Profil hráče

Petr Rohun

hrac

Ročník: 1969
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:SQC Ostrava - Mar. Hory
Registrační číslo: 4650

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 135.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 59. (11/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 9. (06/2016)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 9. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 55 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 55 let: 7. (06/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 135 (-1) 4838 (0)
01.05.2024 134 (-10) 4838 (-420)
01.04.2024 124 (2) 5258 (156)
01.03.2024 126 (-35) 5102 (-2252)
01.02.2024 91 (-22) 7354 (-2094)
01.01.2024 69 (-6) 9448 (-507)
01.12.2023 63 (-4) 9955 (-183)
01.11.2023 59 (6) 10138 (60)
01.10.2023 65 (-1) 10078 (-209)
01.09.2023 64 (0) 10287 (0)
01.08.2023 64 (0) 10287 (0)
01.07.2023 64 (1) 10287 (0)
01.06.2023 65 (0) 10287 (0)
01.05.2023 65 (0) 10287 (50)
01.04.2023 65 (-1) 10237 (97)
01.03.2023 64 (5) 10140 (602)
01.02.2023 69 (2) 9538 (24)
01.01.2023 71 (3) 9514 (102)
01.12.2022 74 (1) 9412 (159)
01.11.2022 75 (-4) 9253 (150)
01.10.2022 71 (10) 9103 (699)
01.09.2022 81 (-1) 8404 (-216)
01.08.2022 80 (1) 8620 (0)
01.07.2022 81 (5) 8620 (0)
01.06.2022 86 (-1) 8620 (0)
01.05.2022 85 (3) 8620 (345)
01.04.2022 88 (-1) 8275 (0)
01.03.2022 87 (5) 8275 (426)
01.02.2022 92 (0) 7849 (-246)
01.01.2022 92 (4) 8095 (-118)
01.12.2021 96 (14) 8213 (527)
01.11.2021 110 (13) 7686 (425)
01.10.2021 123 (-7) 7261 (-231)
01.09.2021 116 (-1) 7492 (54)
01.08.2021 115 (0) 7438 (0)
01.07.2021 115 (-2) 7438 (29)
01.06.2021 113 (0) 7409 (0)
01.03.2021 113 (0) 7409 (0)
01.11.2020 113 (0) 7409 (0)
01.10.2020 113 (-3) 7409 (180)
01.04.2020 110 (7) 7229 (-133)
01.03.2020 117 (-7) 7362 (-291)
01.02.2020 110 (-4) 7653 (-156)
01.01.2020 106 (-10) 7809 (-1136)
01.12.2019 96 (-14) 8945 (-626)
01.11.2019 82 (-7) 9571 (-480)
01.10.2019 75 (5) 10051 (173)
01.09.2019 80 (0) 9878 (0)
01.08.2019 80 (0) 9878 (0)
01.07.2019 80 (0) 9878 (0)
01.06.2019 80 (-2) 9878 (0)
01.05.2019 78 (-1) 9878 (-180)
01.04.2019 77 (4) 10058 (0)
01.03.2019 81 (8) 10058 (332)
01.02.2019 89 (-4) 9726 (-185)
01.01.2019 85 (4) 9911 (261)
01.12.2018 89 (11) 9650 (1161)
01.11.2018 100 (-1) 8489 (0)
01.10.2018 99 (-4) 8489 (-62)
01.09.2018 95 (0) 8551 (0)
01.08.2018 95 (0) 8551 (0)
01.07.2018 95 (0) 8551 (0)
01.06.2018 95 (-5) 8551 (-652)
01.05.2018 90 (-8) 9203 (-604)
01.04.2018 82 (1) 9807 (-40)
01.03.2018 83 (-2) 9847 (-301)
01.02.2018 81 (3) 10148 (200)
01.01.2018 84 (7) 9948 (226)
01.12.2017 91 (-3) 9722 (0)
01.11.2017 88 (10) 9722 (650)
01.10.2017 98 (-1) 9072 (303)
01.09.2017 97 (0) 8769 (0)
01.07.2017 97 (1) 8769 (0)
01.06.2017 98 (6) 8769 (1047)
01.05.2017 104 (15) 7722 (629)
01.04.2017 119 (1) 7093 (196)
01.03.2017 120 (4) 6897 (-52)
01.02.2017 124 (26) 6949 (1687)
01.01.2017 150 (43) 5262 (1534)
01.12.2016 193 (-3) 3728 (0)
01.11.2016 190 (-6) 3728 (0)
01.10.2016 184 (1) 3728 (0)
01.09.2016 185 (-2) 3728 (0)
01.06.2016 183 (2) 3728 (0)
01.05.2016 185 (38) 3728 (892)
01.04.2016 223 (-31) 2836 (-432)
01.03.2016 192 (-58) 3268 (-1918)
01.02.2016 134 (19) 5186 (801)
01.01.2016 153 (318) 4385 (4085)
01.12.2015 471 (-306) 300 (-1540)
01.11.2015 165 (-96) 1840 (-2282)
01.10.2015 69 (1) 4122 (-2)
01.09.2015 70 (0) 4124 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202469911261241341352024
20237169646565656464646559632023
20229292878885868180817175742022
2021113113115115116123110962021
20201061101171101131132020
20198589817778808080807582962019
201884818382909595959599100892018
20171501241201191049897979888912017
20161531341922231851831851841901932016
201570691654712015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Muži B, 23.03.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Tereza Široká  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Závacký  3 : 0 wo. 0
Milan Hamřík  3 : 1 0
Michal Zoubek  3 : 2 0
Roman Marek  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M50+), 06.03.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Aleš Novák  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Symon Vongbounthanh  1 : 3 0 5. - 8.
Ladislav Burián  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1210
Petr Kopecký  3 : 0 wo. 0 19. - 20.
Lukáš Matoušek  1 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
Martin Ředina  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
 bye  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Pavel Cigánek  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 28.01.2024 Body celkem:
0
Martin Jašek  0 : 3 0
Aleš Tchuř  0 : 3 0
 2. liga muži C, 26.11.2023 Body celkem:
0
Patrik Pelech  0 : 3 0
Michal Štěpán  0 : 3 0
 2. liga muži C, 25.11.2023 Body celkem:
300
Jan Šťastník  2 : 3 120
Jaroslav Štěpař  3 : 2 180
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1178
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1178
Martin Šimka  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 17. - 20.
Boris Heneš  3 : 1 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Pavel Cigánek  2 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
300
Jaroslav Kaleta  1 : 3 60
Jiří Pinka  3 : 1 240
 2. liga muži C, 21.10.2023 Body celkem:
300
Tomáš Holinka  2 : 3 120
Antonín Novák  3 : 2 180
 3. liga muži D, 23.04.2023 Body celkem:
300
Martin Kopal  3 : 0 150
František Gurecký  3 : 0 150
 3. liga muži D, 22.04.2023 Body celkem:
120
Martin Sládeček  0 : 3 0
Petr Hlisnikovský  3 : 1 120
 FAJNE Béčko muži, 18.03.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1394
Jan Holuša  3 : 0 37.2 7. - 8.
Martin Kantor  0 : 3 0 5. - 8.
Petr Nesládek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 15.5 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2023, (M50+), 09.03.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
60
Body celkem:
4365
Luboš Walter st.  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Aleš Novák  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
David Orálek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1880
Lukáš  Kamp  3 : 2 29.52 7. - 8.
Jan Šťastník  1 : 3 9.84 5. - 8.
Petr Kopecký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel  Brichta  3 : 1 32.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 3. liga muži D, 19.02.2023 Body celkem:
150
Lucie Pinková  3 : 0 150
Karolína Šrámková  0 : 3 0
 3. liga muži D, 18.02.2023 Body celkem:
420
Vladimír Kolegar  3 : 1 120
František Gurecký  3 : 0 150
Ondřej Ryšavý  3 : 0 150
 FAJNE Béčko muži, 12.02.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
45
Body celkem:
1312
Martin Kříž  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Martin Kantor  1 : 3 7.44 5. - 8.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 24
Body za pořadí:
788
Body za soupeře:
9
Body celkem:
797
David Neugebauer  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Lumír Klímek  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Lucie Pinková  0 : 2 wo. 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 17. - 32.
Jan Šťastník  0 : 3 0 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
30
Body celkem:
1297
Michal Jirka  0 : 2 0 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 2 0 5. - 8.
Tomáš Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 15.5 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 2 14.88 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
37
Body celkem:
1304
Jiří Pinka  0 : 3 0 7. - 8.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 3. liga muži D, 27.11.2022 Body celkem:
270
Josef Šebek  0 : 3 0
Petr Hlisnikovský  3 : 1 120
Lucie Pinková  3 : 0 150
 3. liga muži D, 26.11.2022 Body celkem:
120
Pavel Oswald  3 : 1 120
Jan Holuša  0 : 3 0
 Naše Squash Tour 11/22, 18.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1391
Pavel Trávníček  3 : 0 wo. 18.6 7. - 8.
Jiří Pinka  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Seif Tamer  3 : 0 31 1. - 16.
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1293
Jan Ryba  3 : 0 wo. 15.5 9. - 10.
Petr Nesládek  3 : 1 24.8 9. - 12.
Boris Heneš  3 : 1 24.8 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 1 19.84 1. - 32.
 3. liga muži D, 16.10.2022 Body celkem:
300
Adam Horák  3 : 0 150
Vladimír Kolegar  3 : 0 150
 3. liga muži D, 15.10.2022 Body celkem:
300
Maroš Kucbel  3 : 0 150
Lucie Pinková  3 : 0 150
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
25
Body celkem:
1005
Pavel Cigánek  0 : 3 0 15. - 16.
Václav Máca  0 : 3 0 13. - 16.
Petr Nesládek  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Tereza Široká  2 : 3 12.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 25.09.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1243
Petr Nesládek  0 : 3 0 9. - 10.
Patrik Závacký  3 : 0 31 9. - 12.
Aleš Tchuř  3 : 1 24.8 9. - 16.
Martin Kantor  1 : 3 6.2 1. - 16.
Lukáš Kučiak  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Naše Squash Tour 9/22, 16.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1506
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš  Kamp  3 : 2 22.32 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 31 1. - 16.
Ladislav Švábek  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Muži C, 23.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
37
Body celkem:
1202
Tereza Široká  1 : 3 6.72 3. - 4.
Jan Lempart  0 : 3 0 semifinále
Václav Máca  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 3. liga muži E, 09.04.2022 Body celkem:
350
Michal Zoubek  3 : 0 125
Ladislav Němeček  3 : 1 100
Pavel Oswald  3 : 0 125
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 24
Body za pořadí:
788
Body za soupeře:
27
Body celkem:
815
Adam Gacek  0 : 2 0 23. - 24.
David Neugebauer  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Lukáš  Kamp  1 : 2 9.92 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Martin David  1 : 3 4.96 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2022, (M50+), 03.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3960
Jaroslav Sezemský  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Daniel Vrána  3 : 1 86.4 5. - 8.
Václav Uhlíř  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1407
Josef Fanta  2 : 0 wo. 20 23. - 24.
Karolína Šrámková  0 : 2 0 21. - 24.
David Linhart  0 : 2 0 17. - 24.
Jiří Pinka  2 : 0 40 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
David Neugebauer  3 : 2 18 1. - 64.
 Ostravský Kahan 2022 - Muži C, 12.02.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
27
Body celkem:
766
 bye  3 : 0 wo. 10.5 15. - 16.
Lumír Klímek  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Daniel Šrámek  2 : 3 8.4 9. - 16.
Martin David  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 3. liga muži E, 30.01.2022 Body celkem:
200
Václav Dostál  3 : 2 75
Tomáš Drozd  3 : 0 125
 3. liga muži E, 29.01.2022 Body celkem:
200
Tomáš Drozd  3 : 2 75
Jan Holuša  3 : 0 125
 FAJNE Céčko muži, 22.01.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
11
Body celkem:
806
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Martin Pekárek   0 : 3 wo. 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 10.5 9. - 16.
Martin Kantor  0 : 3 0 1. - 16.
 ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1116
Adam Gacek  3 : 0 31 13. - 14.
František Gurecký  3 : 2 18.6 13. - 16.
David Neugebauer  1 : 3 6.2 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
669
Body za soupeře:
0
Body celkem:
669
 bye  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jan Holuša  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Adam Gacek  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1504
Miroslav Ondruška  1 : 3 7.44 5. - 6.
Ondřej Ryšavý  3 : 0 37.2 5. - 8.
Jakub Slavíček  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 2 18.6 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2021, (M50+), 21.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2543
David Orálek  2 : 3 28.8 5. - 6.
Daniel Vrána  3 : 1 57.6 5. - 8.
Štěpán Marko  0 : 3 0 čtvrtfinále
 3. liga muži E, 17.10.2021 Body celkem:
175
Veronika Malinowská  2 : 3 50
Michal Zoubek  3 : 0 125
 3. liga muži E, 16.10.2021 Body celkem:
250
Oldřich Kellner  3 : 0 125
Daniel Černý  3 : 0 125
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
11
Body celkem:
750
Jan Holuša  3 : 0 wo. 10.5 15. - 16.
Roman Moravec  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Aleš Tchuř  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Tomáš Tauš  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 11.09.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1235
Pavel Cigánek  2 : 3 12.4 9. - 10.
Petr Šimeček  3 : 1 24.8 9. - 12.
Daniel Vrána  3 : 1 24.8 9. - 16.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1031
Pavel Mraček  2 : 0 25.2 7. - 8.
Petr Volný  1 : 2 10.08 5. - 8.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 21 1. - 16.
Michal Snopek  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Strahov - Muži C, 24.07.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
70
Body celkem:
970
Ondrej Mazanec  2 : 0 24 13. - 14.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 12 13. - 16.
Martin Mazur  1 : 2 9.6 9. - 16.
Lukáš Matoušek  1 : 3 4.8 1. - 16.
Petr Nezveda  3 : 0 19.2 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 19.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
63
Body celkem:
935
Kristýna Hrnčiříková  1 : 3 4.2 1. - 16.
Martin Pekárek   3 : 0 21
David Neugebauer  3 : 2 12.6
Vít Zachodil  3 : 2 12.6
Sofie Hausknotzová  3 : 2 12.6
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
47
Body celkem:
977
Tomáš Sigmund  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Marcel Ujfaluši  2 : 3 9.92 1. - 32.
 2. liga muži D, 06.09.2020 Body celkem:
180
Viktor Urban  2 : 3 120
Jiří Dušek  1 : 3 60
 2. liga muži D, 05.09.2020 Body celkem:
0
Michal Vaněk  0 : 3 0
Marcel Ujfaluši  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2020, (M50+), 05.03.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
62
Body celkem:
4741
Vít Zachodil  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Bohuslav Zajkr  0 : 3 0 5. - 8.
Václav Uhlíř  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 26
Body za pořadí:
997
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1089
Aleš Tchuř  0 : 2 wo. 0 25. - 26.
Václav Uhlíř  2 : 0 32.8 25. - 28.
Jiří Pinka  2 : 0 32.8 25. - 32.
Martin Šimka  0 : 2 0 17. - 32.
Jakub Slavíček  1 : 3 6.56 1. - 32.
Tomáš Sigmund  3 : 1 19.68 1. - 64.
 OLZA CUP, 15.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
42
Body celkem:
994
Petr Hlisnikovský  3 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 5. - 8.
Marcel Ujfaluši  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Chodura  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 2. liga muži D, 26.01.2020 Body celkem:
120
Michal Štěpán  0 : 3 0
Roman Moravec  2 : 3 120
 2. liga muži D, 25.01.2020 Body celkem:
540
Petr Šimeček  3 : 1 240
Martin Němec  3 : 0 300
 D-TOUR MASTERS 50+ 3.kolo, (), 10.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 40
Body za pořadí:
692
Body za soupeře:
30
Body celkem:
722
Václav Máca  0 : 2 wo. 0 39. - 40.
Michal Šoman ml.  0 : 2 wo. 0 37. - 40.
Martin Vaněk  0 : 2 wo. 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 33. - 64.
Tomáš Hanzelka  1 : 3 4.92 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1095
Marcel Ujfaluši  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Michal Farník  0 : 2 0 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 1 19.2 1. - 16.
Robert Bravenec  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži D, 01.12.2019 Body celkem:
0
Jiří Dušek  0 : 3 0
 OLZA CUP, 09.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
757
Body za soupeře:
27
Body celkem:
784
Jan Netolička  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Robert Svrlansky  3 : 0 wo. 10.5 13. - 16.
Michal Farník  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Bogdan Staszko  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 16.8 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
76
Body celkem:
948
Petr Šimeček  3 : 0 21 9. - 10.
Petr Nesládek  3 : 0 21 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 1 16.8 9. - 16.
Michal Zoubek  2 : 3 8.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1133
Roman Marek  3 : 2 15.12 5. - 6.
Martin Kantor  3 : 2 15.12 5. - 8.
Martin Ředina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1310
Tomáš Havlík  0 : 2 0 7. - 8.
Lukáš  Kamp  0 : 2 0 5. - 8.
Petr Kopecký  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 32
Body za pořadí:
562
Body za soupeře:
15
Body celkem:
577
Sofie Hausknotzová  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Michal Dvořák  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Jan Netolička  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Jakub Šťastný  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Martin Kantor  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
22
Body celkem:
901
Roman Moravec  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Vítězslav Lazar  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Marián Hauser  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Marek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 31.03.2019 Body celkem:
0
Martin Kantor  0 : 3 0
Lukáš  Kamp  0 : 3 0
 2. liga muži C, 30.03.2019 Body celkem:
120
Martin Dvořáček  0 : 3 0
Vítězslav Lazar  2 : 3 120
 MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
341
Body celkem:
6282
Václav Uhlíř  2 : 3 76.8 3. - 4.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 semifinále
Symon Vongbounthanh  3 : 0 144 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 120 1. - 16.
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
38
Body celkem:
961
Petr Hlisnikovský  1 : 2 9.6 11. - 12.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 2 0 9. - 12.
Aleš Tchuř  2 : 1 14.4 9. - 16.
Martin Sládeček  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1426
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20.5 15. - 16.
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 13. - 16.
Václav Uhlíř  1 : 2 16.4 9. - 16.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 OLZA CUP, 09.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
4
Body celkem:
726
Martin Pekárek   0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Robert Svrlansky  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Michal Farník  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Bogdan Staszko  1 : 3 4.2 1. - 16.
 2. liga muži C, 27.01.2019 Body celkem:
300
Libor Koďousek  3 : 1 240
Marcel Ujfaluši  1 : 3 60
 2. liga muži C, 26.01.2019 Body celkem:
360
Josef Nakládal  3 : 0 300
Jakub Slavíček  1 : 3 60
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
50
Body celkem:
893
Marek Holuša  1 : 2 8.4 9. - 10.
Jaroslav Štěpař  2 : 0 21 9. - 12.
Marián Hauser  2 : 1 12.6 9. - 16.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1104
Aleš Kubíček  0 : 2 0 13. - 14.
Michal Vaněk  2 : 1 18.6 13. - 16.
Lukáš  Kamp  1 : 2 12.4 9. - 16.
Jakub Zapala  1 : 3 6.2 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 2 wo. 0 33. - 64.
Karel Svoboda  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1331
Roman Moravec  2 : 1 17.28 5. - 6.
Marek Holuša  2 : 0 28.8 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 02.12.2018 Body celkem:
360
Vladimír Jirka  3 : 0 300
Lukáš  Kamp  1 : 3 60
 2. liga muži C, 01.12.2018 Body celkem:
540
Milan Hamřík  3 : 1 240
Roman Moravec  3 : 0 300
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1335
Lukáš  Kamp  1 : 2 14.88 7. - 8.
Štefan  Hudák  1 : 2 14.88 5. - 8.
Ladislav Burián  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Dušek  3 : 2 18.6 1. - 16.
Martin Němec  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1307
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1356
Aleš Kubíček  0 : 2 0 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 28 29. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 2 0 25. - 32.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Steiner  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 2. liga muži C, 14.10.2018 Body celkem:
240
Libor Koďousek  1 : 3 60
Jaroslav Štěpař  3 : 2 180
 2. liga muži C, 13.10.2018 Body celkem:
420
Miroslav Sikora  2 : 3 120
Josef Nakládal  3 : 0 300
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
7
Body celkem:
631
Milan Hamřík  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Michal Šoman  0 : 2 wo. 0 25. - 28.
Oldřich Kellner  2 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Martin Dvořáček  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Petr Stryja  0 : 3 0 1. - 32.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1106
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1166
Miroslav Ondruška  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
Michal Štěpán  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
David Neugebauer  0 : 2 0 25. - 32.
Pavel Bodiš  1 : 2 16 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
Vít Zachodil  3 : 1 24 1. - 64.
 , 12.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
41
Body celkem:
1094
Roman Marek  1 : 2 11.52 7. - 8.
Marek Holuša  0 : 2 0 5. - 8.
Michal Vaněk  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Libor Koďousek  3 : 2 14.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 07.04.2018 Body celkem:
360
Marcel Ujfaluši  3 : 1 240
Lukáš  Kamp  0 : 3 0
Libor Koďousek  2 : 3 120
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
41
Body celkem:
899
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 15. - 16.
Martin Vaněk  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Petr Hlisnikovský  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Roman Marek  2 : 3 9.6 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 0 19.2 1. - 32.
 MČR masters, (M45+), 02.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
178
Body celkem:
4483
Kamil Jankovič  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Radek Hlobik  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jaroslav Sezemský  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Daniel Vrána  3 : 0 120 1. - 16.
 2. Liga Muži E, 28.01.2018 Body celkem:
420
Roman Moravec  3 : 1 240
Jan Říha  3 : 2 180
 2. Liga Muži E, 27.01.2018 Body celkem:
240
Lukáš  Kamp  1 : 3 60
Libor Koďousek  3 : 2 180
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
24
Body celkem:
617
Vít Zachodil  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
Botond-Töhötöm Nagy   0 : 2 wo. 0 25. - 32.
David Doležel  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Roman Pross  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1349
Jaroslav Štěpař  0 : 2 0 15. - 16.
Michal Štěpán  0 : 2 0 13. - 16.
Miroslav Sikora  0 : 2 0 9. - 16.
Jakub Zapala  1 : 3 8.2 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 2 19.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1070
Martin Kollár  1 : 2 10.08 5. - 6.
Michal Štěpán  2 : 1 15.12 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Paldusová  3 : 1 16.8 1. - 16.
Alex Kelar  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži E, 03.12.2017 Body celkem:
360
Roman Moravec  3 : 0 300
David Juráň  1 : 3 60
 2. Liga Muži E, 02.12.2017 Body celkem:
540
Libor Koďousek  3 : 1 240
Miroslav Ondruška  3 : 0 300
 Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
32
Body celkem:
32
Petr Hlisnikovský  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Petr Stryja  1 : 2 12.4 9. - 16.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 16.
Oldřich Kellner  3 : 1 19.84 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 22.10.2017 Body celkem:
350
Roman Marek  3 : 2 150
Jaroslav Štěpař  3 : 1 200
 2. Liga Muži E, 21.10.2017 Body celkem:
300
Jaroslav Krátký  3 : 0 250
Vítězslav Lazar  1 : 3 50
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1242
Filip Strouhal  0 : 2 0 9. - 10.
Martin Vaněk  2 : 0 31 9. - 12.
Lumír Klímek  2 : 1 18.6 9. - 16.
Michal Zoubek  1 : 3 6.2 1. - 16.
Pavel  Brichta  3 : 0 24.8 1. - 32.
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1658
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1746
Miloš Liška  0 : 3 wo. 0 21. - 22.
Martin Kollár  3 : 0 56 21. - 24.
Jakub Zapala  1 : 3 11.2 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 21 17. - 32.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 32.
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1161
Michal Vaněk  3 : 1 20.16 5. - 6.
Pavel  Brichta  3 : 2 15.12 5. - 8.
Martin Kollár  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Václav Němec  3 : 0 21 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 09.04.2017 Body celkem:
300
Martin Vaněk  3 : 0 300
 2. Liga Muži E, 08.04.2017 Body celkem:
60
Vlastimil Vyroubal  1 : 3 60
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
67
Body celkem:
939
Tomáš Sigmund  3 : 2 12.6 9. - 10.
Viktor Urban  3 : 1 16.8 9. - 12.
Petr Stryja  3 : 0 21 9. - 16.
David Juráň  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Strauss  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 04.03.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4081
Milan Tecl  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Marek Červek  3 : 0 wo. 60 9. - 12.
Oldřich Václavek  3 : 1 96 9. - 16.
Jan Daňsa  1 : 3 24 1. - 16.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1240
Ota Lizna  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Jiří Borovička  3 : 1 23.04 5. - 8.
Jiří Dušek  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 2 14.4 1. - 16.
Pavel Blaha  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži E, 29.01.2017 Body celkem:
240
Petr Šimeček  3 : 0 200
Vítězslav Lazar  1 : 3 40
 2. Liga Muži E, 28.01.2017 Body celkem:
320
Jakub Strouhal  3 : 1 160
Tomáš Satke  3 : 1 160
 Strahov muži C, 21.01.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
10
Body celkem:
699
Filip Hurta  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Martin Němec  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Pavel Popelka  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Tomáš Holub  0 : 3 0 1. - 32.
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1229
Marcel Ujfaluši  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Libor Přibyl  3 : 2 18.6 9. - 12.
Michal Štěpán  3 : 1 24.8 9. - 16.
Jakub Wasilewski  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Němec  3 : 0 24.8 1. - 32.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 36
Body za pořadí:
1431
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1534
Zdeněk Suchan  0 : 3 0 35. - 36.
Roman Kubričan  1 : 3 10.8 33. - 36.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 64.
Petr Marek  1 : 3 10.8 1. - 64.
 2. liga Muži F 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
120
Michal Kubíček  3 : 2 120
 2. liga Muži F 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
50
Jakub Trličík  0 : 3 0
Jiří Kašpárek  1 : 3 50
 SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
0
Body celkem:
722
Patrik Bolf  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Patrik Bolf  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Viktor Urban  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Martin Němec  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Muži B Holešovice, 19.03.2016
Pořadí: 40
Body za pořadí:
692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
692
Tomáš Zach  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
36
Body celkem:
743
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 9.6 23. - 24.
Adrian Sobisz  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Aleš Tchuř  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
Filip Rozprým  3 : 2 11.52 17. - 32.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 1. - 32.
Krzysiek Malicki  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 03.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
302
Body celkem:
6243
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 3. - 4.
David Orálek  1 : 3 38.4 semifinále
Vít Zachodil  3 : 0 144 čtvrtfinále
Michal Šoman  3 : 0 120 1. - 16.
 2. liga Muži F 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
250
Petr Stryja  3 : 0 250
 2. liga Muži F 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
350
Miroslav Sikora  3 : 1 200
Pavel Řehák  3 : 2 150
 muži B, 30.01.2016
Pořadí: 45
Body za pořadí:
747
Body za soupeře:
54
Body celkem:
801
Roman Marek  3 : 0 wo. 15 45. - 46.
Martin Olič  3 : 0 wo. 15 41. - 48.
Josef Fanta  1 : 3 6 41. - 48.
Milan Vlasák  2 : 3 12 33. - 48.
Václav Uhlíř  1 : 3 6 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1867
 bye  3 : 0
Tomáš Holub  3 : 0 0
Filip Nosek  3 : 2 0
Marek Hlaváč  0 : 3 0
Michal Bodiš  0 : 3 wo. 0
Luboš Walter st.  3 : 0 wo. 0
 Mistrovství republiky masters - M45, (M45+), 05.03.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3277
Vladislav Davídek  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Milan Tecl  2 : 3 0
Ivo Koranda  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
129
Body celkem:
1978
Patrik Neuwirth  0 : 3 0
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
Dan Kolínský  3 : 1 0
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 : 0
 2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
300
Vlastimil Vyroubal  3 : 1 240
Roman Moravec  1 : 3 60
 2. liga muži F, 14.02.2015 Body celkem:
240
Marcel Ujfaluši  3 : 1 240
 Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1644
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1711
 bye  3 :  0
Filip Richtárech  0 : 3 0
Dan Kolínský  0 : 3 0
Radim Valášek  0 : 3 0
Ladislav Burián  0 : 3 wo. 0
Tomáš Strmiska  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
32
Body celkem:
1084
 bye  3 :  0
Tomáš Tlustý  0 : 3 0
Jan Bílý  3 : 2 0
Petr Volný  1 : 3 0
Pavel Beneš  0 : 3 wo. 0
Michael Schneider  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014
Pořadí: 43
Body za pořadí:
1308
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1430
Michal Bodiš  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Ladislav Burián  0 : 3 0
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 0
Tomáš Herold  2 : 3 0
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 0
 2.liga - muži F, 18.10.2014 Body celkem:
60
Pavel Řehák  1 : 3 60
Vítězslav Lazar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1255
Jaroslav Sezemský  3 : 2 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
Filip Kočárek  1 : 3 0
Jan Hlavička  3 : 1 0
Michal Jirka  0 : 3 wo. 0
Kamil Staněk  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1276
David Zeman  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Karel Kudláček  0 : 3 0
Martin Kubát  3 : 0 wo. 0
Josef Fanta  3 : 1 0
Dominik Dubský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 13.09.2014
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2127
Marek Hlaváč  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Dominik Knap  3 : 0 wo. 0
Dominik Dubský  1 : 3 0
Vojtěch Babišta  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1337
Radomír Ungr  3 : 0 0
Jiří Gottlieb  3 : 0 0
Michal Krautwurm  2 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Roman Hlaváč  0 : 3 0
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
22
Body celkem:
1187
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Milan Matějka  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Miroslav Sikora  3 : 1 0
Michal Jirka  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1132
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 0
Kamil Staněk  1 : 3 0
Jakub Zahradník  1 : 3 0
Tomáš Fecák  3 : 0 wo. 0
Aleš Kubíček  3 : 2 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1321
Robert Michalec  3 : 1 0
Ondrej Mazanec  3 : 0 0
Jan Veselý  0 : 3 0
Pavel Popelka  3 : 0 0
Michal Krautwurm  3 : 0 wo. 0
Radek Hlobik  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
22
Body celkem:
974
Jaroslav Krátký  3 : 1 0
Milan Matějka  1 : 3 0
Vladimír Doležel  3 : 2 0
Kamil Jankovič  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 18
Body za pořadí:
608
Body za soupeře:
24
Body celkem:
632
Michal Zoubek  0 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Josef Šebek  2 : 3 0
Michal Šoman  3 : 0 0
Lumír Klímek  3 : 0 0
Kamil Stypa  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
622
Body za soupeře:
23
Body celkem:
645
Jiří Kašpárek  2 : 3 0
Pavel Holinka  3 : 1 0
Martin Hučka  3 : 2 0
Ludmila Klímková  3 : 1 0
Jan Ryšavý  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot