Profil hráče

Mojmír Zálešák

Ročník: 2004
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7629

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 556.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 556. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 10. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 10. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 20. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 78.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 75. (02/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 556 (29) 415 (0)
01.03.2020 585 (3) 415 (0)
01.02.2020 588 (24) 415 (80)
01.01.2020 612 (10) 335 (0)
01.12.2019 622 (1) 335 (0)
01.11.2019 623 (-623) 335 (335)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20206125885855562020
20196236222019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (B19), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
138
Body celkem:
2946
David Linhart  0 : 3 0
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
Martin Suk  3 : 1 39.36
Tobiáš Kout  3 : 0 49.2
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2677
Šimon Rynt  3 : 0 60 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 60 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
273
Body celkem:
4707
Faríd Farrag  3 : 0 wo. 65 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 130 9. - 12.
Radim Jurášek  3 : 2 78 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži B, 25.01.2020 Body celkem:
80
Jaroslav Novák  0 : 3 0
Pavel Šourek  3 : 1 80
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
99
Body celkem:
2799
Šimon Rynt  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
David Linhart  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Radim Jurášek  1 : 3 18 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Michal Jurášek  1 : 3 20 finále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 semifinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2884
Michal Jurášek  1 : 3 16 9. - 10.
Radim Jurášek  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2810
Martin Mach  3 : 0 80
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Michal Jurášek  3 : 1 80 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 semifinále
Marian Papula  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3644
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 54
Body za pořadí:
320
Body za soupeře:
15
Body celkem:
335
Alfréd Nezveda  0 : 2 0 53. - 54.
 bye  2 : 0 wo. 4.8 41. - 48.
Patrik Valter  0 : 2 0 49. - 56.
 bye  2 : 0 wo. 4.8 49. - 64.
Pavel Mráček  1 : 2 5.76 33. - 64.
Tomáš Valta  0 : 3 0 1. - 64.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B19), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3396
Martin Suk  3 : 2 29.52
Tomáš Hrubý  3 : 0 49.2
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
David Priesel  3 : 0 49.2
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2372
Ondřej Kutý  3 : 0 64 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2457
Martin Suk  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Tomáš Holinka  0 : 3 wo. 0
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2026
Filip Uvíra  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 30 9. - 16.
Dominik Wojtucki  2 : 3 24 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3497
Adam Horák  3 : 2 57.6 3. - 4.
Matěj Bomba  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
138
Body celkem:
2670
Svatopluk Kreidl  3 : 1 48 5. - 6.
Adam Horák  3 : 0 60 5. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch  Haluza   3 : 2 30 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4226
Adam Škrobánek  3 : 0 100 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 80 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2197
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Suk  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4182
Radek Ďurán  3 : 0 50
Dominik Wojtucki  3 : 1 40
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Adam Škrobánek  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2386
Radim Jurášek  3 : 0 72 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2094
Filip Uvíra  3 : 0 50 9. - 10.
Eliáš Bencúr  3 : 1 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B17, leden, (B17), 27.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
380
Body celkem:
3885
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 9. - 10.
Šimon Rynt  3 : 1 80 9. - 12.
Filip Uvíra  3 : 1 80 9. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 40 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 0 80 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2084
Patrik Hlucháň  3 : 2 30 9. - 10.
Michal Jurášek  3 : 1 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Svatopluk Kreidl  1 : 3 10 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2161
Radim Jurášek  3 : 0 50 9. - 10.
Petr Špalek  3 : 0 50 9. - 12.
Michal Jurášek  3 : 0 50 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Škrobánek  3 : 1 32 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3805
Miloslav Vaněrka  3 : 0 100 9. - 10.
Alexej Izotov  3 : 1 80 9. - 12.
Dominik Wojtucki  3 : 1 80 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2888
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 48 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 1 40 1. - 16.
Adam Kolář  3 : 0 40 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2118
Tomáš Holinka  1 : 3 12 7. - 8.
Adam Horák  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 2 30 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot