Profil hráče

Miroslav Ondruška

Ročník: 1978
Klub: SK Olomouc Sigma MŽ, zapsaný spolek
Družstvo:Draps Olomouc
Registrační číslo: 2432

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 114.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 106. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 33. (02/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 114 (-1) 7404 (164)
01.10.2019 113 (-2) 7240 (-318)
01.09.2019 111 (0) 7558 (0)
01.08.2019 111 (0) 7558 (0)
01.07.2019 111 (0) 7558 (0)
01.06.2019 111 (-5) 7558 (-184)
01.05.2019 106 (6) 7742 (86)
01.04.2019 112 (1) 7656 (125)
01.03.2019 113 (12) 7531 (521)
01.02.2019 125 (6) 7010 (390)
01.01.2019 131 (7) 6620 (258)
01.12.2018 138 (0) 6362 (0)
01.11.2018 138 (10) 6362 (321)
01.10.2018 148 (8) 6041 (288)
01.09.2018 156 (-1) 5753 (0)
01.08.2018 155 (0) 5753 (0)
01.07.2018 155 (-1) 5753 (0)
01.06.2018 154 (22) 5753 (1083)
01.05.2018 176 (8) 4670 (65)
01.04.2018 184 (-2) 4605 (34)
01.03.2018 182 (-22) 4571 (-790)
01.02.2018 160 (-11) 5361 (-450)
01.01.2018 149 (-15) 5811 (-524)
01.12.2017 134 (0) 6335 (0)
01.11.2017 134 (-20) 6335 (-1064)
01.10.2017 114 (-5) 7399 (-39)
01.09.2017 109 (0) 7438 (0)
01.07.2017 109 (0) 7438 (0)
01.06.2017 109 (-2) 7438 (0)
01.05.2017 107 (8) 7438 (186)
01.04.2017 115 (-1) 7252 (0)
01.03.2017 114 (6) 7252 (0)
01.02.2017 120 (-5) 7252 (368)
01.01.2017 115 (4) 6884 (350)
01.12.2016 119 (-2) 6534 (-313)
01.11.2016 117 (11) 6847 (1006)
01.10.2016 128 (12) 5841 (335)
01.09.2016 140 (-1) 5506 (0)
01.06.2016 139 (-7) 5506 (-200)
01.05.2016 132 (2) 5706 (206)
01.04.2016 134 (0) 5500 (100)
01.03.2016 134 (-5) 5400 (-65)
01.02.2016 129 (16) 5465 (728)
01.01.2016 145 (7) 4737 (2579)
01.12.2015 152 (-1) 2158 (121)
01.11.2015 151 (21) 2037 (597)
01.10.2015 172 (1) 1440 (-132)
01.09.2015 173 (0) 1572 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20191311251131121061111111111111131142019
20181491601821841761541551551561481381382018
20171151201141151071091091091141341342017
20161451291341341321391401281171192016
20151731721511522015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1058
Tomáš Sigmund  2 : 3 10.08 5. - 6.
Pavel  Brichta  3 : 2 15.12 5. - 8.
Jiří Pinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vladimír Kolegar  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1057
Martin Kollár  0 : 2 0 5. - 6.
Tomáš Tauš  2 : 1 15.12 5. - 8.
Michal Štěpán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radomír Ungr  3 : 1 16.8 1. - 16.
Václav Máca  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
244
Body za soupeře:
0
Body celkem:
244
 3. liga muži F, 06.10.2019 Body celkem:
240
Ondřej Ryšavý  3 : 2 90
Miroslav Krejčí  3 : 0 150
 3. liga muži F, 05.10.2019 Body celkem:
150
Michal Farník  3 : 0 150
Jaroslav Hemelka  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
859
Body za soupeře:
62
Body celkem:
921
Václav Máca  2 : 0 24.8 21. - 22.
 bye  2 : 0 wo. 12.4 21. - 24.
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 17. - 24.
Boris Heneš  2 : 1 14.88 17. - 32.
Petr Stryja  2 : 3 9.92 1. - 32.
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1045
Kristýna Vykouřilová  0 : 2 0 9. - 10.
Pavel Tupec  2 : 0 24 9. - 12.
Boris Heneš  2 : 0 24 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Němec  3 : 0 19.2 1. - 32.
 3. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
90
Václav Máca  3 : 2 90
Pavel Oswald  0 : 3 0
 3. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
90
Jiří Pinka  1 : 3 30
Pavel Cigánek  2 : 3 60
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
58
Body celkem:
958
Aleš Tchuř  2 : 1 14.4 13. - 14.
Nikola Koncer  2 : 0 24 13. - 16.
Roman Moravec  0 : 2 0 9. - 16.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 16.
Viktor Urban  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1308
Tomáš Havlík  2 : 1 19.68 19. - 20.
Josef Fanta  1 : 2 13.12 17. - 20.
David Neugebauer  2 : 1 19.68 17. - 24.
Jaroslav Hemelka  2 : 0 32.8 17. - 32.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
26
Body celkem:
863
Jaroslav Hemelka  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Václav Máca  0 : 2 0 13. - 16.
Michal Štěpán  0 : 2 0 9. - 16.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
60
Tomáš Tauš  2 : 3 60
Michal Vaněk  0 : 3 0
 3. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
300
Radek Měřínský  3 : 0 150
Pavel Holinka  3 : 0 150
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
45
Body celkem:
733
Petr Stryja  1 : 2 6.72 17. - 18.
Filip Rozprým  2 : 1 10.08 17. - 20.
Pavel Cigánek  2 : 0 wo. 8.4 17. - 24.
Michal Šoman  2 : 0 16.8 17. - 32.
Roman Moravec  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
906
Body za soupeře:
69
Body celkem:
975
Petr Šimeček  2 : 1 14.88 19. - 20.
Jaroslav Štěpař  0 : 2 0 17. - 20.
Roman Moravec  2 : 1 14.88 17. - 24.
Lumír Klímek  2 : 0 24.8 17. - 32.
Vítězslav Lazar  1 : 3 4.96 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
51
Body celkem:
795
Petr Nezveda  2 : 1 11.52 21. - 22.
Michal Šoman  2 : 0 19.2 21. - 24.
Roman Marek  1 : 2 7.68 17. - 24.
Jiří Pinka  2 : 1 8.64 17. - 32.
Tomáš Sigmund  1 : 3 3.84 1. - 32.
 3. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
240
Pavel Oswald  3 : 1 120
Jaroslav Hemelka  3 : 1 120
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
788
Body za soupeře:
24
Body celkem:
812
Michal Farník  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
David Neugebauer  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Lumír Klímek  0 : 2 0 17. - 24.
Michal Šoman ml.  2 : 0 18.6 17. - 32.
Tomáš Sigmund  1 : 3 4.96 1. - 32.
 3. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
270
Tomáš Tauš  3 : 1 120
Pavel  Brichta  3 : 0 150
 3. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
180
Radek Měřínský  3 : 0 150
Martin David  1 : 3 30
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
41
Body celkem:
713
Michal Farník  2 : 0 16.8 19. - 20.
Pavel Cigánek  0 : 2 0 17. - 20.
Jaroslav Hemelka  2 : 0 16.8 17. - 24.
Petr Šimeček  2 : 1 7.56 17. - 32.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
41
Body celkem:
899
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 15. - 16.
Marek Holuša  1 : 2 9.6 13. - 16.
Roman Moravec  0 : 2 0 9. - 16.
Jan Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1203
Petr Rohun  2 : 0 wo. 20 29. - 30.
Michal Vaněk  2 : 1 24 29. - 32.
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 25. - 32.
Libor Přibyl  0 : 2 0 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Cigánek  3 : 1 24 1. - 64.
 , 12.05.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1083
Libor Koďousek  2 : 0 24 9. - 10.
Tomáš Tauš  2 : 1 14.4 9. - 12.
Jiří Pinka  2 : 1 14.4 9. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Bolf  3 : 0 19.2 1. - 32.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
42
Body celkem:
838
Filip Rozprým  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Tomáš Tauš  0 : 2 0 9. - 12.
Michal Šoman  2 : 1 12.6 9. - 16.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 12.6 1. - 64.
 2. Liga Muži E, 07.04.2018 Body celkem:
240
Libor Koďousek  1 : 3 60
Martin Vaněk  1 : 3 60
Roman Moravec  2 : 3 120
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
46
Body celkem:
717
Lucie Pinková  2 : 0 14.4 25. - 26.
Milan Hamřík  2 : 0 14.4 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Robert Svrlansky  1 : 2 5.76 17. - 32.
Marek Holuša  1 : 3 3.84 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 27.01.2018 Body celkem:
60
Libor Koďousek  0 : 3 0
David Juráň  1 : 3 60
 2. Liga Muži E, 02.12.2017 Body celkem:
60
Martin Vaněk  1 : 3 60
Petr Rohun  0 : 3 0
 2. Liga Muži E, 22.10.2017 Body celkem:
120
Roman Moravec  0 : 3 0
Libor Koďousek  2 : 3 120
 2. Liga Muži E, 21.10.2017 Body celkem:
0
Lukáš  Kamp  0 : 3 0
Marek Holuša  0 : 3 0
 , 07.10.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
46
Body celkem:
821
Michal Šoman  3 : 0 21 13. - 14.
Roman Šišák  3 : 1 16.8 13. - 16.
Michal Vaněk  0 : 3 0 9. - 16.
Róbert Trnovec  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
44
Body celkem:
996
Martin Dvořáček  2 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Roman Moravec  0 : 2 0 5. - 8.
Marek Wojnarski  0 : 3 0 čtvrtfinále
Milan Hamřík  3 : 0 21 1. - 16.
Petr Hlisnikovský  3 : 2 10.08 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
764
Body za soupeře:
54
Body celkem:
818
Pavel  Brichta  2 : 0 18.6 25. - 26.
Martin Janečka  2 : 0 18.6 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 25. - 32.
Roman Moravec  1 : 2 7.44 17. - 32.
Marek Holuša  0 : 3 0 1. - 32.
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
657
Body za soupeře:
26
Body celkem:
683
Martin Kopal  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Roman Moravec  0 : 3 0 17. - 20.
Tomáš Tauš  3 : 1 13.44 17. - 24.
Boris Heneš  3 : 0 12.6 17. - 32.
Jan Hráček  0 : 3 0 1. - 32.
 3. Liga Muži E, 09.04.2017 Body celkem:
150
Michal Dvořák  3 : 0 150
 3. Liga Muži E, 08.04.2017 Body celkem:
180
Pavel Oswald  3 : 0 150
Ladislav Němeček  1 : 3 30
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
641
Body za soupeře:
42
Body celkem:
683
Jakub Slavíček  3 : 2 10.08 21. - 22.
Marián Hauser  3 : 0 wo. 8.4 21. - 24.
Jakub Strauss  1 : 3 3.36 17. - 24.
Michal Dvořák  3 : 0 16.8 17. - 32.
Petr Stryja  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Hamr sport Masters, (M35+), 18.02.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1722
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1836
Vratislav Morkus  1 : 3 12 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 30 13. - 16.
Karel Svoboda  2 : 3 24 9. - 16.
Tomáš Havlík  2 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
46
Body celkem:
790
Richard Červinka  3 : 2 11.52 21. - 22.
Sebastian Wolf  3 : 0 wo. 9.6 21. - 24.
Aleš Tchuř  1 : 3 3.84 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Ota Lizna  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži E, 29.01.2017 Body celkem:
120
Marián Hauser  3 : 1 120
Lukáš  Kamp  0 : 3 0
 3. Liga Muži E, 28.01.2017 Body celkem:
180
Viktor Urban  3 : 2 90
Jakub Slavíček  3 : 2 90
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
35
Body celkem:
893
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 12 15. - 16.
Jiří Pinka  0 : 3 0 13. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Moravec  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži B - Olomouc, 17.12.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1061
Petr Šimeček  3 : 0 wo. 15.5 15. - 16.
Viktor Urban  1 : 3 6.2 13. - 16.
Tomáš Havlík  2 : 3 12.4 9. - 16.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 1 19.84 1. - 32.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
48
Body celkem:
906
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 12 15. - 16.
Josef Nakládal  0 : 3 0 13. - 16.
Petr Šimeček  2 : 3 9.6 9. - 16.
Libor Přibyl  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Citnar  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži E, 03.12.2016 Body celkem:
90
Marián Hauser  3 : 2 90
Lukáš  Kamp  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
30
Body celkem:
719
Miroslav Šenkeřík  0 : 3 0 23. - 24.
Roman Moravec  0 : 3 0 21. - 24.
Jakub Strouhal  0 : 3 0 17. - 24.
Tomáš Jančar  3 : 1 15.36 17. - 32.
Michal Zoubek  0 : 3 0 1. - 32.
Marcel Cudrák  3 : 0 14.4 1. - 64.
 3. Liga Muži E, 23.10.2016 Body celkem:
270
Robert Turský  3 : 1 120
Tomáš Drozd  3 : 0 150
 3. Liga Muži E, 22.10.2016 Body celkem:
150
Tomáš Wrona  0 : 3 0
Viktor Urban  3 : 0 150
 SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1585
Martin Vaněk  3 : 0 38.4 3. - 4.
Martin Ředina  0 : 3 0 semifinále
Marek Holuša  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Petr Šimeček  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1063
Martin Vaněk  1 : 3 5.04 5. - 6.
Martin Dvořáček  3 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Jakub Zapala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 21 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 1. - 32.
 muži C - Vyškov, 09.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
26
Body celkem:
934
Jiří Pinka  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Kollár  1 : 3 5.04 5. - 8.
Jiří Borovička  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leoš Gjumija st.  3 : 0 21 1. - 16.
 muži C, 12.03.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
29
Body celkem:
825
Marek Sýkora  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Jiří Pinka  0 : 3 0 9. - 12.
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 21 9. - 16.
Michal Vaněk  2 : 3 8.4 1. - 16.
 Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
725
Body za soupeře:
34
Body celkem:
759
Tomáš Citnar  0 : 3 0 21. - 22.
Aleš Tchuř  3 : 2 11.52 21. - 24.
Tomáš Sigmund  2 : 3 7.68 17. - 24.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 14.4 17. - 32.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 32.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
40
Body celkem:
728
Jiří Borovička  2 : 3 6.72 17. - 18.
Petr Šimeček  3 : 2 10.08 17. - 20.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 17. - 32.
Tomáš Wrona  0 : 3 0 1. - 32.
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
891
Body za soupeře:
57
Body celkem:
948
Pavel  Brichta  1 : 3 4.44 5. - 6.
Leoš Gjumija st.  3 : 0 22.2 5. - 8.
Jan Hráček  1 : 3 4.44 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 18.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1030
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1072
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Stryja  1 : 3 5.92 semifinále
Robert Turský  3 : 1 17.76 čtvrtfinále
Oldřich Václavek  3 : 0 18.5 1. - 16.
 2. liga Muži E 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
0
Jakub Honzík  0 : 3 0
Ladislav Cáp  0 : 3 0
 2. liga Muži E 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
240
Martin Kollár  0 : 3 0
Richard Červinka  3 : 1 240
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 24
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
30
Body celkem:
624
Michal Štěpán  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Petr Smékal  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Tomáš Wrona  1 : 3 3.36 17. - 24.
Milan Hamřík  3 : 0 16.8 17. - 32.
Tomáš Havlík  1 : 3 3.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
200
Antonín Novák  3 : 1 200
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
40
Body celkem:
728
Radovan Kojecký  1 : 3 0
Dominik Riška  3 : 2 0
Roman Marek  3 : 0 0
Robert Turský  3 : 0 0
David Juráň  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
21
Body celkem:
725
Marek Holuša  1 : 3 0
Milan Hamřík  3 : 2 0
Veronika Badalová  3 : 1 0
Martin Němec  3 : 2 0
Romana Adámková  3 : 1 0
 2.liga muži e, 14.02.2015 Body celkem:
200
Richard Červinka  1 : 3 40
Oldřich Václavek  3 : 1 160
 2.liga muži E, 18.10.2014 Body celkem:
0
Milan Matějka  0 : 3 0
Michal Přikryl  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
38
Body celkem:
777
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 0
Michal Kubíček  3 : 0 0
Martin Sládeček  0 : 3 0
Michal Zoubek  1 : 3 0
Jaroslav Štěpař  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
802
Body za soupeře:
13
Body celkem:
815
Martin Sládeček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Jiří Daněk  3 : 0 0
Luděk Král  1 : 3 0
Miroslav Šenkeřík  0 : 3 0
 Mistrovství republiky masters - M35, (M35+), 06.03.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2225
Jan Sluka  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Pavel Beneš  3 : 2 0
Marcel Ujfaluši  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj muži C, 18.01.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
770
Body za soupeře:
24
Body celkem:
794
Vladimír Doležel  3 : 0 0
Milan Juřička  1 : 3 0
Richard Červinka  3 : 1 0
Miroslav Šenkeřík  3 : 2 0
Robert Alexa  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013
Pořadí: 15
Body za pořadí:
653
Body za soupeře:
7
Body celkem:
660
Pavel Krajsa  2 : 3 0
Pavel Holinka  0 : 3 0
Jaroslav Krátký  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 36
Body za pořadí:
386
Body za soupeře:
6
Body celkem:
392
 bye  3 : 0
Ludmila Klímková  0 : 3 0
Aleš Kubíček  0 : 3 0
Daniel Ďurža  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
770
Body za soupeře:
29
Body celkem:
799
Michal Šoman  3 : 0 0
Adam Janíček  3 : 0 wo. 0
Benjamin Bergel  3 : 0 0
Romana Adámková  3 : 0 0
Dan Teuchner  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot