Profil hráče

Viktor Nezveda

Ročník: 2002
Klub: Sportovní Klub Sport drive, z.s.
Družstvo:Squash Drive
Registrační číslo: 4642

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 164.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 164. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (07/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 5. (08/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 36.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 26. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 37.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 37. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 164 (0) 5095 (0)
01.08.2019 164 (0) 5095 (0)
01.07.2019 164 (1) 5095 (0)
01.06.2019 165 (17) 5095 (503)
01.05.2019 182 (9) 4592 (158)
01.04.2019 191 (42) 4434 (1559)
01.03.2019 233 (71) 2875 (1183)
01.02.2019 304 (1) 1692 (30)
01.01.2019 305 (-3) 1662 (-85)
01.12.2018 302 (0) 1747 (0)
01.11.2018 302 (105) 1747 (714)
01.10.2018 407 (-2) 1033 (0)
01.09.2018 405 (0) 1033 (0)
01.08.2018 405 (0) 1033 (0)
01.07.2018 405 (-1) 1033 (0)
01.06.2018 404 (75) 1033 (343)
01.05.2018 479 (52) 690 (160)
01.04.2018 531 (0) 530 (0)
01.03.2018 531 (-7) 530 (0)
01.02.2018 524 (79) 530 (195)
01.01.2018 603 (151) 335 (260)
01.12.2017 754 (2) 75 (0)
01.11.2017 756 (-756) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20193053042331911821651641641642019
20186035245315314794044054054054073023022018
20177567542017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
66
Body celkem:
846
Aleš Novák  2 : 0 19.2 19. - 20.
Rudolf Korbelář  0 : 2 0 17. - 20.
Pavel Vlášek  2 : 0 19.2 17. - 24.
Milan Vlasák  2 : 0 19.2 17. - 32.
Milan Beránek  0 : 3 0 1. - 32.
Jan Nožka  3 : 2 8.64 1. - 64.
 Squash Arena D duben, 05.04.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 3. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
300
Juraj  Daniš  3 : 0 150
Jan  Matoušek  3 : 0 150
 3. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
250
Martin Všetička  3 : 0 125
Filip Čálek  3 : 0 125
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1059
Rudolf Korbelář  1 : 2 9.6 9. - 10.
Václav Uhlíř  2 : 1 14.4 9. - 12.
Alexander Kuklovský  2 : 0 24 9. - 16.
František Procházka  2 : 3 9.6 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 2 11.52 1. - 32.
Filip Hurta  3 : 1 11.52 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1183
Milan Vlasák  2 : 0 30 29. - 30.
Vlastimil Zeman  2 : 1 18 29. - 32.
Faríd Farrag  0 : 2 0 25. - 32.
Nikola Věříšová  0 : 2 0 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
325
Body celkem:
4759
Karím Farrag  3 : 0 wo. 65 9. - 10.
Martin Suk  3 : 0 130 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 130 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
225
Pavel Trefný  3 : 1 100
Tomáš Zahradník  3 : 0 125
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3142
Lukáš Krejčí  1 : 3 16.8 5. - 6.
Jan Netolička  3 : 0 84 5. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Kout  3 : 0 70 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3241
Svatopluk Kreidl  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Netolička  2 : 3 32 semifinále
Daniel Burkart  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 3. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
175
Jan  Matoušek  3 : 1 100
Juraj  Daniš  3 : 2 75
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3745
Martin Štěpán ml.  1 : 3 22.4 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4186
Jan Netolička  3 : 2 60 finále
David Linhart  3 : 2 48 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 3. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
50
Petr Chmelař  0 : 3 0
Anton Giertli  2 : 3 50
 HRADECKÝ CUP, (B17), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Lukáš Krejčí  3 : 1 80 finále
Martin Suk  3 : 0 80 semifinále
David Priesel  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
53
Body celkem:
724
Petr Nezveda  2 : 1 11.52 25. - 26.
David Doležel  2 : 1 11.52 25. - 28.
Michal Tůma  2 : 1 11.52 25. - 32.
Milan Beránek  1 : 2 7.68 17. - 32.
Tomáš Havlík  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Squashpark Cibulka "D", 18.05.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 3. Liga Muži B, 08.04.2018 Body celkem:
75
Michal Spěvák  0 : 3 0
David Ryba  3 : 2 75
 3. Liga Muži B, 07.04.2018 Body celkem:
100
Jakub Voráček  3 : 0 100
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3091
František Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš Krejčí  3 : 2 50.4 5. - 8.
Kristián Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 70 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 28.01.2018 Body celkem:
60
Tomáš Binder  3 : 2 60
 3. Liga Muži B, 27.01.2018 Body celkem:
135
 bye  3 : 0 75
Roman Šmíd  3 : 1 60
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2880
Daniel Ivanco  3 : 0 84 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
Kristián Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2698
Jakub Slavíček  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Macíček   0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Matěj Černý  3 : 0 80
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3552
Tomáš Hrubý  3 : 0 110 13. - 14.
Matyáš Roznětinský  3 : 0 110 13. - 16.
Filip Šarboch  0 : 3 0 9. - 16.
Kristián Mráček  1 : 3 22 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 03.12.2017 Body celkem:
140
Tomáš Hájek  3 : 1 80
Jaromír Branný  3 : 2 60
 3. Liga Muži B, 02.12.2017 Body celkem:
120
Patrik Valter  1 : 3 20
Zdeněk Jagrik  3 : 0 100
 3. Liga Muži B, 22.10.2017 Body celkem:
0
Tomáš Binder  0 : 3 0
 3. Liga Muži B, 21.10.2017 Body celkem:
75
Roman Šmíd  1 : 3 15
Zdeněk Burda  3 : 1 60
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2212
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2552
Vojtěch Mohelník  1 : 3 16 13. - 14.
Adam Bauer  3 : 0 80 13. - 16.
František Procházka  1 : 3 16 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 22.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2894
Patrik Vondráček  3 : 0 50
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 2 36
Vojtěch Martinovský  3 : 1 48
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 18.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
137
Body celkem:
4016
Jan Rutterle  3 : 2 43.2
Pavel Konrád  3 : 0 wo. 36
Kristián Mráček  0 : 3 0
Faríd Farrag  3 : 1 57.6
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4372
Pavel Konrád  3 : 0 130 11. - 12.
František Procházka  1 : 3 26 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 130 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4508
Filip Šarboch  0 : 3 0 5. - 6.
Alex Kelar  3 : 0 120 5. - 8.
Jáchym Mráček  2 : 3 48 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B17), 07.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Filip Strouhal  0 : 3 0
Jakub Slavíček  1 : 3 10
Daniel Ivanco  3 : 1 40
Ondřej Hübscher  3 : 0 50
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3654
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 80 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 60 čtvrtfinále
Šimon Škurek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Kristián Mráček  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
František Procházka  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2520
Tadeáš Lestly  2 : 3 32 13. - 14.
Petr Kahle  3 : 0 80 13. - 16.
Michal Macíček   0 : 3 0 9. - 16.
Adam Sinkule  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
191
Body celkem:
3551
Alex Kelar  1 : 3 21.6 7. - 8.
František Procházka  2 : 3 43.2 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Filip Šarboch  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 1 48 čtvrtfinále
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3597
Filip Šarboch  0 : 3 0 finále
Pavel Konrád  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4201
Faríd Farrag  3 : 1 96 7. - 8.
Kristián Mráček  1 : 3 24 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3863
Faríd Farrag  1 : 3 24 7. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2861
Adam Jiroušek  0 : 3 0 3. - 4.
Jáchym Mráček  1 : 3 16 semifinále
Filip Čepelák  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
198
Body celkem:
2971
Matyáš Roznětinský  3 : 0 90 13. - 14.
Kristián Mráček  3 : 1 72 13. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Franc  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3383
Vojtěch Mohelník  3 : 0 49.2
Domink Filip  3 : 0 49.2
Jakub Slavíček  3 : 1 65.6
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4208
Jakub Stoniš  3 : 0 50
Jan Netolička  3 : 0 50
Vojtěch Mohelník  3 : 0 80
Daniel Ivanco  3 : 0 80
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2880
Jan Rutterle  3 : 0 84 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (B15), 20.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
178
Body celkem:
2938
Jáchym Mráček  2 : 3 32 3. - 4.
Kristián Mráček  1 : 3 16 semifinále
Pavel Konrád  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matěj Ruml  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4094
Filip Šarboch  1 : 3 26 11. - 12.
Kristián Mráček  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Hübscher  3 : 1 104 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
65
Body celkem:
2347
Ondřej Hübscher  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Daniel Ivanco  0 : 3 wo. 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
Matyáš Smetana  2 : 3 28.8 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2499
Daniel Ivanco  3 : 0 wo. 36 19. - 20.
Ondřej Hübscher  1 : 3 14.4 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Faríd Farrag  2 : 3 28.8 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3062
Adam Jiroušek  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Matúš Maťas  0 : 3 0 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Franc  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1958
Matyáš Roznětinský  3 : 0 50 11. - 12.
Karel Matoušek  0 : 3 0 9. - 12.
Dominik Neradil  3 : 0 50 9. - 16.
Filip Šarboch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 6.
Sebastian Koranda  3 : 0 60 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 50 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 25.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
245
Body celkem:
3202
Alex Kelar  1 : 3 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
172
Body celkem:
2902
Filip Šipoš  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3626
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
František Procházka  1 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 28.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2802
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 2 0
František Procházka  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4126
Faríd Farrag  1 : 3 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 24.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
116
Body celkem:
3073
 bye  3 : 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Matúš Maťas  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2093
Filip Šipoš  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Domink Filip  3 : 0 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
159
Body celkem:
2919
Faríd Farrag  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
František Procházka  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
120
Body celkem:
4425
Pavel Konrád  3 : 0 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3492
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Jáchym Mráček  3 : 2 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 11.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2621
Kristián Mráček  1 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
Vojtěch Mohelník  3 : 0 0
Lukáš Michalů  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
282
Body celkem:
3254
Pavel Konrád  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
František Procházka  2 : 3 0
Lukáš Hrbáček  3 : 0 0
Alex Kelar  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 20.09.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
236
Body celkem:
2996
Martin Mach  3 : 0 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Kristián Mráček  1 : 3 0
František Procházka  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1717
Lukáš Michalů  0 : 3 0
Jan Jiroušek  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Martin Filip  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
139
Body celkem:
2816
Alex Kelar  1 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Dominik Neradil  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3042
Viktor Kamiš  3 : 0 wo. 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 17.05.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3047
Pavel Konrád  3 : 0 0
Kristián Mráček  1 : 3 0
Jáchym Mráček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.05.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2676
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Kristián Mráček  1 : 3 0
Filip Franc  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
273
Body celkem:
2729
Šimon Makovský  0 : 3 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 2 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU13, (B13), 29.03.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Otakar Polák  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Pavel Konrád  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2895
František Procházka  2 : 3 0
Otakar Polák  3 : 0 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Filip Franc  1 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot