Profil hráče

Michal Jurášek

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 7158

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 18. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (02/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 5. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 47. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6. (02/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 19 (2) 21993 (-116)
01.03.2024 21 (-3) 22109 (-146)
01.02.2024 18 (3) 22255 (551)
01.01.2024 21 (2) 21704 (1360)
01.12.2023 23 (3) 20344 (1208)
01.11.2023 26 (4) 19136 (440)
01.10.2023 30 (0) 18696 (295)
01.09.2023 30 (0) 18401 (0)
01.08.2023 30 (0) 18401 (0)
01.07.2023 30 (0) 18401 (0)
01.06.2023 30 (-1) 18401 (0)
01.05.2023 29 (-1) 18401 (150)
01.04.2023 28 (5) 18251 (1446)
01.03.2023 33 (-3) 16805 (276)
01.02.2023 30 (9) 16529 (1031)
01.01.2023 39 (-3) 15498 (-916)
01.12.2022 36 (1) 16414 (-20)
01.11.2022 37 (4) 16434 (457)
01.10.2022 41 (3) 15977 (1126)
01.09.2022 44 (0) 14851 (0)
01.08.2022 44 (0) 14851 (0)
01.07.2022 44 (2) 14851 (0)
01.06.2022 46 (1) 14851 (0)
01.05.2022 47 (1) 14851 (400)
01.04.2022 48 (5) 14451 (343)
01.03.2022 53 (8) 14108 (2643)
01.02.2022 61 (12) 11465 (1565)
01.01.2022 73 (31) 9900 (2015)
01.12.2021 104 (31) 7885 (1508)
01.11.2021 135 (12) 6377 (700)
01.10.2021 147 (33) 5677 (1409)
01.09.2021 180 (25) 4268 (1024)
01.08.2021 205 (6) 3244 (73)
01.07.2021 211 (84) 3171 (1226)
01.06.2021 295 (0) 1945 (0)
01.03.2021 295 (0) 1945 (0)
01.11.2020 295 (0) 1945 (0)
01.10.2020 295 (110) 1945 (976)
01.04.2020 405 (27) 969 (0)
01.03.2020 432 (2) 969 (0)
01.02.2020 434 (49) 969 (198)
01.01.2020 483 (-3) 771 (0)
01.12.2019 480 (68) 771 (283)
01.11.2019 548 (-3) 488 (0)
01.10.2019 545 (105) 488 (262)
01.09.2019 650 (-2) 226 (0)
01.08.2019 648 (1) 226 (0)
01.07.2019 649 (-649) 226 (226)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024211821192024
20233930332829303030303026232023
20227361534847464444444137362022
20212952952112051801471351042021
20204834344324052952952020
20196496486505455484802019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima Stavebniny Cup - Muži A, 06.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Martin Ředina  1 : 3 0 5. - 6.
Jakub Zapala  3 : 2 0 5. - 8.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Veselý st.  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 03.04.2024 Body celkem:
900
Adolf Středa  3 : 0 900
 Muži B, 23.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Aleš Kubíček  3 : 1 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Petr Nesládek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 13.03.2024 Body celkem:
0
Jakub Stupka  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 11.03.2024 Body celkem:
0
Kajetan Lipski  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2993
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2993
Jakub Zapala  1 : 3 0 21. - 22.
Tomáš Novák  3 : 0 0 21. - 24.
Martin Volf  0 : 3 0 17. - 24.
Pavel Jakubů  3 : 1 0 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Alex Kelar  3 : 0 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Petr Volný  3 : 0 0 čtvrtfinále
Aleš Kubíček  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 FAJNE Áčko muži, 10.02.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Luboš Walter ml.  3 : 2 0 13. - 14.
Vlastimil Kozák  3 : 1 0 13. - 16.
David Linhart  2 : 3 0 9. - 16.
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 28.01.2024 Body celkem:
600
Jiří Vlček  3 : 1 480
Jan Mašek  1 : 3 120
 1. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
1200
Adam Široký  3 : 0 600
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 Prima stavebniny cup - Junioři D, (B19), 24.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Jakub Zapala  1 : 3 0 finále
Michal Kareš  3 : 2 0 semifinále
Michal Štěpán  3 : 0 0 čtvrtfinále
Boris Heneš  3 : 0 0 1. - 16.
Ondřej Ryšavý  3 : 0 0 1. - 32.
 Fresh Box Cup - junioři D, (B19), 27.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Alex Kelar  1 : 3 0 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 28.11.2023 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
960
Petr Kopecký  3 : 2 360
Adolf Středa  3 : 0 600
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
0
Jakub Vavřík  0 : 3 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
 Smíšená liga 2023/2024, 23.11.2023 Body celkem:
0
David Zeman  0 : 3 0
 Freshbox - junioři D č.3, (B19), 16.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Jan Šťastník  3 : 2 0 semifinále
Jakub Vavřík  3 : 1 0 čtvrtfinále
Martin Kantor  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Radim Valášek  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
600
Jaroslav Sezemský  3 : 0 500
Šimon Rynt  1 : 3 100
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
720
Vlastimil Zeman  3 : 1 320
Jakub Slavíček  3 : 0 400
 DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Peter Amzler  3 : 0 0
Patrik Závacký  3 : 0 0
David Linhart  1 : 3 0
Šimon Rynt  2 : 3 0
 Strahov - muži B, 24.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Tomáš Novák  3 : 2 0 3. - 4.
Filip Richtárech  1 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 2 0 čtvrtfinále
Jakub Vavřík  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Patrik Edelmann  3 : 0 0 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Freshbox - junioři D č.1, (B19), 01.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Junioři D Viktoria, (B19), 10.06.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
23
Body celkem:
1290
Martin Kříž  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Michal Štěpán  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Michal Vaněk  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 15.5 1. - 16.
 1. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
200
Petr Kopecký  0 : 3 0
Tomáš Novák  2 : 3 200
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
900
Jan Svoboda  3 : 1 400
Michael Brown  3 : 0 500
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2901
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3109
Václav Pavlovec  3 : 1 83.2 23. - 24.
Alex Kelar  1 : 3 20.8 21. - 24.
Tomáš Novák  2 : 3 41.6 17. - 24.
Aleš Kubíček  3 : 1 62.4 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
560
Daniel Ditrich  3 : 1 320
Petr Motalík  3 : 2 240
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
800
Tomáš Sigmund  3 : 0 400
Petr Volný  3 : 0 400
 FAJNE Áčko muži, 11.02.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
99
Body celkem:
2799
Jakub Zapala  2 : 3 36 13. - 14.
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Faríd Farrag  1 : 3 18 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2022/2023, 07.02.2023 Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 0
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5618
Šimon Rynt  1 : 3 31.2 5. - 6.
Mojmír Zálešák  3 : 2 93.6 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2937
Jakub Zapala  0 : 3 0 11. - 12.
Luboš Walter ml.  2 : 3 36 9. - 12.
Adam Sinkule  3 : 2 54 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4943
Radim Jurášek  3 : 0 70
Mikuláš Janda  3 : 0 70
Šimon Rynt  1 : 3 22.4
Mojmír Zálešák  3 : 1 89.6
 Vánoční junioři D, (B19), 21.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Mojmír Zálešák  3 : 1 102.4 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 25.6 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
300
Ondřej Kožina  2 : 3 120
Radovan Kojecký  3 : 2 180
 1. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
560
Aneta Sezemská  3 : 1 320
Matěj Bomba  3 : 2 240
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4406
Radim Jurášek  3 : 0 wo. 54 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 2 64.8 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 90 1. - 16.
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1632
Karolína Šrámková  3 : 0 wo. 18.6 5. - 6.
Lumír Klímek  3 : 0 37.2 5. - 8.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 2 18.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
128
Body celkem:
1993
Pavel Jakubů  3 : 0 49.6 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 9.92 semifinále
Martin Kříž  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Daniel Vrána  3 : 0 31 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6301
Faríd Farrag  1 : 3 38.4 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 38.4 semifinále
David Linhart  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 1. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
390
 bye  3 : 0 wo. 150
Adam Široký  3 : 1 240
 1. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
360
Petr Volný  1 : 3 60
Patrik Pluskal  3 : 0 300
 Extraliga muži 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
0
Leon Krysiak  0 : 3 0
 Extraliga muži 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
180
Joan Lezaud  1 : 3 180
 FAJNE Áčko muži, 24.09.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1969
Body za soupeře:
14
Body celkem:
1983
Miroslav Kolář  0 : 3 0 15. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 16.
Faríd Farrag  1 : 3 14 9. - 16.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2220
Alex Kelar  1 : 3 12.4 finále
Rudolf Korbelář  3 : 0 wo. 24.8 semifinále
Pavel Cigánek  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Tomáš Tauš  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 D tour junioři - DR Development Cup, (B19), 02.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour finále, 11.06.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
David Linhart  2 : 3 62.4 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 2 93.6 5. - 8.
Alex Kelar  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 1. - 16.
 Sportprofit tour č.8, 13.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 1. liga muži A, 10.04.2022 Body celkem:
500
Jaroslav Štěpař  3 : 0 500
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 2. liga muži C, 09.04.2022 Body celkem:
400
Jiří Dušek  3 : 2 150
Martin Šimka  3 : 0 250
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
12
Body celkem:
992
Martin Kollár  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Boris Heneš  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Josef Šebek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1663
Jiří Pinka  2 : 0 37.2 5. - 6.
Tomáš Tauš  2 : 0 37.2 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Juráň  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1571
Matěj Slabý  0 : 2 0 19. - 20.
Michal Kareš  1 : 2 16 17. - 20.
Ondřej Bořil  2 : 0 40 17. - 24.
Pavel  Brichta  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
Ladislav Burián  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3047
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3223
Martin Ředina  1 : 2 44 15. - 16.
Adam Sinkule  1 : 2 44 13. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 2 0 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 0 88 1. - 32.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4023
Lukáš Kučiak  3 : 0 72
David Linhart  3 : 0 72
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 1. liga muži A, 30.01.2022 Body celkem:
80
Tomáš Novák  1 : 3 80
 2. liga muži C, 30.01.2022 Body celkem:
250
Pavel Holík  3 : 0 250
 2. liga muži C, 29.01.2022 Body celkem:
500
Antonín Novák  3 : 0 250
Aleš Tchuř  3 : 0 250
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3572
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Holuša  3 : 0 96 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4415
Jan Gerstdorf  3 : 1 86.4 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 1 86.4 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1636
Petr Stryja  3 : 1 29.76 5. - 6.
Petr Podaný  3 : 2 22.32 5. - 8.
Alex Kelar  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 31 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Tomáš Holinka  3 : 0 128 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Jan Holuša  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5735
David Linhart  0 : 3 0 finále
Šimon Rynt  3 : 1 102.4 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 96 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2552
Ondřej Pavelka  0 : 2 0 13. - 14.
Ladislav Procházka  2 : 0 80 13. - 16.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 0 64 1. - 32.
 2. liga muži C, 28.11.2021 Body celkem:
500
Bogdan Staszko  3 : 0 250
Martin Kantor  3 : 0 250
 2. liga muži C, 27.11.2021 Body celkem:
500
Tomáš Sigmund  3 : 0 250
Martin Šimka  3 : 0 250
 Sportprofit tour č.2, 19.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Morenda - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1002
David Neugebauer  3 : 2 15.12 7. - 8.
Stanislav Jurčík  1 : 3 5.04 5. - 8.
Tomáš Havlík  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Boris Heneš  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4984
Šimon Rynt  3 : 0 120 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 5. - 8.
David Linhart  1 : 3 24 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 100 1. - 16.
 2. liga muži C, 17.10.2021 Body celkem:
300
Tomáš Kuchovský  3 : 0 150
Sebastian Wolf  3 : 0 150
 2. liga muži C, 16.10.2021 Body celkem:
400
Tomáš Fořter  3 : 0 200
Boris Heneš  3 : 0 200
 MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6224
Faríd Farrag  3 : 2 93.6 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 0 156 5. - 8.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 41.6 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 130 1. - 16.
 Sportprofit tour finále, 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 FAJNE Céčko muži, 18.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1506
Patrik Pelech  0 : 3 0 finále
Martin Kantor  3 : 0 33.6 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B19), 04.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4156
Šimon Rynt  3 : 1 64
Radim Jurášek  3 : 1 64
Tomáš Holinka  3 : 0 80
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4052
Vojtěch Martinovský  1 : 3 24 finále
Radim Jurášek  3 : 1 76.8 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1320
Václav Uhlíř  3 : 0 31 9. - 10.
Ondřej Ryšavý  3 : 0 31 9. - 12.
Josef Fanta  3 : 0 31 9. - 16.
Michal Vaněk  1 : 3 6.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4325
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4081
Tomáš Holinka  3 : 0 72
Jan Gerstdorf  3 : 0 72
Radim Jurášek  3 : 1 57.6
František Procházka  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.4, 25.06.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 GALVA Olomouc Open, 19.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1149
Radim Jurášek  3 : 1 20.16 5. - 6.
Pavel  Brichta  3 : 1 20.16 5. - 8.
Jiří Pinka  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 21 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2797
Mojmír Zálešák  3 : 1 48
Marek Panáček  0 : 3 0
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3341
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Faríd Farrag  1 : 3 19.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 Dietz Cup muži D, 14.08.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Hanya Cup, (B19), 13.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 30
Body za pořadí:
226
Body za soupeře:
0
Body celkem:
226
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2881
Radim Jurášek  1 : 3 16 3. - 4.
Matěj Bomba  2 : 3 32 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4877
Tomáš Holinka  2 : 3 62.4 7. - 8.
Matyáš Hrubý  1 : 3 31.2 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 1 104 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 35
Body za pořadí:
198
Body za soupeře:
0
Body celkem:
198
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Daniel Svoboda  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
400
Body celkem:
6483
David Linhart  2 : 3 72 finále
Filip Walter  3 : 1 115.2 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4140
Mojmír Zálešák  3 : 1 80 finále
Šimon Rynt  3 : 1 64 semifinále
Radim Jurášek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Radim Jurášek  3 : 1 80 finále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3064
Mojmír Zálešák  3 : 1 64 9. - 10.
Adam Horák  3 : 1 64 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 1 64 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
330
Body celkem:
5864
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 132 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 110 1. - 16.
Radek Ďurán  3 : 0 88 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B19), 06.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
372
Body celkem:
4313
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 7. - 8.
Matěj Bomba  2 : 3 48 5. - 8.
Lukáš Krejčí  1 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
304
Body celkem:
3144
Alfréd Nezveda  3 : 1 64 9. - 10.
Adam Škrobánek  3 : 0 80 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 1 64 9. - 16.
Filip Walter  2 : 3 32 1. - 16.
Patrik Závacký  3 : 0 64 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3617
Mojmír Zálešák  1 : 3 20 finále
Ondřej Kutý  3 : 0 80 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
230
Body celkem:
3674
Tomáš Holinka  1 : 3 20 finále
Jan Holuša  3 : 0 80 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 60 čtvrtfinále
Marian Papula  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3362
Tomáš Holinka  3 : 1 76.8 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš Krejčí  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3128
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 10.
Radim Jurášek  3 : 1 64 9. - 12.
Radek Ďurán  3 : 0 80 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
Alfréd Nezveda  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Adam Škrobánek  3 : 0 96 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 2 48 1. - 16.
Jakub Gogol  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
279
Body celkem:
3463
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 45 9. - 10.
Radek Ďurán  3 : 0 90 9. - 12.
Dominik Wojtucki  3 : 1 72 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Crhonek  3 : 0 72 1. - 32.
 Hanya Junioři D, (B19), 20.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
262
Body za soupeře:
0
Body celkem:
262
  Junioři B, (B15), 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Radim Jurášek  0 : 3 0 finále
Adam Škrobánek  3 : 0 80 semifinále
Patrik Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Prázdninové déčko, (B19), 16.08.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 30
Body za pořadí:
226
Body za soupeře:
0
Body celkem:
226
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B19), 21.06.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2932
Bedřich Beneš  3 : 2 50.4 7. - 8.
Šimon Rynt  2 : 3 33.6 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 2 42 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3156
Filip Uvíra  3 : 0 50
Adam Gacek  3 : 0 50
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Matyáš Hrubý  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Patrik Závacký  3 : 0 60 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 2 36 5. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2357
Radim Jurášek  3 : 2 43.2 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2031
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2199
Adam Škrobánek  3 : 0 60 9. - 10.
Jan Bravenec  3 : 1 48 9. - 12.
Max Gál  3 : 1 48 9. - 16.
Matěj Kolpak  1 : 3 12 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1933
 bye  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Vojtěch  Haluza   0 : 3 0 9. - 12.
Filip Uvíra  3 : 0 50 9. - 16.
Dominik Wojtucki  2 : 3 20 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Tomáš Holinka  2 : 3 24 5. - 6.
Miloslav Vaněrka  3 : 2 36 5. - 8.
Dominik Wojtucki  1 : 3 12 čtvrtfinále
Petr Špalek  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2002
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
Dominik Davies  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2307
Bedřich Beneš  1 : 3 14 11. - 12.
Daniel Šrámek  1 : 3 14 9. - 12.
Adam Škrobánek  3 : 2 42 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 14 1. - 16.
Adam Kolář  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2433
Karel Wanke ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 2 36 5. - 8.
Adam Gacek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2456
Tomáš Holinka  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 0 60 5. - 8.
Jan Holuša  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2439
Body za soupeře:
232
Body celkem:
2671
Ondřej Hazucha  3 : 1 64 21. - 22.
Adam Hazucha  3 : 0 80 21. - 24.
Bedřich Beneš  1 : 3 16 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Tomáš Holinka  2 : 3 32 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1908
 bye  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Mojmír Zálešák  1 : 3 10 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Radim Jurášek  1 : 3 10 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1851
Patrik Závacký  3 : 0 50 13. - 14.
Jan Kovařík  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 16.
Bedřich Beneš  2 : 3 20 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Šťastný spedition Cup, (B17), 30.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2082
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2152
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0 13. - 14.
Radim Jurášek  3 : 2 42 13. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3601
Adam Horák  1 : 3 24 13. - 14.
Matěj Kolpak  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Škrobánek  3 : 2 57.6 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1631
Adam Horák  1 : 3 8 17. - 18.
Adam Hazucha  3 : 0 40 17. - 20.
Radim Jurášek  3 : 2 24 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Bedřich Beneš  2 : 3 16 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
45
Body celkem:
1738
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 9. - 16.
Mojmír Zálešák  2 : 3 20 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2566
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2672
Miloslav Vaněrka  1 : 3 17.6 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 44 21. - 24.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2589
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 15. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 13. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B15), 08.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
69
Body celkem:
2560
Šimon Rynt  0 : 3 0
Marian Papula  3 : 0 49.2
Alexej Izotov  0 : 3 0
Radim Jurášek  2 : 3 19.68
 BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
39
Body celkem:
1953
Adam Škrobánek  0 : 3 0 5. - 6.
Petr Špalek  3 : 1 39.36 5. - 8.
Alexej Izotov  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1976
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2117
Šimon Škurek  3 : 0 wo. 32 21. - 22.
Petr Špalek  3 : 0 64 21. - 24.
Adam Škrobánek  1 : 3 12.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 32.
 Pneukomplet Junioři D, (B15), 06.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B13), 30.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot