Profil hráče

Tomáš Holinka

Ročník: 2005
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:Squash Dragons
Registrační číslo: 4956

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 310.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 221. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (06/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (03/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 5. (09/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 47.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 47. (11/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 4. (12/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2021 221 (89) 2782 (1057)
01.11.2021 310 (54) 1725 (300)
01.10.2021 364 (164) 1425 (815)
01.09.2021 528 (0) 610 (0)
01.08.2021 528 (2) 610 (0)
01.07.2021 530 (-121) 610 (-495)
01.06.2021 409 (0) 1105 (0)
01.03.2021 409 (0) 1105 (0)
01.11.2020 409 (8) 1105 (0)
01.10.2020 417 (-35) 1105 (0)
01.04.2020 382 (27) 1105 (0)
01.03.2020 409 (-3) 1105 (0)
01.02.2020 406 (-1) 1105 (0)
01.01.2020 405 (156) 1105 (610)
01.12.2019 561 (-16) 495 (0)
01.11.2019 545 (-4) 495 (0)
01.10.2019 541 (-3) 495 (0)
01.09.2019 538 (-2) 495 (0)
01.08.2019 536 (2) 495 (0)
01.07.2019 538 (1) 495 (0)
01.06.2019 539 (-539) 495 (495)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20214094095305285283643102212021
20204054064093824174092020
20195395385365385415455612019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 FIDOR cup - Muži C, 04.12.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
842
Body za soupeře:
45
Body celkem:
887
Martin Pekárek   3 : 0 22.2 7. - 8.
Martin Kantor  1 : 3 4.44 5. - 8.
Miroslav Ondruška  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Vodička  3 : 0 18.5 1. - 16.
 Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1030
Body za soupeře:
27
Body celkem:
1057
Petr Nesládek  0 : 3 0 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Pavel Cigánek  3 : 1 17.76 čtvrtfinále
Martin Dvořáček  3 : 0 wo. 9.25 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4209
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Bomba  2 : 3 48 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 100 1. - 16.
 3. liga muži E, 17.10.2021 Body celkem:
200
Martin Dvořáček  3 : 0 100
Radim Horák  3 : 0 100
 3. liga muži E, 16.10.2021 Body celkem:
100
Marián Hauser  3 : 0 100
 MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4424
Kristián Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130
Mojmír Zálešák  3 : 2 78
Karel Wanke ml.  0 : 3 0
Adam Gacek  3 : 0 130
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5587
Alex Kelar  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Gerstdorf  3 : 2 93.6 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
116
Body celkem:
2573
Mojmír Zálešák  1 : 3 14.4 5. - 6.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
232
Body celkem:
3976
Filip Walter  3 : 2 57.6 5. - 6.
Patrik Závacký  3 : 0 96 5. - 8.
Šimon Rynt  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 18.09.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
40
Body celkem:
815
Milan Hamřík  3 : 0 wo. 10.5 13. - 14.
Patrik Závacký  3 : 1 16.8 13. - 16.
Michal Štěpán  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jurášek  1 : 3 4.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B19), 04.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2792
Radim Jurášek  1 : 3 16
Šimon Rynt  1 : 3 16
Michal Jurášek  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3644
Šimon Rynt  1 : 3 19.2 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 1 76.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
43
Body celkem:
3000
František Procházka  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  3 : 2 43.2
Radim Jurášek  0 : 3 0
Michal Jurášek  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B19), 12.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Tobiáš Kout  3 : 0 60 5. - 6.
Martin Mach  3 : 1 48 5. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3444
Štěpán Hájek  3 : 1 48
Svatopluk Kreidl  3 : 0 60
Marek Panáček  0 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3040
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 40 9. - 10.
Matěj Kolpak  3 : 0 80 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 0 80 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži F, 06.09.2020 Body celkem:
0
Michal Farník  0 : 3 0
Miroslav Ondruška  0 : 3 0
 Hanya Cup, (B19), 13.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5209
Michal Jurášek  3 : 2 93.6 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
291
Body celkem:
5276
Matěj Kolpak  3 : 0 156 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 1 104 1. - 16.
 3. liga muži F, 26.01.2020 Body celkem:
0
Michal Farník  0 : 3 0
Jan Říha  0 : 3 0
 3. liga muži F, 25.01.2020 Body celkem:
0
Václav Máca  0 : 3 0
Tomáš Drozd  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3297
Radim Jurášek  2 : 3 36 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 0 90 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 1 72 9. - 16.
Matěj Bomba  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4129
Radim Jurášek  1 : 3 21.6 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 108 5. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2552
Šimon Rynt  1 : 3 16 13. - 14.
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 13. - 16.
Michal Jurášek  1 : 3 16 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4109
Adam Škrobánek  3 : 1 88 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 0 110 9. - 12.
Filip Walter  3 : 2 66 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 30
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
17
Body celkem:
610
Matěj Černý  0 : 2 0 29. - 30.
Miroslav Ondruška  2 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
David Neugebauer  0 : 2 0 25. - 32.
Boris Heneš  0 : 2 0 17. - 32.
Marcel Ujfaluši  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3354
Ondřej Kutý  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 100 9. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
250
Body celkem:
3444
Radim Jurášek  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 19.2 5. - 8.
Dominik Wojtucki  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3197
Ondřej Kutý  3 : 0 80 3. - 4.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4222
Michal Jurášek  3 : 1 80 finále
Dominik Wojtucki  3 : 1 64 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 0 60 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3128
Michal Jurášek  1 : 3 19.2 7. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 5. - 8.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2940
Michal Jurášek  0 : 3 0 9. - 10.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 80 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 0 80 9. - 16.
Bedřich Beneš  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3625
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Škrobánek  3 : 1 76.8 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
299
Body celkem:
4496
Miloslav Vaněrka  3 : 1 86.4 5. - 6.
Daniel Šrámek  3 : 2 64.8 5. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2713
David Linhart  0 : 3 0
František Procházka  0 : 3 0
Mojmír Zálešák  3 : 0 wo. 36
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
232
Body celkem:
4266
David Eršil  3 : 2 67.2 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 39
Body za pořadí:
468
Body za soupeře:
27
Body celkem:
495
Michal Zoubek  2 : 0 wo. 7.2 39. - 40.
Iveta Ferdusová  0 : 2 0 37. - 40.
Michal Farník  1 : 2 5.76 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Vladimír Jirka  0 : 3 0 1. - 64.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1979
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0
Radim Jurášek  0 : 3 wo. 0
Filip Uvíra  0 : 3 wo. 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4160
Filip Uvíra  3 : 0 100 finále
Jan Holuša  3 : 1 64 semifinále
Michal Jurášek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
188
Body celkem:
2865
Dominik Wojtucki  3 : 0 72 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 1 57.6 5. - 8.
Svatopluk Kreidl  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2459
Matěj Kolpak  3 : 0 72 7. - 8.
Sean Vittek  1 : 3 14.4 5. - 8.
Mojmír Zálešák  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 60 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3230
Dominik Wojtucki  3 : 1 64 3. - 4.
Martin Suk  0 : 3 0 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 60 čtvrtfinále
David Priesel  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2629
Michal Jurášek  3 : 2 36 5. - 6.
Adam Horák  3 : 2 36 5. - 8.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Adam Škrobánek  1 : 3 10
Patrik Závacký  3 : 0 50
Bedřich Beneš  1 : 3 12
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2666
Daniel Šrámek  3 : 2 42 9. - 10.
Bedřich Beneš  3 : 0 70 9. - 12.
Filip Fajstavr  3 : 0 70 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3593
Jan Netolička  0 : 3 0 finále
Adam Gacek  3 : 1 64 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
169
Body celkem:
2701
Michal Jurášek  3 : 0 60 5. - 6.
Radek Ďurán  3 : 0 60 5. - 8.
Adam Škrobánek  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3787
Adam Horák  3 : 0 130 15. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 13. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Netolička  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4294
Alexej Izotov  3 : 2 78 11. - 12.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 12.
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2354
Karel Matoušek  3 : 0 wo. 35 11. - 12.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 12.
Tobiáš Kout  3 : 1 56 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2898
Adam Horák  0 : 3 0 15. - 16.
Filip Uvíra  1 : 3 20 13. - 16.
Šimon Rynt  1 : 3 20 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jurášek  3 : 2 48 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2464
Filip Uvíra  0 : 3 0 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 1 48 5. - 8.
Dominik Wojtucki  2 : 3 24 čtvrtfinále
Jan Kovařík  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2635
Daniel Burkart  1 : 3 16 11. - 12.
František Procházka  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Gacek  3 : 0 80 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2986
Adam Horák  3 : 0 80 17. - 18.
Radek Ďurán  3 : 0 80 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Dominik Wojtucki  1 : 3 16 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B15 9.11., (B15), 09.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
82
Body celkem:
2158
Tomáš Hrubý  1 : 3 12 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2182
Dominik Wojtucki  1 : 3 12 7. - 8.
Martin Mach  1 : 3 12 5. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 12 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D říjen B15, (B15), 19.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2287
Mojmír Zálešák  3 : 1 48 7. - 8.
Lukáš Krišica  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Šrámek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Adam Otčenáš  3 : 2 30 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3876
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Horák  3 : 0 110 9. - 12.
Mikuláš Janda  3 : 2 66 9. - 16.
Matěj Bomba  1 : 3 22 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2579
Daniel Svoboda  0 : 3 0 11. - 12.
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3508
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 21.6 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B17), 06.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Cedric Berger  3 : 0 72 5. - 6.
Teodor Čablík  3 : 0 72 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2837
Adam Škrobánek  3 : 2 43.2 5. - 6.
Marian Papula  3 : 0 72 5. - 8.
Filip Uvíra  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2096
Martin Veselý  3 : 0 70 15. - 16.
Marek Padyšák  0 : 3 0 13. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3088
Lukáš Krišica  0 : 3 0 7. - 8.
Filip Walter  1 : 3 19.2 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2627
Martin Mach  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3863
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Eliáš Bencúr  3 : 1 104 13. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
166
Body celkem:
4845
Šimon Rynt  1 : 3 31.2 7. - 8.
Filip Walter  1 : 3 31.2 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 1 104 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Adam Horák  0 : 3 0 7. - 8.
Daniel Šrámek  2 : 3 43.2 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3561
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 11. - 12.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Škurek  3 : 0 110 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Eliáš Bencúr  3 : 2 52.8 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 09.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3887
Filip Walter  1 : 3 24 7. - 8.
Jakub Strapek  1 : 3 24 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Ondřej Malina  0 : 3 0 11. - 12.
Daniel Burkart  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Veselý  3 : 0 90 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4173
Jan Holuša  3 : 2 60 finále
Alexej Izotov  3 : 0 80 semifinále
Václav Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B15), 04.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
79
Body celkem:
2276
 bye  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Lukáš Krišica  0 : 3 0 5. - 8.
Denis  Procházka  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 28.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3373
Daniel Šrámek  3 : 2 54 9. - 10.
Matěj Kolpak  3 : 0 90 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2579
Matěj Bomba  0 : 3 0 11. - 12.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2698
 bye  3 : 0 wo. 40 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3678
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2307
Martin Veselý  3 : 0 70 13. - 14.
Šimon Škurek  3 : 0 70 13. - 16.
Sean Vittek  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2488
Sean Vittek  0 : 3 0 9. - 10.
Šimon Škurek  3 : 0 70 9. - 12.
Šimon Buřt  3 : 0 70 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2870
Jan Netolička  0 : 3 0 3. - 4.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 semifinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jakub Planka  3 : 0 50 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4201
Jan Holuša  3 : 0 100 finále
Šimon Škurek  3 : 0 80 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3659
Tadeáš Pekárek  2 : 3 52 15. - 16.
Adam Horák  2 : 3 52 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2414
Šimon Škurek  3 : 0 80 23. - 24.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 21. - 24.
Daniel Burkart  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Pavel Konrád  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3783
Jakub Strapek  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 21.6 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Škurek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Dětský AB squash cup, (B13), 28.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2817
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 72 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4826
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
Šimon Škurek  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 05.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2059
Matěj Kolpak  1 : 3 10
Jan Machač  2 : 3 20
Vít Juříček  3 : 0 50
Adam Horák  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2850
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 15. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 13. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3062
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Adam Horák  2 : 3 40 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3234
Matěj Sedláček  0 : 3 0 11. - 12.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
Max Zámorský  3 : 0 100 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2471
Jakub Strapek  0 : 3 0
Adam Horák  1 : 3 14.4
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4095
Andrej Hausknotz  3 : 0 60
Jiří Rojek  3 : 0 60
Jakub Strapek  0 : 3 0
Radek Stoklasa  3 : 0 96
 HRADECKÝ CUP, (B13), 23.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2389
Matěj Sedláček  1 : 3 12 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2383
 bye  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 13. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
86
Body celkem:
4723
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Maxmilián Pišček  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 19.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Adam Horák  3 : 0 60
Filip Šrámek  3 : 0 60
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 19.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Patrik Závacký  3 : 0 60
Filip Kryštof Januška  3 : 0 60
Daniel Šrámek  1 : 3 20
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2490
Jan Machač  0 : 3 0 1. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Matěj Kolpak  0 : 3 0
Matěj Sedláček  1 : 3 16
Adam Horák  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
19
Body celkem:
3455
Matěj Sedláček  0 : 3 0
David Linhart  0 : 3 0
Filip Walter  1 : 3 19.2
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0 15. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4307
Libor Vosmík  3 : 1 104 11. - 12.
Mikuláš Janda  2 : 3 52 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2756
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3635
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
Max Gál  3 : 2 54
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3047
Body za soupeře:
44
Body celkem:
3091
Matěj Sedláček  0 : 3 0 15. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2446
Filip Walter  2 : 3 28 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Adam Horák  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
37
Body celkem:
2113
Ondřej Malina  1 : 3 12 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2445
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 1 48 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2294
Josef Martínek  3 : 0 60 7. - 8.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Machač  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Matěj Sedláček  0 : 3 0 5. - 6.
Maxmilián Pišček  3 : 0 60 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Martínek  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2717
 bye  3 : 0 90 15. - 16.
Adam Horák  0 : 3 0 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Matěj Sedláček  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Radek Stoklasa  3 : 0 80
Sean Vittek  0 : 3 0
 junioři B, (B13), 19.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2371
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
René Bosák  2 : 3 24
 junioři B, (B11), 19.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Radek Stoklasa  3 : 0 80
Adam Horák  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 02.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
65
Body celkem:
3509
Jan Holuša  0 : 3 0
Radek Stoklasa  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
99
Body celkem:
2815
Adam Otčenáš  1 : 3 0
Radek Stoklasa  3 : 0 0
Adam Horák  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
27
Body celkem:
2311
Daniel Ivanco  0 : 3 wo. 0
Matěj Bomba  0 : 3 wo. 0
Josef Hlaváč  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
57
Body celkem:
3014
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 1 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
75
Body celkem:
2422
Matěj Bomba  3 : 1 0
Mikuláš Janda  1 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Matěj Sedláček  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
60
Body celkem:
3819
Martin Mach  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
103
Body celkem:
3100
Daniel Šrámek  3 : 0 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Matěj Bomba  1 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
99
Body celkem:
2815
Matěj Sedláček  1 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Mikuláš Janda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3042
 bye  3 : 0
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
Sean Vittek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2363
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Matěj Bomba  1 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot