Profil hráče

Adam Horák

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:Squash Dragons
Registrační číslo: 4935

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 437. (09/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 11. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 84. (10/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 26.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 16. (01/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (04/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 8. (03/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2023 632 (-9) 25 (0)
01.10.2023 623 (-1) 25 (0)
01.09.2023 622 (-1) 25 (0)
01.08.2023 621 (-3) 25 (0)
01.07.2023 618 (0) 25 (0)
01.06.2023 618 (3) 25 (0)
01.05.2023 621 (16) 25 (0)
01.04.2023 637 (0) 25 (0)
01.03.2023 637 (-3) 25 (0)
01.02.2023 634 (-130) 25 (-375)
01.01.2023 504 (-8) 400 (0)
01.12.2022 496 (2) 400 (25)
01.11.2022 498 (-56) 375 (-150)
01.10.2022 442 (-5) 525 (0)
01.09.2022 437 (4) 525 (0)
01.08.2022 441 (-1) 525 (0)
01.07.2022 440 (5) 525 (0)
01.06.2022 445 (14) 525 (0)
01.05.2022 459 (10) 525 (0)
01.04.2022 469 (-4) 525 (0)
01.03.2022 465 (36) 525 (125)
01.02.2022 501 (144) 400 (212.5)
01.01.2022 645 (41) 187.5 (0)
01.12.2021 686 (6) 187.5 (0)
01.11.2021 692 (70) 187.5 (150)
01.10.2021 762 (0) 37.5 (0)
01.09.2021 762 (-4) 37.5 (0)
01.08.2021 758 (-1) 37.5 (0)
01.07.2021 757 (1) 37.5 (0)
01.06.2021 758 (0) 37.5 (0)
01.03.2021 758 (0) 37.5 (0)
01.11.2020 758 (-6) 37.5 (0)
01.10.2020 752 (-32) 37.5 (0)
01.04.2020 720 (27) 37.5 (0)
01.03.2020 747 (4) 37.5 (0)
01.02.2020 751 (-751) 37.5 (37.5)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20235046346376376216186186216226236322023
20226455014654694594454404414374424984962022
20217587587577587627626926862021
20207517477207527582020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Krnov Vánoční D 14.12.2023 B19, (B19), 14.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 18.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Filip Crhonek  0 : 3 0
Ondřej Hazucha  1 : 3 0
Václav Holuša  1 : 3 0
 3. liga muži D, 19.02.2023 Body celkem:
0
Tomáš Drozd  0 : 3 0
Luděk Král  0 : 3 0
 3. liga muži D, 18.02.2023 Body celkem:
0
Luděk Němec  0 : 3 wo. 0
Petr Nesládek  0 : 3 0
 3. liga muži D, 26.11.2022 Body celkem:
25
Filip Rozprým  0 : 3 0
Svatopluk Kreidl  1 : 3 25
 3. liga muži D, 16.10.2022 Body celkem:
0
Petr Rohun  0 : 3 0
David Vágner  0 : 3 0
 3. liga muži D, 15.10.2022 Body celkem:
0
Ladislav Němeček  0 : 3 0
Ondřej Ryšavý  0 : 3 0
Maroš Kucbel  0 : 3 0
 3. liga muži E, 09.04.2022 Body celkem:
0
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Ondřej Ryšavý  0 : 3 0
 3. liga muži E, 30.01.2022 Body celkem:
250
Michal Zoubek  3 : 0 125
Jan Holuša  3 : 0 125
 3. liga muži E, 29.01.2022 Body celkem:
125
Michal Zoubek  3 : 0 125
Tomáš Drozd  0 : 3 0
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2611
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 11. - 12.
Patrik Závacký  2 : 3 32 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Jan Holuša  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži E, 28.11.2021 Body celkem:
0
Petr Nesládek  0 : 3 0
Petr Šimeček  0 : 3 0
 3. liga muži E, 27.11.2021 Body celkem:
0
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0
Petr Nesládek  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 20.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2936
Filip Crhonek  3 : 1 39.36
Patrik Závacký  3 : 0 49.2
Jakub Planka  3 : 1 39.36
Jan Holuša  0 : 3 0
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3330
Jan Gerstdorf  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži E, 17.10.2021 Body celkem:
150
Petr Šimeček  0 : 3 0
Ondřej Ryšavý  3 : 0 150
 3. liga muži E, 16.10.2021 Body celkem:
0
Petr Nesládek  0 : 3 0
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3787
Ondřej Kutý  3 : 0 130 15. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 13. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
78
Body celkem:
3633
Šimon Rynt  1 : 3 26 15. - 16.
Svatopluk Kreidl  2 : 3 52 13. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4474
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 1 104 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 130 9. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži F, 26.01.2020 Body celkem:
37.5
 bye  3 : 0 wo. 37.5
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2492
Dominik Davies  3 : 0 72 19. - 20.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2771
Adam Gerstdorf  3 : 0 90 15. - 16.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 18 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2651
Radim Jurášek  0 : 3 0 11. - 12.
Michal Jurášek  1 : 3 16 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 1 64 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
233
Body celkem:
4506
Bedřich Beneš  3 : 2 79.2 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Válek  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3152
Jan Gerstdorf  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 100 13. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3660
Miloslav Vaněrka  1 : 3 19.2 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 1 76.8 5. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2306
Marian Papula  3 : 0 60 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Kutý  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
150
Body celkem:
1988
Matěj Kročil  3 : 0 50 11. - 12.
Mikuláš Dufek  2 : 3 20 9. - 12.
Adam Kolář  3 : 0 50 9. - 16.
Jan Holuša  1 : 3 10 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3128
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. liga muži F, 06.10.2019 Body celkem:
0
Marián Hauser  0 : 3 0
Zdeněk Šefl  0 : 3 0
 3. liga muži F, 05.10.2019 Body celkem:
0
Tomáš Drozd  0 : 3 0
Jiří Mlejnek  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2487
Matouš Fiala  3 : 0 80 15. - 16.
Šimon Rynt  1 : 3 16 13. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Škrobánek  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Daniel Šrámek  2 : 3 43.2 7. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3099
Mojmír Zálešák  2 : 3 38.4 3. - 4.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
Petr Špalek  3 : 0 60 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Radim Jurášek  3 : 0 60 7. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 1 40 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2318
Miloslav Vaněrka  3 : 0 60 7. - 8.
Tomáš Holinka  2 : 3 24 5. - 8.
Adam Škrobánek  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3153
Matěj Kolpak  0 : 3 0 5. - 6.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 67.2 5. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Filip Fajstavr  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2282
Radim Jurášek  3 : 0 60 7. - 8.
Karel Wanke ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4197
Adam Škrobánek  3 : 0 100 finále
Jan Holuša  3 : 1 64 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
52
Body celkem:
3607
Tomáš Holinka  0 : 3 0 15. - 16.
Adam Gacek  2 : 3 52 13. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 9. - 16.
Kristián Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3850
Miloslav Vaněrka  1 : 3 26 13. - 14.
Dominik Wojtucki  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2627
Jan Netolička  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Suk  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3091
Tomáš Holinka  3 : 0 100 15. - 16.
Alexej Izotov  1 : 3 20 13. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2315
Bedřich Beneš  3 : 2 36 7. - 8.
Filip Uvíra  0 : 3 0 5. - 8.
Alexej Izotov  1 : 3 12 čtvrtfinále
Šimon Zelenka  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2634
Adam Gacek  3 : 0 80 13. - 14.
David Priesel  3 : 0 80 13. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 16.
Kristián Mraček  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2833
Tomáš Holinka  0 : 3 0 17. - 18.
Jan Bravenec  3 : 0 80 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 16 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3841
Michal Jurášek  3 : 1 96 13. - 14.
Filip Uvíra  3 : 1 96 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 0 96 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1719
Adam Kolář  3 : 0 50 15. - 16.
Tobiáš Kout  0 : 3 0 13. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1674
Michal Jurášek  3 : 1 32 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 20.
Adam Kolář  3 : 0 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2447
Lukáš Krišica  0 : 3 0 5. - 6.
Mojmír Zálešák  3 : 0 60 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 40 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3539
Antonín Eliášek  0 : 3 0 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
Dominik Wojtucki  3 : 1 88 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 2 52.8 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 21.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2610
Alexej Izotov  3 : 1 57.6
Radim Jurášek  3 : 0 72
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 32.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3534
Jan Holuša  3 : 2 57.6 3. - 4.
Filip Uvíra  2 : 3 38.4 semifinále
Marian Papula  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2544
Dominik Wojtucki  2 : 3 32 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Škurek  3 : 0 64 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4122
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 13. - 14.
Bedřich Beneš  3 : 1 104 13. - 16.
Matěj Kolpak  1 : 3 26 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
277
Body celkem:
3858
Tomáš Holinka  3 : 0 108 7. - 8.
Bedřich Beneš  2 : 3 43.2 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B15, (B15), 09.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3313
Patrik Závacký  3 : 0 100 13. - 14.
Jan Víšek ml.  3 : 0 100 13. - 16.
Max Gál  1 : 3 20 9. - 16.
Jakub Strapek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
206
Body celkem:
3262
Alexej Izotov  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Holuša  1 : 3 16 semifinále
Radek Ďurán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 50 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Mikuláš Dufek  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Šimon Škurek  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Holuša  0 : 3 0 semifinále
Patrik Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3061
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Jan Machač  3 : 1 64
Matěj Kolpak  0 : 3 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3915
Matěj Kolpak  1 : 3 26 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 2 78 13. - 16.
Matyáš Hrubý  2 : 3 52 9. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3009
Matyáš Hrubý  2 : 3 36 11. - 12.
Dan Malec  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Škurek  3 : 0 90 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
138
Body celkem:
3194
Tadeáš Pekárek  3 : 2 48 3. - 4.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 semifinále
Patrik Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 2 30 1. - 16.
 Dětský AB squash cup, (B13), 28.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3432
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sedláček  3 : 1 72 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3234
Jakub Strapek  1 : 3 18 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Matyáš Hrubý  3 : 0 90 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 05.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2317
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Dan Malec  2 : 3 20
Tomáš Holinka  3 : 0 50
Vít Juříček  3 : 0 50
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3492
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 10.
Matěj Kolpak  3 : 1 80 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 2 60 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2795
Alex Kelar  0 : 3 0
Matyáš Hrubý  3 : 0 60
Tomáš Holinka  3 : 1 57.6
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 19.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Filip Šrámek  3 : 0 60
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2619
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Sedláček  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 80
Matěj Kolpak  0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5623
Matěj Bomba  1 : 3 31.2 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 1 124.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 1 104 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Ondřej Malina  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Matěj Bomba  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Adam Burget  3 : 0 84 čtvrtfinále
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3475
Mikuláš Janda  3 : 0 84 5. - 6.
Matěj Sedláček  3 : 0 84 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2953
Denis  Procházka  3 : 0 90 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 90 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Mach  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4354
Sean Vittek  3 : 1 64
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Matěj Sedláček  3 : 0 96
Matěj Bomba  3 : 2 57.6
 junioři B, (B13), 19.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Tomáš Holinka  3 : 0 60
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 80
 junioři B, (B11), 19.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Radek Stoklasa  3 : 0 80
Tomáš Holinka  3 : 0 80
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3006
David Linhart  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Radek Stoklasa  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
76
Body celkem:
3520
Jan Holuša  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.03.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
10
Body celkem:
2207
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
Lukáš Hrbáček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3492
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  1 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4242
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Matěj Sedláček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3335
 bye  3 : 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4014
Alex Kelar  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 2 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 11.01.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Daniel Ivanco  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 30.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2875
Daniel Ivanco  1 : 3 0
Daniel Matloch  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 09.11.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
116
Body celkem:
3552
Karel Matoušek  0 : 3 0
Jan Holzbauer  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B11, (B11), 12.10.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2437
Alex Kelar  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
Filip Hostinský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3368
 bye  3 : 0
Ondřej Slanina  1 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Jan Holzbauer  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot