Profil hráče

Filip Strouhal

Ročník: 2002
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - muži B
Registrační číslo: 4100

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 99.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 57. (02/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (10/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2. (09/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 6. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 26.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17. (12/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 99 (-20) 8370 (-1500)
01.10.2019 79 (-15) 9870 (-1595)
01.09.2019 64 (0) 11465 (0)
01.08.2019 64 (0) 11465 (0)
01.07.2019 64 (0) 11465 (0)
01.06.2019 64 (0) 11465 (0)
01.05.2019 64 (1) 11465 (60)
01.04.2019 65 (-7) 11405 (-1201)
01.03.2019 58 (-1) 12606 (0)
01.02.2019 57 (2) 12606 (-300)
01.01.2019 59 (3) 12906 (326)
01.12.2018 62 (-5) 12580 (-1389)
01.11.2018 57 (24) 13969 (3709)
01.10.2018 81 (-1) 10260 (269)
01.09.2018 80 (0) 9991 (0)
01.08.2018 80 (0) 9991 (0)
01.07.2018 80 (0) 9991 (0)
01.06.2018 80 (1) 9991 (0)
01.05.2018 81 (5) 9991 (510)
01.04.2018 86 (18) 9481 (1441)
01.03.2018 104 (4) 8040 (0)
01.02.2018 108 (11) 8040 (950)
01.01.2018 119 (55) 7090 (2435)
01.12.2017 174 (53) 4655 (1389)
01.11.2017 227 (5) 3266 (190)
01.10.2017 232 (82) 3076 (1326)
01.09.2017 314 (0) 1750 (0)
01.07.2017 314 (0) 1750 (0)
01.06.2017 314 (4) 1750 (0)
01.05.2017 318 (4) 1750 (30)
01.04.2017 322 (6) 1720 (0)
01.03.2017 328 (4) 1720 (-80)
01.02.2017 332 (4) 1800 (170)
01.01.2017 336 (84) 1630 (625)
01.12.2016 420 (-4) 1005 (0)
01.11.2016 416 (182) 1005 (680)
01.10.2016 598 (-9) 325 (0)
01.09.2016 589 (11) 325 (0)
01.06.2016 600 (15) 325 (0)
01.05.2016 615 (-10) 325 (0)
01.04.2016 605 (-10) 325 (0)
01.03.2016 595 (100) 325 (250)
01.02.2016 695 (3) 75 (0)
01.01.2016 698 (-178) 75 (-188)
01.09.2015 520 (0) 263 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201959575865646464646479992019
20181191081048681808080808157622018
20173363323283223183143143142322271742017
20166986955956056156005895984164202016
20155202015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2349
Petr Veselý  2 : 0 wo. 30 7. - 8.
Martin Volf  0 : 2 0 5. - 8.
Petr Veselý st.  1 : 3 12 čtvrtfinále
Filip Kočárek  3 : 1 40 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 40 1. - 32.
Adolf Středa  3 : 0 30 1. - 64.
 1. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
400
Petr Volný  3 : 0 400
Jan Ryba  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
720
Jaroslav Čech  3 : 1 720
 Extraliga Muži 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
180
Michal Jadrníček  1 : 3 180
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
 1. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
400
Jan Chudoba  3 : 0 400
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
240
Michal Bodiš  0 : 3 0
Radovan Kojecký  3 : 2 240
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Martin Brňák  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Matěj Černý  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Michal Macíček   0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
600
 bye  3 : 0 300
Hana Vavříková  3 : 0 300
 1. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
600
Ondřej Jánský  3 : 0 300
Pavel Trávníček  3 : 0 300
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
287
Body celkem:
4978
Jakub Gogol  2 : 3 56 finále
Matěj Sezemský  3 : 0 112 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2361
Jakub Stupka  0 : 2 0 17. - 18.
Michal Kareš  2 : 0 64 17. - 20.
Lukáš Matoušek  2 : 0 64 17. - 24.
Martin Volf  2 : 0 wo. 32 17. - 32.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 48 1. - 64.
 1. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
540
Jaroslav Štěpař  3 : 0 300
Jan Svoboda  3 : 1 240
 1. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
560
Pavel Jakubů  2 : 3 160
Radovan Kojecký  3 : 0 400
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Michal Macíček   0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Jakub Slavíček  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Daniel Burkart  3 : 0 90 1. - 16.
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.11.2018 Body celkem:
0
Jan Koukal  0 : 3 0
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
143
Body celkem:
2245
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jiří Dušek  3 : 0 49.6 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Jakub Zapala  3 : 0 31 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 0 24.8 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
130
Body celkem:
1764
Jakub Gogol  3 : 1 33.6 finále
Tomáš Hanzelka  3 : 0 33.6 semifinále
Jaroslav Štěpař  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel Cigánek  3 : 0 16.8 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1595
Jakub Slavíček  3 : 0 38.4 3. - 4.
Jan Ryba  0 : 3 0 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Vítězslav Lazar  3 : 0 24 1. - 16.
Petr Hlisnikovský  3 : 0 19.2 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Adam Sinkule  3 : 0 120 5. - 6.
Daniel Ivanco  3 : 0 120 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Černý  3 : 0 100 1. - 16.
 1. liga muži C, 07.04.2018 Body celkem:
1000
Tomáš Herold  3 : 1 400
Marek Panáček  1 : 3 100
Patrik Neuwirth  3 : 0 500
 CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1441
Michal Macíček   2 : 0 37.2 7. - 8.
Jan Ryba  0 : 2 0 5. - 8.
Jakub Wasilewski  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 0 31 1. - 16.
Marek Holuša  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Albatros Media - Junior "A", (B19), 17.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4023
Ondřej Hübscher  3 : 0 72
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 72
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
411
Body celkem:
7695
Petr Nohel ml.  3 : 2 124.8 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Jáchym Mráček  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži C, 28.01.2018 Body celkem:
900
Aleš Kubíček  3 : 0 500
Petr Kopecký  3 : 1 400
 1. liga muži C, 27.01.2018 Body celkem:
500
Martin Kubát  3 : 0 500
Roman Švec  0 : 3 0
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
406
Body celkem:
6064
Jáchym Mráček  3 : 0 140 finále
Luboš Walter ml.  3 : 0 112 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 70 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
290
Body celkem:
4956
Adam Sinkule  3 : 0 128 3. - 4.
Marek Panáček  1 : 3 25.6 semifinále
Matěj Sezemský  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
418
Body celkem:
7678
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Petr Nohel ml.  3 : 0 176 semifinále
Kristián Mráček  3 : 0 132 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 0 110 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
324
Body celkem:
5428
Marek Panáček  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Koutník  2 : 3 64 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1535
Roman Švec  0 : 3 0 finále
Tomáš Havlík  3 : 0 33.6 semifinále
Martin Kollár  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel  Brichta  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 1. liga muži C, 03.12.2017 Body celkem:
900
Štěpán Marko  3 : 1 400
Petr Kopecký  3 : 0 500
 1. liga muži C, 02.12.2017 Body celkem:
700
Josef Šebek  3 : 1 400
Tomáš Hanzelka  3 : 2 300
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
297
Body celkem:
6380
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jáchym Mráček  3 : 0 144 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
306
Body celkem:
3490
Adam Jiroušek  3 : 0 90 9. - 10.
Luboš Walter ml.  3 : 0 90 9. - 12.
Petr Kahle  3 : 0 90 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
109
Body celkem:
1389
Jakub Slavíček  2 : 0 33.6 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Michal Vaněk  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 0 21 1. - 16.
Martin Honek  3 : 0 16.8 1. - 32.
David Neugebauer  3 : 0 12.6 1. - 64.
 1. liga muži C, 22.10.2017 Body celkem:
80
Štěpán Marko  1 : 3 80
Marek Panáček  0 : 3 0
 1. liga muži C, 21.10.2017 Body celkem:
640
Tomáš Hanzelka  3 : 0 400
Ladislav Burián  3 : 2 240
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Matouš Sochůrek  1 : 3 20 9. - 10.
Adam Jiroušek  3 : 0 100 9. - 12.
Adam Sinkule  3 : 0 100 9. - 16.
Karím Farrag  2 : 3 40 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Petr Nohel ml.  3 : 0 144 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Roznětinský  3 : 0 90 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1326
Petr Rohun  2 : 0 31 9. - 10.
Jaroslav Kaleta  2 : 0 31 9. - 12.
Marek Holuša  2 : 0 31 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Hlisnikovský  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 Body celkem:
360
Dominik Šácha  1 : 3 60
Ondřej Manďák  3 : 0 300
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
496
Body celkem:
7041
Petr Nohel ml.  3 : 0 160 finále
Karím Farrag  3 : 0 128 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 09.04.2017 Body celkem:
150
Jiří Bilík  3 : 0 150
 2. Liga Muži E, 08.04.2017 Body celkem:
300
Tomáš Satke  3 : 0 150
Adam Janíček  3 : 0 150
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2920
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 80
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
305
Body celkem:
4996
Marek Panáček  2 : 3 56 finále
Luboš Walter ml.  3 : 0 112 semifinále
Šimon Makovský  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Ondřej Hübscher  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
351
Body celkem:
4785
Šimon Makovský  3 : 0 130 9. - 10.
Matěj Sezemský  3 : 0 wo. 65 9. - 12.
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 130 9. - 16.
Marek Koutník  1 : 3 26 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Adam Jiroušek  3 : 0 130 9. - 10.
Petr Nohel ml.  3 : 1 104 9. - 12.
Michal Macíček   3 : 0 130 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
 2. Liga Muži E, 29.01.2017 Body celkem:
225
 bye  3 : 0 wo. 75
Josef Promný  3 : 0 150
 2. Liga Muži E, 28.01.2017 Body celkem:
270
Adam Janíček  3 : 1 120
Sebastian Wolf  3 : 0 150
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4485
Vojtěch Hanzal  3 : 0 108 5. - 6.
Šimon Makovský  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5523
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 115.2 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B19), 07.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Jakub Slavíček  3 : 0 80
Ladislav Švábek  3 : 0 80
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B17), 07.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4208
Viktor Nezveda  3 : 0 50
Jakub Slavíček  3 : 0 50
Ladislav Švábek  3 : 0 80
Michal Macíček   3 : 0 80
 2. Liga Muži E, 04.12.2016 Body celkem:
300
Josef Promný  3 : 0 150
Tomáš Satke  3 : 0 150
 2. Liga Muži E, 03.12.2016 Body celkem:
400
Michal Kubíček  3 : 0 200
Pavel Řehák  3 : 0 200
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2631
Vojtěch Hanzal  3 : 0 70 9. - 10.
Jakub Slavíček  3 : 0 70 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
291
Body celkem:
4035
Adam Jiroušek  3 : 0 96 5. - 6.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 96 5. - 8.
Benjamin Bergel  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 80 1. - 16.
 2. Liga Muži E, 23.10.2016 Body celkem:
280
Adam Janíček  2 : 3 80
Tomáš Satke  3 : 0 200
 2. Liga Muži E, 22.10.2016 Body celkem:
400
Pavel Řehák  3 : 0 200
Roman Kujawa  3 : 0 200
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3472
Faríd Farrag  3 : 0 90 9. - 10.
František Procházka  3 : 0 90 9. - 12.
Viktor Nezveda  3 : 0 90 9. - 16.
Filip Šipoš  1 : 3 18 1. - 16.
 2. liga Muži F 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
50
Jakub Trličík  1 : 3 50
 2. liga Muži F 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
200
Roman Marek  3 : 1 200
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Karím Farrag  3 : 0 156 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Jáchym Mráček  3 : 0 144 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Smetana  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
540
Body celkem:
7877
Petr Nohel ml.  3 : 0 180 finále
Luboš Walter ml.  3 : 0 144 semifinále
Jáchym Mráček  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. liga Muži E 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
75
Veronika Jirková  0 : 3 0
Bogdan Janiczek  3 : 0 75
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
420
Body celkem:
7115
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Petr Nohel ml.  3 : 0 160 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
404
Body celkem:
6162
Šimon Makovský  3 : 0 160 3. - 4.
Marek Panáček  1 : 3 32 semifinále
Filip Šipoš  3 : 2 72 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4503
Adam Sinkule  3 : 0 108 5. - 6.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 108 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kůla  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4503
Adam Sinkule  3 : 1 86.4 5. - 6.
Jakub Gogol  3 : 0 108 5. - 8.
Matúš Maťas  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3851
Karím Farrag  3 : 0 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Jáchym Mráček  0 : 3 wo. 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4957
Jáchym Mráček  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Adam Sinkule  3 : 0 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3773
 bye  3 : 0
Matúš Maťas  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4893
 bye  3 :  0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 3. LIGA MUŽI D 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
75
Vaclav Šťastný  3 : 0 75
 3. LIGA MUŽI D 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
150
Ján Kupec  3 : 0 75
Denis Žáček  3 : 0 75
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3640
Marek Panáček  0 : 3 0
Tadeáš Lestly  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 wo. 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2018
Body za soupeře:
41
Body celkem:
2059
Marek Panáček  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Lukáš Michalů  0 : 3 wo. 0
Lukáš Bělor  0 : 3 wo. 0
Ladislav Švábek  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4334
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
379
Body celkem:
6037
Adam Sinkule  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 2 0
Karím Farrag  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
294
Body celkem:
3531
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  2 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
264
Body celkem:
6720
Faríd Farrag  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4982
Tadeáš Lestly  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Filip Franc  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
437
Body celkem:
5668
 bye  3 : 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Marek Panáček  1 : 3 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
338
Body celkem:
5569
Karím Farrag  3 : 0 wo. 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Matúš Maťas  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
397
Body celkem:
5628
Karel Matoušek  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 1 0
Petr Nohel ml.  1 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
312
Body celkem:
6070
 bye  3 :  0
Karím Farrag  3 : 1 0
Marek Panáček  1 : 3 0
Luboš Walter ml.  3 : 1 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot