Ročník: 1973
Klub: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
Družstvo:Active squash club
Registrační číslo: 5032
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 112 | (-14) | 5681 | (-1314) | ||
01.02.2024 | 98 | (-3) | 6995 | (360) | ||
01.01.2024 | 95 | (16) | 6635 | (965) | ||
01.12.2023 | 111 | (-9) | 5670 | (-806) | ||
01.11.2023 | 102 | (-9) | 6476 | (-916) | ||
01.10.2023 | 93 | (8) | 7392 | (536) | ||
01.09.2023 | 101 | (0) | 6856 | (0) | ||
01.08.2023 | 101 | (1) | 6856 | (0) | ||
01.07.2023 | 102 | (1) | 6856 | (0) | ||
01.06.2023 | 103 | (21) | 6856 | (1562) | ||
01.05.2023 | 124 | (1) | 5294 | (0) | ||
01.04.2023 | 125 | (2) | 5294 | (-43) | ||
01.03.2023 | 127 | (-15) | 5337 | (-504) | ||
01.02.2023 | 112 | (6) | 5841 | (0) | ||
01.01.2023 | 118 | (-1) | 5841 | (43) | ||
01.12.2022 | 117 | (10) | 5798 | (806) | ||
01.11.2022 | 127 | (30) | 4992 | (947) | ||
01.10.2022 | 157 | (-27) | 4045 | (-734) | ||
01.09.2022 | 130 | (1) | 4779 | (-26) | ||
01.08.2022 | 131 | (0) | 4805 | (0) | ||
01.07.2022 | 131 | (-3) | 4805 | (-638) | ||
01.06.2022 | 128 | (3) | 5443 | (-122) | ||
01.05.2022 | 131 | (-16) | 5565 | (-521) | ||
01.04.2022 | 115 | (-2) | 6086 | (0) | ||
01.03.2022 | 113 | (38) | 6086 | (1695) | ||
01.02.2022 | 151 | (-11) | 4391 | (-1006) | ||
01.01.2022 | 140 | (-17) | 5397 | (-1399) | ||
01.12.2021 | 123 | (-18) | 6796 | (-1308) | ||
01.11.2021 | 105 | (-3) | 8104 | (-350) | ||
01.10.2021 | 102 | (-1) | 8454 | (-89) | ||
01.09.2021 | 101 | (0) | 8543 | (0) | ||
01.08.2021 | 101 | (-1) | 8543 | (0) | ||
01.07.2021 | 100 | (3) | 8543 | (306) | ||
01.06.2021 | 103 | (-1) | 8237 | (0) | ||
01.03.2021 | 102 | (-1) | 8237 | (0) | ||
01.11.2020 | 101 | (-4) | 8237 | (-423) | ||
01.10.2020 | 97 | (2) | 8660 | (500) | ||
01.04.2020 | 99 | (2) | 8160 | (-325) | ||
01.03.2020 | 101 | (-2) | 8485 | (-125) | ||
01.02.2020 | 99 | (-3) | 8610 | (308) | ||
01.01.2020 | 96 | (20) | 8302 | (822) | ||
01.12.2019 | 116 | (2) | 7480 | (441) | ||
01.11.2019 | 118 | (1) | 7039 | (180) | ||
01.10.2019 | 119 | (1) | 6859 | (-103) | ||
01.09.2019 | 120 | (0) | 6962 | (0) | ||
01.08.2019 | 120 | (0) | 6962 | (0) | ||
01.07.2019 | 120 | (0) | 6962 | (0) | ||
01.06.2019 | 120 | (2) | 6962 | (-29) | ||
01.05.2019 | 122 | (3) | 6991 | (-14) | ||
01.04.2019 | 125 | (3) | 7005 | (215) | ||
01.03.2019 | 128 | (4) | 6790 | (251) | ||
01.02.2019 | 132 | (0) | 6539 | (-73) | ||
01.01.2019 | 132 | (0) | 6612 | (8) | ||
01.12.2018 | 132 | (7) | 6604 | (263) | ||
01.11.2018 | 139 | (-4) | 6341 | (-286) | ||
01.10.2018 | 135 | (7) | 6627 | (453) | ||
01.09.2018 | 142 | (-1) | 6174 | (0) | ||
01.08.2018 | 141 | (1) | 6174 | (0) | ||
01.07.2018 | 142 | (0) | 6174 | (0) | ||
01.06.2018 | 142 | (-4) | 6174 | (69) | ||
01.05.2018 | 138 | (1) | 6105 | (199) | ||
01.04.2018 | 139 | (2) | 5906 | (-17) | ||
01.03.2018 | 141 | (7) | 5923 | (140) | ||
01.02.2018 | 148 | (12) | 5783 | (465) | ||
01.01.2018 | 160 | (3) | 5318 | (-6) | ||
01.12.2017 | 163 | (0) | 5324 | (0) | ||
01.11.2017 | 163 | (-4) | 5324 | (-39) | ||
01.10.2017 | 159 | (-4) | 5363 | (173) | ||
01.09.2017 | 155 | (-1) | 5190 | (0) | ||
01.07.2017 | 154 | (0) | 5190 | (0) | ||
01.06.2017 | 154 | (2) | 5190 | (0) | ||
01.05.2017 | 156 | (-1) | 5190 | (20) | ||
01.04.2017 | 155 | (-15) | 5170 | (-406) | ||
01.03.2017 | 140 | (3) | 5576 | (-170) | ||
01.02.2017 | 143 | (-4) | 5746 | (0) | ||
01.01.2017 | 139 | (-8) | 5746 | (-186) | ||
01.12.2016 | 131 | (0) | 5932 | (27) | ||
01.11.2016 | 131 | (26) | 5905 | (1214) | ||
01.10.2016 | 157 | (14) | 4691 | (389) | ||
01.09.2016 | 171 | (1) | 4302 | (0) | ||
01.06.2016 | 172 | (-5) | 4302 | (0) | ||
01.05.2016 | 167 | (9) | 4302 | (471) | ||
01.04.2016 | 176 | (66) | 3831 | (1434) | ||
01.03.2016 | 242 | (-16) | 2397 | (-131) | ||
01.02.2016 | 226 | (6) | 2528 | (0) | ||
01.01.2016 | 232 | (27) | 2528 | (1520) | ||
01.12.2015 | 259 | (-6) | 1008 | (0) | ||
01.11.2015 | 253 | (50) | 1008 | (494) | ||
01.10.2015 | 303 | (-31) | 514 | (-409) | ||
01.09.2015 | 272 | (0) | 923 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 95 | 98 | 112 | 2024 | |||||||||
2023 | 118 | 112 | 127 | 125 | 124 | 103 | 102 | 101 | 101 | 93 | 102 | 111 | 2023 |
2022 | 140 | 151 | 113 | 115 | 131 | 128 | 131 | 131 | 130 | 157 | 127 | 117 | 2022 |
2021 | 102 | 103 | 100 | 101 | 101 | 102 | 105 | 123 | 2021 | ||||
2020 | 96 | 99 | 101 | 99 | 97 | 101 | 2020 | ||||||
2019 | 132 | 132 | 128 | 125 | 122 | 120 | 120 | 120 | 120 | 119 | 118 | 116 | 2019 |
2018 | 160 | 148 | 141 | 139 | 138 | 142 | 142 | 141 | 142 | 135 | 139 | 132 | 2018 |
2017 | 139 | 143 | 140 | 155 | 156 | 154 | 154 | 155 | 159 | 163 | 163 | 2017 | |
2016 | 232 | 226 | 242 | 176 | 167 | 172 | 171 | 157 | 131 | 131 | 2016 | ||
2015 | 272 | 303 | 253 | 259 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Sportprofit tour č.7, 15.03.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 478 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 478 |
2. liga muži C, 28.01.2024 | Body celkem: 160 | ||
Petr Šimeček | 3 : 1 | 160 | |
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 27.01.2024 | Body celkem: 200 | ||
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 200 | |
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | |
SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Max Pelikán | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Petr Pelikán | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 392 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 392 |
MORENDA - MUŽI C, 23.09.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 908 |
Max Pelikán | 2 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Boris Heneš | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vladimír Kolegar | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 01.09.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Sportprofit tour finále, 10.06.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
Freshbox Cup - Muži B, 07.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1934 |
Martin Šimka | 3 : 2 | 29.76 | 3. - 4. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Boris Heneš | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.9, 05.05.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Sportprofit tour č.7, 03.03.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1409 |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Pavel Cigánek | 1 : 3 | 8.2 | 13. - 16. |
Tomáš Tauš | 1 : 3 | 8.2 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 19.02.2023 | Body celkem: 150 | ||
Bogdan Staszko | 0 : 3 | 0 | |
David Neugebauer | 3 : 0 | 150 | |
2. liga muži C, 18.02.2023 | Body celkem: 90 | ||
Dominik Forgač | 1 : 3 | 30 | |
Tomáš Fořter | 2 : 3 | 60 | |
Sportprofit tour č.6, 12.02.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
Sportprofit tour č.4, 11.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
2. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 320 | ||
Petr Šimeček | 3 : 0 | 200 | |
Martin Kollár | 3 : 2 | 120 | |
Sportprofit tour č.3, 11.11.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 858 |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 19.84 | 23. - 24. |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 4.96 | 21. - 24. |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 9.92 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 15.10.2022 | Body celkem: 150 | ||
Oldřich Václavek | 3 : 1 | 120 | |
Daniel Vojtovič | 1 : 3 | 30 | |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1158 |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 6.2 | 11. - 12. |
Petr Nesládek | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 12. |
Václav Máca | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Sportprofit tour č.8, 13.05.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Sportprofit tour č.7, 15.04.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Sportprofit tour č.6, 18.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M45+), 03.03.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2910 |
Martin Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Dominik Šácha | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1313 |
Jiří Pinka | 1 : 2 | 16 | 25. - 26. |
Tomáš Tauš | 2 : 0 | 40 | 25. - 28. |
Olga Kolářová | 2 : 0 wo. | 20 | 25. - 32. |
Michal Jurášek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 1212 |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 12 | 1. - 16. |
Lucie Pinková | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 07.01.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Sportprofit tour č.3, 17.12.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M45+), 21.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 4828 |
Symon Vongbounthanh | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Josef Fanta | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Radek Dudešek | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1095 |
David Neugebauer | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 14. |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Pavel Cigánek | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 20.08.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Sportprofit tour č.4, 25.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
GALVA Olomouc Open, 19.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 993 |
Václav Máca | 3 : 0 | 25.2 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 8. |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.3, 04.06.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 304 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 304 |
Sportprofit tour č.2, 02.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
2. liga muži D, 06.09.2020 | Body celkem: 500 | ||
Robert Svrlansky | 3 : 0 | 250 | |
Martin Němec | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži D, 05.09.2020 | Body celkem: 0 | ||
Jakub Trličík | 0 : 3 | 0 | |
David Juráň | 0 : 3 | 0 | |
Dietz Cup muži D, 14.08.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Sportprofit tour finále, 27.06.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
Sportprofit tour č.8, 22.05.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M45+), 05.03.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 5203 |
Daniel Vrána | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
David Orálek | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vratislav Morkus | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.7, 28.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
ERIN´S FLAG Cup Masters, (M45+), 01.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5528 |
Vratislav Morkus | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Josef Fanta | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.6, 31.01.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
2. liga muži D, 26.01.2020 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Sigmund | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži D, 25.01.2020 | Body celkem: 250 | ||
Martin Kantor | 3 : 0 | 250 | |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1171 |
Roman Marek | 2 : 0 wo. | 16.4 | 23. - 24. |
Tomáš Sigmund | 1 : 2 | 13.12 | 21. - 24. |
Vojtěch Mohelník | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Matěj Černý | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Václav Máca | 3 : 0 | 24.6 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 1614 |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 24.6 | 11. - 12. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Havlík | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
2. liga muži D, 01.12.2019 | Body celkem: 200 | ||
Bogdan Staszko | 0 : 3 | 0 | |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 200 | |
2. liga muži D, 30.11.2019 | Body celkem: 100 | ||
David Juráň | 1 : 3 | 50 | |
Libor Koďousek | 1 : 3 | 50 | |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1218 |
Jaroslav Hemelka | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 22. |
Martin Šimka | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 24. |
Boris Heneš | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
David Neugebauer | 2 : 0 | 24.6 | 17. - 32. |
Radovan Kojecký | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.3, 15.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 963 |
Michal Franta | 2 : 3 | 10.08 | 7. - 8. |
Miroslav Ondruška | 2 : 3 | 10.08 | 5. - 8. |
Josef Šebek | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
2. liga muži D, 06.10.2019 | Body celkem: 300 | ||
Jan Netolička | 3 : 0 | 250 | |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 50 | |
2. liga muži D, 05.10.2019 | Body celkem: 50 | ||
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
Viktor Urban | 1 : 3 | 50 | |
Sportprofit tour č.1, 20.09.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1184 |
Tomáš Tauš | 2 : 1 | 18.6 | 11. - 12. |
Milan Matějka | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
David Neugebauer | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.10, 29.06.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Sportprofit tour č.9, 24.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 687 |
Jan Netolička | 2 : 1 | 11.52 | 27. - 28. |
David Juráň | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Sofie Hausknotzová | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Vojtěch Mohelník | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vítězslav Lazar | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 2 | 8.64 | 1. - 64. |
Muži B, 20.04.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1110 |
Michal Šoman | 3 : 2 | 18.6 | 13. - 14. |
Filip Rozprým | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vyškov Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 805 |
Václav Máca | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 22. |
Iveta Ferdusová | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 31.03.2019 | Body celkem: 100 | ||
Aleš Tchuř | 0 : 3 | 0 | |
Petr Žalud | 3 : 1 | 100 | |
3. liga muži D, 30.03.2019 | Body celkem: 225 | ||
Michal Dvořák | 3 : 0 | 125 | |
Pavel Sládeček | 3 : 1 | 100 | |
Sportprofit tour č.7, 15.03.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3952 |
Aleš Novák | 3 : 2 | 72 | 11. - 12. |
Milan Tecl | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 997 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1088 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Tomáš Tauš | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 28. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 32. |
Tomáš Havlík | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Erin´s Flag Cup, (M45+), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 139 | Body celkem: 4018 |
Jaroslav Sezemský | 1 : 3 | 24 | finále |
Symon Vongbounthanh | 3 : 2 | 57.6 | semifinále |
Martin Kollár | 3 : 1 | 57.6 | čtvrtfinále |
3. liga muži D, 27.01.2019 | Body celkem: 75 | ||
David Neugebauer | 3 : 2 | 75 | |
Jan Říha | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 26.01.2019 | Body celkem: 125 | ||
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | |
Martin Janečka | 3 : 0 | 125 | |
Sportprofit tour č.4, 14.12.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Muži C - BRNO, 08.12.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 842 |
Dominik Blažíček | 3 : 2 | 12.6 | 13. - 14. |
Iveta Ferdusová | 3 : 0 | 21 | 13. - 16. |
Martin Šimka | 2 : 3 | 8.4 | 9. - 16. |
Jan Šťastník | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 02.12.2018 | Body celkem: 175 | ||
Petr Omelka | 3 : 1 | 100 | |
Boris Heneš | 3 : 2 | 75 | |
3. liga muži D, 01.12.2018 | Body celkem: 75 | ||
Martin David | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Drozd | 3 : 2 | 75 | |
Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 935 |
Richard Taranda | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 10. |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 12. |
Václav Máca | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
3. liga muži D, 14.10.2018 | Body celkem: 30 | ||
Tomáš Tauš | 1 : 3 | 30 | |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 13.10.2018 | Body celkem: 120 | ||
Jaroslav Hemelka | 1 : 3 | 30 | |
Michal Macíček | 3 : 2 | 90 | |
Sportprofit tour č.1, 14.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1287 |
David Neugebauer | 2 : 0 | 40 | 27. - 28. |
Vítězslav Lazar | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 24 | 25. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.10, 30.06.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
, 12.05.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 834 |
Patrik Bolf | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Pavel Blaha | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 20. |
Milan Hamřík | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Libor Koďousek | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.8, 20.04.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 954 |
Martin Němec | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Michal Šoman | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Marika Doubravová | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 07.04.2018 | Body celkem: 250 | ||
Petr Šimeček | 3 : 1 | 200 | |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Novák | 1 : 3 | 50 | |
Sportprofit tour č.7, 16.03.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Huslík Cup - muži C, 10.02.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 837 |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 11.52 | 19. - 20. |
Oldřich Kellner | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 20. |
Dominik Blažíček | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 14.4 | 17. - 32. |
Martin Kollár | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
2. Liga Muži F, 28.01.2018 | Body celkem: 120 | ||
Michal Štěpán | 1 : 3 | 60 | |
Martin Kollár | 1 : 3 | 60 | |
2. Liga Muži F, 27.01.2018 | Body celkem: 120 | ||
Miroslav Sikora | 2 : 3 | 120 | |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.5, 12.01.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 897 |
Michal Macíček | 1 : 2 | 9.84 | 33. - 34. |
Pavel Holík | 2 : 1 | 14.76 | 33. - 36. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 24.6 | 33. - 40. |
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 24.6 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Jaroslav Štěpař | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.4, 15.12.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 625 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 672 |
Alex Kelar | 1 : 2 | 6.72 | 21. - 22. |
Martin Kopal | 2 : 0 | 16.8 | 21. - 24. |
Leoš Gjumija st. | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Martin Janečka | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
2. Liga Muži F, 03.12.2017 | Body celkem: 50 | ||
Ota Lizna | 1 : 3 | 50 | |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži F, 02.12.2017 | Body celkem: 200 | ||
Antonín Novák | 1 : 3 | 50 | |
Filip Rozprým | 3 : 2 | 150 | |
Sportprofit tour č.3, 24.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 471 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 513 |
Michal Macíček | 2 : 0 wo. | 6.3 | 33. - 34. |
Filip Rozprým | 2 : 0 | 12.6 | 33. - 36. |
Milan Hamřík | 2 : 0 wo. | 6.3 | 33. - 40. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 7.56 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 6.3 | 33. - 64. |
Vladimír Jirka | 1 : 3 | 2.52 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 882 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 924 |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Radovan Kojecký | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Petr Hlisnikovský | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
2. Liga Muži F, 22.10.2017 | Body celkem: 0 | ||
Miroslav Sikora | 0 : 3 | 0 | |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži F, 21.10.2017 | Body celkem: 120 | ||
Michal Štěpán | 1 : 3 | 60 | |
Martin Kollár | 1 : 3 | 60 | |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
, 07.10.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 868 |
David Neugebauer | 3 : 2 | 12.6 | 11. - 12. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Roman Šišák | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 15.09.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 746 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 765 |
Miroslav Ondruška | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 32. |
Pavel Sládeček | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Prázdninové Déčko, 21.07.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.8, 21.04.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1005 |
Jan Hráček | 3 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Petr Rohun | 2 : 3 | 10.08 | 5. - 8. |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 17.03.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Sportprofit tour č.6, 17.02.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 655 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 697 |
Anton Giertli | 0 : 3 | 0 | 25. - 26. |
Pavel Blaha | 3 : 1 | 15.36 | 25. - 28. |
Jan Konečný | 3 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Hynek Jičínský | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Roman Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 859 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 928 |
Jaroslav Krátký | 3 : 1 | 19.84 | 21. - 22. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 24.8 | 21. - 24. |
Jiří Pinka | 2 : 3 | 9.92 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 17. - 32. |
Lukáš Krupička | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
muži C, 10.12.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.3, 18.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 533 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 592 |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 2.88 | 33. - 34. |
Marcel Cudrák | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 36. |
Tomáš Kuchovský | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 40. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 48. |
Marcin Irach | 3 : 0 | 9.6 | 33. - 64. |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 897 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 985 |
Lumír Klímek | 2 : 3 | 12 | 37. - 38. |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 24 | 37. - 40. |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 12 | 33. - 40. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 30 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 10 | 33. - 64. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 23.10.2016 | Body celkem: 0 | ||
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži C, 22.10.2016 | Body celkem: 0 | ||
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.2, 14.10.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 297 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 297 |
muži C, 08.10.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 983 |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 17.76 | 5. - 6. |
Pavel Blaha | 3 : 2 | 13.32 | 5. - 8. |
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 538 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 565 |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 2.52 | 27. - 28. |
Pavel Krajsa | 2 : 3 | 5.04 | 25. - 28. |
Tomáš Jančar | 3 : 0 | 12.6 | 25. - 32. |
Vlastimil Vyroubal | 2 : 3 | 6.72 | 17. - 32. |
Martin Dvořáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 16.09.2016 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
3. liga Muži D 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 25 | ||
Tomáš Sigmund | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Lux | 1 : 3 | 25 | |
3. liga Muži D 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 75 | ||
Tomáš Citnar | 1 : 3 | 25 | |
Filip Rozprým | 2 : 3 | 50 | |
muži C - Vyškov, 09.04.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 885 |
Leoš Gjumija st. | 3 : 0 | 21 | 11. - 12. |
Zdeněk Suchan | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Robert Šťastný | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
Luděk Němec | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 20.03.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
muži C, 12.03.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 998 |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 25.2 | 7. - 8. |
Zdeněk Suchan | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
3. liga Muži D 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 100 | ||
Filip Smejkal | 3 : 1 | 100 | |
Michael Malý | 0 : 3 | 0 | |
3. liga Muži D 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 175 | ||
Michal Šoman | 3 : 0 | 125 | |
Oldřich Kellner | 2 : 3 | 50 | |
3. liga Muži D 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 100 | ||
Jiří Křeček | 2 : 3 | 50 | |
Tomáš Sigmund | 2 : 3 | 50 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 0 | ||
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Bajgar | 0 : 3 | 0 | |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1014 |
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 17.76 | 5. - 6. |
Radek Paleček | 3 : 0 | 22.2 | 5. - 8. |
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Oldřich Kellner | 3 : 1 | 14.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 18.09.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Mistrovský turnaj mužů D, 12.04.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 514 |
Mistrovský turnaj mužů D, 08.02.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 406 |
Mistrovský turnaj mužů - D, 23.11.2014 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 407 |
Mistrovský turnaj muži - D, 20.04.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 13 | Body celkem: 411 |
Mistrovský turnaj mužů D, 09.02.2014 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 366 |
Mistrovský turnaj mužů D, 01.12.2013 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 410 |
Mistrovský turnaj mužů D, 13.10.2013 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 357 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.