Profil hráče

Matěj Bomba

Ročník: 2005
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5061

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 296.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 296. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (02/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 43.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 43. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 36.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 36. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 296 (25) 1675 (0)
01.03.2020 321 (1) 1675 (0)
01.02.2020 322 (4) 1675 (0)
01.01.2020 326 (38) 1675 (290)
01.12.2019 364 (255) 1385 (1050)
01.11.2019 619 (-13) 335 (0)
01.10.2019 606 (-3) 335 (0)
01.09.2019 603 (-2) 335 (0)
01.08.2019 601 (1) 335 (0)
01.07.2019 602 (-602) 335 (335)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20203263223212962020
20196026016036066193642019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4294
Dominik Wojtucki  3 : 1 104 11. - 12.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 2 78 9. - 16.
Michal Jurášek  1 : 3 26 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Dominik Wojtucki  3 : 0 156 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 156 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4853
Karel Matoušek  0 : 3 0 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
245
Body celkem:
5476
Filip Walter  3 : 0 wo. 72 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
František Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 2 72 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 2 60 1. - 16.
Martin Mach  3 : 1 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5008
Dominik Wojtucki  3 : 1 102.4 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 96 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2731
Lukáš Krišica  2 : 3 32 11. - 12.
Filip Walter  2 : 3 32 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 9. - 16.
Matyáš Hrubý  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5002
Bedřich Beneš  3 : 0 128 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 96 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5523
Filip Walter  3 : 1 115.2 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2680
Daniel Šrámek  3 : 2 42 9. - 10.
Martin Mach  3 : 1 56 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 70 9. - 16.
David Eršil  2 : 3 28 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4997
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 finále
Mojmír Zálešák  3 : 0 96 semifinále
Sean Vittek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4985
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Filip Walter  3 : 0 112 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 84 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 10.
Alexej Izotov  3 : 0 130 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 0 130 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3871
Daniel Svoboda  1 : 3 24 7. - 8.
Matyáš Hrubý  2 : 3 48 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3839
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 120 9. - 16.
Sean Vittek  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4143
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Alex Kelar  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
280
Body celkem:
2736
Martin Mach  1 : 3 14 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 1 56
Dan Malec  3 : 0 70
Alexej Izotov  3 : 0 70
Dominik Wojtucki  3 : 0 70
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Alfréd Nezveda  2 : 3 62.4 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5711
Filip Walter  1 : 3 31.2 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 156 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3825
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 9. - 10.
Mikuláš Janda  3 : 1 80 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 100 9. - 16.
Alfréd Nezveda  2 : 3 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Antonín Eliášek  1 : 3 21.6 5. - 6.
Ondřej Malina  3 : 1 86.4 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Guduin Herrlich  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Jakub Strapek  3 : 0 120 5. - 6.
Filip Walter  3 : 1 96 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 24 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Lukáš Krišica  1 : 3 21.6 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Burkart  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Filip Walter  3 : 1 86.4 5. - 6.
Mikuláš Janda  3 : 0 108 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2738
Tomáš Holinka  3 : 0 80 11. - 12.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 12.
Matouš Fiala  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3351
Matouš Fiala  3 : 1 76.8 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2648
David Linhart  0 : 3 0 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 1 56 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3740
Alfréd Nezveda  1 : 3 22.4 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 22.4 semifinále
Dan Malec  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2137
 bye  3 : 0 56 17. - 18.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 56
Matyáš Hrubý  3 : 0 56 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Daniel Burkart  0 : 3 0 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3764
David Linhart  1 : 3 22.4 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 44.8 semifinále
Jakub Strapek  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
118
Body celkem:
3554
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  2 : 3 38.4
David Linhart  0 : 3 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Antonín Eliášek  1 : 3 26 9. - 10.
Matyáš Hrubý  3 : 0 130 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4064
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Theodor Barry  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2625
Filip Čepelák  0 : 3 0 15. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 16.
Pavel Konrád  0 : 3 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 72 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
243
Body celkem:
3427
Tadeáš Krajči  3 : 1 72 9. - 10.
Max Gál  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Alfréd Nezveda  2 : 3 36 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3803
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Strapek  1 : 3 24 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 1 80 1. - 16.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3253
Max Zámorský  3 : 0 100 13. - 14.
 bye  3 : 0 100 13. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2643
Kristián Mráček  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Matyáš Roznětinský  1 : 3 18 13. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Matouš Fiala  3 : 0 72 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2619
David Linhart  0 : 3 0 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Vít Juříček  3 : 0 80 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 1 104 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Adam Horák  3 : 1 124.8 5. - 6.
Matěj Sedláček  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
142
Body celkem:
4278
Daniel Ivanco  1 : 3 25.6 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Malina  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4417
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 90
Alfréd Nezveda  1 : 3 21.6
Matěj Kolpak  3 : 0 108
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Faríd Farrag  0 : 3 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
Ondřej Malina  3 : 0 80
David Linhart  0 : 3 0
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4236
Adam Horák  3 : 0 112 3. - 4.
Alfréd Nezveda  1 : 3 22.4 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3377
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 14.
Matěj Sedláček  3 : 0 110 13. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3079
Tadeáš Pekárek  3 : 2 54 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Slanina  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Radek Stoklasa  3 : 0 80
David Linhart  0 : 3 0
Adam Horák  2 : 3 38.4
Matěj Sedláček  2 : 3 38.4
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
19
Body celkem:
3455
Alex Kelar  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  1 : 3 19.2
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2957
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
27
Body celkem:
2484
Alex Kelar  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2691
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Tomáš Holinka  1 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4042
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3597
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Tomáš Holinka  3 : 1 0
Ondřej Slanina  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
121
Body celkem:
4257
 bye  3 :  0
Matěj Sedláček  3 : 1 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
David Linhart  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3056
Adam Horák  2 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Josef Hlaváč  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 04.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3744
Martin Mach  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3237
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Filip Walter  0 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot