Ročník: 2005
Klub:
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.11.2023 | 632 | (-9) | 25 | (0) | ||
01.10.2023 | 623 | (-1) | 25 | (0) | ||
01.09.2023 | 622 | (-1) | 25 | (0) | ||
01.08.2023 | 621 | (-3) | 25 | (0) | ||
01.07.2023 | 618 | (0) | 25 | (0) | ||
01.06.2023 | 618 | (3) | 25 | (0) | ||
01.05.2023 | 621 | (16) | 25 | (0) | ||
01.04.2023 | 637 | (0) | 25 | (0) | ||
01.03.2023 | 637 | (-3) | 25 | (0) | ||
01.02.2023 | 634 | (-130) | 25 | (-375) | ||
01.01.2023 | 504 | (-8) | 400 | (0) | ||
01.12.2022 | 496 | (2) | 400 | (25) | ||
01.11.2022 | 498 | (-56) | 375 | (-150) | ||
01.10.2022 | 442 | (-5) | 525 | (0) | ||
01.09.2022 | 437 | (4) | 525 | (0) | ||
01.08.2022 | 441 | (-1) | 525 | (0) | ||
01.07.2022 | 440 | (5) | 525 | (0) | ||
01.06.2022 | 445 | (14) | 525 | (0) | ||
01.05.2022 | 459 | (10) | 525 | (0) | ||
01.04.2022 | 469 | (-4) | 525 | (0) | ||
01.03.2022 | 465 | (36) | 525 | (125) | ||
01.02.2022 | 501 | (144) | 400 | (212.5) | ||
01.01.2022 | 645 | (41) | 187.5 | (0) | ||
01.12.2021 | 686 | (6) | 187.5 | (0) | ||
01.11.2021 | 692 | (70) | 187.5 | (150) | ||
01.10.2021 | 762 | (0) | 37.5 | (0) | ||
01.09.2021 | 762 | (-4) | 37.5 | (0) | ||
01.08.2021 | 758 | (-1) | 37.5 | (0) | ||
01.07.2021 | 757 | (1) | 37.5 | (0) | ||
01.06.2021 | 758 | (0) | 37.5 | (0) | ||
01.03.2021 | 758 | (0) | 37.5 | (0) | ||
01.11.2020 | 758 | (-6) | 37.5 | (0) | ||
01.10.2020 | 752 | (-32) | 37.5 | (0) | ||
01.04.2020 | 720 | (27) | 37.5 | (0) | ||
01.03.2020 | 747 | (4) | 37.5 | (0) | ||
01.02.2020 | 751 | (-751) | 37.5 | (37.5) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 504 | 634 | 637 | 637 | 621 | 618 | 618 | 621 | 622 | 623 | 632 | 2023 | |
2022 | 645 | 501 | 465 | 469 | 459 | 445 | 440 | 441 | 437 | 442 | 498 | 496 | 2022 |
2021 | 758 | 758 | 757 | 758 | 762 | 762 | 692 | 686 | 2021 | ||||
2020 | 751 | 747 | 720 | 752 | 758 | 2020 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2611 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Patrik Závacký | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3330 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3787 |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 130 | 15. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 3633 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 26 | 15. - 16. |
Svatopluk Kreidl | 2 : 3 | 52 | 13. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4474 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2492 |
Dominik Davies | 3 : 0 | 72 | 19. - 20. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2771 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 15. - 16. |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2651 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 233 | Body celkem: 4506 |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 79.2 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Válek | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3152 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3660 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3128 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2487 |
Matouš Fiala | 3 : 0 | 80 | 15. - 16. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 16 | 13. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Škrobánek | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3529 |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 3099 |
Mojmír Zálešák | 2 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 43.2 | čtvrtfinále |
Petr Špalek | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 3153 |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Filip Fajstavr | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 3607 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Adam Gacek | 2 : 3 | 52 | 13. - 16. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3850 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2627 |
Jan Netolička | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Suk | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3091 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 100 | 15. - 16. |
Alexej Izotov | 1 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2634 |
Adam Gacek | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
David Priesel | 3 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2657 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2833 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 80 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3841 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 96 | 13. - 14. |
Filip Uvíra | 3 : 1 | 96 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 3539 |
Antonín Eliášek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 88 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 3 : 2 | 52.8 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2610 |
Alexej Izotov | 3 : 1 | 57.6 | |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 72 | |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3534 |
Jan Holuša | 3 : 2 | 57.6 | 3. - 4. |
Filip Uvíra | 2 : 3 | 38.4 | semifinále |
Marian Papula | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2544 |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 32 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4122 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 3858 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3313 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Max Gál | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Jakub Strapek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3061 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Jan Machač | 3 : 1 | 64 | |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3915 |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Matyáš Hrubý | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3009 |
Matyáš Hrubý | 2 : 3 | 36 | 11. - 12. |
Dan Malec | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3432 |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Eliášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Sedláček | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3234 |
Jakub Strapek | 1 : 3 | 18 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3492 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 80 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 60 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2795 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 60 | |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 57.6 | |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2619 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 5623 |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 09.01.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Ondřej Malina | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 19.12.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3660 |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
junioři A, (B11), 28.11.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 3475 |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 03.10.2015 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2953 |
Denis Procházka | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 03.10.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4354 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Sean Vittek | 3 : 1 | 64 | |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 96 | |
Matěj Bomba | 3 : 2 | 57.6 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 3006 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
Radek Stoklasa | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3492 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4242 |
Tadeáš Pekárek | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Sedláček | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 3335 |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4014 |
Matěj Bomba | 3 : 2 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 09.11.2013 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 3552 |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
Jan Holzbauer | 3 : 0 | 0 | |
Tadeáš Pekárek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 3368 |
bye | 3 : 0 | ||
Ondřej Slanina | 1 : 3 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Jan Holzbauer | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.