Profil hráče

Dominik Forgač

Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7140

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2528
Antonín Procházka  1 : 3 16 13. - 14.
Adam Burget  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Igor Hroza  3 : 0 64 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4944
Antonín Beneš  3 : 1 102.4 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 80 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2929
Jakub Trachta  3 : 0 41
Adam Cox  3 : 0 41
Max Pelikán  3 : 2 39.36
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 7. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 104 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Andrej Hausknotz  3 : 2 93.6 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 156 5. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3764
Jiří Hartmann  0 : 3 0 3. - 4.
Bedřich Beneš  1 : 3 22.4 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
374
Body celkem:
5383
Kryštof Drapák  3 : 0 132 5. - 6.
Matyáš Závacký  3 : 0 132 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 110 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2870
Ondřej Hazucha  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 wo. 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Jan Vaněk  3 : 0 50
Jakub Schorník  3 : 0 50
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Antonín Kachlíř  3 : 1 64
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3096
Daniel Stypa  3 : 2 48 9. - 10.
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 9. - 12.
Josef Fanc  3 : 1 64 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 64 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6301
Jiří Hartmann  2 : 3 76.8 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4185
Jiří Hartmann  3 : 0 120 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 2 60 1. - 16.
Antonín Kachlíř  3 : 1 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5199
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 144 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 120 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
82
Body celkem:
2842
Matěj Kročil  1 : 3 16 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Max Pelikán  3 : 2 36 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 2 30 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
336
Body celkem:
3889
Matěj Kročil  3 : 1 96 13. - 14.
Lukáš Hogen  3 : 0 120 13. - 16.
Andrej Butsa  1 : 3 24 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Hrušecký  3 : 0 96 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4507
Antonín Beneš  2 : 3 57.6 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Antonín Procházka  3 : 1 80 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1969
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1969
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6122
Andrej Hausknotz  3 : 1 128 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 96 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
235
Body celkem:
5170
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 2 86.4 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 120 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3206
Ondřej Hazucha  3 : 2 48 3. - 4.
Radek Ďurán  1 : 3 16 semifinále
Václav Holuša  3 : 2 36 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 50 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3613
Andrej Hausknotz  1 : 3 20 finále
Max Pelikán  3 : 1 64 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
315
Body celkem:
6860
Andrej Hausknotz  3 : 2 96 finále
Dominik Hrušecký  3 : 1 102.4 semifinále
Antonín Beneš  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Matěj Kročil  3 : 0 80 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3016
Martin Jašek  3 : 0 80 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Antonín Kachlíř  1 : 3 16 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2641
Matyáš Zlý  3 : 1 48 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 2 36 5. - 8.
Andrej Butsa  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4372
Jan Vaněk  3 : 0 130 11. - 12.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 0 130 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3482
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 1 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2690
Šimon Borovička  3 : 0 60 5. - 6.
Sebastien Šíma  3 : 2 36 5. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 12 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3770
Max Pelikán  3 : 2 64.8 7. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 5. - 8.
Andrej Hausknotz  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3408
Max Pelikán  3 : 2 50.4 5. - 6.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 2 50.4 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 70 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2133
Filip Stuchlík  3 : 1 40 9. - 10.
Samuel Skyba  3 : 1 40 9. - 12.
Martin Porzer  3 : 0 50 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Zlý  3 : 2 24 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 24.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1845
Filip Stuchlík  0 : 3 0 11. - 12.
Ondřej Hazucha  1 : 3 10 9. - 12.
David Kniezek  3 : 2 30 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 20.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot