Ročník: 2002
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 6994
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 369 | (-9) | 1020 | (-125) | ||
01.02.2024 | 360 | (-20) | 1145 | (25) | ||
01.01.2024 | 340 | (-3) | 1120 | (0) | ||
01.12.2023 | 337 | (54) | 1120 | (265) | ||
01.11.2023 | 391 | (43) | 855 | (175) | ||
01.10.2023 | 434 | (2) | 680 | (0) | ||
01.09.2023 | 436 | (4) | 680 | (0) | ||
01.08.2023 | 440 | (2) | 680 | (0) | ||
01.07.2023 | 442 | (-3) | 680 | (0) | ||
01.06.2023 | 439 | (3) | 680 | (0) | ||
01.05.2023 | 442 | (34) | 680 | (130) | ||
01.04.2023 | 476 | (2) | 550 | (0) | ||
01.03.2023 | 478 | (98) | 550 | (360) | ||
01.02.2023 | 576 | (13) | 190 | (0) | ||
01.01.2023 | 589 | (-12) | 190 | (0) | ||
01.12.2022 | 577 | (4) | 190 | (25) | ||
01.11.2022 | 581 | (151) | 165 | (75) | ||
01.12.2021 | 732 | (9) | 90 | (0) | ||
01.11.2021 | 741 | (-2) | 90 | (0) | ||
01.10.2021 | 739 | (-2) | 90 | (0) | ||
01.09.2021 | 737 | (-2) | 90 | (0) | ||
01.08.2021 | 735 | (2) | 90 | (0) | ||
01.07.2021 | 737 | (0) | 90 | (0) | ||
01.06.2021 | 737 | (0) | 90 | (0) | ||
01.03.2021 | 737 | (0) | 90 | (0) | ||
01.11.2020 | 737 | (-9) | 90 | (0) | ||
01.10.2020 | 728 | (-27) | 90 | (0) | ||
01.04.2020 | 701 | (17) | 90 | (-45) | ||
01.03.2020 | 718 | (3) | 135 | (0) | ||
01.02.2020 | 721 | (-5) | 135 | (0) | ||
01.01.2020 | 716 | (36) | 135 | (90) | ||
01.12.2019 | 752 | (0) | 45 | (0) | ||
01.11.2019 | 752 | (-34) | 45 | (0) | ||
01.10.2019 | 718 | (-4) | 45 | (0) | ||
01.09.2019 | 714 | (0) | 45 | (0) | ||
01.08.2019 | 714 | (2) | 45 | (0) | ||
01.07.2019 | 716 | (-5) | 45 | (0) | ||
01.06.2019 | 711 | (3) | 45 | (0) | ||
01.05.2019 | 714 | (27) | 45 | (0) | ||
01.04.2019 | 741 | (-741) | 45 | (45) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 340 | 360 | 369 | 2024 | |||||||||
2023 | 589 | 576 | 478 | 476 | 442 | 439 | 442 | 440 | 436 | 434 | 391 | 337 | 2023 |
2022 | 581 | 577 | 2022 | ||||||||||
2021 | 737 | 737 | 737 | 735 | 737 | 739 | 741 | 732 | 2021 | ||||
2020 | 716 | 721 | 718 | 701 | 728 | 737 | 2020 | ||||||
2019 | 741 | 714 | 711 | 716 | 714 | 714 | 718 | 752 | 752 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
3. liga muži C, 28.01.2024 | Body celkem: 100 | ||
Jindřich Eis | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Pour | 3 : 0 | 100 | |
3. liga muži C, 27.01.2024 | Body celkem: 50 | ||
Petr Ščučinský | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Klíma | 2 : 3 | 50 | |
3. liga muži C, 26.11.2023 | Body celkem: 270 | ||
David Svoboda | 3 : 1 | 120 | |
Stanislav Gibson | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži C, 25.11.2023 | Body celkem: 180 | ||
Štěpán Janega | 1 : 3 | 30 | |
Jakub Klíma | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži C, 22.10.2023 | Body celkem: 150 | ||
Tereza Tomková | 3 : 0 | 100 | |
Filip Hátle | 2 : 3 | 50 | |
3. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 200 | ||
Chris Owen | 3 : 0 | 125 | |
David Svoboda | 3 : 2 | 75 | |
3. liga muži C, 22.04.2023 | Body celkem: 145 | ||
Pavel Prouza | 3 : 2 | 45 | |
Milan Prokop | 3 : 0 | 100 | |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 19.02.2023 | Body celkem: 200 | ||
Anna Plačková | 3 : 0 | 100 | |
David Čemus | 3 : 0 | 100 | |
3. liga muži C, 18.02.2023 | Body celkem: 160 | ||
Radek Dolanský | 3 : 2 | 60 | |
Jan Neuman | 3 : 0 | 100 | |
3. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 25 | ||
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Kukaň | 1 : 3 | 25 | |
3. liga muži C, 16.10.2022 | Body celkem: 120 | ||
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 20 | |
Michal Vopálenský | 3 : 0 | 100 | |
3. liga muži C, 15.10.2022 | Body celkem: 45 | ||
David Čemus | 1 : 3 | 15 | |
Petr Karban | 2 : 3 | 30 | |
Strahov - junioři B, (B19), 29.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2599 |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 9.84 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.2 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 49.2 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 247 | Body celkem: 4487 |
Tomáš Hrubý | 2 : 3 | 52 | 9. - 10. |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour prosinec B19, (B19), 22.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
3. liga muži A, 01.12.2019 | Body celkem: 90 | ||
David Kubín | 3 : 0 | 75 | |
Adam Široký | 1 : 3 | 15 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B19), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2809 |
Matouš Fiala | 3 : 0 | 60 | |
Šimon Makovský | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 72 | |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B19), 02.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | finále |
Daniel Burkart | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Michal Mikulec | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP - JB, (B19), 05.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 167 | Body celkem: 2975 |
David Priesel | 3 : 0 | 49.2 | |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.2 | |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 49.2 | |
Mojmír Zálešák | 2 : 3 | 19.68 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 2701 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Teodor Čablík | 3 : 0 | 70 | |
Jan Netolička | 3 : 0 wo. | 35 | |
Adam Gacek | 3 : 0 | 70 | |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 70 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 3518 |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 72 | |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 14.4 | |
David Linhart | 3 : 0 | 96 | |
PJT - Pražská juniorská tour B17, květen, (B17), 12.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 4058 |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | finále |
Daniel Svoboda | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 3629 |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 20 | finále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
3. liga muži A, 31.03.2019 | Body celkem: 45 | ||
Aleš Koudelka | 3 : 2 | 45 | |
PJT - Pražská juniorská tour B19, březen, (B19), 31.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2640 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 48 | |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 3059 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4094 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Gacek | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour B19, leden, (B19), 27.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2117 |
Tobiáš Kout | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Adam Hazucha | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3609 |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | finále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 2382 |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 70 | 11. - 12. |
Daniel Ivanco | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3077 |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Priesel | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2943 |
Jan Netolička | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 13.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2861 |
Jan Rutterle | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2770 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Krejčí | 2 : 3 | 32 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 80 | |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
Viktor Nezveda | 3 : 0 wo. | 40 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3077 |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
BÁSTR Cup junioři B, (B17), 27.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 2484 |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.6 | |
Martin Veselý | 3 : 0 wo. | 24.8 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B17), 06.05.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 178 | Body celkem: 4057 |
Lukáš Krejčí | 2 : 3 | 48 | finále |
Daniel Ivanco | 3 : 2 | 57.6 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2453 |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2469 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Lukáš Johanis | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Adam Bauer | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Junioři B - Strahov , (B17), 15.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2822 |
Pavel Konrád | 3 : 0 wo. | 30 | |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Faríd Farrag | 2 : 3 | 32 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.