Ročník: 2004
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno A
Registrační číslo: 7629
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.08.2022 | 395 | (-2) | 745 | (0) | ||
01.07.2022 | 393 | (7) | 745 | (0) | ||
01.06.2022 | 400 | (13) | 745 | (0) | ||
01.05.2022 | 413 | (4) | 745 | (0) | ||
01.04.2022 | 417 | (-4) | 745 | (0) | ||
01.03.2022 | 413 | (-4) | 745 | (0) | ||
01.02.2022 | 409 | (11) | 745 | (-80) | ||
01.01.2022 | 420 | (24) | 825 | (0) | ||
01.12.2021 | 444 | (5) | 825 | (0) | ||
01.11.2021 | 449 | (-41) | 825 | (-335) | ||
01.10.2021 | 408 | (3) | 1160 | (0) | ||
01.09.2021 | 411 | (171) | 1160 | (745) | ||
01.08.2021 | 582 | (-1) | 415 | (0) | ||
01.07.2021 | 581 | (4) | 415 | (0) | ||
01.06.2021 | 585 | (0) | 415 | (0) | ||
01.03.2021 | 585 | (0) | 415 | (0) | ||
01.11.2020 | 585 | (-3) | 415 | (0) | ||
01.10.2020 | 582 | (-26) | 415 | (0) | ||
01.04.2020 | 556 | (29) | 415 | (0) | ||
01.03.2020 | 585 | (3) | 415 | (0) | ||
01.02.2020 | 588 | (24) | 415 | (80) | ||
01.01.2020 | 612 | (10) | 335 | (0) | ||
01.12.2019 | 622 | (1) | 335 | (0) | ||
01.11.2019 | 623 | (-623) | 335 | (335) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022 | 420 | 409 | 413 | 417 | 413 | 400 | 393 | 395 | 2022 | ||||
2021 | 585 | 585 | 581 | 582 | 411 | 408 | 449 | 444 | 2021 | ||||
2020 | 612 | 588 | 585 | 556 | 582 | 585 | 2020 | ||||||
2019 | 623 | 622 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 5229 |
Faríd Farrag | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 4154 |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 70 | |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 28 | |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 22.4 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 4298 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4213 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 24 | 9. - 10. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 17.09.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3451 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 57.6 | |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 57.6 | |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4809 |
Šimon Rynt | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 233 | Body celkem: 4912 |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 120 | finále |
Maksym Tokar | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 261 | Body celkem: 4458 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 72 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Czech junior open 2021, (B19), 06.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 3682 |
Vid Jurkovic | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Dumitru Goian | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (B19), 16.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 60 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 60 | |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 60 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 60 | |
MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 4876 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karel Wanke ml. | 3 : 0 | 130 | |
Adam Gacek | 3 : 0 | 130 | |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 52 | |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | |
HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2808 |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 57.6 | 5. - 6. |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 43.2 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 745 |
David Doležel | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Mario Vozár | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Petr Podaný | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B19), 12.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4172 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 100 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2227 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 12 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 60 | |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 12 | |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2619 |
Matěj Kolpak | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Šimon Rynt | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B19), 29.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 2946 |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 49.2 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.2 | |
Martin Suk | 3 : 1 | 39.36 | |
Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2677 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 273 | Body celkem: 4707 |
Faríd Farrag | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 10. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži B, 25.01.2020 | Body celkem: 80 | ||
Jaroslav Novák | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Šourek | 3 : 1 | 80 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 2799 |
Šimon Rynt | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
David Linhart | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 20 | finále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2884 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2810 |
Martin Mach | 3 : 0 | 80 | |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4193 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 80 | finále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Marian Papula | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3644 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 54 |
Body za pořadí: 320 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 335 |
Alfréd Nezveda | 0 : 2 | 0 | 53. - 54. |
bye | 2 : 0 wo. | 4.8 | 41. - 48. |
Patrik Valter | 0 : 2 | 0 | 49. - 56. |
bye | 2 : 0 wo. | 4.8 | 49. - 64. |
Pavel Mraček | 1 : 2 | 5.76 | 33. - 64. |
Tomáš Valta | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B19), 05.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 3396 |
Martin Suk | 3 : 2 | 29.52 | |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 49.2 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.2 | |
David Priesel | 3 : 0 | 49.2 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2372 |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 64 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2457 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1942 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2026 |
Filip Uvíra | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 3497 |
Adam Horák | 3 : 2 | 57.6 | 3. - 4. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 43.2 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 2670 |
Svatopluk Kreidl | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Adam Horák | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Haluza | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 4226 |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 100 | finále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2197 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | |
Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4182 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 50 | |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 40 | |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 80 | |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 64 | |
HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2386 |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2094 |
Filip Uvíra | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Eliáš Bencúr | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour B17, leden, (B17), 27.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 3885 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 80 | 9. - 12. |
Filip Uvíra | 3 : 1 | 80 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2084 |
Patrik Hlucháň | 3 : 2 | 30 | 9. - 10. |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Svatopluk Kreidl | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2161 |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Petr Špalek | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 3805 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Alexej Izotov | 3 : 1 | 80 | 9. - 12. |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 80 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2888 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Adam Kolář | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2118 |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.