Profil hráče

Jakub Slavíček

Ročník: 2000
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - muži C
Registrační číslo: 6207

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 52.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 51. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 11. (03/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 6. (03/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17. (05/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 52 (0) 13167 (0)
01.08.2019 52 (0) 13167 (0)
01.07.2019 52 (0) 13167 (0)
01.06.2019 52 (-1) 13167 (119)
01.05.2019 51 (1) 13048 (-60)
01.04.2019 52 (4) 13108 (240)
01.03.2019 56 (5) 12868 (669)
01.02.2019 61 (11) 12199 (569)
01.01.2019 72 (7) 11630 (1041)
01.12.2018 79 (1) 10589 (-129)
01.11.2018 80 (0) 10718 (340)
01.10.2018 80 (1) 10378 (546)
01.09.2018 81 (0) 9832 (0)
01.08.2018 81 (0) 9832 (0)
01.07.2018 81 (0) 9832 (0)
01.06.2018 81 (13) 9832 (1154)
01.05.2018 94 (6) 8678 (150)
01.04.2018 100 (19) 8528 (1317)
01.03.2018 119 (1) 7211 (0)
01.02.2018 120 (-5) 7211 (-275)
01.01.2018 115 (8) 7486 (520)
01.12.2017 123 (13) 6966 (687)
01.11.2017 136 (21) 6279 (871)
01.10.2017 157 (24) 5408 (1059)
01.09.2017 181 (-1) 4349 (0)
01.07.2017 180 (-1) 4349 (0)
01.06.2017 179 (0) 4349 (0)
01.05.2017 179 (0) 4349 (172)
01.04.2017 179 (8) 4177 (373)
01.03.2017 187 (3) 3804 (0)
01.02.2017 190 (50) 3804 (990)
01.01.2017 240 (0) 2814 (120)
01.12.2016 240 (23) 2694 (413)
01.11.2016 263 (64) 2281 (676)
01.10.2016 327 (133) 1605 (865)
01.09.2016 460 (-2) 740 (0)
01.06.2016 458 (91) 740 (319)
01.05.2016 549 (-7) 421 (0)
01.04.2016 542 (-7) 421 (0)
01.03.2016 535 (-535) 421 (421)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20197261565251525252522019
201811512011910094818181818080792018
20172401901871791791791801811571361232017
20165355425494584603272632402016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1922
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1998
Ondřej Uherka  2 : 0 wo. 30 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 30 29. - 32.
Martin Štěpán ml.  0 : 2 0 25. - 32.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Jirka  1 : 3 16 1. - 32.
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2138
Miloš Liška  3 : 0 70 15. - 16.
Vlastimil Kozák  1 : 3 14 13. - 16.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 1. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
720
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
Dan Teuchner  1 : 3 120
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
120
Jiří Vlček  1 : 3 120
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Michal Macíček   3 : 0 100 finále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 80 semifinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1859
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1985
Aleš Kubíček  2 : 0 64 23. - 24.
Jiří Dušek  0 : 2 0 21. - 24.
Ladislav Burián  1 : 2 25.6 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 12.8 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5240
Matěj Sezemský  3 : 1 124.8 7. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Brňák  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži C, 27.01.2019 Body celkem:
540
Vladimír Jirka  3 : 0 300
Martin Dvořáček  3 : 1 240
 2. liga muži C, 26.01.2019 Body celkem:
540
Petr Rohun  3 : 1 240
Josef Nakládal  3 : 0 300
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
109
Body celkem:
1316
Vítězslav Lazar  2 : 1 18.6 9. - 10.
Miroslav Sikora  2 : 1 18.6 9. - 12.
Martin Vaněk  2 : 0 31 9. - 16.
Roman Pross  1 : 3 6.2 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3408
Luboš Walter ml.  3 : 2 50.4 5. - 6.
Michal Macíček   3 : 2 50.4 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Priesel  3 : 0 70 1. - 16.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1762
Roman Švec  0 : 3 0 finále
Tomáš Sigmund  3 : 0 38.4 semifinále
Roman Moravec  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 02.12.2018 Body celkem:
540
Roman Moravec  3 : 1 240
Marcel Ujfaluši  3 : 0 300
 2. liga muži C, 01.12.2018 Body celkem:
540
Libor Koďousek  3 : 0 300
Lukáš  Kamp  3 : 1 240
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3996
Jakub Gogol  0 : 3 0 5. - 6.
Filip Strouhal  3 : 0 wo. 54 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 90 1. - 16.
 D-Tour junior B19 1.kolo, (B19), 10.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1101
Roman Moravec  0 : 2 0 13. - 14.
Pavel Holík  2 : 1 18.6 13. - 16.
Jiří Pinka  1 : 2 12.4 9. - 16.
Miroslav Sikora  2 : 3 12.4 1. - 16.
Marek Holuša  3 : 0 24.8 1. - 32.
 2. liga muži C, 14.10.2018 Body celkem:
500
Petr Nesládek  3 : 0 250
Martin Kantor  3 : 0 250
 2. liga muži C, 13.10.2018 Body celkem:
450
Richard Červinka  3 : 1 200
Marek Holuša  3 : 0 250
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1012
Jaroslav Štěpař  2 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Michal Štěpán  1 : 2 10.08 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 0 21 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
63
Body celkem:
1415
Filip Strouhal  0 : 3 0 3. - 4.
Tomáš Bajgar  0 : 3 0 semifinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 1 19.2 1. - 16.
Jaroslav Štěpař  3 : 1 15.36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3502
Matěj Sezemský  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Matěj Černý  3 : 0 100 9. - 12.
Matyáš Dufek  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1521
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20 21. - 22.
Libor Přibyl  2 : 1 24 21. - 24.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 17. - 24.
Michal Vaněk  2 : 0 40 17. - 32.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 1. - 32.
Radek Dudešek  3 : 0 30 1. - 64.
 6. kolo D-TOUR FAJNE junior B19, (B19), 16.06.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 6. kolo D-TOUR FAJNE, 26.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 , 12.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2019
Michal Vaněk  3 : 1 38.4 finále
Michal Štěpán  3 : 2 23.04 semifinále
Roman Marek  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B19), 05.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4011
Matyáš Dufek  0 : 3 0 finále
Michal Macíček   3 : 0 96 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 5. kolo D-TOUR FAJNE, 21.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 2. Liga Muži F, 07.04.2018 Body celkem:
300
Michal Vaněk  0 : 3 0
Martin Ředina  0 : 3 0
Michal Štěpán  3 : 0 300
 CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1147
Petr Nesládek  2 : 0 31 13. - 14.
Pavel Cigánek  2 : 1 18.6 13. - 16.
Marcel Ujfaluši  1 : 2 12.4 9. - 16.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 0 24.8 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1436
Miroslav Sikora  0 : 2 0 3. - 4.
Aleš Kubíček  2 : 3 15.36 semifinále
Roman Moravec  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Michal Štěpán  3 : 0 24 1. - 16.
Pavel Cigánek  3 : 1 15.36 1. - 32.
 4. kolo D-TOUR FAJNE, 03.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3396
Martin Štěpán ml.  3 : 1 39.36
Vojtěch Mohelník  3 : 0 49.2
Michal Macíček   3 : 1 39.36
Jan Netolička  3 : 0 49.2
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3915
Matěj Sezemský  1 : 3 26 13. - 14.
Lukáš Michalů  3 : 0 130 13. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 0 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3408
Vojtěch Mohelník  3 : 0 96 7. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 19.2 5. - 8.
Adam Sinkule  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 80 1. - 16.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 35
Body za pořadí:
791
Body za soupeře:
74
Body celkem:
865
Pavel Holík  2 : 0 wo. 12.3 35. - 36.
Michal Macíček   1 : 2 9.84 33. - 36.
Roman Marek  2 : 1 14.76 33. - 40.
Marek Holuša  2 : 0 24.6 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 1. - 64.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3203
Michal Macíček   3 : 2 60 13. - 14.
Matěj Sezemský  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 2. Liga Muži F, 03.12.2017 Body celkem:
450
Antonín Novák  3 : 1 200
Tomáš Havlík  3 : 0 250
 2. Liga Muži F, 02.12.2017 Body celkem:
250
Radovan Kojecký  0 : 3 0
Ondřej Bořil  3 : 0 250
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3508
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 21.6 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Mikulec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1230
Filip Strouhal  0 : 2 0 3. - 4.
Martin Štěpán st.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Lukáš  Kamp  3 : 1 16.8 1. - 16.
Vladimír Jirka  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 22.10.2017 Body celkem:
400
Filip Rozprým  3 : 0 200
Pavel Blaha  3 : 0 200
 2. Liga Muži F, 21.10.2017 Body celkem:
210
Stanislav Jurčík  3 : 1 120
Tomáš Fořter  3 : 2 90
 1. kolo D-TOUR FAJNE, 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.10.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
52
Body celkem:
895
Tomáš Havlík  0 : 2 0 9. - 10.
Robert Alexa  2 : 1 12.6 9. - 12.
Robert Svrlansky  2 : 0 21 9. - 16.
Miroslav Sikora  2 : 3 8.4 1. - 16.
Marcel Ujfaluši  3 : 2 10.08 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2763
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Jiroušek  1 : 3 18 1. - 16.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
538
Body za soupeře:
5
Body celkem:
543
Michal Šoman  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Pavel Cigánek  0 : 2 wo. 0 25. - 28.
Petr Šimeček  1 : 2 5.04 17. - 32.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1495
Benjamin Bergel  0 : 2 0 5. - 6.
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 18.6 5. - 8.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Libor Přibyl  3 : 2 18.6 1. - 16.
Martin Suchý  3 : 0 24.8 1. - 32.
 D-tour junior 4.kolo B19, (B19), 13.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
28
Body celkem:
2484
Luboš Walter ml.  1 : 3 14
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 14
Michal Macíček   0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů D, 22.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 3. Liga Muži E, 09.04.2017 Body celkem:
120
Tomáš Drozd  3 : 2 90
Marián Hauser  1 : 3 30
 3. Liga Muži E, 08.04.2017 Body celkem:
30
Petr Stryja  1 : 3 30
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B19), 25.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4172
Michal Macíček   3 : 0 80
Vojtěch Mohelník  3 : 0 80
Mikuláš Pekárek  3 : 1 64
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
625
Body za soupeře:
28
Body celkem:
653
Miroslav Ondruška  2 : 3 6.72 21. - 22.
Marek Holuša  3 : 0 wo. 8.4 21. - 24.
Daniel Vojtovič  0 : 3 0 17. - 24.
Libor Přibyl  3 : 0 wo. 6.3 17. - 32.
Petr Hlisnikovský  2 : 3 6.72 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 04.03.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4122
Matěj Příman  3 : 0 130 13. - 14.
Martin Kůla  3 : 0 130 13. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 0 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
117
Body celkem:
4081
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Jiroušek  2 : 3 52 9. - 12.
Matěj Sezemský  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 3. Liga Muži E, 29.01.2017 Body celkem:
240
Ladislav Němeček  3 : 1 120
Michal Dvořák  3 : 1 120
 3. Liga Muži E, 28.01.2017 Body celkem:
90
Miroslav Ondruška  2 : 3 60
Viktor Urban  1 : 3 30
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
56
Body celkem:
979
Tomáš Havlík  1 : 3 4.8 11. - 12.
Jiří Dušek  0 : 3 0 9. - 12.
Miroslav Ondruška  3 : 0 24 9. - 16.
Miroslav Sikora  1 : 3 4.8 1. - 16.
Petr Stryja  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3061
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 1. - 16.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 18
Petr Nohel ml.  1 : 3 18
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
76
Body celkem:
3436
Adam Jiroušek  0 : 3 0 7. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Strouhal  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 2 54 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B19), 07.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3508
Ladislav Švábek  3 : 1 64
Filip Strouhal  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B17), 07.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2920
Filip Strouhal  0 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 1 40
Filip Čepelák  3 : 0 60
Vojtěch Mohelník  3 : 0 60
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3147
Adam Jiroušek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Šarboch  1 : 3 19.2 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 80 1. - 16.
Kristián Mráček  3 : 1 51.2 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 04.12.2016 Body celkem:
120
Pavel Řehák  1 : 3 40
Jakub Strouhal  2 : 3 80
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2333
Michal Macíček   3 : 0 wo. 35 11. - 12.
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Matěj Sezemský  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 0 80 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B17), 19.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Mistrovský turnaj mužů D, 19.11.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 39
Body za pořadí:
468
Body za soupeře:
39
Body celkem:
507
Tomáš Kuchovský  3 : 0 14.4 39. - 40.
Veronika Badalová  0 : 3 0 37. - 40.
Jiří Dušek  0 : 3 0 33. - 40.
Jiří Kašpárek  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
Milan Hamřík  3 : 1 11.52 33. - 64.
Josef Fanta  2 : 3 5.76 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2039
Daniel Ivanco  3 : 0 50 9. - 10.
Kristián Mráček  1 : 3 10 1. - 16.
 3. Liga Muži E, 23.10.2016 Body celkem:
125
Andrea Strejčková  3 : 0 125
 3. Liga Muži E, 22.10.2016 Body celkem:
100
Martin Kantor  3 : 1 100
Jan Říha  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3490
Adam Sinkule  1 : 3 21.6 7. - 8.
Šimon Makovský  0 : 3 0 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Pekárek  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
551
Body za soupeře:
30
Body celkem:
581
Pavel  Brichta  3 : 1 10.08 27. - 28.
Jaroslav Bělohlávek  1 : 3 2.52 25. - 28.
Pavel Dziak  3 : 1 10.08 29. - 32.
Michal Macíček   3 : 2 7.56 25. - 32.
Marek Červek  0 : 3 0 17. - 32.
Petr Šimeček  0 : 3 0 1. - 32.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2436
Martin Filip  3 : 0 64 17. - 18.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 64 17. - 32.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 32.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B17), 07.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2823
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
Daniel Ivanco  3 : 0 60
Ladislav Švábek  2 : 3 28.8
Michal Macíček   3 : 1 57.6
 Mistrovský turnaj mužů D, 30.04.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Jáchym Mráček  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Ivanco  3 : 1 48 5. - 8.
Kristián Mráček  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2265
Lukáš Michalů  3 : 1 56 13. - 14.
Vojtěch Mohelník  3 : 1 56 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Macíček   1 : 3 14 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů D, 26.03.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 19.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
95
Body celkem:
2903
Daniel Ivanco  3 : 0 49.2
Michal Macíček   3 : 2 29.52
Viktor Nezveda  1 : 3 16.4
 Mistrovský turnaj mužů D, 30.01.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2723
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2809
Adam Jiroušek  0 : 3 0 19. - 20.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 17. - 20.
Domink Filip  3 : 2 52.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 33 17. - 32.
Matěj Sezemský  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015
Pořadí: 51
Body za pořadí:
131
Body za soupeře:
0
Body celkem:
131

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot