Ročník: 1969
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:SQC Ostrava - Mar. Hory
Registrační číslo: 4650
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 135 | (-1) | 4838 | (0) | ||
01.05.2024 | 134 | (-10) | 4838 | (-420) | ||
01.04.2024 | 124 | (2) | 5258 | (156) | ||
01.03.2024 | 126 | (-35) | 5102 | (-2252) | ||
01.02.2024 | 91 | (-22) | 7354 | (-2094) | ||
01.01.2024 | 69 | (-6) | 9448 | (-507) | ||
01.12.2023 | 63 | (-4) | 9955 | (-183) | ||
01.11.2023 | 59 | (6) | 10138 | (60) | ||
01.10.2023 | 65 | (-1) | 10078 | (-209) | ||
01.09.2023 | 64 | (0) | 10287 | (0) | ||
01.08.2023 | 64 | (0) | 10287 | (0) | ||
01.07.2023 | 64 | (1) | 10287 | (0) | ||
01.06.2023 | 65 | (0) | 10287 | (0) | ||
01.05.2023 | 65 | (0) | 10287 | (50) | ||
01.04.2023 | 65 | (-1) | 10237 | (97) | ||
01.03.2023 | 64 | (5) | 10140 | (602) | ||
01.02.2023 | 69 | (2) | 9538 | (24) | ||
01.01.2023 | 71 | (3) | 9514 | (102) | ||
01.12.2022 | 74 | (1) | 9412 | (159) | ||
01.11.2022 | 75 | (-4) | 9253 | (150) | ||
01.10.2022 | 71 | (10) | 9103 | (699) | ||
01.09.2022 | 81 | (-1) | 8404 | (-216) | ||
01.08.2022 | 80 | (1) | 8620 | (0) | ||
01.07.2022 | 81 | (5) | 8620 | (0) | ||
01.06.2022 | 86 | (-1) | 8620 | (0) | ||
01.05.2022 | 85 | (3) | 8620 | (345) | ||
01.04.2022 | 88 | (-1) | 8275 | (0) | ||
01.03.2022 | 87 | (5) | 8275 | (426) | ||
01.02.2022 | 92 | (0) | 7849 | (-246) | ||
01.01.2022 | 92 | (4) | 8095 | (-118) | ||
01.12.2021 | 96 | (14) | 8213 | (527) | ||
01.11.2021 | 110 | (13) | 7686 | (425) | ||
01.10.2021 | 123 | (-7) | 7261 | (-231) | ||
01.09.2021 | 116 | (-1) | 7492 | (54) | ||
01.08.2021 | 115 | (0) | 7438 | (0) | ||
01.07.2021 | 115 | (-2) | 7438 | (29) | ||
01.06.2021 | 113 | (0) | 7409 | (0) | ||
01.03.2021 | 113 | (0) | 7409 | (0) | ||
01.11.2020 | 113 | (0) | 7409 | (0) | ||
01.10.2020 | 113 | (-3) | 7409 | (180) | ||
01.04.2020 | 110 | (7) | 7229 | (-133) | ||
01.03.2020 | 117 | (-7) | 7362 | (-291) | ||
01.02.2020 | 110 | (-4) | 7653 | (-156) | ||
01.01.2020 | 106 | (-10) | 7809 | (-1136) | ||
01.12.2019 | 96 | (-14) | 8945 | (-626) | ||
01.11.2019 | 82 | (-7) | 9571 | (-480) | ||
01.10.2019 | 75 | (5) | 10051 | (173) | ||
01.09.2019 | 80 | (0) | 9878 | (0) | ||
01.08.2019 | 80 | (0) | 9878 | (0) | ||
01.07.2019 | 80 | (0) | 9878 | (0) | ||
01.06.2019 | 80 | (-2) | 9878 | (0) | ||
01.05.2019 | 78 | (-1) | 9878 | (-180) | ||
01.04.2019 | 77 | (4) | 10058 | (0) | ||
01.03.2019 | 81 | (8) | 10058 | (332) | ||
01.02.2019 | 89 | (-4) | 9726 | (-185) | ||
01.01.2019 | 85 | (4) | 9911 | (261) | ||
01.12.2018 | 89 | (11) | 9650 | (1161) | ||
01.11.2018 | 100 | (-1) | 8489 | (0) | ||
01.10.2018 | 99 | (-4) | 8489 | (-62) | ||
01.09.2018 | 95 | (0) | 8551 | (0) | ||
01.08.2018 | 95 | (0) | 8551 | (0) | ||
01.07.2018 | 95 | (0) | 8551 | (0) | ||
01.06.2018 | 95 | (-5) | 8551 | (-652) | ||
01.05.2018 | 90 | (-8) | 9203 | (-604) | ||
01.04.2018 | 82 | (1) | 9807 | (-40) | ||
01.03.2018 | 83 | (-2) | 9847 | (-301) | ||
01.02.2018 | 81 | (3) | 10148 | (200) | ||
01.01.2018 | 84 | (7) | 9948 | (226) | ||
01.12.2017 | 91 | (-3) | 9722 | (0) | ||
01.11.2017 | 88 | (10) | 9722 | (650) | ||
01.10.2017 | 98 | (-1) | 9072 | (303) | ||
01.09.2017 | 97 | (0) | 8769 | (0) | ||
01.07.2017 | 97 | (1) | 8769 | (0) | ||
01.06.2017 | 98 | (6) | 8769 | (1047) | ||
01.05.2017 | 104 | (15) | 7722 | (629) | ||
01.04.2017 | 119 | (1) | 7093 | (196) | ||
01.03.2017 | 120 | (4) | 6897 | (-52) | ||
01.02.2017 | 124 | (26) | 6949 | (1687) | ||
01.01.2017 | 150 | (43) | 5262 | (1534) | ||
01.12.2016 | 193 | (-3) | 3728 | (0) | ||
01.11.2016 | 190 | (-6) | 3728 | (0) | ||
01.10.2016 | 184 | (1) | 3728 | (0) | ||
01.09.2016 | 185 | (-2) | 3728 | (0) | ||
01.06.2016 | 183 | (2) | 3728 | (0) | ||
01.05.2016 | 185 | (38) | 3728 | (892) | ||
01.04.2016 | 223 | (-31) | 2836 | (-432) | ||
01.03.2016 | 192 | (-58) | 3268 | (-1918) | ||
01.02.2016 | 134 | (19) | 5186 | (801) | ||
01.01.2016 | 153 | (318) | 4385 | (4085) | ||
01.12.2015 | 471 | (-306) | 300 | (-1540) | ||
01.11.2015 | 165 | (-96) | 1840 | (-2282) | ||
01.10.2015 | 69 | (1) | 4122 | (-2) | ||
01.09.2015 | 70 | (0) | 4124 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 69 | 91 | 126 | 124 | 134 | 135 | 2024 | ||||||
2023 | 71 | 69 | 64 | 65 | 65 | 65 | 64 | 64 | 64 | 65 | 59 | 63 | 2023 |
2022 | 92 | 92 | 87 | 88 | 85 | 86 | 81 | 80 | 81 | 71 | 75 | 74 | 2022 |
2021 | 113 | 113 | 115 | 115 | 116 | 123 | 110 | 96 | 2021 | ||||
2020 | 106 | 110 | 117 | 110 | 113 | 113 | 2020 | ||||||
2019 | 85 | 89 | 81 | 77 | 78 | 80 | 80 | 80 | 80 | 75 | 82 | 96 | 2019 |
2018 | 84 | 81 | 83 | 82 | 90 | 95 | 95 | 95 | 95 | 99 | 100 | 89 | 2018 |
2017 | 150 | 124 | 120 | 119 | 104 | 98 | 97 | 97 | 98 | 88 | 91 | 2017 | |
2016 | 153 | 134 | 192 | 223 | 185 | 183 | 185 | 184 | 190 | 193 | 2016 | ||
2015 | 70 | 69 | 165 | 471 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Muži B, 23.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Roman Marek | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | |
Milan Hamřík | 3 : 1 | 0 | |
Michal Zoubek | 3 : 2 | 0 | |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1210 |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 0 | 19. - 20. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
Martin Ředina | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Pavel Cigánek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1178 |
Martin Šimka | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Boris Heneš | 3 : 1 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 18.03.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1394 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 37.2 | 7. - 8. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1880 |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 29.52 | 7. - 8. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 9.84 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1312 |
Martin Kříž | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Martin Kantor | 1 : 3 | 7.44 | 5. - 8. |
Pavel Bodiš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 9 | Body celkem: 797 |
David Neugebauer | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Lumír Klímek | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Lucie Pinková | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 17. - 32. |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 1297 |
Michal Jirka | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 1304 |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Naše Squash Tour 11/22, 18.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1391 |
Pavel Trávníček | 3 : 0 wo. | 18.6 | 7. - 8. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Seif Tamer | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1293 |
Jan Ryba | 3 : 0 wo. | 15.5 | 9. - 10. |
Petr Nesládek | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Boris Heneš | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 1005 |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Václav Máca | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Petr Nesládek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1243 |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Naše Squash Tour 9/22, 16.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1506 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 22.32 | 5. - 8. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Ladislav Švábek | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Muži C, 23.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 1202 |
Tereza Široká | 1 : 3 | 6.72 | 3. - 4. |
Jan Lempart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Václav Máca | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 815 |
Adam Gacek | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
David Neugebauer | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Lukáš Kamp | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Martin David | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1407 |
Josef Fanta | 2 : 0 wo. | 20 | 23. - 24. |
Karolína Šrámková | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
David Linhart | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
David Neugebauer | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
Ostravský Kahan 2022 - Muži C, 12.02.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 766 |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Lumír Klímek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 8.4 | 9. - 16. |
Martin David | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 22.01.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 11 | Body celkem: 806 |
Barbora Brodová | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Martin Pekárek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1116 |
Adam Gacek | 3 : 0 | 31 | 13. - 14. |
František Gurecký | 3 : 2 | 18.6 | 13. - 16. |
David Neugebauer | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 669 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 669 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jan Holuša | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Adam Gacek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1504 |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 7.44 | 5. - 6. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 11 | Body celkem: 750 |
Jan Holuša | 3 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Roman Moravec | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1235 |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 10. |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Daniel Vrána | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1031 |
Pavel Mraček | 2 : 0 | 25.2 | 7. - 8. |
Petr Volný | 1 : 2 | 10.08 | 5. - 8. |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Michal Snopek | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Strahov - Muži C, 24.07.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 970 |
Ondrej Mazanec | 2 : 0 | 24 | 13. - 14. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Martin Mazur | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Petr Nezveda | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 19.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 935 |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 2 | 12.6 | |
Vít Zachodil | 3 : 2 | 12.6 | |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 12.6 | |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 21 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 930 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 977 |
Tomáš Sigmund | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Marcel Ujfaluši | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 997 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1089 |
Aleš Tchuř | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 26. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 28. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 32.8 | 25. - 32. |
Martin Šimka | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
Tomáš Sigmund | 3 : 1 | 19.68 | 1. - 64. |
OLZA CUP, 15.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 994 |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Chodura | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 692 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 722 |
Václav Máca | 0 : 2 wo. | 0 | 39. - 40. |
Michal Šoman ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 37. - 40. |
Martin Vaněk | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Tomáš Hanzelka | 1 : 3 | 4.92 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 1095 |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Michal Farník | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Roman Moravec | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Robert Bravenec | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 784 |
Jan Netolička | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Robert Svrlansky | 3 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 16. |
Michal Farník | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Bogdan Staszko | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 948 |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 21 | 9. - 10. |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Michal Zoubek | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1133 |
Roman Marek | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 6. |
Martin Kantor | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Mohelník | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1310 |
Tomáš Havlík | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Lukáš Kamp | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 562 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 577 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Michal Dvořák | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Jan Netolička | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Jakub Šťastný | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Martin Kantor | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 901 |
Roman Moravec | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Vítězslav Lazar | 3 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Marián Hauser | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Roman Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 961 |
Petr Hlisnikovský | 1 : 2 | 9.6 | 11. - 12. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1426 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 20.5 | 15. - 16. |
Vítězslav Lazar | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Václav Uhlíř | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
OLZA CUP, 09.02.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 4 | Body celkem: 726 |
Martin Pekárek | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Robert Svrlansky | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Michal Farník | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Bogdan Staszko | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 893 |
Marek Holuša | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 10. |
Jaroslav Štěpař | 2 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Marián Hauser | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 16. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1104 |
Aleš Kubíček | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 18.6 | 13. - 16. |
Lukáš Kamp | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Karel Svoboda | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1331 |
Roman Moravec | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 6. |
Marek Holuša | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Netolička | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1335 |
Lukáš Kamp | 1 : 2 | 14.88 | 7. - 8. |
Štefan Hudák | 1 : 2 | 14.88 | 5. - 8. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1307 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1356 |
Aleš Kubíček | 0 : 2 | 0 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 28 | 29. - 32. |
Vojtěch Ryba | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 7 | Body celkem: 631 |
Milan Hamřík | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Michal Šoman | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 28. |
Oldřich Kellner | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Martin Dvořáček | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Petr Stryja | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1166 |
Miroslav Ondruška | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
Michal Štěpán | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
David Neugebauer | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
, 12.05.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 1094 |
Roman Marek | 1 : 2 | 11.52 | 7. - 8. |
Marek Holuša | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Libor Koďousek | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 899 |
Petr Šimeček | 2 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Martin Vaněk | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Roman Marek | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Michal Macíček | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 617 |
Vít Zachodil | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Botond-Töhötöm Nagy | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
David Doležel | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Roman Pross | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1349 |
Jaroslav Štěpař | 0 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Miroslav Sikora | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1070 |
Martin Kollár | 1 : 2 | 10.08 | 5. - 6. |
Michal Štěpán | 2 : 1 | 15.12 | 5. - 8. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Paldusová | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Alex Kelar | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 32 |
Petr Hlisnikovský | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Petr Stryja | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Oldřich Kellner | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1242 |
Filip Strouhal | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Martin Vaněk | 2 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. |
Michal Zoubek | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1658 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 1746 |
Miloš Liška | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 22. |
Martin Kollár | 3 : 0 | 56 | 21. - 24. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 11.2 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 17. - 32. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 1161 |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 20.16 | 5. - 6. |
Pavel Brichta | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 8. |
Martin Kollár | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Václav Němec | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 939 |
Tomáš Sigmund | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 10. |
Viktor Urban | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 12. |
Petr Stryja | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
David Juráň | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1240 |
Ota Lizna | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Jiří Borovička | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Strahov muži C, 21.01.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 699 |
Filip Hurta | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Martin Němec | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Pavel Popelka | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Tomáš Holub | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1229 |
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Libor Přibyl | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 12. |
Michal Štěpán | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 1431 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1534 |
Zdeněk Suchan | 0 : 3 | 0 | 35. - 36. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 10.8 | 33. - 36. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Petr Marek | 1 : 3 | 10.8 | 1. - 64. |
SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 722 |
Patrik Bolf | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Patrik Bolf | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Viktor Urban | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Martin Němec | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Muži B Holešovice, 19.03.2016 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 692 |
Tomáš Zach | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 707 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 743 |
Michal Zoubek | 3 : 0 wo. | 9.6 | 23. - 24. |
Adrian Sobisz | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
Filip Rozprým | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Krzysiek Malicki | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 747 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 801 |
Roman Marek | 3 : 0 wo. | 15 | 45. - 46. |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Josef Fanta | 1 : 3 | 6 | 41. - 48. |
Milan Vlasák | 2 : 3 | 12 | 33. - 48. |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1867 |
Filip Nosek | 3 : 2 | 0 | |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Holub | 3 : 0 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | |
Luboš Walter st. | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1849 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 1978 |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
Dan Kolínský | 3 : 1 | 0 | |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : 0 | ||
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1644 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1711 |
bye | 3 : | 0 | |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | |
Radim Valášek | 0 : 3 | 0 | |
Ladislav Burián | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 wo. | 0 | |
Dan Kolínský | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 1084 |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Tlustý | 0 : 3 | 0 | |
Petr Volný | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | |
Michael Schneider | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Bílý | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014 Pořadí: 43 |
Body za pořadí: 1308 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 1430 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | |
Martin Vaněk | 3 : 0 wo. | 0 | |
Tomáš Herold | 2 : 3 | 0 | |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1255 |
Jaroslav Sezemský | 3 : 2 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 0 | |
Jan Hlavička | 3 : 1 | 0 | |
Michal Jirka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Kamil Staněk | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 1276 |
bye | 3 : 0 | ||
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | |
Martin Kubát | 3 : 0 wo. | 0 | |
Josef Fanta | 3 : 1 | 0 | |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 13.09.2014 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 2127 |
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Dominik Knap | 3 : 0 wo. | 0 | |
Dominik Dubský | 1 : 3 | 0 | |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1337 |
Jiří Gottlieb | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 2 : 3 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Roman Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 1187 |
Milan Matějka | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Miroslav Sikora | 3 : 1 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | |
Michal Jirka | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1132 |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 wo. | 0 | |
Kamil Staněk | 1 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 0 wo. | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1321 |
Ondrej Mazanec | 3 : 0 | 0 | |
Jan Veselý | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 1 | 0 | |
Michal Krautwurm | 3 : 0 wo. | 0 | |
Radek Hlobik | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 974 |
Jaroslav Krátký | 3 : 1 | 0 | |
Milan Matějka | 1 : 3 | 0 | |
Vladimír Doležel | 3 : 2 | 0 | |
Kamil Jankovič | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 632 |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | |
Josef Šebek | 2 : 3 | 0 | |
Michal Šoman | 3 : 0 | 0 | |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 0 | |
Kamil Stypa | 3 : 0 | 0 | |
Michal Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 622 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 645 |
Jiří Kašpárek | 2 : 3 | 0 | |
Ludmila Klímková | 3 : 1 | 0 | |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Holinka | 3 : 1 | 0 | |
Martin Hučka | 3 : 2 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.