga Muži D 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
120
Roman Šišák  1 : 3 20
Martin Suchý  3 : 0 100
 3. liga Muži D 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
75
David Hegr  3 : 0 75
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1257
Josef Fanta  2 : 3 11.52 5. - 6.
Michal Štěpán  3 : 0 28.8 5. - 8.
Miroslav Sikora  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 2 14.4 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 08.03.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 3. liga Muži D 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
180
Pavel Tupec  3 : 1 80
Petr Pelikán  3 : 0 100
 3. liga Muži D 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
200
Stanislav Dobrovolný  3 : 0 100
Filip Rozprým  3 : 0 100
 Mistrovský turnaj mužů D, 22.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 3. liga Muži D 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
180
Tomáš Citnar  3 : 0 100
Pavel Tupec  3 : 1 80
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
100
Petr Pelikán  3 : 0 100
Vlastimil Martinák  0 : 3 0
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
160
Dušan Sedláček  3 : 0 100
Petr Žalud  2 : 3 40
Vlastimil Martinák  1 : 3 20
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
200
Radek Křen  3 : 0 100
Václav Němec  3 : 0 100

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot