Profil hráče

Tomáš Sigmund

Ročník: 1977
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 1286

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 86.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 84. (05/2019)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/201618826
2016/2017412364
2017/2018211031
2018/2019281947

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/2015213
2015/201614216
2016/20174711
2017/201831215
2018/20198412

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/2015213
2015/2016321042
2016/2017453075
2017/2018242347
2018/2019362359

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.07.2019 86 (0) 9595 (0)
01.06.2019 86 (-2) 9595 (0)
01.05.2019 84 (1) 9595 (-100)
01.04.2019 85 (0) 9695 (297)
01.03.2019 85 (6) 9398 (147)
01.02.2019 91 (4) 9251 (295)
01.01.2019 95 (4) 8956 (654)
01.12.2018 99 (7) 8302 (271)
01.11.2018 106 (11) 8031 (745)
01.10.2018 117 (-1) 7286 (-43)
01.09.2018 116 (0) 7329 (0)
01.08.2018 116 (0) 7329 (0)
01.07.2018 116 (-1) 7329 (0)
01.06.2018 115 (0) 7329 (0)
01.05.2018 115 (-1) 7329 (109)
01.04.2018 114 (4) 7220 (0)
01.03.2018 118 (3) 7220 (15)
01.02.2018 121 (11) 7205 (658)
01.01.2018 132 (-10) 6547 (-614)
01.12.2017 122 (-3) 7161 (0)
01.11.2017 119 (-6) 7161 (-271)
01.10.2017 113 (4) 7432 (309)
01.09.2017 117 (0) 7123 (0)
01.07.2017 117 (1) 7123 (0)
01.06.2017 118 (-7) 7123 (-237)
01.05.2017 111 (-4) 7360 (-281)
01.04.2017 107 (0) 7641 (45)
01.03.2017 107 (5) 7596 (-4)
01.02.2017 112 (-8) 7600 (69)
01.01.2017 104 (6) 7531 (464)
01.12.2016 110 (4) 7067 (22)
01.11.2016 114 (7) 7045 (873)
01.10.2016 121 (7) 6172 (295)
01.09.2016 128 (0) 5877 (0)
01.06.2016 128 (26) 5877 (1136)
01.05.2016 154 (17) 4741 (788)
01.04.2016 171 (16) 3953 (529)
01.03.2016 187 (106) 3424 (1741)
01.02.2016 293 (129) 1683 (893)
01.01.2016 422 (14) 790 (425)
01.12.2015 436 (-21) 365 (0)
01.11.2015 415 (65) 365 (205)
01.10.2015 480 (98) 160 (0)
01.09.2015 578 (0) 160 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019959185858486862019
2018132121118114115115116116116117106992018
20171041121071071111181171171131191222017
20164222931871711541281281211141102016
20155784804154362015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1405
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Nikola Koncer  3 : 2 14.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1207
Václav Uhlíř  2 : 0 28.8 7. - 8.
Michal Vaněk  1 : 2 11.52 5. - 8.
Filip Nosek  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Václav Máca  3 : 0 24 1. - 16.
Dominik Blažíček  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
400
Jaroslav Filip  3 : 2 150
Oldřich Kellner  3 : 0 250
 2. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
450
Rudolf Korbelář  3 : 0 250
Tomáš Havlík  3 : 1 200
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1215
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 3. - 4.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 semifinále
Marcel Ujfaluši  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1404
Martin Sládeček  0 : 3 0 3. - 4.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 semifinále
Alex Kelar  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Veronika Jirková  3 : 1 19.2 1. - 16.
Miroslav Ondruška  3 : 1 15.36 1. - 32.
 2. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
0
Filip Janda  0 : 3 0
Jan Breznay  0 : 3 0
 2. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
350
Petr Vosátka  3 : 0 250
Stanislav Fruhvirt  2 : 3 100
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1238
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Stryja  2 : 0 31 9. - 12.
David Neugebauer  2 : 0 31 9. - 16.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Roman Marek  3 : 2 14.88 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1176
Tomáš Tauš  2 : 1 18.6 11. - 12.
Martin Dvořáček  0 : 2 0 9. - 12.
Jakub Zapala  2 : 0 wo. 15.5 9. - 16.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 16.
Miroslav Ondruška  3 : 1 19.84 1. - 32.
 2. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
450
Jaroslav Filip  3 : 1 200
Oldřich Kellner  3 : 0 250
 2. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
300
Rudolf Korbelář  3 : 1 200
Michal Štěpán  2 : 3 100
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1060
Michal Štěpán  1 : 2 10.08 5. - 6.
Jaroslav Štěpař  2 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marcel Ujfaluši  3 : 2 12.6 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 16.8 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1108
Alex Kelar  1 : 2 11.52 7. - 8.
Marcel Ujfaluši  0 : 2 0 5. - 8.
Tomáš Bajgar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Kantor  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 37
Body za pořadí:
922
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1000
Tomáš Havlík  2 : 1 18 37. - 38.
Aleš Tchuř  2 : 1 18 37. - 40.
Tomáš Fecák  1 : 2 12 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 64.
 Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
50
Tomáš Havlík  1 : 3 50
 2. Liga Muži D, 08.04.2018 Body celkem:
250
Šimon Makovský  1 : 3 50
Jan Vlček  3 : 1 200
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
67
Body celkem:
967
Martin Šimka  2 : 0 24 13. - 14.
Boris Heneš  2 : 0 24 13. - 16.
Ondřej Bořil  0 : 2 0 9. - 16.
Jan Šťastník  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 19.2 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
300
Jiří Jílek  3 : 0 250
Rudolf Korbelář  1 : 3 50
 2. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
0
Michal Viktora  0 : 3 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
 GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
59
Body celkem:
902
Jiří Pinka  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Šimeček  2 : 0 21 9. - 12.
Petr Stryja  2 : 0 21 9. - 16.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1320
Aleš Kubíček  2 : 1 19.68 19. - 20.
Jaroslav Kaleta  0 : 2 0 17. - 20.
Josef Nakládal  2 : 0 32.8 17. - 24.
Martin Vaněk  2 : 0 32.8 17. - 32.
Ladislav Burián  0 : 3 0 1. - 32.
Aleš Tchuř  3 : 0 24.6 1. - 64.
 2. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
0
Vladimír Hlavatý  0 : 3 0
Jan Breznay  0 : 3 0
 2. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
100
Rudolf Korbelář  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  2 : 3 100
 2. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
0
Jan Vlček  0 : 3 0
David Belada  0 : 3 0
 2. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
200
Jiří Jílek  3 : 0 200
Aleš Hantl  0 : 3 0
 , 07.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1139
Marek Holuša  3 : 2 15.12 5. - 6.
Jiří Pinka  3 : 0 25.2 5. - 8.
Jiří Dušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Blaha  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1154
Roman Moravec  2 : 0 25.2 5. - 6.
Martin Dvořáček  2 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Jiří Dušek  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Vladimír Jirka  3 : 1 16.8 1. - 16.
Martin David  3 : 0 16.8 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
67
Body celkem:
997
Martin Dvořáček  0 : 2 0 17. - 18.
Pavel Sládeček  2 : 0 24.8 17. - 20.
Martin Suchý  2 : 0 24.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Martin Vaněk  1 : 3 4.96 1. - 32.
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
71
Body celkem:
943
Jiří Pinka  3 : 2 12.6 9. - 10.
Petr Šimeček  3 : 0 21 9. - 12.
Tomáš Havlík  3 : 0 21 9. - 16.
Martin Honek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kopal  3 : 0 16.8 1. - 32.
 2. Liga Muži F, 09.04.2017 Body celkem:
50
Antonín Novák  1 : 3 50
 2. Liga Muži F, 08.04.2017 Body celkem:
50
Tomáš Tlustý  0 : 3 0
Ondřej Bořil  1 : 3 50
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
56
Body celkem:
899
Petr Rohun  2 : 3 8.4 9. - 10.
Jiří Pinka  3 : 1 16.8 9. - 12.
Tomáš Wrona  3 : 0 21 9. - 16.
Kamil Jankovič  0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Vojtovič  3 : 2 10.08 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
52
Body celkem:
952
Roman Moravec  3 : 0 wo. 12 13. - 14.
Petr Šimeček  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Ján Fecák  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Rohun  2 : 3 9.6 1. - 16.
Michal Vaněk  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
62
Body celkem:
962
Jiří Pinka  3 : 1 19.2 13. - 14.
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 9. - 16.
David Juráň  1 : 3 4.8 1. - 16.
Tomáš Vysloužil  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 32
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
86
Body celkem:
726
Roman Moravec  3 : 1 19.84 21. - 22.
Aleš Tchuř  0 : 3 wo. 0 29. - 30.
Michal Dvořák  3 : 1 19.84 21. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 29. - 32.
Lukáš  Kamp  2 : 3 9.92 17. - 24.
Pavel Sládeček  2 : 3 7.44 25. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 17. - 32.
Roman Marek  2 : 3 9.92 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 28.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 muži B - Olomouc, 17.12.2016
Pořadí: 25
Body za pořadí:
764
Body za soupeře:
66
Body celkem:
830
Martin Suchý  3 : 0 18.6 25. - 26.
Milan Hamřík  3 : 0 wo. 9.3 25. - 28.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 18.6 25. - 32.
Jaroslav Kaleta  2 : 3 9.92 17. - 32.
Marek Holuša  2 : 3 9.92 1. - 32.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1097
Lumír Klímek  3 : 0 24 9. - 10.
Lukáš  Kamp  3 : 1 19.2 9. - 12.
Martin Vaněk  3 : 0 24 9. - 16.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Vaněk  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 04.12.2016 Body celkem:
250
Martin Němec  3 : 1 200
Filip Nosek  1 : 3 50
 2. Liga Muži F, 03.12.2016 Body celkem:
310
Antonín Novák  1 : 3 60
Tomáš Kuchovský  3 : 0 250
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
56
Body celkem:
854
Ladislav Němeček  0 : 3 0 17. - 18.
Jakub Strouhal  3 : 1 15.36 17. - 20.
Roman Moravec  3 : 1 15.36 17. - 24.
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Tomáš Satke  1 : 3 3.84 1. - 32.
Pavel  Brichta  3 : 1 11.52 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 35
Body za pořadí:
970
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1060
Tomáš Holub  3 : 0 wo. 15 35. - 36.
Jaroslav Sezemský  1 : 3 6 33. - 36.
Petr Šimeček  3 : 0 30 33. - 40.
Tomáš Vysloužil  3 : 2 18 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Anton Giertli  1 : 3 6 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 23.10.2016 Body celkem:
100
Jan Hráček  2 : 3 100
Libor Přibyl  0 : 3 0
 2. Liga Muži F, 22.10.2016 Body celkem:
450
Josef Nakládal  3 : 0 250
Marek Červek  3 : 0 200
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
43
Body celkem:
841
Alexander Kuklovský  0 : 3 0 17. - 18.
Michal Franta  3 : 0 wo. 9.6 17. - 20.
Tomáš Pluhař  3 : 1 15.36 17. - 24.
Tomáš Fencl  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Marek Vejrosta  3 : 2 8.64 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
37
Body celkem:
833
Jiří Pinka  2 : 3 8.4 11. - 12.
Jiří Bilík  0 : 3 0 9. - 12.
Petr Nesládek  3 : 0 wo. 10.5 9. - 16.
Roman Moravec  1 : 3 4.2 1. - 16.
Michal Štěpán  3 : 1 13.44 1. - 32.
  "CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1136
Jiří Pinka  3 : 2 15.12 5. - 6.
Pavel Řehák  3 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Michal Zoubek  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Jiří Borovička  3 : 1 16.8 1. - 16.
Marcel Ujfaluši  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 3. liga Muži D 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
250
Pavel  Brichta  3 : 0 125
Jiří Lux  3 : 0 125
 3. liga Muži D 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
225
Radek Měřínský  3 : 1 100
Oldřich Kellner  3 : 0 125
 Olomoucký pohár, 02.04.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
622
Body za soupeře:
47
Body celkem:
668
 bye  3 : 0 wo. 9.3 33. - 34.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 33. - 36.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 33. - 64.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 36
Body za pořadí:
507
Body za soupeře:
22
Body celkem:
529
Veronika Badalová  0 : 3 wo. 0 33. - 36.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Patrik Žák  0 : 3 0 1. - 64.
 3. liga Muži D 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
250
Lukáš Citnar  3 : 0 125
Václav Němec  3 : 0 125
 3. liga Muži D 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
250
Tomáš Havlík  3 : 0 125
Bohuslav Cechmeister  3 : 0 125
 Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
34
Body celkem:
832
Ota Lizna  0 : 3 0 17. - 18.
Martin Filip  3 : 1 15.36 17. - 20.
Miroslav Ondruška  3 : 2 11.52 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 17. - 32.
Jan Hráček  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 06.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
50
Body celkem:
893
Tomáš Wrona  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Jiří Pinka  3 : 0 21 9. - 12.
Tomáš Havlík  3 : 2 12.6 9. - 16.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Borovička  3 : 0 16.8 1. - 32.
 3. liga Muži D 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
200
Pavel  Brichta  3 : 2 75
Jiří Křeček  3 : 0 125
 3. liga Muži D 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
225
Leoš Gjumija st.  3 : 1 100
Petr Omelka  3 : 0 125
 3. liga Muži D 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
30
Petr Pelikán  0 : 3 0
Jiří Pinka  1 : 3 30
 3. liga Muži D 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
175
Martin Štěpán  3 : 2 75
Petr Smékal  3 : 1 100
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
160
Nikola Koncer  1 : 3 20
Jaroslav Bělohlávek  3 : 1 80
Vladimír Doležel  3 : 2 60

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot