Ročník: 1978
Klub: SK Olomouc Sigma MŽ, zapsaný spolek
Družstvo:Viktoria Brno Bástr Team
Registrační číslo: 2432
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 144 | (-26) | 4593 | (-929) | ||
01.02.2024 | 118 | (-1) | 5522 | (-17) | ||
01.01.2024 | 117 | (-5) | 5539 | (-75) | ||
01.12.2023 | 112 | (-7) | 5614 | (-716) | ||
01.11.2023 | 105 | (-4) | 6330 | (-674) | ||
01.10.2023 | 101 | (-2) | 7004 | (-26) | ||
01.09.2023 | 99 | (0) | 7030 | (0) | ||
01.08.2023 | 99 | (0) | 7030 | (0) | ||
01.07.2023 | 99 | (1) | 7030 | (0) | ||
01.06.2023 | 100 | (0) | 7030 | (0) | ||
01.05.2023 | 100 | (-5) | 7030 | (-450) | ||
01.04.2023 | 95 | (-2) | 7480 | (0) | ||
01.03.2023 | 93 | (-6) | 7480 | (-304) | ||
01.02.2023 | 87 | (-9) | 7784 | (-803) | ||
01.01.2023 | 78 | (4) | 8587 | (-97) | ||
01.12.2022 | 82 | (-9) | 8684 | (-726) | ||
01.11.2022 | 73 | (-7) | 9410 | (-24) | ||
01.10.2022 | 66 | (3) | 9434 | (0) | ||
01.09.2022 | 69 | (3) | 9434 | (0) | ||
01.08.2022 | 72 | (0) | 9434 | (0) | ||
01.07.2022 | 72 | (3) | 9434 | (-26) | ||
01.06.2022 | 75 | (2) | 9460 | (0) | ||
01.05.2022 | 77 | (-3) | 9460 | (180) | ||
01.04.2022 | 74 | (0) | 9280 | (0) | ||
01.03.2022 | 74 | (5) | 9280 | (248) | ||
01.02.2022 | 79 | (5) | 9032 | (512) | ||
01.01.2022 | 84 | (11) | 8520 | (299) | ||
01.12.2021 | 95 | (22) | 8221 | (890) | ||
01.11.2021 | 117 | (4) | 7331 | (12) | ||
01.10.2021 | 121 | (-4) | 7319 | (-128) | ||
01.09.2021 | 117 | (4) | 7447 | (197) | ||
01.08.2021 | 121 | (-2) | 7250 | (0) | ||
01.07.2021 | 119 | (7) | 7250 | (477) | ||
01.06.2021 | 126 | (0) | 6773 | (0) | ||
01.03.2021 | 126 | (0) | 6773 | (0) | ||
01.11.2020 | 126 | (-6) | 6773 | (-304) | ||
01.10.2020 | 120 | (-3) | 7077 | (180) | ||
01.04.2020 | 117 | (5) | 6897 | (-315) | ||
01.03.2020 | 122 | (2) | 7212 | (-95) | ||
01.02.2020 | 124 | (-8) | 7307 | (-54) | ||
01.01.2020 | 116 | (-2) | 7361 | (-180) | ||
01.12.2019 | 114 | (0) | 7541 | (137) | ||
01.11.2019 | 114 | (-1) | 7404 | (164) | ||
01.10.2019 | 113 | (-2) | 7240 | (-318) | ||
01.09.2019 | 111 | (0) | 7558 | (0) | ||
01.08.2019 | 111 | (0) | 7558 | (0) | ||
01.07.2019 | 111 | (0) | 7558 | (0) | ||
01.06.2019 | 111 | (-5) | 7558 | (-184) | ||
01.05.2019 | 106 | (6) | 7742 | (86) | ||
01.04.2019 | 112 | (1) | 7656 | (125) | ||
01.03.2019 | 113 | (12) | 7531 | (521) | ||
01.02.2019 | 125 | (6) | 7010 | (390) | ||
01.01.2019 | 131 | (7) | 6620 | (258) | ||
01.12.2018 | 138 | (0) | 6362 | (0) | ||
01.11.2018 | 138 | (10) | 6362 | (321) | ||
01.10.2018 | 148 | (8) | 6041 | (288) | ||
01.09.2018 | 156 | (-1) | 5753 | (0) | ||
01.08.2018 | 155 | (0) | 5753 | (0) | ||
01.07.2018 | 155 | (-1) | 5753 | (0) | ||
01.06.2018 | 154 | (22) | 5753 | (1083) | ||
01.05.2018 | 176 | (8) | 4670 | (65) | ||
01.04.2018 | 184 | (-2) | 4605 | (34) | ||
01.03.2018 | 182 | (-22) | 4571 | (-790) | ||
01.02.2018 | 160 | (-11) | 5361 | (-450) | ||
01.01.2018 | 149 | (-15) | 5811 | (-524) | ||
01.12.2017 | 134 | (0) | 6335 | (0) | ||
01.11.2017 | 134 | (-20) | 6335 | (-1064) | ||
01.10.2017 | 114 | (-5) | 7399 | (-39) | ||
01.09.2017 | 109 | (0) | 7438 | (0) | ||
01.07.2017 | 109 | (0) | 7438 | (0) | ||
01.06.2017 | 109 | (-2) | 7438 | (0) | ||
01.05.2017 | 107 | (8) | 7438 | (186) | ||
01.04.2017 | 115 | (-1) | 7252 | (0) | ||
01.03.2017 | 114 | (6) | 7252 | (0) | ||
01.02.2017 | 120 | (-5) | 7252 | (368) | ||
01.01.2017 | 115 | (4) | 6884 | (350) | ||
01.12.2016 | 119 | (-2) | 6534 | (-313) | ||
01.11.2016 | 117 | (11) | 6847 | (1006) | ||
01.10.2016 | 128 | (12) | 5841 | (335) | ||
01.09.2016 | 140 | (-1) | 5506 | (0) | ||
01.06.2016 | 139 | (-7) | 5506 | (-200) | ||
01.05.2016 | 132 | (2) | 5706 | (206) | ||
01.04.2016 | 134 | (0) | 5500 | (100) | ||
01.03.2016 | 134 | (-5) | 5400 | (-65) | ||
01.02.2016 | 129 | (16) | 5465 | (728) | ||
01.01.2016 | 145 | (7) | 4737 | (2579) | ||
01.12.2015 | 152 | (-1) | 2158 | (121) | ||
01.11.2015 | 151 | (21) | 2037 | (597) | ||
01.10.2015 | 172 | (1) | 1440 | (-132) | ||
01.09.2015 | 173 | (0) | 1572 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 117 | 118 | 144 | 2024 | |||||||||
2023 | 78 | 87 | 93 | 95 | 100 | 100 | 99 | 99 | 99 | 101 | 105 | 112 | 2023 |
2022 | 84 | 79 | 74 | 74 | 77 | 75 | 72 | 72 | 69 | 66 | 73 | 82 | 2022 |
2021 | 126 | 126 | 119 | 121 | 117 | 121 | 117 | 95 | 2021 | ||||
2020 | 116 | 124 | 122 | 117 | 120 | 126 | 2020 | ||||||
2019 | 131 | 125 | 113 | 112 | 106 | 111 | 111 | 111 | 111 | 113 | 114 | 114 | 2019 |
2018 | 149 | 160 | 182 | 184 | 176 | 154 | 155 | 155 | 156 | 148 | 138 | 138 | 2018 |
2017 | 115 | 120 | 114 | 115 | 107 | 109 | 109 | 109 | 114 | 134 | 134 | 2017 | |
2016 | 145 | 129 | 134 | 134 | 132 | 139 | 140 | 128 | 117 | 119 | 2016 | ||
2015 | 173 | 172 | 151 | 152 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, (M45+), 06.03.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3964 |
Radek Hlobik | 1 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Boris Heneš | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
David Doležel | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 421 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 421 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M45+), 20.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Ondřej Bořil | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Fejfar | 2 : 3 | 0 | |
Štěpán Holub | 3 : 1 | 0 | |
Radek Dudešek | 1 : 3 | 0 | |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1084 |
Radim Jurášek | 2 : 0 wo. | 0 | 23. - 24. |
Tomáš Tauš | 1 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Dominik Blažíček | 1 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Bernhard Trapp | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 10.12.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 373 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 373 |
Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1020 |
Jaroslav Fejfar | 2 : 1 | 0 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 25. - 32. |
Lumír Klímek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Martin Šimka | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 26.11.2023 | Body celkem: 30 | ||
Daniel Rucký | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Satke | 1 : 3 | 30 | |
Sportprofit tour č.3, 16.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 402 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
2. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 150 | ||
Patrik Pelech | 0 : 3 | 0 | |
Martin Šimka | 3 : 2 | 150 | |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 421 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 421 |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 973 |
Martin Šimka | 2 : 0 | 0 | 27. - 28. |
David Neugebauer | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 25. - 32. |
Michal Štěpán | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Miloslav Felkl | 3 : 0 | 0 | 1. - 64. |
Prázdninové Déčko na Viktorce I, 21.07.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
2. liga muži C, 22.04.2023 | Body celkem: 0 | ||
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | |
David Juráň | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.8, 14.04.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M35+), 09.03.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3745 |
David Neugebauer | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Pavel Trefný | 3 : 2 | 72 | 13. - 16. |
Ondřej Kožina | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.7, 03.03.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 1350 |
Pavel Brichta | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Boris Heneš | 1 : 3 | 8.2 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1101 |
Pavel Cigánek | 1 : 2 | 12.4 | 13. - 14. |
Michal Štěpán | 2 : 1 | 18.6 | 13. - 16. |
Jan Šťastník | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1095 |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 60 | ||
Jiří Pinka | 1 : 3 | 60 | |
Stanislav Fruhvirt | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 26.11.2022 | Body celkem: 60 | ||
Jan Šťastník | 1 : 3 | 60 | |
David Juráň | 0 : 3 | 0 | |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1047 |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 wo. | 15.5 | 15. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Lumír Klímek | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 15.10.2022 | Body celkem: 0 | ||
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1318 |
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 7.44 | 7. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Máca | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 999 |
Tomáš Tauš | 1 : 3 | 6.2 | 15. - 16. |
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour finále, 11.06.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 290 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 290 |
3. liga muži D, 09.04.2022 | Body celkem: 450 | ||
Michal Šoman | 3 : 0 | 150 | |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 150 | |
David Vágner | 3 : 0 | 150 | |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 882 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 919 |
Ondřej Ryšavý | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Jaroslav Kaleta | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Maksym Tokar | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Boris Heneš | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 885 |
Maksym Tokar | 2 : 3 | 8.4 | 9. - 10. |
Bernhard Trapp | 3 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Dominik Blažíček | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 16. |
Martin Šimka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M35+), 03.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Ondřej Kožina | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Jan Ryšavý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Janečka | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 1239 |
Milan Tecl | 2 : 0 | 40 | 29. - 30. |
Vít Zachodil | 2 : 1 | 24 | 29. - 32. |
Pavel Beneš | 1 : 2 | 16 | 25. - 32. |
Matěj Slabý | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Boris Heneš | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1414 |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Robert Šťastný | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 29.01.2022 | Body celkem: 450 | ||
Martin Kopal | 3 : 0 | 150 | |
Filip Smejkal | 3 : 0 | 150 | |
Luděk Němec | 3 : 0 | 150 | |
FAJNE Céčko muži, 22.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 1201 |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
Bástr Cup - Masters, (M35+), 15.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3451 |
David Neugebauer | 3 : 1 | 57.6 | |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | |
Aleš Tchuř | 3 : 2 | 57.6 | |
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 1300 |
Petr Podaný | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Stryja | 2 : 3 | 14.88 | 5. - 8. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.3, 17.12.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
FIDOR cup - Muži C, 04.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1131 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1192 |
Pavel Cigánek | 3 : 1 | 23.68 | 3. - 4. |
Karolína Holinková | 1 : 3 | 5.92 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 1. - 16. |
3. liga muži D, 27.11.2021 | Body celkem: 420 | ||
Vladimír Kolegar | 3 : 0 | 150 | |
Leoš Gjumija st. | 3 : 1 | 120 | |
Václav Němec | 3 : 0 | 150 | |
Sportprofit tour č.2, 19.11.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1618 |
Petr Rohun | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 6. |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 wo. | 18.6 | 5. - 8. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
3. liga muži D, 16.10.2021 | Body celkem: 270 | ||
Martin Kopal | 3 : 0 | 150 | |
Jaroslav Kaleta | 1 : 3 | 30 | |
Pavel Tupec | 3 : 2 | 90 | |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 893 |
Aleš Tchuř | 2 : 3 | 8.4 | 9. - 10. |
Martin Pekárek | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 12. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Vojtěch Mohelník | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1089 |
Ondřej Ryšavý | 1 : 3 | 6.2 | 13. - 14. |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 24.8 | 13. - 16. |
Tomáš Vysloužil | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 930 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 990 |
David Neugebauer | 1 : 3 | 4.96 | 17. - 18. |
Boris Heneš | 3 : 1 | 19.84 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Tomáš Tauš | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 19.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1218 |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jiří Pinka | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.3, 04.06.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Sportprofit tour č.2, 02.10.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Sportprofit tour č.1, 11.09.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
3. liga muži F, 06.09.2020 | Body celkem: 180 | ||
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 150 | |
Ondřej Ryšavý | 1 : 3 | 30 | |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 238 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 238 |
Sportprofit tour č.8, 22.05.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
Sportprofit tour č.7, 28.02.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1213 |
Pavel Blaha | 1 : 2 | 13.12 | 21. - 22. |
Martin Šimka | 2 : 0 | 32.8 | 21. - 24. |
Martin Kollár | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Miloš Liška | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.6, 31.01.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
3. liga muži F, 26.01.2020 | Body celkem: 240 | ||
Miroslav Krejčí | 3 : 1 | 120 | |
Ondřej Ryšavý | 3 : 1 | 120 | |
3. liga muži F, 25.01.2020 | Body celkem: 150 | ||
Michal Farník | 3 : 1 | 120 | |
Jaroslav Hemelka | 1 : 3 | 30 | |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 793 |
Matěj Černý | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 22. |
Robert Bravenec | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Aleš Tchuř | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 17. - 32. |
Michal Farník | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 741 |
Petr Šimeček | 2 : 1 | 14.76 | 41. - 42. |
Vít Zachodil | 2 : 0 | 24.6 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 41. - 48. |
Martin Vaněk | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Tomáš Satke | 1 : 3 | 4.92 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 562 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 562 |
Milan Hamřík | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Tomáš Holinka | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Lumír Klímek | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Pavel Cigánek | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
3. liga muži F, 01.12.2019 | Body celkem: 0 | ||
Robert Bravenec | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Ryšavý | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži F, 30.11.2019 | Body celkem: 30 | ||
Jaroslav Hemelka | 1 : 3 | 30 | |
Michal Farník | 0 : 3 | 0 | |
HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1058 |
Tomáš Sigmund | 2 : 3 | 10.08 | 5. - 6. |
Pavel Brichta | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 8. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vladimír Kolegar | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1057 |
Martin Kollár | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Tauš | 2 : 1 | 15.12 | 5. - 8. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Václav Máca | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 11.10.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 244 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 244 |
3. liga muži F, 06.10.2019 | Body celkem: 240 | ||
Ondřej Ryšavý | 3 : 2 | 90 | |
Miroslav Krejčí | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži F, 05.10.2019 | Body celkem: 150 | ||
Jaroslav Hemelka | 0 : 3 | 0 | |
Michal Farník | 3 : 0 | 150 | |
Sportprofit tour č.1, 20.09.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 297 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 297 |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 859 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 921 |
Václav Máca | 2 : 0 | 24.8 | 21. - 22. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 21. - 24. |
Tomáš Sigmund | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Boris Heneš | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 32. |
Petr Stryja | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
Vyškov Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1045 |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Pavel Tupec | 2 : 0 | 24 | 9. - 12. |
Boris Heneš | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Němec | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 31.03.2019 | Body celkem: 90 | ||
Pavel Oswald | 0 : 3 | 0 | |
Václav Máca | 3 : 2 | 90 | |
3. liga muži D, 30.03.2019 | Body celkem: 90 | ||
Jiří Pinka | 1 : 3 | 30 | |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 60 | |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 958 |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 14. |
Nikola Koncer | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Viktor Urban | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1308 |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 19.68 | 19. - 20. |
Josef Fanta | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 20. |
David Neugebauer | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 24. |
Jaroslav Hemelka | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 09.02.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 863 |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Václav Máca | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga muži D, 27.01.2019 | Body celkem: 60 | ||
Tomáš Tauš | 2 : 3 | 60 | |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 26.01.2019 | Body celkem: 300 | ||
Radek Měřínský | 3 : 0 | 150 | |
Pavel Holinka | 3 : 0 | 150 | |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 733 |
Petr Stryja | 1 : 2 | 6.72 | 17. - 18. |
Filip Rozprým | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 20. |
Pavel Cigánek | 2 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 24. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Roman Moravec | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 975 |
Petr Šimeček | 2 : 1 | 14.88 | 19. - 20. |
Jaroslav Štěpař | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Roman Moravec | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 24. |
Lumír Klímek | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 32. |
Vítězslav Lazar | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 795 |
Petr Nezveda | 2 : 1 | 11.52 | 21. - 22. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Roman Marek | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 24. |
Jiří Pinka | 2 : 1 | 8.64 | 17. - 32. |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 02.12.2018 | Body celkem: 240 | ||
Pavel Oswald | 3 : 1 | 120 | |
Jaroslav Hemelka | 3 : 1 | 120 | |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 812 |
Michal Farník | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
David Neugebauer | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Lumír Klímek | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 18.6 | 17. - 32. |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 14.10.2018 | Body celkem: 270 | ||
Pavel Brichta | 3 : 0 | 150 | |
Tomáš Tauš | 3 : 1 | 120 | |
3. liga muži D, 13.10.2018 | Body celkem: 180 | ||
Radek Měřínský | 3 : 0 | 150 | |
Martin David | 1 : 3 | 30 | |
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 713 |
Michal Farník | 2 : 0 | 16.8 | 19. - 20. |
Pavel Cigánek | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Jaroslav Hemelka | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
Petr Šimeček | 2 : 1 | 7.56 | 17. - 32. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 899 |
Petr Šimeček | 2 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Marek Holuša | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 16. |
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1203 |
Petr Rohun | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 30. |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 24 | 29. - 32. |
Vítězslav Lazar | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Libor Přibyl | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pavel Cigánek | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
, 12.05.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1083 |
Libor Koďousek | 2 : 0 | 24 | 9. - 10. |
Tomáš Tauš | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Jiří Pinka | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Bolf | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 838 |
Filip Rozprým | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Tomáš Tauš | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Michal Šoman | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 | 12.6 | 1. - 64. |
2. Liga Muži E, 07.04.2018 | Body celkem: 240 | ||
Roman Moravec | 2 : 3 | 120 | |
Libor Koďousek | 1 : 3 | 60 | |
Martin Vaněk | 1 : 3 | 60 | |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 717 |
Lucie Pinková | 2 : 0 | 14.4 | 25. - 26. |
Milan Hamřík | 2 : 0 | 14.4 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Robert Svrlansky | 1 : 2 | 5.76 | 17. - 32. |
Marek Holuša | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
2. Liga Muži E, 27.01.2018 | Body celkem: 60 | ||
Libor Koďousek | 0 : 3 | 0 | |
David Juráň | 1 : 3 | 60 | |
2. Liga Muži E, 02.12.2017 | Body celkem: 60 | ||
Martin Vaněk | 1 : 3 | 60 | |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži E, 22.10.2017 | Body celkem: 120 | ||
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | |
Libor Koďousek | 2 : 3 | 120 | |
2. Liga Muži E, 21.10.2017 | Body celkem: 0 | ||
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | |
, 07.10.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 821 |
Michal Šoman | 3 : 0 | 21 | 13. - 14. |
Roman Šišák | 3 : 1 | 16.8 | 13. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Róbert Trnovec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 996 |
Martin Dvořáček | 2 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Marek Wojnarski | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 764 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 818 |
Pavel Brichta | 2 : 0 | 18.6 | 25. - 26. |
Martin Janečka | 2 : 0 | 18.6 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 32. |
Roman Moravec | 1 : 2 | 7.44 | 17. - 32. |
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 657 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 683 |
Martin Kopal | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Tomáš Tauš | 3 : 1 | 13.44 | 17. - 24. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 12.6 | 17. - 32. |
Jan Hráček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. Liga Muži E, 09.04.2017 | Body celkem: 150 | ||
Michal Dvořák | 3 : 0 | 150 | |
3. Liga Muži E, 08.04.2017 | Body celkem: 180 | ||
Pavel Oswald | 3 : 0 | 150 | |
Ladislav Němeček | 1 : 3 | 30 | |
RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 683 |
Jakub Slavíček | 3 : 2 | 10.08 | 21. - 22. |
Marián Hauser | 3 : 0 wo. | 8.4 | 21. - 24. |
Jakub Strauss | 1 : 3 | 3.36 | 17. - 24. |
Michal Dvořák | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Petr Stryja | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
Hamr sport Masters, (M35+), 18.02.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1722 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 1836 |
Vratislav Morkus | 1 : 3 | 12 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 13. - 16. |
Karel Svoboda | 2 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Tomáš Havlík | 2 : 3 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 32. |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 790 |
Richard Červinka | 3 : 2 | 11.52 | 21. - 22. |
Sebastian Wolf | 3 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 24. |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Ota Lizna | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. Liga Muži E, 29.01.2017 | Body celkem: 120 | ||
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | |
Marián Hauser | 3 : 1 | 120 | |
3. Liga Muži E, 28.01.2017 | Body celkem: 180 | ||
Viktor Urban | 3 : 2 | 90 | |
Jakub Slavíček | 3 : 2 | 90 | |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 893 |
Martin Vaněk | 3 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Macíček | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 1061 |
Petr Šimeček | 3 : 0 wo. | 15.5 | 15. - 16. |
Viktor Urban | 1 : 3 | 6.2 | 13. - 16. |
Tomáš Havlík | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 16. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
muži C, 10.12.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 906 |
Martin Vaněk | 3 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Josef Nakládal | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Petr Šimeček | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 16. |
Libor Přibyl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Citnar | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. Liga Muži E, 03.12.2016 | Body celkem: 90 | ||
Marián Hauser | 3 : 2 | 90 | |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 719 |
Miroslav Šenkeřík | 0 : 3 | 0 | 23. - 24. |
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Jakub Strouhal | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Tomáš Jančar | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 32. |
Michal Zoubek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Marcel Cudrák | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
3. Liga Muži E, 23.10.2016 | Body celkem: 270 | ||
Tomáš Drozd | 3 : 0 | 150 | |
Robert Turský | 3 : 1 | 120 | |
3. Liga Muži E, 22.10.2016 | Body celkem: 150 | ||
Tomáš Wrona | 0 : 3 | 0 | |
Viktor Urban | 3 : 0 | 150 | |
SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1585 |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 38.4 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marek Holuša | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1063 |
Martin Vaněk | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 6. |
Martin Dvořáček | 3 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
muži C - Vyškov, 09.04.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 934 |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Martin Kollár | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 8. |
Jiří Borovička | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leoš Gjumija st. | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
muži C, 12.03.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 825 |
Marek Sýkora | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vlastimil Vyroubal | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 725 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 759 |
Tomáš Citnar | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
Aleš Tchuř | 3 : 2 | 11.52 | 21. - 24. |
Tomáš Sigmund | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 24. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 | 14.4 | 17. - 32. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 728 |
Jiří Borovička | 2 : 3 | 6.72 | 17. - 18. |
Petr Šimeček | 3 : 2 | 10.08 | 17. - 20. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 17. - 32. |
Tomáš Wrona | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 891 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 948 |
Pavel Brichta | 1 : 3 | 4.44 | 5. - 6. |
Leoš Gjumija st. | 3 : 0 | 22.2 | 5. - 8. |
Jan Hráček | 1 : 3 | 4.44 | čtvrtfinále |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 18.5 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1030 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 1072 |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Stryja | 1 : 3 | 5.92 | semifinále |
Robert Turský | 3 : 1 | 17.76 | čtvrtfinále |
Oldřich Václavek | 3 : 0 | 18.5 | 1. - 16. |
2. liga Muži E 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 0 | ||
Jakub Honzík | 0 : 3 | 0 | |
Ladislav Cáp | 0 : 3 | 0 | |
2. liga Muži E 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 240 | ||
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | |
Richard Červinka | 3 : 1 | 240 | |
muži C, 10.10.2015 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 624 |
Michal Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Petr Smékal | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Tomáš Wrona | 1 : 3 | 3.36 | 17. - 24. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
2. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 200 | ||
Antonín Novák | 3 : 1 | 200 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 728 |
Radovan Kojecký | 1 : 3 | 0 | |
Dominik Riška | 3 : 2 | 0 | |
Roman Marek | 3 : 0 | 0 | |
Robert Turský | 3 : 0 | 0 | |
David Juráň | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 725 |
Marek Holuša | 1 : 3 | 0 | |
Milan Hamřík | 3 : 2 | 0 | |
Veronika Badalová | 3 : 1 | 0 | |
Martin Němec | 3 : 2 | 0 | |
Romana Adámková | 3 : 1 | 0 | |
2.liga muži e, 14.02.2015 | Body celkem: 200 | ||
Richard Červinka | 1 : 3 | 40 | |
Oldřich Václavek | 3 : 1 | 160 | |
2.liga muži E, 18.10.2014 | Body celkem: 0 | ||
Milan Matějka | 0 : 3 | 0 | |
Michal Přikryl | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 777 |
Michal Zoubek | 1 : 3 | 0 | |
Jaroslav Štěpař | 1 : 3 | 0 | |
Miroslav Šenkeřík | 3 : 0 | 0 | |
Michal Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 802 | Body za soupeře: 13 | Body celkem: 815 |
Jiří Daněk | 3 : 0 | 0 | |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Luděk Král | 1 : 3 | 0 | |
Miroslav Šenkeřík | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M35, (M35+), 06.03.2014 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2225 |
Jan Sluka | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Pavel Beneš | 3 : 2 | 0 | |
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 18.01.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 770 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 794 |
Robert Alexa | 3 : 0 wo. | 0 | |
Vladimír Doležel | 3 : 0 | 0 | |
Milan Juřička | 1 : 3 | 0 | |
Richard Červinka | 3 : 1 | 0 | |
Miroslav Šenkeřík | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 653 | Body za soupeře: 7 | Body celkem: 660 |
Pavel Krajsa | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Pavel Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Krátký | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 386 | Body za soupeře: 6 | Body celkem: 392 |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : 0 | ||
Ludmila Klímková | 0 : 3 | 0 | |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Ďurža | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 770 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 799 |
Romana Adámková | 3 : 0 | 0 | |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | |
Michal Šoman | 3 : 0 | 0 | |
Adam Janíček | 3 : 0 wo. | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.