Profil hráče

Daniel Ivanco

Ročník: 2003
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 695.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 690. (06/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (04/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 9. (11/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 9. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 16. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 90.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 84. (03/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 695 (-1) 127.5 (0)
01.08.2019 694 (1) 127.5 (0)
01.07.2019 695 (-5) 127.5 (0)
01.06.2019 690 (4) 127.5 (0)
01.05.2019 694 (10) 127.5 (-30)
01.04.2019 704 (-5) 157.5 (0)
01.03.2019 699 (-8) 157.5 (0)
01.02.2019 691 (11) 157.5 (0)
01.01.2019 702 (1) 157.5 (0)
01.12.2018 703 (-13) 157.5 (0)
01.11.2018 690 (55) 157.5 (127.5)
01.10.2018 745 (-23) 30 (0)
01.09.2018 722 (-3) 30 (0)
01.08.2018 719 (3) 30 (0)
01.07.2018 722 (-3) 30 (0)
01.06.2018 719 (1) 30 (0)
01.05.2018 720 (-720) 30 (30)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20197026916997046946906956946952019
20187207197227197227456907032018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 3. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
David Neugebauer  0 : 3 0
 3. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
0
Tomáš Drozd  0 : 3 0
Richard Taranda  0 : 3 0
 3. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
0
Petr Žalud  0 : 3 0
Zdeněk Šefl  0 : 3 0
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2439
Martin Brňák  0 : 3 0 9. - 10.
Martin Suk  3 : 1 56 9. - 12.
Benjamin Bergel  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Matěj Sezemský  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3330
Martin Suk  3 : 0 96 7. - 8.
Jan Netolička  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch  Haluza   3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B17 9.11., (B17), 09.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Moravskoslezské dětské D říjen B17, (B17), 19.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 3. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
90
Bohuslav Cechmeister  3 : 2 45
Václav Máca  3 : 2 45
 3. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
37.5
 bye  3 : 0 wo. 37.5
Petr Žalud  0 : 3 0
 Moravskoslezské dětské D B17, (B17), 21.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3749
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Martin Suk  3 : 0 96 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Hájek  3 : 0 80 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B17), 06.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
206
Body celkem:
3542
Martin Exner  3 : 0 96 3. - 4.
Martin Suk  2 : 3 38.4 semifinále
Teodor Čablík  3 : 0 72 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B19), 05.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2284
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Brňák  0 : 3 0
Jan Netolička  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Daniel Burkart  3 : 0 84 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
Kristián Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marek Padyšák  3 : 0 70 1. - 16.
 3. Liga Muži E, 08.04.2018 Body celkem:
30
Petr Masopust  0 : 3 0
Lukáš Malaska  2 : 3 30
Marek Červek  0 : 3 0
 3. Liga Muži E, 07.04.2018 Body celkem:
0
Michal Kubíček  0 : 3 0
Marián Hauser  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3399
Adam Hazucha  3 : 0 49.2
Marian Papula  3 : 0 49.2
Lukáš Krišica  3 : 0 82
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3941
Kristián Mráček  0 : 3 0 13. - 14.
Tomáš Hrubý  3 : 0 130 13. - 16.
Jan Rutterle  2 : 3 52 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Lukáš Krišica  3 : 0 130 9. - 10.
Martin Mach  3 : 0 130 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2662
Viktor Nezveda  0 : 3 0 7. - 8.
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Škurek  3 : 0 70 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
352
Body celkem:
3986
Alfréd Nezveda  2 : 3 44 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 110 9. - 12.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 110 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Walter  3 : 0 88 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B17), 05.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2943
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 finále
Filip Čepelák  3 : 0 65.6 semifinále
Teodor Čablík  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 20.5 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B15), 04.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Matyáš Hrubý  3 : 1 80 finále
Denis  Procházka  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Krišica  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D B17, (B17), 28.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 3. Liga Muži E, 22.10.2017 Body celkem:
0
Lukáš Malaska  0 : 3 0
Vladimír Jirka  0 : 3 0
 Moravskoslezské Dětské Déčko B17, (B17), 17.06.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2707
Filip Čepelák  1 : 3 16.8 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Veselý  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3629
Filip Čepelák  1 : 3 20 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 semifinále
Eliáš Bencúr  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
78
Body celkem:
3633
Filip Čepelák  2 : 3 52 15. - 16.
Faríd Farrag  1 : 3 26 13. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2439
Body za soupeře:
184
Body celkem:
2623
Dominik Neradil  3 : 1 64 21. - 22.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 21. - 24.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B17), 07.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2136
Michal Macíček   0 : 3 0
Filip Čepelák  0 : 3 0
Viktor Nezveda  1 : 3 10
Ondřej Hübscher  3 : 0 50
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
93
Body celkem:
2853
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Filip Čepelák  3 : 1 48 čtvrtfinále
Vojtěch Volák  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Dětský AB squash cup, (B17), 28.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
78
Body celkem:
2617
Ladislav Švábek  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Luboš Walter ml.  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Jáchym Mráček  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Bauer  3 : 2 38.4 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2696
Matouš Fiala  3 : 0 72 17. - 18.
Dominik Neradil  3 : 0 72 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jan Rutterle  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1901
Jakub Slavíček  0 : 3 0 9. - 10.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2589
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0 15. - 16.
Ladislav Švábek  0 : 3 0 13. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Sinkule  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3152
Alex Kelar  0 : 3 0 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 100 13. - 16.
Matyáš Smetana  0 : 3 0 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Burkart  3 : 0 80 1. - 32.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2278
Petr Nohel ml.  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Michal Macíček   0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B17), 28.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Pavel Konrád  0 : 3 0
Jáchym Mráček  0 : 3 0
Kristián Mráček  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B17), 07.05.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2191
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
Jakub Slavíček  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Domink Filip  3 : 1 48
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B15), 07.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4081
Eliáš Bencúr  3 : 0 72
Jakub Stoniš  3 : 0 72
Alex Kelar  0 : 3 0
Filip Čepelák  3 : 1 57.6
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2088
Michal Macíček   0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Slavíček  1 : 3 12 5. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2433
Pavel Konrád  0 : 3 0 5. - 6.
Filip Čepelák  3 : 2 36 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Fiala  3 : 0 50 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2944
František Procházka  0 : 3 0 11. - 12.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
Matyáš Roznětinský  3 : 2 54 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Bauer  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Martin Mach  0 : 3 0 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 80 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 19.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
39
Body celkem:
2103
Jakub Slavíček  0 : 3 0
Michal Macíček   0 : 3 0
Domink Filip  3 : 1 39.36
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 19.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Filip Čepelák  3 : 2 30
Martin Exner  3 : 0 50
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Viktor Nezveda  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2362
Lukáš Krejčí  1 : 3 14 9. - 10.
Pavel Konrád  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4272
Martin Mach  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Jan Machač  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
325
Body celkem:
4759
Martin Mach  3 : 0 wo. 65 9. - 10.
Daniel Svoboda  3 : 0 130 9. - 12.
Vojtěch Martinovský  3 : 1 104 9. - 16.
Matěj Bomba  1 : 3 26 1. - 16.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2551
Pavel Konrád  0 : 3 wo. 0 17. - 18.
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Vojtěch Mohelník  2 : 3 28.8 1. - 32.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4904
Matěj Bomba  3 : 1 102.4 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2376
Viktor Nezveda  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Filip Šarboch  0 : 3 0 17. - 20.
Matyáš Roznětinský  3 : 2 43.2 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Pavel Konrád  1 : 3 14.4 1. - 32.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4408
František Procházka  0 : 3 0
Ondřej Malina  3 : 0 80
Daniel Svoboda  3 : 0 96
Martin Mach  3 : 0 96
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2704
 bye  3 : 0 wo. 40 19. - 20.
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4559
David Linhart  3 : 0 132 7. - 8.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1835
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Konrád  0 : 3 0
Filip Šarboch  0 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 50
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2677
Vojtěch Martinovský  3 : 2 36 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 60 5. - 8.
Lukáš Krejčí  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 10.
Tadeáš Pekárek  3 : 1 72 9. - 12.
Lukáš Krejčí  1 : 3 18 1. - 16.
 junioři B, (B15), 19.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
13
Body celkem:
2504
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Filip Čepelák  1 : 3 13.12
 junioři B, (B13), 19.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
René Bosák  3 : 0 60
Tadeáš Pekárek  3 : 0 60
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
81
Body celkem:
3137
 bye  3 :  0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Filip Čepelák  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3436
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 24.01.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
68
Body celkem:
2010
Matúš Maťas  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
57
Body celkem:
3280
Filip Šarboch  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Viktor Nezveda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.05.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
11
Body celkem:
1990
Filip Šarboch  0 : 3 0
Otakar Polák  0 : 3 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Matyáš Roznětinský  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2301
Jáchym Mráček  0 : 3 0
Kristián Mráček  0 : 3 0
Viktor Nezveda  0 : 3 0
Martin Mach  2 : 3 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 11.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3643
Tadeáš Pekárek  2 : 3 0
Adam Horák  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 1 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 30.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3244
Adam Horák  3 : 1 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Alex Vrobel   0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 12.10.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
212
Body celkem:
3656
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Dominik Jašurek  3 : 0 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3589
 bye  3 :  0
Karel Matoušek  0 : 3 0
Jan Holzbauer  3 : 0 0
Alex Kelar  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot