Ročník: 1979
Klub: Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s.
Družstvo:VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A
Registrační číslo: 1800
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 93 | (-24) | 7387 | (-1876) | ||
01.02.2024 | 69 | (-17) | 9263 | (-2205) | ||
01.01.2024 | 52 | (2) | 11468 | (0) | ||
01.12.2023 | 54 | (-2) | 11468 | (0) | ||
01.11.2023 | 52 | (-12) | 11468 | (-1983) | ||
01.10.2023 | 40 | (10) | 13451 | (1309) | ||
01.09.2023 | 50 | (0) | 12142 | (0) | ||
01.08.2023 | 50 | (0) | 12142 | (0) | ||
01.07.2023 | 50 | (0) | 12142 | (0) | ||
01.06.2023 | 50 | (-12) | 12142 | (-2159) | ||
01.05.2023 | 38 | (-3) | 14301 | (-1649) | ||
01.04.2023 | 35 | (-5) | 15950 | (-1973) | ||
01.03.2023 | 30 | (4) | 17923 | (2118) | ||
01.02.2023 | 34 | (-1) | 15805 | (-724) | ||
01.01.2023 | 33 | (2) | 16529 | (0) | ||
01.12.2022 | 35 | (3) | 16529 | (400) | ||
01.11.2022 | 38 | (1) | 16129 | (-538) | ||
01.10.2022 | 39 | (1) | 16667 | (0) | ||
01.09.2022 | 40 | (1) | 16667 | (-243) | ||
01.08.2022 | 41 | (0) | 16910 | (0) | ||
01.07.2022 | 41 | (3) | 16910 | (0) | ||
01.06.2022 | 44 | (2) | 16910 | (210) | ||
01.05.2022 | 46 | (-4) | 16700 | (-794) | ||
01.04.2022 | 42 | (1) | 17494 | (655) | ||
01.03.2022 | 43 | (-1) | 16839 | (117) | ||
01.02.2022 | 42 | (0) | 16722 | (-749) | ||
01.01.2022 | 42 | (1) | 17471 | (0) | ||
01.12.2021 | 43 | (-2) | 17471 | (-480) | ||
01.11.2021 | 41 | (4) | 17951 | (1795) | ||
01.10.2021 | 45 | (-3) | 16156 | (-900) | ||
01.09.2021 | 42 | (-3) | 17056 | (497) | ||
01.08.2021 | 39 | (0) | 16559 | (0) | ||
01.07.2021 | 39 | (1) | 16559 | (-527) | ||
01.06.2021 | 40 | (0) | 17086 | (0) | ||
01.03.2021 | 40 | (0) | 17086 | (0) | ||
01.11.2020 | 40 | (-5) | 17086 | (0) | ||
01.10.2020 | 35 | (5) | 17086 | (1900) | ||
01.04.2020 | 40 | (-3) | 15186 | (-1968) | ||
01.03.2020 | 37 | (-1) | 17154 | (142) | ||
01.02.2020 | 36 | (-4) | 17012 | (-938) | ||
01.01.2020 | 32 | (1) | 17950 | (0) | ||
01.12.2019 | 33 | (0) | 17950 | (480) | ||
01.11.2019 | 33 | (0) | 17470 | (-580) | ||
01.10.2019 | 33 | (3) | 18050 | (406) | ||
01.09.2019 | 36 | (0) | 17644 | (0) | ||
01.08.2019 | 36 | (0) | 17644 | (0) | ||
01.07.2019 | 36 | (0) | 17644 | (0) | ||
01.06.2019 | 36 | (-1) | 17644 | (-156) | ||
01.05.2019 | 35 | (2) | 17800 | (-40) | ||
01.04.2019 | 37 | (5) | 17840 | (1541) | ||
01.03.2019 | 42 | (4) | 16299 | (559) | ||
01.02.2019 | 46 | (5) | 15740 | (1216) | ||
01.01.2019 | 51 | (-4) | 14524 | (-200) | ||
01.12.2018 | 47 | (-5) | 14724 | (-1510) | ||
01.11.2018 | 42 | (1) | 16234 | (319) | ||
01.10.2018 | 43 | (7) | 15915 | (1103) | ||
01.09.2018 | 50 | (0) | 14812 | (0) | ||
01.08.2018 | 50 | (0) | 14812 | (0) | ||
01.07.2018 | 50 | (0) | 14812 | (0) | ||
01.06.2018 | 50 | (8) | 14812 | (1707) | ||
01.05.2018 | 58 | (-6) | 13105 | (-384) | ||
01.04.2018 | 52 | (-13) | 13489 | (-2185) | ||
01.03.2018 | 39 | (6) | 15674 | (466) | ||
01.02.2018 | 45 | (-13) | 15208 | (-2420) | ||
01.01.2018 | 32 | (1) | 17628 | (-1817) | ||
01.12.2017 | 33 | (-1) | 19445 | (857) | ||
01.11.2017 | 32 | (0) | 18588 | (-1085) | ||
01.10.2017 | 32 | (-2) | 19673 | (-222) | ||
01.09.2017 | 30 | (0) | 19895 | (0) | ||
01.07.2017 | 30 | (0) | 19895 | (0) | ||
01.06.2017 | 30 | (-3) | 19895 | (-1091) | ||
01.05.2017 | 27 | (-2) | 20986 | (-100) | ||
01.04.2017 | 25 | (-1) | 21086 | (-175) | ||
01.03.2017 | 24 | (0) | 21261 | (-360) | ||
01.02.2017 | 24 | (1) | 21621 | (1098) | ||
01.01.2017 | 25 | (0) | 20523 | (-450) | ||
01.12.2016 | 25 | (-1) | 20973 | (16) | ||
01.11.2016 | 24 | (-4) | 20957 | (-902) | ||
01.10.2016 | 20 | (0) | 21859 | (-667) | ||
01.09.2016 | 20 | (0) | 22526 | (0) | ||
01.06.2016 | 20 | (0) | 22526 | (-230) | ||
01.05.2016 | 20 | (1) | 22756 | (480) | ||
01.04.2016 | 21 | (0) | 22276 | (414) | ||
01.03.2016 | 21 | (-1) | 21862 | (-558) | ||
01.02.2016 | 20 | (-3) | 22420 | (0) | ||
01.01.2016 | 17 | (-1) | 22420 | (9839) | ||
01.12.2015 | 16 | (-3) | 12581 | (-36) | ||
01.11.2015 | 13 | (6) | 12617 | (1403) | ||
01.10.2015 | 19 | (-1) | 11214 | (-412) | ||
01.09.2015 | 18 | (0) | 11626 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 52 | 69 | 93 | 2024 | |||||||||
2023 | 33 | 34 | 30 | 35 | 38 | 50 | 50 | 50 | 50 | 40 | 52 | 54 | 2023 |
2022 | 42 | 42 | 43 | 42 | 46 | 44 | 41 | 41 | 40 | 39 | 38 | 35 | 2022 |
2021 | 40 | 40 | 39 | 39 | 42 | 45 | 41 | 43 | 2021 | ||||
2020 | 32 | 36 | 37 | 40 | 35 | 40 | 2020 | ||||||
2019 | 51 | 46 | 42 | 37 | 35 | 36 | 36 | 36 | 36 | 33 | 33 | 33 | 2019 |
2018 | 32 | 45 | 39 | 52 | 58 | 50 | 50 | 50 | 50 | 43 | 42 | 47 | 2018 |
2017 | 25 | 24 | 24 | 25 | 27 | 30 | 30 | 30 | 32 | 32 | 33 | 2017 | |
2016 | 17 | 20 | 21 | 21 | 20 | 20 | 20 | 20 | 24 | 25 | 2016 | ||
2015 | 18 | 19 | 13 | 16 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, (M40+), 06.03.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3964 |
Tomáš Tauš | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Michal Snopek | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1178 |
Petr Rohun | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Pavel Cigánek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 20. |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 28.01.2024 | Body celkem: 500 | ||
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži A, 27.01.2024 | Body celkem: 900 | ||
Šimon Makovský | 3 : 0 | 500 | |
Jakub Vavřík | 3 : 1 | 400 | |
1. liga muži A, 26.11.2023 | Body celkem: 740 | ||
Matěj Bomba | 3 : 0 | 500 | |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 240 | |
1. liga muži A, 25.11.2023 | Body celkem: 900 | ||
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 400 | |
Petr Motalík | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži A, 22.10.2023 | Body celkem: 500 | ||
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 500 | |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 21.10.2023 | Body celkem: 500 | ||
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 500 | |
Masters HAMR, (M40+), 07.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Stanislav Jurčík | 3 : 1 | 0 | finále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1309 |
Lukáš Kamp | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Ladislav Burián | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jiří Dušek | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 23.04.2023 | Body celkem: 1000 | ||
Michal Jurášek | 3 : 0 | 500 | |
Tomáš Novák | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži A, 22.04.2023 | Body celkem: 900 | ||
Petr Volný | 3 : 1 | 400 | |
Jan Dřevíkovský | 3 : 0 | 500 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M40+), 09.03.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 283 | Body celkem: 6224 |
Ladislav Procházka | 2 : 3 | 76.8 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 86.4 | čtvrtfinále |
Michal Snopek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2954 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 19.02.2023 | Body celkem: 1000 | ||
Tereza Široká | 3 : 0 | 500 | |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži A, 18.02.2023 | Body celkem: 1000 | ||
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 500 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 500 | |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 2205 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Boris Heneš | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 27.11.2022 | Body celkem: 0 | ||
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 26.11.2022 | Body celkem: 600 | ||
Pavel Šlemr | 3 : 0 | 500 | |
Martin Schuller | 1 : 3 | 100 | |
1. liga muži A, 16.10.2022 | Body celkem: 800 | ||
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 500 | |
Jiří Dušek | 3 : 2 | 300 | |
1. liga muži A, 15.10.2022 | Body celkem: 800 | ||
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 500 | |
Miroslav Kousalík | 3 : 2 | 300 | |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1983 |
Martin Kantor | 3 : 0 | 49.6 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 2159 |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 14 | 13. - 14. |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 10.04.2022 | Body celkem: 120 | ||
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
Martin Schuller | 1 : 3 | 120 | |
1. liga muži B, 09.04.2022 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 600 | |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1949 |
Martin Ředina | 3 : 0 wo. | 24.8 | 3. - 4. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 2 | 22.32 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1973 |
Martin Sládeček | 3 : 0 wo. | 24.8 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Pavel Cigánek | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M40+), 03.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 178 | Body celkem: 4483 |
Tomáš Valta | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jakub Vavřík | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 1968 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2487 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2597 |
Martin Kříž | 2 : 1 | 52.8 | 23. - 24. |
Michal Jirka | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Miroslav Kolář | 2 : 1 | 39.6 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 30.01.2022 | Body celkem: 480 | ||
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži B, 29.01.2022 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Herold | 1 : 3 | 120 | |
Šimon Makovský | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži B, 28.11.2021 | Body celkem: 100 | ||
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 100 | |
1. liga muži B, 27.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Jan Ryšavý | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M40+), 21.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 6215 |
Miroslav Kolář | 1 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aleš Knotek | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2901 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3021 |
Matěj Slabý | 3 : 0 wo. | 52 | 23. - 24. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
František Procházka | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 24. |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 46.8 | 17. - 32. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 17.10.2021 | Body celkem: 300 | ||
František Tůma | 3 : 2 | 300 | |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 16.10.2021 | Body celkem: 800 | ||
Šimon Makovský | 3 : 2 | 300 | |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 500 | |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1663 |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 6. |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1318 |
Jakub Slavíček | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2084 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2192 |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 43.2 | 23. - 24. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Michal Jirka | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 06.09.2020 | Body celkem: 1000 | ||
Šimon Makovský | 3 : 0 | 500 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži A, 05.09.2020 | Body celkem: 900 | ||
Tomáš Strmiska | 3 : 1 | 400 | |
Martin Vostatek | 3 : 0 | 500 | |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M40+), 05.03.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 637 | Body celkem: 10853 |
Aleš Knotek | 3 : 1 | 208 | finále |
Jan Roll | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 1778 |
Michal Vaněk | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2512 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2670 |
Michal Kareš | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 20. |
Jáchym Mraček | 2 : 1 | 48 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
ERIN´S FLAG Cup Masters, (M40+), 01.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 4907 |
Aleš Knotek | 3 : 1 | 96 | finále |
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.6, 31.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
1. liga muži A, 26.01.2020 | Body celkem: 600 | ||
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 600 | |
Joseph White | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 25.01.2020 | Body celkem: 480 | ||
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 1 | 480 | |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 1575 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1695 |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 wo. | 0 | 35. - 36. |
Ondřej Kožina | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 36. |
Jan Ryšavý | 2 : 0 | 60 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 2035 |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Sládeček | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Miroslav Sikora | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1352 |
David Neugebauer | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Tomáš Havlík | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
Martin Sládeček | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 01.12.2019 | Body celkem: 0 | ||
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 30.11.2019 | Body celkem: 480 | ||
Tomáš Herold | 3 : 1 | 480 | |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 1606 |
Radovan Kojecký | 2 : 0 | 41 | 11. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 12. |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Josef Šebek | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 06.10.2019 | Body celkem: 600 | ||
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 600 | |
Joan Lezaud | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 05.10.2019 | Body celkem: 120 | ||
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 120 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2294 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2406 |
Michal Vaněk | 2 : 0 wo. | 40 | 23. - 24. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Benjamin Bergel | 1 : 2 | 32 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1795 |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2222 |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 28 | 13. - 14. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Dan Teuchner | 1 : 3 | 14 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 31.03.2019 | Body celkem: 840 | ||
Jiří Vlček | 3 : 2 | 360 | |
Tomáš Strmiska | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži B, 30.03.2019 | Body celkem: 120 | ||
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | |
Dan Teuchner | 1 : 3 | 120 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M35+), 07.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 427 | Body celkem: 7129 |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 115.2 | 3. - 4. |
Ladislav Procházka | 2 : 3 | 76.8 | semifinále |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Michal Snopek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2646 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2786 |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 26. |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 28. |
Petr Veselý | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 32. |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 15.6 | 17. - 32. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 2069 |
Dan Teuchner | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 6. |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Erin´s Flag Cup, (M35+), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 4929 |
Filip Nosek | 3 : 1 | 96 | finále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 57.6 | čtvrtfinále |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2254 |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 64 | 19. - 20. |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Petr Nohel ml. | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 27.01.2019 | Body celkem: 720 | ||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 600 | |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 120 | |
1. liga muži B, 26.01.2019 | Body celkem: 1080 | ||
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 600 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 480 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2253 |
Michal Jirka | 2 : 3 | 24.8 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Vítězslav Lazar | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1695 | Body za soupeře: 203 | Body celkem: 1898 |
Jaroslav Cerman | 1 : 2 | 25.6 | 25. - 26. |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 64 | 25. - 28. |
Petr Veselý | 2 : 0 | 64 | 25. - 32. |
Petr Nohel ml. | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
1. liga muži B, 02.12.2018 | Body celkem: 0 | ||
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 01.12.2018 | Body celkem: 0 | ||
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 1798 |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 19.84 | 3. - 4. |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Štefan Hudák | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Vítězslav Lazar | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1811 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2000 |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 56 | 19. - 20. |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 56 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 56 | 17. - 32. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1985 |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 14.10.2018 | Body celkem: 600 | ||
Adam Kilián | 1 : 3 | 100 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži B, 13.10.2018 | Body celkem: 800 | ||
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 500 | |
Radek Hlobik | 3 : 2 | 300 | |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 1357 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1438 |
Adam Sinkule | 0 : 2 | 0 | 37. - 38. |
Dan Teuchner | 2 : 1 | 32.4 | 37. - 40. |
Jakub Vavřík | 1 : 2 | 21.6 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 1774 |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 50 | 15. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Matoušek | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
6. kolo D-TOUR FAJNE, 26.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HANYA corporation Cup, 12.05.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2378 |
Michal Jirka | 3 : 2 | 38.4 | 17. - 18. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 51.2 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
5. kolo D-TOUR FAJNE, 21.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
1. liga muži C, 07.04.2018 | Body celkem: 160 | ||
Josef Šebek | 2 : 3 | 160 | |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
4. kolo D-TOUR FAJNE, 03.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1741 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 1866 |
Jaroslav Kaleta | 2 : 0 | 48 | 25. - 26. |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 48 | 25. - 28. |
Miroslav Sikora | 2 : 1 | 28.8 | 25. - 32. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
1. liga muži C, 28.01.2018 | Body celkem: 400 | ||
Filip Strouhal | 1 : 3 | 100 | |
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 300 | |
1. liga muži C, 27.01.2018 | Body celkem: 500 | ||
Martin Kubát | 1 : 3 | 100 | |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 400 | |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 1937 |
Petr Veselý | 2 : 0 wo. | 36 | 29. - 30. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 72 | 29. - 32. |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jaroslav Kaleta | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 03.12.2017 | Body celkem: 0 | ||
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži C, 02.12.2017 | Body celkem: 400 | ||
Dominik Šácha | 1 : 3 | 100 | |
Tomáš Hanzelka | 3 : 2 | 300 | |
2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3534 |
Filip Kočárek | 2 : 1 | 66 | 13. - 14. |
Ondřej Ertl | 2 : 0 wo. | 55 | 13. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1766 |
Jaroslav Kaleta | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Honek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
1. liga muži C, 22.10.2017 | Body celkem: 300 | ||
Josef Šebek | 3 : 2 | 300 | |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži C, 21.10.2017 | Body celkem: 900 | ||
Lukáš Matoušek | 3 : 1 | 400 | |
Patrik Pelech | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži C, 08.04.2017 | Body celkem: 1000 | ||
Tomáš Hanzelka | 3 : 1 | 400 | |
Róbert Trnovec | 3 : 0 | 500 | |
Marek Panáček | 1 : 3 | 100 | |
Mistrovství ČR masters - M35+, (M35+), 04.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 451 | Body celkem: 8244 |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 48 | finále |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Jakub Vavřík | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Aleš Knotek | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
MR ženy, muži, masters, 03.03.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2809 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 2856 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
Petr Steiner | 3 : 2 | 46.8 | 17. - 32. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1753 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1815 |
Miroslav Kolář | 0 : 3 wo. | 0 | 31. - 32. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Jakub Stupka | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 29.01.2017 | Body celkem: 100 | ||
Martin Honek | 1 : 3 | 100 | |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži C, 28.01.2017 | Body celkem: 1000 | ||
Pavel Blaha | 3 : 0 | 500 | |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 | 500 | |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2369 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 2635 |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 96 | 27. - 28. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 19.2 | 25. - 28. |
Robert Michalec | 3 : 0 | 96 | 25. - 32. |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 19.2 | 17. - 32. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1422 |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 | 37.2 | 7. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Libor Přibyl | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1648 |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 6. |
David Juráň | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 8. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 2439 |
Petr Steiner | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Harry Londy | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Štěpán Václavek | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 04.12.2016 | Body celkem: 300 | ||
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 2 | 300 | |
1. liga muži C, 03.12.2016 | Body celkem: 1000 | ||
Pavel Blaha | 3 : 0 | 500 | |
Martin Honek | 3 : 0 | 500 | |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2329 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 2677 |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 88 | 25. - 26. |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 88 | 25. - 28. |
Štěpán Václavek | 3 : 0 | 88 | 25. - 32. |
Harry Londy | 1 : 3 | 17.6 | 17. - 32. |
Mahesh Mangaonkar | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 66 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 23.10.2016 | Body celkem: 500 | ||
Jiří Knap | 3 : 1 | 400 | |
Jakub Wasilewski | 1 : 3 | 100 | |
1. liga muži C, 22.10.2016 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Kaleta | 2 : 3 | 200 | |
Martin Ředina | 3 : 1 | 400 | |
Sportprofit tour č.2, 14.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3051 |
Matej Hrnčiřík | 3 : 0 wo. | 50 | 15. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radim Valášek | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2037 |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 26. |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 36 | 25. - 28. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 72 | 25. - 32. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 32. |
HANYA CUP, 14.05.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3128 |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jan Koukal | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 30.04.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
1. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 480 | ||
Róbert Trnovec | 3 : 1 | 480 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 720 | ||
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 480 | |
Josef Šebek | 2 : 3 | 240 | |
Olomoucký pohár, 02.04.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 1800 |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 19.84 | 3. - 4. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Mistrovství ČR masters - M35+, (M35+), 03.03.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 387 | Body celkem: 6631 |
Pavel Beneš | 3 : 0 wo. | 88 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 35.2 | semifinále |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2901 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3031 |
Štěpán Václavek | 3 : 0 wo. | 52 | 23. - 24. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 78 | 17. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 600 | ||
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | |
Roman Moravec | 3 : 0 | 600 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 360 | ||
Josef Šebek | 1 : 3 | 120 | |
Róbert Trnovec | 2 : 3 | 240 | |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 2057 |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
Petr Volný | 2 : 3 | 32 | 17. - 32. |
Martin Volf | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
1. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 480 | ||
Daniel Kantor | 3 : 1 | 480 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 1080 | ||
Roman Šišák | 3 : 0 | 600 | |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 480 | |
muži A, 05.12.2015 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2439 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2629 |
Martin Kubát | 3 : 0 wo. | 40 | 21. - 22. |
Jakub Vavřík | 3 : 0 wo. | 40 | 21. - 24. |
Ondřej Vorlíček | 2 : 3 | 32 | 17. - 24. |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 48 | 17. - 32. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2439 | Body za soupeře: 222 | Body celkem: 2661 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 80 | 21. - 22. |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 wo. | 40 | 21. - 24. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 16 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
David Zeman | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1759 |
Josef Šebek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jakub Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Babišta | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
1. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 720 | ||
Petr Zatřepálek | 1 : 3 | 120 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 600 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 720 | ||
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 480 | |
Daniel Kantor | 2 : 3 | 240 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3673 |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
David Orálek | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Čaboun | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
SquashArena Praha muži A, 12.09.2015 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2566 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2724 |
Aleš Král | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
David Orálek | 3 : 0 | 88 | 21. - 24. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 70.4 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů A, 16.05.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 2878 |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 0 | |
Martin Kubát | 3 : 2 | 0 | |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 0 | |
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 10.05.2015 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 | 600 | |
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 480 | ||
Ján Fecák | 3 : 2 | 360 | |
Jaroslav Kaleta | 1 : 3 | 120 | |
Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 2617 |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 2 : 3 | 0 | |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M35, (M35+), 05.03.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3604 |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 0 | |
Aleš Knotek | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Martin | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2815 |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Petr Marek | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 0 | |
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 600 | ||
Dan Teuchner | 3 : 0 | 600 | |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 600 | |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2097 |
Michal Valenta | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Stupka | 1 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 0 | |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Ladislav Burián | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 720 | ||
Tomáš Bajgar | 1 : 3 | 120 | |
Martin Kollár | 3 : 0 | 600 | |
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 240 | ||
Tomáš Hanzelka | 2 : 3 | 240 | |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 1951 |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 0 | |
Roman Hlaváč | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2678 |
bye | 3 : | 0 | |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
Adam Kilián | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3245 |
bye | 3 : 0 | ||
Vojtěch Babišta | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | |
Dávid Kubíček | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Bajgar | 3 : 0 wo. | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 wo. | 0 | |
1.liga muži C, 19.10.2014 | Body celkem: 1080 | ||
Ján Fecák | 3 : 0 | 600 | |
Josef Šebek | 3 : 1 | 480 | |
1.liga muži c, 18.10.2014 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 13.09.2014 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2655 |
Dominik Knap | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 3 : 2 | 0 | |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovství republiky mužů, 06.03.2014 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2717 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2906 |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Steiner | 2 : 3 | 0 | |
Richard Nádvorník | 3 : 0 wo. | 0 | |
Karel Kudláček | 3 : 2 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 22.02.2014 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1466 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1524 |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 wo. | 0 | |
Štěpán Václavek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Ryba | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 18.01.2014 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1866 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2056 |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 0 | |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |
Radim Valášek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Daňsa | 1 : 3 | 0 | |
Martin Volf | 2 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 07.12.2013 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3062 |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 wo. | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 16.11.2013 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 1284 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1356 |
Jan Ryba | 1 : 3 | 0 | |
Karel Kudláček | 0 : 3 wo. | 0 | |
Martin Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Jakub Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 2479 |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 0 | |
Jan Čaboun | 3 : 1 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 0 : 3 wo. | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 0 | |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A , 18.05.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1722 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1790 |
bye | 3 : 0 | ||
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Marek Fremel | 3 : 2 | 0 | |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.