Profil hráče

Matěj Bomba

Ročník: 2005
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5061

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 296.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 296. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 43.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 43. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 36.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 36. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 296 (25) 1675 (0)
01.03.2020 321 (1) 1675 (0)
01.02.2020 322 (4) 1675 (0)
01.01.2020 326 (38) 1675 (290)
01.12.2019 364 (255) 1385 (1050)
01.11.2019 619 (-13) 335 (0)
01.10.2019 606 (-3) 335 (0)
01.09.2019 603 (-2) 335 (0)
01.08.2019 601 (1) 335 (0)
01.07.2019 602 (-602) 335 (335)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20203263223212962020
20196026016036066193642019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5711
Filip Walter  1 : 3 31.2 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 156 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 9. - 10.
Mikuláš Janda  3 : 1 80 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 100 9. - 16.
Alfréd Nezveda  2 : 3 40 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Jakub Strapek  3 : 0 120 5. - 6.
Filip Walter  3 : 1 96 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 24 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Filip Walter  3 : 1 86.4 5. - 6.
Mikuláš Janda  3 : 0 108 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3740
Alfréd Nezveda  1 : 3 22.4 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 22.4 semifinále
Dan Malec  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3764
David Linhart  1 : 3 22.4 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 44.8 semifinále
Jakub Strapek  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
118
Body celkem:
3554
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  2 : 3 38.4
David Linhart  0 : 3 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Antonín Eliášek  1 : 3 26 9. - 10.
Matyáš Hrubý  3 : 0 130 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4064
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Theodor Barry  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
243
Body celkem:
3427
Tadeáš Krajči  3 : 1 72 9. - 10.
Max Gál  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Alfréd Nezveda  2 : 3 36 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3803
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Strapek  1 : 3 24 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 1 80 1. - 16.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3253
Max Zámorský  3 : 0 100 13. - 14.
 bye  3 : 0 100 13. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2619
David Linhart  0 : 3 0 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Vít Juříček  3 : 0 80 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 1 104 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
142
Body celkem:
4278
Daniel Ivanco  1 : 3 25.6 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Malina  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Faríd Farrag  0 : 3 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
David Linhart  0 : 3 0
Ondřej Malina  3 : 0 80
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3377
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 14.
Matěj Sedláček  3 : 0 110 13. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3079
Tadeáš Pekárek  3 : 2 54 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
27
Body celkem:
2484
Alex Kelar  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot