Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 7158
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 21 | (-3) | 22109 | (-146) | ||
01.02.2024 | 18 | (3) | 22255 | (551) | ||
01.01.2024 | 21 | (2) | 21704 | (1360) | ||
01.12.2023 | 23 | (3) | 20344 | (1208) | ||
01.11.2023 | 26 | (4) | 19136 | (440) | ||
01.10.2023 | 30 | (0) | 18696 | (295) | ||
01.09.2023 | 30 | (0) | 18401 | (0) | ||
01.08.2023 | 30 | (0) | 18401 | (0) | ||
01.07.2023 | 30 | (0) | 18401 | (0) | ||
01.06.2023 | 30 | (-1) | 18401 | (0) | ||
01.05.2023 | 29 | (-1) | 18401 | (150) | ||
01.04.2023 | 28 | (5) | 18251 | (1446) | ||
01.03.2023 | 33 | (-3) | 16805 | (276) | ||
01.02.2023 | 30 | (9) | 16529 | (1031) | ||
01.01.2023 | 39 | (-3) | 15498 | (-916) | ||
01.12.2022 | 36 | (1) | 16414 | (-20) | ||
01.11.2022 | 37 | (4) | 16434 | (457) | ||
01.10.2022 | 41 | (3) | 15977 | (1126) | ||
01.09.2022 | 44 | (0) | 14851 | (0) | ||
01.08.2022 | 44 | (0) | 14851 | (0) | ||
01.07.2022 | 44 | (2) | 14851 | (0) | ||
01.06.2022 | 46 | (1) | 14851 | (0) | ||
01.05.2022 | 47 | (1) | 14851 | (400) | ||
01.04.2022 | 48 | (5) | 14451 | (343) | ||
01.03.2022 | 53 | (8) | 14108 | (2643) | ||
01.02.2022 | 61 | (12) | 11465 | (1565) | ||
01.01.2022 | 73 | (31) | 9900 | (2015) | ||
01.12.2021 | 104 | (31) | 7885 | (1508) | ||
01.11.2021 | 135 | (12) | 6377 | (700) | ||
01.10.2021 | 147 | (33) | 5677 | (1409) | ||
01.09.2021 | 180 | (25) | 4268 | (1024) | ||
01.08.2021 | 205 | (6) | 3244 | (73) | ||
01.07.2021 | 211 | (84) | 3171 | (1226) | ||
01.06.2021 | 295 | (0) | 1945 | (0) | ||
01.03.2021 | 295 | (0) | 1945 | (0) | ||
01.11.2020 | 295 | (0) | 1945 | (0) | ||
01.10.2020 | 295 | (110) | 1945 | (976) | ||
01.04.2020 | 405 | (27) | 969 | (0) | ||
01.03.2020 | 432 | (2) | 969 | (0) | ||
01.02.2020 | 434 | (49) | 969 | (198) | ||
01.01.2020 | 483 | (-3) | 771 | (0) | ||
01.12.2019 | 480 | (68) | 771 | (283) | ||
01.11.2019 | 548 | (-3) | 488 | (0) | ||
01.10.2019 | 545 | (105) | 488 | (262) | ||
01.09.2019 | 650 | (-2) | 226 | (0) | ||
01.08.2019 | 648 | (1) | 226 | (0) | ||
01.07.2019 | 649 | (-649) | 226 | (226) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 21 | 18 | 21 | 2024 | |||||||||
2023 | 39 | 30 | 33 | 28 | 29 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 26 | 23 | 2023 |
2022 | 73 | 61 | 53 | 48 | 47 | 46 | 44 | 44 | 44 | 41 | 37 | 36 | 2022 |
2021 | 295 | 295 | 211 | 205 | 180 | 147 | 135 | 104 | 2021 | ||||
2020 | 483 | 434 | 432 | 405 | 295 | 295 | 2020 | ||||||
2019 | 649 | 648 | 650 | 545 | 548 | 480 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Prima stavebniny cup - Junioři D, (B19), 24.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Fresh Box Cup - junioři D, (B19), 27.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Freshbox - junioři D č.3, (B19), 16.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Peter Amzler | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 0 | |
David Linhart | 1 : 3 | 0 | |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Freshbox - junioři D č.1, (B19), 01.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Junioři D Viktoria, (B19), 10.06.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 5618 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Mojmír Zálešák | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 70 | |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 70 | |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 22.4 | |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 89.6 | |
Vánoční junioři D, (B19), 21.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4930 |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
David Linhart | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 4406 |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 6301 |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
David Linhart | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
D tour junioři - DR Development Cup, (B19), 02.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
David Linhart | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Šimon Rynt | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4023 |
David Linhart | 3 : 0 | 72 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 72 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (B19), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3572 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Holuša | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4415 |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4930 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 5735 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 4984 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
David Linhart | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 6224 |
Faríd Farrag | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 6784 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B19), 04.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4156 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 64 | |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 64 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4052 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 24 | finále |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 4325 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4081 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 72 | |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 57.6 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2797 |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 48 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 3341 |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Hanya Cup, (B19), 13.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 2881 |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4877 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3486 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 400 | Body celkem: 6483 |
David Linhart | 2 : 3 | 72 | finále |
Filip Walter | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4140 |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 80 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 80 | finále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3064 |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Adam Horák | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 5864 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
Mikulášské juniorské déčko, (B19), 06.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 372 | Body celkem: 4313 |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 48 | 5. - 8. |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 3144 |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Filip Walter | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3617 |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 20 | finále |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 3674 |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 20 | finále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Marian Papula | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3362 |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 76.8 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3128 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3370 |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Jakub Gogol | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 279 | Body celkem: 3463 |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 10. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Hanya Junioři D, (B19), 20.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Junioři B, (B15), 14.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Prázdninové déčko, (B19), 16.08.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B19), 21.06.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2932 |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 50.4 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3156 |
Filip Uvíra | 3 : 0 | 50 | |
Adam Gacek | 3 : 0 | 50 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2640 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 2357 |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 43.2 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2199 |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 60 | 9. - 10. |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 48 | 9. - 12. |
Max Gál | 3 : 1 | 48 | 9. - 16. |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 12 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1933 |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Vojtěch Haluza | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Filip Uvíra | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2469 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Petr Špalek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1942 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2002 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Davies | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2307 |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 14 | 11. - 12. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 42 | 9. - 16. |
Filip Walter | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
Adam Kolář | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2433 |
Karel Wanke ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Adam Gacek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Uvíra | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 2456 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Jan Holuša | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2439 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 2671 |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 64 | 21. - 22. |
Adam Hazucha | 3 : 0 | 80 | 21. - 24. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 16 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1908 |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 10 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 1851 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 50 | 13. - 14. |
Jan Kovařík | 3 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Šťastný spedition Cup, (B17), 30.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2152 |
Svatopluk Kreidl | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 42 | 13. - 16. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 3601 |
Adam Horák | 1 : 3 | 24 | 13. - 14. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1631 |
Adam Horák | 1 : 3 | 8 | 17. - 18. |
Adam Hazucha | 3 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 24 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1738 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mojmír Zálešák | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2566 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2672 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 17.6 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 21. - 24. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2589 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B15), 08.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 2560 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Marian Papula | 3 : 0 | 49.2 | |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | |
Radim Jurášek | 2 : 3 | 19.68 | |
BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 1953 |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Petr Špalek | 3 : 1 | 39.36 | 5. - 8. |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1976 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 2117 |
Šimon Škurek | 3 : 0 wo. | 32 | 21. - 22. |
Petr Špalek | 3 : 0 | 64 | 21. - 24. |
Adam Škrobánek | 1 : 3 | 12.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pneukomplet Junioři D, (B15), 06.04.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Déčko Kabel-A.T. cup, (B13), 30.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.