Profil hráče

Matěj Bomba

Ročník: 2005
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5061

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 364.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 364. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 17. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 53.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 53. (12/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (01/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2019 364 (255) 1385 (1050)
01.11.2019 619 (-13) 335 (0)
01.10.2019 606 (-3) 335 (0)
01.09.2019 603 (-2) 335 (0)
01.08.2019 601 (1) 335 (0)
01.07.2019 602 (-602) 335 (335)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20196026016036066193642019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
František Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 2 72 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 2 60 1. - 16.
Martin Mach  3 : 1 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5008
Dominik Wojtucki  3 : 1 102.4 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 96 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 Prague Unied D turnaj listopad, 15.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
23
Body celkem:
678
Vladimír Hotový  1 : 2 5.76 25. - 26.
Lucie Luksová  2 : 1 8.64 25. - 28.
Pavel Vlášek  2 : 1 8.64 25. - 32.
Daniel Svoboda  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Volný  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2731
Lukáš Krišica  2 : 3 32 11. - 12.
Filip Walter  2 : 3 32 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 9. - 16.
Matyáš Hrubý  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5002
Bedřich Beneš  3 : 0 128 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 96 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Dominik Wojtucki  3 : 1 80 finále
Šimon Rynt  3 : 0 80 semifinále
Adam Škrobánek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5523
Filip Walter  3 : 1 115.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj D, Squashová akademie, 21.06.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2680
Daniel Šrámek  3 : 2 42 9. - 10.
Martin Mach  3 : 1 56 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 70 9. - 16.
David Eršil  2 : 3 28 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4997
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 finále
Mojmír Zálešák  3 : 0 96 semifinále
Sean Vittek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 60
Martin Suk  1 : 3 12
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4985
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Filip Walter  3 : 0 112 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 84 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 10.
Alexej Izotov  3 : 0 130 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 0 130 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3871
Daniel Svoboda  1 : 3 24 7. - 8.
Matyáš Hrubý  2 : 3 48 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3839
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 120 9. - 16.
Sean Vittek  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2041
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Hazucha  3 : 0 50 9. - 12.
Tomáš Jarý  3 : 0 50 9. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 1. - 16.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 40 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4143
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Alex Kelar  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj JB, (B15), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3403
Matěj Kolpak  3 : 1 52.48
Alexej Izotov  3 : 0 65.6
Šimon Rynt  3 : 0 65.6
 HRADECKÝ CUP, (B15), 24.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2906
Dominik Wojtucki  3 : 0 49.2
Alexej Izotov  3 : 0 49.2
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
280
Body celkem:
2736
Martin Mach  1 : 3 14 1. - 16.
Dan Malec  3 : 0 70
Alexej Izotov  3 : 0 70
Dominik Wojtucki  3 : 0 70
Matěj Kolpak  3 : 1 56
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Alfréd Nezveda  2 : 3 62.4 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5711
Filip Walter  1 : 3 31.2 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 156 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2833
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 semifinále
Filip Walter  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 9. - 10.
Mikuláš Janda  3 : 1 80 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 100 9. - 16.
Alfréd Nezveda  2 : 3 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Antonín Eliášek  1 : 3 21.6 5. - 6.
Ondřej Malina  3 : 1 86.4 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Guduin Herrlich  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Jakub Strapek  3 : 0 120 5. - 6.
Filip Walter  3 : 1 96 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 24 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Lukáš Krišica  1 : 3 21.6 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Burkart  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Filip Walter  3 : 0 100 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B15), 14.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2282
Josef Charvát  3 : 0 60 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Filip Walter  3 : 1 86.4 5. - 6.
Mikuláš Janda  3 : 0 108 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2738
Tomáš Holinka  3 : 0 80 11. - 12.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 12.
Matouš Fiala  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3351
Matouš Fiala  3 : 1 76.8 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Dan Malec  3 : 0 100 finále
Alexej Izotov  3 : 0 80 semifinále
Max Zámorský  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2648
David Linhart  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 1 56 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3740
Alfréd Nezveda  1 : 3 22.4 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 22.4 semifinále
Dan Malec  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Mikuláš Janda  3 : 0 50
Mikuláš Dufek  3 : 0 50
Šimon Rynt  3 : 0 80
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2137
 bye  3 : 0 56 17. - 18.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 56
Matyáš Hrubý  3 : 0 56 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Daniel Burkart  0 : 3 0 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3764
David Linhart  1 : 3 22.4 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 44.8 semifinále
Jakub Strapek  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
118
Body celkem:
3554
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  2 : 3 38.4
David Linhart  0 : 3 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Antonín Eliášek  1 : 3 26 9. - 10.
Matyáš Hrubý  3 : 0 130 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4064
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Theodor Barry  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2625
Filip Čepelák  0 : 3 0 15. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 16.
Pavel Konrád  0 : 3 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 72 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
243
Body celkem:
3427
Tadeáš Krajči  3 : 1 72 9. - 10.
Max Gál  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Alfréd Nezveda  2 : 3 36 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (B15), 29.10.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1976
Filip Čepelák  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 50 13. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (B13), 29.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Daniel Svoboda  0 : 3 0 finále
Alfréd Nezveda  3 : 2 48 semifinále
Vít Juříček  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3803
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Strapek  1 : 3 24 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 1 80 1. - 16.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3253
Max Zámorský  3 : 0 100 13. - 14.
 bye  3 : 0 100 13. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Dan Malec  3 : 0 60 5. - 6.
Matyáš Hrubý  3 : 0 60 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Strapek  3 : 2 30 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2643
Kristián Mráček  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Matyáš Roznětinský  1 : 3 18 13. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Matouš Fiala  3 : 0 72 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2619
David Linhart  0 : 3 0 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Vít Juříček  3 : 0 80 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 1 104 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Adam Horák  3 : 1 124.8 5. - 6.
Matěj Sedláček  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
142
Body celkem:
4278
Daniel Ivanco  1 : 3 25.6 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Malina  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4417
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 90
Alfréd Nezveda  1 : 3 21.6
Matěj Kolpak  3 : 0 108
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Faríd Farrag  0 : 3 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
Ondřej Malina  3 : 0 80
David Linhart  0 : 3 0
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4236
Adam Horák  3 : 0 112 3. - 4.
Alfréd Nezveda  1 : 3 22.4 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3377
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 14.
Matěj Sedláček  3 : 0 110 13. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři B, (B13), 07.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2833
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Mach  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Malina  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B13), 24.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
177
Body celkem:
2078
Daniel Svoboda  1 : 3 10 9. - 10.
Antonín Eliášek  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Jan Machač  1 : 3 10 1. - 16.
Antonín Eliášek  3 : 0 68.5
Daniel Svoboda  1 : 3 13.7
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2881
Vojtěch Martinovský  1 : 3 16 3. - 4.
David Linhart  2 : 3 32 semifinále
Matěj Sedláček  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3079
Tadeáš Pekárek  3 : 2 54 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Radek Stoklasa  3 : 0 80
David Linhart  0 : 3 0
Adam Horák  2 : 3 38.4
Matěj Sedláček  2 : 3 38.4
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
19
Body celkem:
3455
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  1 : 3 19.2
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2957
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
27
Body celkem:
2484
Alex Kelar  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2691
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Tomáš Holinka  1 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Viktor Nezveda  0 : 3 0
František Procházka  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Dominik Neradil  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2364
Tomáš Holinka  1 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Libor Vosmík  3 : 0 0
Adam Lištanský  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4042
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3597
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Tomáš Holinka  3 : 1 0
Ondřej Slanina  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
121
Body celkem:
4257
 bye  3 :  0
Matěj Sedláček  3 : 1 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
David Linhart  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3056
Adam Horák  2 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Josef Hlaváč  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
81
Body celkem:
2613
Tomáš Holinka  3 : 1 0
Martin Mach  0 : 3 0
Daniel Svoboda  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 04.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3744
Faríd Farrag  0 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3237
Filip Walter  0 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot