Profil hráče

Lukáš Matoušek

hrac

Ročník: 1995
Klub: SK HAMR, z.s.
Družstvo:SK HAMR D ReklamaLevneji.cz
Registrační číslo: 6062

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 44.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 39. (12/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 18. (05/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 44 (-1) 13194 (365)
01.04.2024 43 (4) 12829 (-115)
01.03.2024 47 (-1) 12944 (-990)
01.02.2024 46 (-5) 13934 (120)
01.01.2024 41 (-2) 13814 (0)
01.12.2023 39 (4) 13814 (1012)
01.11.2023 43 (1) 12802 (-80)
01.10.2023 44 (4) 12882 (0)
01.09.2023 48 (0) 12882 (0)
01.08.2023 48 (0) 12882 (0)
01.07.2023 48 (0) 12882 (0)
01.06.2023 48 (12) 12882 (2179)
01.05.2023 60 (27) 10703 (2729)
01.04.2023 87 (15) 7974 (1388)
01.03.2023 102 (37) 6586 (1983)
01.02.2023 139 (3) 4603 (0)
01.01.2023 142 (-2) 4603 (0)
01.12.2022 140 (-1) 4603 (40)
01.11.2022 139 (-37) 4563 (-1798)
01.10.2022 102 (-3) 6361 (-671)
01.09.2022 99 (0) 7032 (0)
01.08.2022 99 (-17) 7032 (-1568)
01.07.2022 82 (-12) 8600 (-1437)
01.06.2022 70 (-10) 10037 (-1260)
01.05.2022 60 (6) 11297 (740)
01.04.2022 66 (0) 10557 (0)
01.03.2022 66 (0) 10557 (0)
01.02.2022 66 (-4) 10557 (-933)
01.01.2022 62 (-3) 11490 (-520)
01.12.2021 59 (1) 12010 (-350)
01.11.2021 60 (5) 12360 (533)
01.10.2021 65 (0) 11827 (-260)
01.09.2021 65 (0) 12087 (0)
01.08.2021 65 (2) 12087 (333)
01.07.2021 67 (4) 11754 (843)
01.06.2021 71 (0) 10911 (0)
01.03.2021 71 (-1) 10911 (0)
01.11.2020 70 (25) 10911 (2132)
01.10.2020 95 (5) 8779 (620)
01.04.2020 100 (-19) 8159 (-2056)
01.03.2020 81 (-12) 10215 (-990)
01.02.2020 69 (1) 11205 (650)
01.01.2020 70 (-24) 10555 (-3643)
01.12.2019 46 (2) 14198 (398)
01.11.2019 48 (0) 13800 (-682)
01.10.2019 48 (-5) 14482 (-708)
01.09.2019 43 (0) 15190 (0)
01.08.2019 43 (0) 15190 (0)
01.07.2019 43 (0) 15190 (0)
01.06.2019 43 (-3) 15190 (-1128)
01.05.2019 40 (2) 16318 (-311)
01.04.2019 42 (1) 16629 (339)
01.03.2019 43 (0) 16290 (-15)
01.02.2019 43 (-2) 16305 (-340)
01.01.2019 41 (8) 16645 (1934)
01.12.2018 49 (2) 14711 (0)
01.11.2018 51 (1) 14711 (-22)
01.10.2018 52 (3) 14733 (779)
01.09.2018 55 (0) 13954 (0)
01.08.2018 55 (0) 13954 (0)
01.07.2018 55 (-1) 13954 (0)
01.06.2018 54 (11) 13954 (1593)
01.05.2018 65 (7) 12361 (1141)
01.04.2018 72 (-1) 11220 (192)
01.03.2018 71 (12) 11028 (951)
01.02.2018 83 (0) 10077 (80)
01.01.2018 83 (1) 9997 (-189)
01.12.2017 84 (-8) 10186 (-687)
01.11.2017 76 (-9) 10873 (-599)
01.10.2017 67 (1) 11472 (0)
01.09.2017 68 (-1) 11472 (0)
01.07.2017 67 (1) 11472 (0)
01.06.2017 68 (-1) 11472 (0)
01.05.2017 67 (9) 11472 (948)
01.04.2017 76 (5) 10524 (658)
01.03.2017 81 (-1) 9866 (-81)
01.02.2017 80 (9) 9947 (739)
01.01.2017 89 (1) 9208 (496)
01.12.2016 90 (14) 8712 (880)
01.11.2016 104 (20) 7832 (1812)
01.10.2016 124 (13) 6020 (358)
01.09.2016 137 (-1) 5662 (0)
01.06.2016 136 (3) 5662 (233)
01.05.2016 139 (-2) 5429 (0)
01.04.2016 137 (10) 5429 (543)
01.03.2016 147 (42) 4886 (1651)
01.02.2016 189 (29) 3235 (436)
01.01.2016 218 (-38) 2799 (1074)
01.12.2015 180 (-4) 1725 (0)
01.11.2015 176 (-176) 1725 (1725)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202441464743442024
20231421391028760484848484443392023
20226266666660708299991021391402022
202171716765656560592021
202070698110095702020
20194143434240434343434848462019
20188383717265545555555251492018
201789808176676867686776842017
2016218189147137139136137124104902016
20151761802015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SquashArena turnaj D 4/24, 19.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 1. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
620
Miloš Liška  3 : 0 500
Ondřej Pavelka  1 : 3 120
 1. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
1000
Lukáš  Kamp  3 : 0 500
Martin Kříž  3 : 0 500
 HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1273
Filip Nosek  2 : 1 0 17. - 18.
Josef Růžek  2 : 1 0 17. - 20.
Karel Koubek  2 : 0 0 17. - 24.
Viktor Nezveda  2 : 0 wo. 0 17. - 32.
Tereza Svobodová  2 : 3 0 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 3/24, 22.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1273
Pavel Cigánek  3 : 2 0 17. - 18.
Petr Rohun  3 : 1 0 17. - 20.
Lukáš  Kamp  3 : 2 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Petr Volný  2 : 3 0 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 2/24, 16.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
240
Jakub Zapala  2 : 3 240
Petr Marek  0 : 3 0
 1. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
0
Matyáš Dufek  0 : 3 0
Jiří Dušek  0 : 3 0
 SquashArena turnaj D 1/24, 19.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1178
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1178
Viktor Nezveda  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Michal Jirka  0 : 2 wo. 0 17. - 20.
Ladislav Procházka  2 : 1 0 17. - 24.
Roman Kmínek  2 : 0 0 17. - 32.
Martin Vostatek  1 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 SquashArena turnaj D 12/23, 08.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
240
Petr Veselý st.  1 : 3 120
Ondřej Pavelka  1 : 3 120
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
360
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Martin Kantor  3 : 2 360
 SquashArena turnaj D 11/23, 10.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Jakub Strauss  2 : 0 0 5. - 6.
Adam Sinkule  2 : 0 wo. 0 5. - 8.
Ladislav Procházka  1 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Růžek  3 : 0 0 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 1. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
360
Jakub Zapala  2 : 3 240
Adam Sinkule  1 : 3 120
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
240
Jan Daňsa  2 : 3 240
Jiří Dušek  0 : 3 0
 SquashArena turnaj D 9/23, 08.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 SquashArena turnaj D 6/23, 02.06.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1917
Václav Uhlíř  2 : 0 49.2 7. - 8.
Martin Vostatek  0 : 2 0 5. - 8.
Pavel Jakubů  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Václav Pavlovec  3 : 2 24.6 1. - 16.
Petr Krejčí  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Čimické Déčko květen, 09.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Freshbox Cup - Muži B, 07.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
139
Body celkem:
2549
Jan Šťastník  3 : 0 62 finále
Pavel  Brichta  3 : 1 39.68 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
 SquashArena turnaj D 5/23, 05.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1313
Rudolf Korbelář  3 : 1 24.8 9. - 10.
Dominik Forgač  3 : 1 24.8 9. - 12.
Pavel Jakubů  3 : 0 31 9. - 16.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 16.
Mikuláš Janda  3 : 0 24.8 1. - 32.
 1. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
600
Mikuláš Janda  3 : 0 500
Marek Hlaváč  1 : 3 100
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
480
Adam Široký  3 : 0 400
Ladislav Burián  1 : 3 80
 Strahov - muži B, 02.04.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
882
Body za soupeře:
50
Body celkem:
932
Tomáš Kukaň  0 : 2 0 19. - 20.
Martin Sládeček  0 : 2 0 17. - 20.
Ondřej Souhrada  2 : 0 24.8 17. - 24.
Štěpán Janega  2 : 0 24.8 17. - 32.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 3/23, 24.03.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Strahov - muži B, 18.03.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1388
Štěpán Janega  3 : 0 32.8 17. - 18.
Jan Daňsa  3 : 0 32.8 17. - 20.
Radek Dudešek  3 : 0 32.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Kristián Mraček  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , 25.02.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
116
Body celkem:
1523
Lukáš Stupka  3 : 0 40 21. - 22.
Jakub Strauss  3 : 0 40 21. - 24.
Viktor Nezveda  1 : 3 8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Rudolf Korbelář  1 : 3 8 1. - 32.
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
600
Eva Feřteková  3 : 0 300
Ondřej Kožina  3 : 0 300
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
600
Patrik Pluskal  3 : 0 300
Daniel Vrána  3 : 0 300
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
600
Jan Svoboda  3 : 0 300
Daniel Ditrich  3 : 0 300
 1. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
420
Radovan Kojecký  3 : 1 240
Adam Široký  3 : 2 180
 1. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
400
Eva Feřteková  3 : 1 320
Michal Kareš  1 : 3 80
 1. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
320
Tomáš Vysloužil  3 : 2 240
Jakub Zapala  1 : 3 80
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1903
František Procházka  2 : 0 wo. 24.6 7. - 8.
Michal Kareš  1 : 2 19.68 5. - 8.
Michal Bodiš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 41 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 1 26.24 1. - 32.
 1. liga muži B, 10.04.2022 Body celkem:
640
Ladislav Burián  3 : 2 240
Natálie Babjuková  3 : 0 400
 1. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
400
Jiří Vlček  0 : 3 0
František Tůma  3 : 0 400
 1. liga muži B, 28.11.2021 Body celkem:
400
Petr Kopecký  3 : 1 400
Filip Kočárek  0 : 3 0
 1. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
500
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
František Tůma  3 : 0 500
 1. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
400
Marek Hlaváč  2 : 3 160
Petr Podaný  3 : 2 240
 1. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
480
Alex Kelar  3 : 2 240
Radek Hlobik  3 : 2 240
 POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1638
Adam Sinkule  0 : 2 0 9. - 10.
Vojtěch Martinovský  2 : 0 41 9. - 12.
 bye  2 : 0 wo. 20.5 9. - 16.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 1 26.24 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 9/21, 24.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - Muži C, 24.07.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1568
Petr Podaný  3 : 2 23.04 3. - 4.
Filip Michalský  1 : 3 7.68 semifinále
Adolf Středa  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 1 19.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1437
Petr Podaný  2 : 3 15.36 3. - 4.
Dan Kolínský  1 : 3 7.68 semifinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Lukáš Stupka  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1556
Tomáš Novák  3 : 2 23.04 3. - 4.
Martin Schuller  0 : 3 0 semifinále
Zbyněk Bašta  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Petr Podaný  3 : 1 19.2 1. - 16.
Pavel Trefný  3 : 2 11.52 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1607
Tomáš Herold  0 : 2 0 17. - 18.
Daniel Vrána  2 : 0 40 17. - 20.
Martin Schuller  2 : 1 24 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Tomáš Novák  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
300
 bye  3 : 0 wo. 150
 bye  3 : 0 wo. 150
 1. liga muži A, 05.09.2020 Body celkem:
400
Radovan Kojecký  3 : 0 400
 4. Arena Open Cup D turnaj květen, 29.05.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 3. Arena Open Cup D turnaj leden, 31.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 1. liga muži A, 26.01.2020 Body celkem:
180
Roman Kubričan  1 : 3 80
Ondřej Jánský  1 : 3 100
 1. liga muži A, 25.01.2020 Body celkem:
0
Filip Kočárek  0 : 3 0
Aleš Knotek  0 : 3 0
 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1424
Ladislav Burián  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Daňsa  1 : 3 7.68 semifinále
Michal Boška  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Alexander Kuklovský  3 : 1 19.2 1. - 16.
Miloš Pospíšil  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 01.12.2019 Body celkem:
700
Petr Steiner  2 : 3 200
Petr Stryja  3 : 0 500
 1. liga muži A, 30.11.2019 Body celkem:
1000
Ladislav Burián  3 : 0 500
Martin Vostatek  3 : 0 500
 Arena Open Cup D turnaj listopad, 15.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1235
Milan Beránek  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Nikola Věříšová  1 : 2 16 25. - 28.
Pavel Bodiš  2 : 0 40 25. - 32.
Martin Schuller  0 : 2 0 17. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Squash Arena D říjen, 11.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
500
Adam Jiroušek  1 : 3 100
Roman Kubričan  3 : 1 400
 1. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
0
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
Filip Kočárek  0 : 3 0
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
127
Body celkem:
1495
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 21. - 22.
Radek Dudešek  2 : 0 40 21. - 24.
František Procházka  1 : 2 16 17. - 24.
Milan Vlasák  2 : 0 40 17. - 32.
Adam Sinkule  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Squash Arena D květen, 31.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Mistrovský turnaj mužů D duben, 09.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Squash Arena D duben, 05.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
360
Jakub Vavřík  1 : 3 120
Jaroslav Sezemský  2 : 3 240
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
155
Body celkem:
2056
Petr Zlámal  0 : 2 0 9. - 10.
Adam Jiroušek  2 : 0 50 9. - 12.
Kamil Staněk  2 : 0 50 9. - 16.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D březen, 12.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1584
Nikola Věříšová  2 : 1 24 19. - 20.
Ondřej Kožina  0 : 2 0 17. - 20.
Jan Jícha  2 : 0 40 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Kristián Mraček  2 : 3 16 1. - 32.
 Squash Arena D únor, 15.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 1. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
360
Petr Zatřepálek  1 : 3 120
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 240
 Páteční novoroční turnaj D, 04.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2031
Michal Bodiš  0 : 2 0 9. - 10.
Jan Daňsa  2 : 0 50 9. - 12.
Marek Koutník  2 : 0 wo. 25 9. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Valášek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1976
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2117
Petr Nohel ml.  2 : 0 wo. 32 21. - 22.
Jan Čaboun  2 : 1 38.4 21. - 24.
Filip Strouhal  0 : 2 0 17. - 24.
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 32 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
Kamil Staněk  3 : 1 38.4 1. - 64.
 1. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
840
Jiří Vlček  2 : 3 240
Petr Kopecký  3 : 0 600
 1. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
840
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
Jaroslav Cerman  2 : 3 240
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1617
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 18.
Jakub Vavřík  2 : 1 24 17. - 20.
Milan Beránek  2 : 0 40 17. - 24.
Alexander Kuklovský  2 : 0 30 17. - 32.
Erik Jakobsson  0 : 3 0 1. - 32.
 Squash Arena D listopad, 16.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
119
Body celkem:
1957
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 30 11. - 12.
Jáchym Mraček  1 : 2 20 9. - 12.
Kamil Staněk  2 : 1 30 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Mraček  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Squash Arena D říjen, 19.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 1. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
360
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 360
Jakub Solnický  0 : 3 0
 1. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
360
Heiko Schwarzer  0 : 3 0
Jakub Wasilewski  3 : 2 360
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1644
Body za soupeře:
121
Body celkem:
1765
Michal Kareš  2 : 0 wo. 36 31. - 32.
Jiří Dušek  1 : 2 28.8 29. - 32.
Pavel Jakubů  1 : 2 28.8 25. - 32.
Marek Panáček  0 : 2 0 17. - 32.
Joseph White  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D září, 13.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2144
Michal Jirka  2 : 0 50 9. - 10.
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 30 9. - 12.
Petr Kopecký  2 : 1 30 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D, 12.07.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Mistrovský turnaj mužů D, 12.06.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2893
Marek Koutník  0 : 2 wo. 0 3. - 4.
Petr Marek  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 36 čtvrtfinále
Jan Daňsa  3 : 0 50 1. - 16.
Milan Beránek  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Squashpark Cibulka "D", 18.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1937
Martin Schuller  2 : 1 30 11. - 12.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 9. - 12.
Matyáš Dufek  2 : 1 30 9. - 16.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 1. - 16.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D, 22.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2028
Dan Kolínský  3 : 2 28.8 finále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 38.4 semifinále
Adam Hexner  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Anton Giertli  3 : 2 14.4 1. - 16.
Lukáš Klinecký  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži C, 07.04.2018 Body celkem:
360
Jakub Zapala  3 : 2 360
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Przemyslaw Atras  0 : 3 0
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
123
Body celkem:
1859
Ondřej Kožina  2 : 0 wo. 25 13. - 14.
Martin Schuller  2 : 1 30 13. - 16.
Jan Čaboun  1 : 2 20 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jirka  3 : 2 24 1. - 32.
Jan Ryšavý  3 : 1 24 1. - 64.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
65
Body celkem:
965
Vlastimil Zeman  2 : 0 24 13. - 14.
Martin Němec  2 : 1 14.4 13. - 16.
Martin Paroulek  0 : 2 0 9. - 16.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Vrba  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1972
Petr Veselý  2 : 0 wo. 25 11. - 12.
Marek Hlaváč  1 : 2 20 9. - 12.
Pavel Jakubů  2 : 0 50 9. - 16.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Schuller  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži C, 28.01.2018 Body celkem:
200
Petr Kopecký  2 : 3 200
Martin Kubát  0 : 3 0
 1. liga muži C, 27.01.2018 Body celkem:
500
Aleš Kubíček  3 : 0 500
Roman Švec  0 : 3 0
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1365
Natálie Babjuková  2 : 0 28.8 5. - 6.
Radek Hlobik  2 : 0 28.8 5. - 8.
Dan Kolínský  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Pavel Brož  3 : 0 24 1. - 16.
Pavel Vlášek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D, 17.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1300
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 16.4 19. - 20.
Karím Farrag  1 : 2 13.12 17. - 20.
Tomáš Fecák  2 : 0 wo. 16.4 17. - 24.
Martin Kříž  2 : 1 19.68 17. - 32.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 32.
David Svoboda  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Turnaj muži D, 04.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 1. liga muži C, 22.10.2017 Body celkem:
620
Patrik Pelech  3 : 0 500
Jakub Wasilewski  1 : 3 120
 1. liga muži C, 21.10.2017 Body celkem:
220
Jaroslav Kaleta  1 : 3 120
Petr Kopecký  1 : 3 100
 Turnaj muži D, 13.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 Body celkem:
0
Martin Ředina  0 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 2. Liga Muži B, 08.04.2017 Body celkem:
550
Martin Kříž  3 : 0 250
Martin Vostatek  2 : 3 100
Milan Vlasák  3 : 1 200
 Mistrovský turnaj mužů D, 07.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
146
Body celkem:
1669
Matyáš Dufek  0 : 3 0 17. - 18.
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 20 17. - 20.
Jaroslav Sezemský  3 : 0 40 17. - 24.
Martin Kříž  3 : 0 40 17. - 32.
Ladislav Procházka  2 : 3 16 1. - 32.
Pavel Beneš  3 : 0 30 1. - 64.
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
144
Body celkem:
1667
Dan Teuchner  2 : 3 16 17. - 18.
Pavel Beneš  3 : 0 40 17. - 20.
Kamil Staněk  3 : 0 40 17. - 24.
Tomáš Strmiska  3 : 2 24 17. - 32.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Bodiš  3 : 1 24 1. - 64.
 muži C, 11.03.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
42
Body celkem:
965
Petr Podaný  2 : 3 9.6 11. - 12.
Tomáš Holub  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 12 9. - 16.
Alexander Kuklovský  1 : 3 4.8 1. - 16.
Karel Svoboda  3 : 1 15.36 1. - 32.
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 37
Body za pořadí:
922
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1021
Oldřich Kellner  3 : 0 30 37. - 38.
Václav Uhlíř  3 : 0 wo. 15 37. - 40.
Tomáš Herold  1 : 3 6 33. - 40.
Martin Němec  3 : 1 24 33. - 48.
Adam Hexner  3 : 1 24 33. - 64.
Jakub Stupka  0 : 3 0 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 29.01.2017 Body celkem:
250
Jan Bílý  3 : 1 200
David Klíma  1 : 3 50
 2. Liga Muži B, 28.01.2017 Body celkem:
150
Adam Sinkule  3 : 2 150
Martin Vostatek  0 : 3 0
 Strahov muži C, 21.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1585
Pavel Brož  3 : 0 38.4 3. - 4.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holub  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Lukáš Krupička  3 : 1 19.2 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Strahov Muži C, 10.12.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1009
Filip Šarboch  3 : 2 14.4 11. - 12.
Pavel Beneš  1 : 3 4.8 9. - 12.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 19.2 9. - 16.
Petr Veselý  1 : 3 4.8 1. - 16.
Marek Fremel  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 04.12.2016 Body celkem:
450
Martin Paroulek  3 : 0 250
David Klíma  3 : 1 200
 2. Liga Muži B, 03.12.2016 Body celkem:
400
Petr Lindner  3 : 0 250
Lukáš Svoboda  3 : 2 150
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
168
Body celkem:
1652
Martin Paroulek  3 : 0 40 19. - 20.
Martin Schuller  2 : 3 16 17. - 20.
Vratislav Morkus  3 : 0 40 17. - 24.
Tomáš Holub  3 : 0 40 17. - 32.
Ladislav Procházka  1 : 3 8 1. - 32.
Robert Michalec  3 : 1 24 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 25.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Evropská Muži C, 12.11.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
67
Body celkem:
883
Radek Hlobik  3 : 0 19.2 17. - 18.
Tomáš Holub  3 : 0 wo. 9.6 17. - 20.
Jiří Andrlík  3 : 2 11.52 17. - 24.
Luboš Walter ml.  3 : 2 11.52 17. - 32.
Filip Richtárech  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 04.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 34
Body za pořadí:
994
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1086
Jaroslav Sezemský  1 : 3 6 33. - 34.
Tomáš Holub  3 : 1 24 33. - 36.
Pavel  Brichta  3 : 2 18 33. - 40.
Petr Podaný  3 : 2 18 33. - 48.
Michal Šoman  3 : 0 20 33. - 64.
Aleš Kubíček  1 : 3 6 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 23.10.2016 Body celkem:
350
Jan Mastný  3 : 0 250
Tomáš Pluhař  2 : 3 100
 2. Liga Muži B, 22.10.2016 Body celkem:
200
Jan Bílý  3 : 2 150
Martin Pučelík  1 : 3 50
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1763
Roman Švec  0 : 3 0 finále
Jan Ryšavý  3 : 1 30.72 semifinále
Michal Štěpán  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Robert Michalec  3 : 2 14.4 1. - 16.
Tomáš Holub  3 : 0 19.2 1. - 32.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 14.4 1. - 64.
 muži C, 24.09.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
80
Body celkem:
952
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 21 9. - 10.
Matěj Slabý  3 : 0 21 9. - 12.
Vladimír Hlavatý  3 : 0 21 9. - 16.
Jaroslav Příhoda  0 : 3 0 1. - 16.
Bohuslav Zajkr  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 24.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Mistrovský turnaj mužů D, 13.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
47
Body celkem:
827
Pavel Brož  3 : 2 11.52 19. - 20.
Lukáš Krupička  1 : 3 3.84 17. - 20.
Ján Forgáč  3 : 2 11.52 17. - 24.
Ondrej Mazanec  3 : 2 11.52 17. - 32.
Tomáš Strmiska  0 : 3 0 1. - 32.
Vít Novák  3 : 2 8.64 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 06.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Muži B Holešovice, 19.03.2016
Pořadí: 30
Body za pořadí:
902
Body za soupeře:
44
Body celkem:
946
Ondřej Souhrada  0 : 3 wo. 0 29. - 30.
Radomír Ungr  3 : 0 wo. 16.4 29. - 32.
Lumír Klímek  0 : 3 wo. 0 25. - 32.
Tomáš Fecák  0 : 3 0 17. - 32.
David Orálek  2 : 3 13.12 1. - 32.
Adam Hexner  3 : 2 14.76 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 26.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 3. liga Muži A 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
150
David Klíma  0 : 3 0
Vít Zachodil  3 : 0 150
 3. liga Muži A 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
300
Tomáš Císařovský  3 : 0 150
Richard Hron  3 : 0 150
 Petr´s CUP, 13.02.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
48
Body celkem:
828
Milan Beránek  3 : 0 wo. 9.6 19. - 20.
Filip Nosek  1 : 3 3.84 17. - 20.
Tomáš Strmiska  3 : 2 11.52 17. - 24.
Marek Vejrosta  3 : 1 15.36 17. - 32.
Martin Paroulek  0 : 3 0 1. - 32.
Zdeněk Absolon  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 09.02.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Mistrovský turnaj mužů D, 30.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Mistrovský turnaj mužů D, 22.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Mistrovský turnaj mužů D, 12.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Mistrovský turnaj mužů D, 18.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 3. liga Muži A 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
300
Marcel Brtek  3 : 0 150
Vladimír Hotový  3 : 0 150
 3. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
180
Kamil Staněk  3 : 2 90
Pavel Šlemr  3 : 2 90
 3. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
120
Jakub Wimmer  3 : 1 60
Petr Nohel ml.  3 : 1 60
 3. liga Muži A 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
90
Karel Chlubna  3 : 0 75
Pavel Brož  1 : 3 15
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Mistrovský turnaj mužů D, 13.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot