Profil hráče

Jakub Strapek

Ročník: 2005
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6344

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 40. (10/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 17. (06/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10. (05/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
367
Body celkem:
6025
Jan Bravenec  3 : 0 140 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 89.6 semifinále
Filip Walter  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2715
Leoš Gjumija ml.  2 : 3 32 11. - 12.
Vojtěch  Haluza   0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Jarý  3 : 0 80 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Špalek  3 : 0 64 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
276
Body celkem:
4516
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 96 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 100 1. - 16.
Bedřich Beneš  3 : 0 80 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3461
Tomáš Michalec  3 : 0 84 5. - 6.
Filip Walter  3 : 2 50.4 5. - 8.
Matěj Bomba  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Sean Vittek  3 : 1 56 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Tomáš Holinka  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Adam Horák  3 : 1 72 9. - 10.
Lukáš Krišica  3 : 1 72 9. - 12.
Radek Stoklasa  3 : 0 90 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2894
Vít Juříček  3 : 0 50
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Jan Machač  3 : 2 36
Dan Malec  3 : 1 48
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 1 96 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sean Vittek  3 : 0 100 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2099
Vít Juříček  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 20 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
98
Body celkem:
3434
Tomáš Holinka  3 : 0 60
Daniel Svoboda  2 : 3 38.4
Alex Kelar  0 : 3 0
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4931
Daniel Šrámek  3 : 0 60
Filip Kryštof Januška  0 : 3 0
Radek Stoklasa  3 : 0 96
Tomáš Holinka  3 : 0 96

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot